Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zwierzaki, które znalazły dom  (Przeczytany 142224 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 06, 2011, 22:36:35 »
Kudłaty, jeżeli to wszystko to dziękuję, kończymy rozmowę o pierdołach, wracamy do tematu.

Temat zostanie przeniesiony w odpowiednie miejsce.

Offline darcialajna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 07, 2011, 10:32:03 »
Dziękuje Kudłaty.  podobno psa ktos zabral. znajomi dzisiaj mieli wywiesic ogloszenia.  dzwonili wszedzie ale nigdzie jej nie ma a znajomy  rodziny widzial jak takiego psa ktos podobno zabieral,spod figurki Papieża. miejmy nadzieje ze ten ktos zobaczy ogloszenie i odda psa.

Offline darcialajna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 07, 2011, 22:03:15 »
dziekuje pies sie znalazl wlasnie:) ogloszenia wywieszone pomogly,zadzwonila osoba ktora  ja przygarnela

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 12, 2011, 22:02:27 »
2 miesięczna Kinia do adopcji
IMIĘ: Kinia
2. PŁEĆ: suczka
3. RASA: mieszaniec
4. WIELKOŚĆ: będzie do kolana
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok. 2 m-cy
7. STAN ZDROWIA:  bardzo dobry – odrobaczona i odpchlona
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (po osiągnięciu dojrzałości na koszt TOZ Police)
9. UPODOBANIA I NAWYKI :
Kinia jest słodkim 2 m-cznym szczeniaczkiem. Przebywała sama na działkach, gdzie nie miała zapewnionej odpowiedniej opieki. Warunki w jakich żyła zagrażały jej życiu. Pomimo tego Kinia ma w sobie dużo pozytywnej energii. Uwielbia się bawić.  Jest pieszczoszką, spragnioną kontaktu z człowiekiem. Poszukujemy Kini domu, w którym będzie kochana i szanowana, a na pewno będzie wspaniałym, oddanym przyjacielem na wiele lat. Sunia czeka na swoją szanse.
Oferta TOZ Police tel. 514 032 196



EDIT:Nowe zdjęcia Kini. Jest bardzo kochana, szybko sie uczy. Trochę taki uparciuch z niej. Kinia potrzebuje stałego domu.:)





Zaadoptowana 08.11.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 14, 2011, 20:46:20 »
Cytat: "cassidy"
Od ponad tygodnia błąka się po Policach pies, mieszaniec,szara sierść,dość duży,wilczuropodobny. Pies nie ma obroży. Jest raczej przyjaźnie nastawiony do ludzi jak i innych psów,jednak wzbudza strach,ze względu na spore gabaryty. Dziś wylegiwał się na boisku przy deptaku,wczoraj na trawie kolo Kingi za końcowym przystankiem 107,ogólnie raczej widuje go w tym właśnie rejonie.Nie jest wychudzony,więc nie wiem czy komuś uciekł, czy ktoś specjalnie się go pozbył.


Nie wiem,czy to chodzi o tego samego psiaka,ale ja dostałam taką wiadomość:

Cytuj (zaznaczone)
Witam
Dzis bedac na spacerze ze swoim psem podbiegl do mnie jakis sporych rozmiarow bezpanski pies, psiak jest skrajnie wyglodzony i mozna policzyc mu wszystkie rzebra. Z matka probowalysmy go nakarmic, jednak psiak byl bardziej zainteresowany pojsciem za nami do domu ajezeli jedzeniem. Porobilam mu kilka zdjec aparatem w komorce, po zebach widac ze jest to bardzo mlody pies maksymalnie 2 letni. Pies jest troche wystraszony i podchodzi wylacznie do ludzi z innymi psami, nie jest bojazliwy i nawet jak probowal dominowac nad moim to latwo dal sie uspokoic (nie to co moj nadpobudliwiec ...).
Niestety, ale nic wiecej jak sprobowac dac jesc czy pic nie moge zrobic. Mam w domu 2 psy (w tym suke nie sterylizowana, a to jednak "pelny" samiec), w tym nasza suka probowala go zaatakowac.


i zdjęcie psiaka:



Dostaliśmy już kilka zgłoszeń w sprawie tego psiaka,niestety nie mamy co z nim zrobić,hycel też już od dawna o nim wie.Wczoraj objeździłyśmy całe leningrady,by mu zrobić zdjęcia,niestety nie zastałyśmy go.Czy ktoś zna tego psiaka,wie może kogo to pies,a może chce do budy przyjąć,bo naprawdę nie mamy na niego pomysłu :(

Zaadoptowany 10.08.2011r
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 18, 2011, 10:41:44 »
Cytat: "Wykidajło"
Kotka do przygarnięcia

Nieaktualne. Kociak ma nowy dom - dziękujemy paniom z TOZ i Draculce :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 18, 2011, 10:55:50 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Wykidajło"
Kotka do przygarnięcia

Nieaktualne. Kociak ma nowy dom - dziękujemy paniom z TOZ i Draculce :)


Kociak (on-jak się okazało :) ) wraz z czarno-białą koleżanką trafił do fajnego domu. Oboje będą mieć dobrze:)
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 18, 2011, 11:02:52 »
Cytat: "Wykidajło"
Nieaktualne. Kociak ma nowy dom - dziękujemy paniom z TOZ i Draculce :)


Bardzo się cieszę,przenoszę posty :)

1. IMIĘ: Xara (czarna) i Xena (szara)
2. PŁEĆ: kotka
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok. 4 tygodnie
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry – odpchlona i odrobaczona
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: na koszt TOZ Police
9. UPODOBANIA I NAWYKI :


Xara i Xena to koteczki ciekawe świata. Potrafią sama jeść oraz załatwiają się do kuwety. Szukamy dla tych uroczych kocich dziewczynek stałych kochających domów. Daj im szansę na dobre życie, a odwdzięczą Ci się oddając całą swoją miłość.
Można adoptować jedną albo dwie koteczki.



Oferta TOZ Police 888 816 843





   Xena
Zaadoptowana 19.07.11

Xara
Zaadoptowana 16.07.11
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 26, 2011, 16:27:38 »
Maly szczeniak szuka domu!



1. IMIĘ: Brutus
2. PŁEĆ: pies
3. RASA: kundel
4. WIELKOŚĆ: na razie malutki (5kg) będzie miał ok. 25
5. UMASZCZENIE: czarny
6. WIEK: 2 miesiące
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry, odrobaczony, niedlugo czeka go szczepienie :)
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie
9. UPODOBANIA I NAWYKI : jak to szczeniak, biega, cieszy sie, piszczy, szczeka, wącha, wyżywa się na zabawkach. Szybko idzie mu nauka niezałatwiania się w domu i o dziwo całkiem dobrze rozumie o co chodzi ze smyczą, więc nie stara się wyrywać i ciągnąć na siłę.

Pies został znaleziony w parku kasprowicza, im szybciej ktoś się po niego zgłosi tym lepiej... już był w 3 domach i dopiero my zaczęliśmy szukać mu stałego domu a nie podrzucania do znajomych... u nas nauczył się wychodzić na dwór i jeść tak jak powinien w tym wieku. Najchętniej sam bym go zatrzymał, ale sam mam już psa i na drugiego po prostu nie mam miejsca ani czasu...


mail: matev992@gmail.com

Proszę i błagam o szybką reakcję i PRAWDZIWE oferty... mam dość ludzi którzy mówią, że porozmawiają, albo że wezmą ale za 2 tygodnie jak wrócą z wakacji. To nie jest zabawka, to jest pies który szuka domu! Pokochajcie go jak dziecko... wszak właśnie nim jest.

Na prośbę telefon został usunięty.Pozdrawiam.
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpnia 04, 2011, 09:26:29 »
Wczoraj miałam przyjemność zrobić zdjęcia takim słodziakom do adopcji:





Psiaki przesłodkie,zadbane misiaki-dwa pieski,mają po 7 tygodni.Pani odda-przygarnęła sunię błąkającą się już w ciąży.Sunia zostaje u niej,psiakom trzeba znaleźć nowy domek,mamuśka-około15-20kg ,zdjęcie przesłane nam na maila:



ogłoszenie na tablica.pl:

http://tablica.pl/oferta/oddam-w-dobre-rece-IDdIhp.html

Tel do właścicielki 667249332 lub 913502420
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline japa1_32

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpnia 05, 2011, 10:19:19 »
Witam, wczoraj w godzinach wieczornych na parkingu przy ul. Wróblewskiego znalazłem błąkającego się, wystraszonego królika. Właściciela proszę o kontakt pod nr tel 793663327. Przechowam zwierzaka przez kilka dni a w wypadku, gdy nie znajdzie się właściciel to będę zmuszony oddać go do schroniska.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpnia 05, 2011, 17:26:49 »
Cytat: "japa1_32"
Witam, wczoraj w godzinach wieczornych na parkingu przy ul. Wróblewskiego znalazłem błąkającego się, wystraszonego królika. Właściciela proszę o kontakt pod nr tel 793663327. Przechowam zwierzaka przez kilka dni a w wypadku, gdy nie znajdzie się właściciel to będę zmuszony oddać go do schroniska.


Już z panem rozmawiałam przez telefon,widziałam wczoraj tego królika z właścicielem,muszę tylko dowiedzieć się jak się właściciel nazywa i gdzie mieszka i będę dzwonić znowu.Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpnia 07, 2011, 11:55:14 »
Cytat: "japa1_32"
Witam, wczoraj w godzinach wieczornych na parkingu przy ul. Wróblewskiego znalazłem błąkającego się, wystraszonego królika. Właściciela proszę o kontakt pod nr tel 793663327. Przechowam zwierzaka przez kilka dni a w wypadku, gdy nie znajdzie się właściciel to będę zmuszony oddać go do schroniska.


Właściciela znałam,dziś udało mi się ustalić adres i skontaktować z nim.Pan,który znalazł królika już został poinformowany o adresie właściciela i ma dzisiaj odnieść królika do domu  :jupi:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpnia 09, 2011, 22:23:14 »
Pilna Sprawa.

Od ok 1,5 tygodnia koło ronda, przy pizzerii Pasieka błąkają się dwie suczki. Suczki sa bardzo łagodne i lgną do człowieka.
Słyszałyśmy różne wersje dotyczące tych suczek, jedni mówią ze one mają właściciela na tych działkach przy rondzie, a inni twierdza ze suczki zostały porzucone.

Dlatego bardzo pilnie prosimy osoby, które znają  te suczki, wiedza kogo one moga być, o kontakt z TOZ Police pod nr 888 816 843.
Każda informacja jest dla nas cenna, byc moze udało by sie odnaleźć własciciela. Może faktycznie ma on działkę przy rondzie i wypuszcza luzem suczki.





W dniu 08.08.2011 r. nasza inspektorka zauważyła przy działkach przy rondzie (ul. Piłsudskiego) dwie błąkające się suczki. Niewiele myśląc przeprowadziła rozmowę z okolicznymi mieszkańcami, którzy oświadczyli, iż suczki błąkają się w tych okolicach od około dwóch tygodni. Często przesiadują koło przystanku, więc prawdopodobnie zostały wyrzucone. Wywiesiłyśmy ogłoszenia na działkach by otrzymać jakiekolwiek informację na temat suczek. Niestety nikt się do nas nie zgłosił. Z uwagi na brak domów tymczasowych jedyne co możemy zrobić to codziennie je dokarmiać.

insp. Sylwia Ł.
insp. Izabela T.
insp. Katarzyna J.

W dniu 11.08.2011r poszłyśmy ponownie nakarmić suczki. Napotkałyśmy pewną panią, która stwierdziła, ze bardzo chętnie by jedną suczkę adoptowała. Niestety drugiej nie może ani adoptować ani przetrzymać gdyż ma małe mieszkanie. Na szczęście udało nam się znaleźć dom tymcz. na ok. tydzień czasu dla drugiej suni. Nazwaliśmy ja Ptysia. Sunie wkrótce zostaną wysterylizowane. Stworzymy im ofertę adopcyjną, choć liczymy na to , że znajdzie się właściciel.

insp. Sylwia Ł.
insp. Izabela T.

W dniu 12.08.2011r otrzymałam wcześnie rano telefon, że jedna suczka (czarna), która otrzymała imię - Maja, jest apatyczna, nic nie je, i zwraca żółcią. Natychmiast pojechałam z dnia do lekarza. Maja dostała kroplówkę oraz zastrzyki przeciwwymiotne. Lekarz wskazał również, że suczka jest przygnębiona i smutna, gdyż została oddzielona od tej drugiej suni, dlatego potrzebuje dużo miłości, przytulania i głaskania. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie sunia poczuje się lepiej.

insp. Sylwia Ł.

W dniu 18.08.2011r sunia Ptysia przeszła zabieg sterylizacji.

W dniu 18.08.2011r utrzymaliśmy telefon, ze suczka Maja uciekła z domu. Prawdopodobnie została podczas uciekania została potracona dodatkowo przez samochód. Niestety pomimo intensywnego szukania Mai, przez kilka dni, nie udało nam się jej znaleźć.

insp. Sylwia Ł.
insp. Izabela T.

W dniu 27.08.2011r Maja odnalazła się. Jak usłyszała głos Pani, która ja adoptowała to Maja do niej biegła ile sił w nogach. Bardzo się cieszymy.

Maja w dniu 01.09.2011r została wysterylizowana.

insp. Sylwia Ł.

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Kolejny porzucony psiak:((
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpnia 17, 2011, 08:19:53 »
Pies błąka się w starych Policach w okolicy ul. Kołłątaja.
Od kilku dni wegetuje na trawniku przy parkingu, jest coraz bardziej wychudzony.
Jest łagodny zarówno do ludzi jak i zwierzat.

Psiakowi grozi schronisko. Jego łagodne usposobienie spowoduje ze nie da on sobie rady w schronie, nie da rady zawalczyć o jedzenie.
Dlatego potrzebujemy pilnie domu tymczasowego, choć przyznam ze byłoby super gdyby ktoś zechciał go adoptować. Jest sliczny i łagodny. Osobie chętnej do adopcji zaproponujemy darmową kastrację psa.
Ale jezeli adopcja nie wchodzi w gre, to moze ktos ma możliwośc przetrzymania go gdzies u siebie w ogródku, a my jako toz police zrobimy wszystko by znaleźć mu nowy domek.
Wszelkie informacje TOZ Police  514 032 196 lub 888 816 843

Ja wierze w cuda:) Innemu psu też dużemu, który błakał sie po osiedlu na przy biedronce na wyszynskiego (taki miał sliczny pyszczek, brazowy, też łagodny) udalo nam sie pomóc. Adoptowała go Pani ze Szczecina. Pies ma dom z ogródkiem i kolegę do towarzystwa. Jestem z nią w ciągłym kontakcie, i psiak juz sie odnalazł w nowym domu. Musimy go tylko wykastrowac.

1. IMIĘ: Misiu
2. PŁEĆ: pies
3. RASA: mieszaniec
4. WIELKOŚĆ: duży
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok. 1,5 roku
7. STAN ZDROWIA:  bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie
9. UPODOBANIA I NAWYKI :
Nie znamy przeszłości Misia, ale wiemy, że jest kochanym psiakiem. Kocha towarzystwo ludzi i innych zwierząt.  Misiu jest psem pozbawionym agresji, bardzo kontaktowym, towarzyskim. Uwielbia być głaskany, i pieszczony. Ze względu na swoją wielkość, świetnie nadawałby się do pilnowania domu, ogrodu.
Misiu błąkał się po ulicy w Policach i pilnie szuka stałego domu. Zbliża się zima, i jedyny los jaki czeka Misia to przepełnione schronisko, i walka o jedzenia z innymi psami z boksu.
Misiu nie potrzebuje zbyt wiele. Miska jedzenia, towarzystwo innego psiaka, i dużo miłości. Nie jest wybredny i zadowala się każdymi posiłkiem. Poszukujemy dla niego domu, w którym będzie kochany i szanowany i pozostanie w nim do końca swego życia, a na pewno będzie wspaniałym i wiernym przyjacielem. Misiu czeka na swoją szanse.
Oferujemy możliwość bezpłatnej kastracji.




 Oferta Toz Police 501 803 646 lub 514 032 196