Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sekrety władzy...  (Przeczytany 48787 razy)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 09, 2010, 11:48:23 »
Na stronie p. Przerwy jest jego komentarz w tej sprawie.

http://www.przerwatomasz.pl/

Trzeba wejść w dział Mój komentarz i kliknąć "Cała prawda o nielojalności".

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 09, 2010, 11:57:29 »
A mnie interesuje coś zupełnie innego. Za czyje pieniądze ta witryna została zrobiona. Bo przez kogo (jako sprawcę) - nietrudno ustalić. To jest zbiór zarzutów wyciąganych przez dwa lata na sesjach, które stawiał Jerzy Kardziejonek. W postaci - dla tych zarzutów - wyjściowej. To znaczy takiej, jak były postawione, bez wprowadzania wyjaśnień, czy odpowiedzi. Te zostały już dawno i wielokrotnie udzielone, ale nikomu nie chce się przesłuchiwać nagrań z kilkudziesięciu wielogodzinnych sesji. Materiał jest zwyczajnie nieświeży, stare, odgrzewane kotlety. Ale nie o to chodzi.

Chodzi o samą witrynę. Ponieważ nie ma sygnatury - nie wiadomo czyja. Tymczasem w jednym okresie powstają trzy miniportale. Powiatowy, police.max i ta ostatnia. Zrobione w tej samej technice i podobnym stylu. Co ciekawsze - witryna police.max natychmiast informuje o swojej "koleżance",co więcej - podaje - niby dla rzetelności dziennikarskiej - wszelkie miejsca atakowania Gryfa XXI i W. Diakuna.

Mnie interesuje odpowiedź na dwa pytania:
1. Kto zapłacił za wykonanie obu wspomnianych witryn: tej, omawianej i police.max. Nie komu, tylko kto.
2. I pytanie drugie: ile kosztowało wykonanie witryny powiatowej? Czy mieściło się w cenach rynkowych?

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 09, 2010, 12:18:55 »
Panie Janku... Gdzie Pan widzi podobieństwo tych 2 stron ?

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 09, 2010, 12:41:20 »
Łatwo można sprawdzić kto był wykonawcą zlecenia na tą stronę ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sosna123

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 09, 2010, 12:43:58 »
co z tego czy to zrobilo PO czy SLD czy POLICExx1.
Widac ze nasz burmistrz to niezly walek. faktury na spore kwoty.

Ja np nie wiedzialem o 99% tych rzeczy. jestem w szoku ze takie rzeczy dzieja sie u nas w gminie. I nikt z tym nic nie robi. Wystarczy spojrzec jakie chaty maja diakun, pani soltys z przesocina, pan E z trzebiezy.  

Co do strony. Panie klys a za darmo nikt jej nie mogl zrobic?

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 09, 2010, 12:47:52 »
Cytat: "sosna123"
Panie klys a za darmo nikt jej nie mogl zrobic?
Zdecydowanie nie była zrobiona za darmo.
Cytat: "sosna123"
Wystarczy spojrzec jakie chaty maja diakun, pani soltys z przesocina, pan E z trzebiezy.
Takie na jakie było ich stać za pensje/kredyty. To chyba logiczne, prawda?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sosna123

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 09, 2010, 12:57:13 »
a skad taka pewnosc ze nie zostala zrobiona za darmo? Pozatym jakie to ma znaczenie. Ktos zaplacil ktos zrobil

Co do pensji.
Nie wiedzialem ze z pensji radnego mozna postawic wielki dom.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 09, 2010, 14:16:50 »
Cytat: "yak"
A mnie interesuje coś zupełnie innego. Za czyje pieniądze ta witryna została zrobiona. Bo przez kogo (jako sprawcę) - nietrudno ustalić. To jest zbiór zarzutów wyciąganych przez dwa lata na sesjach, które stawiał Jerzy Kardziejonek. W postaci - dla tych zarzutów - wyjściowej. To znaczy takiej, jak były postawione, bez wprowadzania wyjaśnień, czy odpowiedzi. Te zostały już dawno i wielokrotnie udzielone, ale nikomu nie chce się przesłuchiwać nagrań z kilkudziesięciu wielogodzinnych sesji. Materiał jest zwyczajnie nieświeży, stare, odgrzewane kotlety. Ale nie o to chodzi.

Chodzi o samą witrynę. Ponieważ nie ma sygnatury - nie wiadomo czyja. Tymczasem w jednym okresie powstają trzy miniportale. Powiatowy, police.max i ta ostatnia. Zrobione w tej samej technice i podobnym stylu. Co ciekawsze - witryna police.max natychmiast informuje o swojej "koleżance",co więcej - podaje - niby dla rzetelności dziennikarskiej - wszelkie miejsca atakowania Gryfa XXI i W. Diakuna.

Mnie interesuje odpowiedź na dwa pytania:
1. Kto zapłacił za wykonanie obu wspomnianych witryn: tej, omawianej i police.max. Nie komu, tylko kto.
2. I pytanie drugie: ile kosztowało wykonanie witryny powiatowej? Czy mieściło się w cenach rynkowych?


Spisku nie ma. Już ni eta lata i wzrok chyba nie ten drogi yaku - podobne są strony policki.pl i police.max.pl - podobieństwo wynika pewnie z zastosowania podobnych "szablonów". Przypadkowa zbieżność.

Stronka kulisywładzy różni się (także od strony technicznej) od dwóch w/w. Dla mnie najbardziej zbliżona jest wyglądem i technikaliami do strony jednego z kandydatów do sejmiku. Kolejną różnicą jest fakt, że jest postawiona na niemieckim serwerze. I najważniejsza różnica: to jednorazowy śmieć wyborczy.

To, że police.max.pl szybko o tym poinformowało o niczym nie świadczy - jedynie o refleksie czy zbieżności w czasie itd. Jeśli wcześniej wchodziłeś na police.max.pl to pewnie zauważyłeś polityczny pluralizm w newsach, więc o co chodzi.

Odpowiedzi na Twoje pytania znam, ale powiem tak: Wiem, ale nie powiem [:

Swoją drogą każdy taki tekst, ulotkę, stronę www jak kulisywładzy należy taktować jako śmieć, bo jak inaczej,  skoro nikt nie miał odwagi się pod tym podpisać?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 09, 2010, 14:36:18 »
Strona z pierwszego postu opiera się po prostu na Drupalu - z tego co wiem na tym CMS-ie jest stosunkowo ciężko się pozbyć "drupalowskiego" wyglądu szablonu. Pewnie stąd wynikają pewne podobieństwa między stronami dzialającymi na tym systemie zarządzania treścią.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sosna123

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 09, 2010, 14:53:13 »
jak zwykle skupiacie sie nad czyms innym.
Co za roznica jaki cms, jaki serwer. Kogo to obchodzi? tak czy inaczej ktos za tym stoi.

Informacje na tej stronie sa miazdzace

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 09, 2010, 15:00:03 »
sosna123, skupiamy się na takich, a nie innych sprawach, bo jaka może być nasza reakcja w sytuacji, gdy informacje zawarte na tej stronie nie są wiarygodne (o tym dlaczego, pisałem wyżej). Jeśli ktoś by się do tego jawnie przyznał, dyskusja byłaby całkiem inna. A tak - jest to kolejny wybryk mało dojrzałych i mało poważnych ludzi.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Ojciec Redaktor

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 09, 2010, 15:09:35 »
Dzięki Ci Janku za reklamę mojej witryny! Nie ważne jak mówią (dobrze czy źle) ważne aby nazwy nie przekręcono. Odpowiadam rzeczowo na pytania:

1. Mieszkan obok Lidla i idąc po zakupy dostrzegłem na wiadukcie kolejowym zapewne nielegalny baner z adresem strony - stąd tak szybka reakcja na mojej stronie.

2. Włascicielem mojej witryny jest ISC sp. z o.o. ze Szczecin - masz więc już finansującego.

Oczywiście jak ktoś stworzy witrynę anty PO też ją przelinkuję! Jeszcze raz dzięki za reklamę! I niech moc będzie z Tobą!

Ojciec Redaktor

sosna123

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 09, 2010, 15:18:01 »
co do banerow tez je widzialem.
Zabawne jest ze na moscie byly przez kilka godzin w innych punktach tak samo.

Dzis zniknely.. Zapewne gryf sie przestrszyl i kazal usunac.

noname

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 09, 2010, 16:09:41 »
ojeja, proste jak drut, tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak szukać i chcieć poszukać.
oczywiscie, ze to pomysł  PO a nawet jednego z członków zarzadu PO :) w kazdym razie wszelkie slady do niego prowadzą.
dane sa w necie, pogłówkujcie trochę :)

swoją drogą, członek słabo się zakamuflował, chyba, że nie chciał. Jesli jednak nie chciał to dlaczego się pod tym nie podpisał ? Dziecinada.

sosna123

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 09, 2010, 16:32:55 »
noname ale ameryke odkryles.
Wystarczy sprawdzic whois domeny dnsy serwera.

Gdyby po chcialo to ukryc to by nie zrobili takiego bledy. Teraz kazda domene mozna ukryc w sieci jak i serwer.

Przypuszczam ze celowo tego nie zrobili zeby podsycic dyskusje. I przyznam ze udalo sie im.

Co z tego ze po za tym stoi. pokazali cos czego zaden z nas nie wiedzial.