Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sekrety władzy...  (Przeczytany 48422 razy)

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 12, 2010, 19:34:55 »
Dlaczego Gmina płaci za takie faktury - usługi hotelowe to żadne usługi - cos tu śmierdzi!
Faktura dla Gminy powinna być szczegółowa, Panie Jerzy K. trzeba to drążyć dalej!
Może faktury z Dubaju z tego słynnego żagla?(takie kwoty) ;D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 12, 2010, 19:44:21 »
EVPolice, podładuj swoje bateryjki i otwieraj biuro detektywistyczne, by jak najszybciej wyjaśnić te przekręty, których inni nie mogli przez 3 lata wyjaśnić. A nóż zostaniesz polickim bohaterem i wyniosą Cię na ołtarze... Paranoi.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 12, 2010, 19:48:09 »
Jak będę kandydował to pewnie przypomnę ten temat, ale na razie niech zainteresowani popracują.

lecka

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 13, 2010, 06:19:01 »
Cytat: "sosna123"
noname ale ameryke odkryles.


Przypuszczam ze celowo tego nie zrobili zeby podsycic dyskusje. I przyznam ze udalo sie im.

Co z tego ze po za tym stoi. pokazali cos czego zaden z nas nie wiedzial.


Odnośnie rzetelności tej witryny, mało się nie popłakałam nad losem "biednego" Pana Dobosza, ktoś mu sprzedał działkę nie uzbrojona, jaki biedny i niezaradny. Widziały gały co brały , przecież nikt go do niczego nie zmuszał, mógł wszystko przecież sprawdzić i obejrzeć ,przypomina mi to zakup samochodu bez kół, kupił i potem sie dziwi ze kół zabrakło, nie zauważył biedak i samochód nie jedzie, grubymi nićmi szyte te rewelacje    :rotfl:

monika1980

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 13, 2010, 18:15:50 »
Cała rodzina Kardziejonków bedzie rzadzic (przyjzyjcie się haslu Pana Kardziejonka starszego - jakaś kpina - wierny wyborcom a nie ukladom - to niech odda kase swoim pracownikom, widzielismy jak zabierali toi toi z jego budowy bo nie placil rachunkow za niego, niech odda kase tam gdzie jeszcze wisi - liczy na kasę radnego calej swojej rodzinki i z tego bedzie oddawal), Durmanów, itp. czyli nic wogóle się nie zmieni. Nadal będziemy mieć ścieżki rowerowe z polbruku, znów będą klótnie, najazdy na siebie i nic więcej.....Znow Diakun sobie zgarnie na swoje konto 400000 tysięcy z gminy. Znow nie poznamy prawdy czy jest klamca czy nie. Jak wiadomo rozprawa jest przesunięta 2 dni po wyborach, ponieważ jest ten Pan pewny swojej wygranej.Prosze sobie zobaczyc w papierach gdzie poszly pieniadze ktore mialy isc na remont pomieszczen archiwum w gminie. Nie zostaly zrobione te remonty a pieniedzy nie ma. Powiem jedno ta kasa poszla na remont kosciola w Dobrej Szczecińskiej. Pracownik Gminy. Ja mam dość zastraszania urzednikow pracownikow w Gminie, ze jesli Diakurzyna odejdzie to nie bedzie pracy. Ja stawiam na Panią Agnieszkę i jej młodość rzetelność wyksztalcenie wspólczucie dobroc dla ludzi. Wiele razy kupywalam u niej i jej rodzicow to wiem jaka jest.

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 13, 2010, 19:53:43 »
Miała niezłe pomidory i ogórki kwaszone? Rzeczywiście, świetny BURMISTRZ POLIC. Z zagrychą.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 13, 2010, 21:51:38 »
yak, nie przeginaj co to ma do rzeczy,
co porabiał Twój kolega przed Magistratem chyba łopatologię w Z.Ch.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 22, 2010, 17:47:49 »
Za jednym z portali:

Cytuj (zaznaczone)
G.B.: Porozmawiajmy o stronie internetowej sekretywladzy.pl. Jest Pan jej autorem?
J.K.: Oczywiście! W jakiejś części jestem współautorem tej witryny.


Komentarz chyba zbędny.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 23, 2010, 08:55:14 »
tyle dobrego z sekretów władzy, że może rozrzutność gminy w troszkę się zahamuje, albo hotel stanieje