Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic  (Przeczytany 27257 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 12, 2010, 16:31:37 »
W związku z zapowiedzianym zablokowaniem działu polityka na naszym forum, bardzo dziękuję wszystkim dyskutantom, adwersarzom i sprzymierzeńcom za pełne barw, merytoryczne dyskusje o problemach lokalnej polityki.
Dziekuje za cenne uwagi, za krytykę i słowa poparcia.


Jednoczesnie jako kandydat w nadchodzących wyborach polecam się pamięci i prosze o poparcie.

pozdrawiam wszystkich
Grzegorz Ufniarz

PS - to moje ostatnie wystapienie w tym dziale, do czasu zakończenia ciszy wyborczej

sosna123

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 12, 2010, 16:34:24 »
czuje ze dostaliście prykas, żeby juz nie pisać na forum..
yak też już nie ma.


mam nadzieje ze żaden grafita się nie dostanie tym bardzie Pan bo poparcia nie będzie

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 12, 2010, 16:37:33 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Do tego stworzyli ją tchórze, którzy nie odwazyli się pod swoimi rewelacjami podpisać w obawie przed przegraną w sądzie w trybie wyborczym.


Ci tchórze już się powoli ujawniają poprzez zamieszczenie banera na zamenhofa, na realizowanej przez siebie inwestycji.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 12, 2010, 17:34:24 »
Storczyk, Diakun jest już ogółem 20lat, bo był vice przez 8. Dajmy mu już odpocząć.
Jak słyszę teksty, że jest dobrze, budują drogi, remontują chodniki, to aż mnie strzela, a co mają robić? NIC?
To jest standard, "to się robi jak się nic nie robi", a co z tym ponad to co powinno się robić? NIC.
Teksty wyborców Pana Diakuna to "no ładnie jest, zielono", gdzie przez te lata np. głupie parkingi?
Zajezdnię Ci wybudowali? Nie, miałaś autobusy pod domem i miałaś pretensję do G. Ufniarza. Tak więc co jest takiego, że będziesz głosować na Gryf?

Co do Pana Grzegorza, tyle siedzę na forum i miałem do niego sympatyczne podejście, koleś wporzo, ale odkąd zacząłem czytać co "wyprawia na forum",
straciłem do niego szacunek. Wydawało mi się, że TAKI człowiek jest bardziej ogarnięty i nie musi innym dopierdzielać głupimi tekstami.
Odpowiedziałem sobie tak - cały gryf siedzi u władzy, jak stracą posady to co zrobią? No właśnie co? Od sppk, przez urzedy, po osir, ZNIKNĄ,
stracą pracę, bo siedzą tam jak betony i przekazują sobie stołki z lewo na prawo.

Co do PO, im się nic stanie, nie stracą, bo mają swoje firmy i potrafią nimi zarządzać.
Tak więc Pan Grzegorz włączył jak dla mnie przedwyborczą "szczekaczkę" i jedzie po bandzie, bo ON ma dużo do stracenia.

Nie podoba mi się to osobiście, ale to moja prywatna opinia i nikt się nie musi ze mną zgadzać, tak jak ja z Tobą ;)
Tak czy siak, dam młodszym szansę, bo za 4-8lat to nawet zielono nie będzie.

Na koniec dodam, to co już jeden użytkownik napisał:

"Gmina Police zajęła 94 miejsce na 114 w rankingu Gazety Prawnej na gminę wykorzystującą fundusze unijne, to wstyd!"
Wolę niech mi naobiecuje, ale może te 30% czegokolwiek uda się zrobić, jak się nie uda to mam powtórkę z rozrywki pt. Pan Diakun.
To naprawdę daje do myślenia.

Mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obrazi, po prostu czytałem to wszystko i zebrały się we mnie złe emocje :-)


p.s. Poczytaj sobie jak odprawili pewnego Pana, który chciał budować magazyny/chłodnie w Policach, tak go ładnie pokierowano, że buduje.. w Goleniowie.

merchants

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 12, 2010, 17:42:46 »
Cytat: grzegorz.ufniarz
"W związku z zapowiedzianym zablokowaniem działu polityka na naszym forum"

Ciekawy cytat Panie Grzegorzu. "nasze forum" czyli czyje? Gryfa ?
To by wyjaśniało stronniczość poniektórych wypowiedzi i wyników sondaży.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 12, 2010, 17:57:26 »
Co do rządzących w gminie Police to największą porażką jest brak nowych miejsc pracy,szczegolnie młodzi to odczuwają i odczują.
Mariusz

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 12, 2010, 18:07:51 »
Cytat: "merchants"
Ciekawy cytat Panie Grzegorzu. "nasze forum" czyli czyje? Gryfa ?
To by wyjaśniało stronniczość poniektórych wypowiedzi i wyników sondaży.


Proszę nie snuć żadnych insynuacji, forum nie ma nic wspólnego z żadną partią ani organizacją samorządową. Proszę sobie poczytać typowo partyjne fora - zobaczysz wtedy, czy istnieje na nich opozycja. Tu istnieje i ma się dobrze.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Pik Pok

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 12, 2010, 18:12:36 »
Witam wszystkich

Tak czytam sobie tą całą dyskusję na temat wyborów lokalnych i w końcu zdecydowałem się co nie co od siebie napisać. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem osobą która tak naprawdę z polityką nie ma za wiele wspólnego. Dla mnie jest obojętne czy ktoś reprezentuje białe ugrupowanie czy czerwone, jak dla mnie te wszystkie ugrupowania to jedna wielka farsa ponieważ politycy o różnych poglądach i tak po godzinach wspólnie piją wódkę (tudzież soczki jak trzeba rano wstać do pracy).

Wątek ten dotyczy p. Diakuna na którego i w tym roku oddam swój głos. Dlaczego? Ponieważ wg. mnie Pan Władysław sprawdza się w roli gospodarza naszego miasta. Mógłbym tu wypisywać jakie cele udało się burmistrzowi zrealizować oraz jakich nie. Ja jestem zadowolony i to mi w zupełności wystarcza. Do szczęścia mi więcej nie potrzeba. Mam do obecnego burmistrza zaufanie oraz cenie go jako człowieka (nie jestem z nim spokrewniony oraz nie utrzymuję z nim kontaktów towarzyskich). Nie przeszkadza mi to, że ma wadę wymowy oraz to, że zdarza mu się popełnić jakąś gafę. Dla mnie są to tylko niedoskonałości, które każdy z nas posiada. To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam
Obywatel Polic

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 12, 2010, 18:20:06 »
Cytuj (zaznaczone)
jak dla mnie te wszystkie ugrupowania to jedna wielka farsa ponieważ politycy o różnych poglądach i tak po godzinach wspólnie piją wódkę (tudzież soczki jak trzeba rano wstać do pracy).


Jasne, szczególnie Jarek z Bronkiem, albo Władek z Jurkiem tak się opiją wódki, że strach. To są bajki, dziś politycy prowadzą prawdziwą wojnę, która rozwala wszystkie dobra demokracji wypracowane po 1989 roku.

Pik Pok

  • Gość
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 12, 2010, 18:26:01 »
Jarek i Bronek to nie wszyscy politycy prawda? - a jedynie ich bardzo ale to bardzo mała część. W ich przypadku nawet wódka czy tam dopalacze by nie pomogły. Chociaż kto wie...warto się przejechać do Warszawy i zaaranżować spotkanie po godzinach. Może przy wspólnej herbatce i muzyce relaksacyjnej panowie by trochę spuścili z tonu.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 12, 2010, 19:21:29 »
nie obraźcie się ale za Diakunem stoi proboszcz i mocherowe berety, a oni są zdyscyplinowani po wyjściu z mszy,
a jak wiadomo pierwsze chodniki były pod kościołem...

Offline DiSi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 12, 2010, 19:28:24 »
EVPolice-dokładnie tak heh !

Moim zdaniem wygra pan Diakun a szkoda,bo będę głosował na Kowalewskiego warto dać komuś nowemu się wykazać,realizować nowe pomysły.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 12, 2010, 19:44:37 »
Racja to że Diakun ma doświadczenie to ma być Burmistrzem dożywotnio?

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 12, 2010, 20:54:33 »
Jestem mieszkańcem Trzebieży i jestem rozczarowany tym co się dzieje kłótnie,donosy a czas leci i nic się nie robi a przepraszam chodnik z polbruku przed domem syna pana burmistrza aby widzieli wszyscy jak się działa przed wyborami tylko że rodzinie .A powiem szczerze co pisałem już dużo wcześniej trzeba zmian i wywietrzyć w gminie ,starostwie ,powiecie te kółko różańcowe.

Offline DiSi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Władysław Diakun - najlepszym kandydatem na burmistrza Polic
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 12, 2010, 21:04:01 »
Jak to mówi pan Palikot: pasi Brzuchy! odsunąć od stołka....