Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zwierzaki, które znalazły dom  (Przeczytany 142219 razy)

m.

  • Gość
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpnia 17, 2011, 13:42:17 »
choć ludzie z pobliskich bloków dokarmiają tego pieska, potrzebny jest mu prawdziwy dom.

3mam kciuki. mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka :)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpnia 23, 2011, 18:58:46 »
Dostałam dziś telefon,potem maila od pani,która szuka nowego domku dla swojej suni,jest w trudnej sytuacji,nie chce oddawać suni,ale nie ma innego wyjścia.Tylko do dobrego domku.Cytuję:
Cytuj (zaznaczone)
Witam serdeczenie w nawiązaniu do przeprowadzonej w dniu dzisiejszym rozmowy telefonicznej, przesyłam zdjęcia mojej suczki Diany, ma na 4 lata, jest po sterylizacji, nigdy nie była zaszczeniona,została wysterylizowana, była wzięta ze schroniska jako szczeniak. Ma szczepienia lecz ksążeczka zdrowia jak i paszport w obecnej chwili znajdują się jeszcze w posaiadniu mojego ex partnera ale postaram sie w niedługim czasie je odzyskać. Diana Jest psem łagodnym swietnie nadającym sie dla dzieci gdyż jest łagodna i miła w obejściu. Jest psem zadbanym i czystym, nie gryzie przedmiotów w domu. Kocha biegać i bawić się. Niestety sytacja życiowa w jakiej sie znalazłam nie pozwala mi na jej zatrzymanie.

Z poważaniem
a_stasiak@o2.pl
tel 503123070






Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpnia 23, 2011, 19:13:39 »
Dostałam wiadomość:
Cytuj (zaznaczone)
dzien dobry.chciala bym was prosic o pomoc w znalezieniu kota. siostrzenica dostala na dzien dziecka miesiecznego kotka. kotek przyzwyczail sie do naszego domu,nie uciekal. biegal sobie po podworku a od kilku dni oddalal sie od domu ale zawsze wracal. tydzien temu czyli 1 sierpnia kotek nie wrocil. byl mlody i jak na moj gust bardzo ladny wiec podejrzewam ze jakis przechodzien poprostu sobie go wzial bo na ulicy kazdy wiedzial ze to jest nasz kot wiec mysle ze zaden z sasiadow by nam go nie zabral choc i tego nie wykluczam. bardzo prosze o pomoc w sprawie bo corka siostry bardzo przezywa zaginiecie kotka. kotek to samiec,nazywa sie BAZYL. wrazie jakich kolwiek informacji prosze o kontakt pod nr 515477809      


Zdjęcie kotka:

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpnia 24, 2011, 11:06:15 »
Cytat: "tatankas"
Dostałam wiadomość:
Cytuj (zaznaczone)
dzien dobry.chciala bym was prosic o pomoc w znalezieniu kota. siostrzenica dostala na dzien dziecka miesiecznego kotka. kotek przyzwyczail sie do naszego domu,nie uciekal. biegal sobie po podworku a od kilku dni oddalal sie od domu ale zawsze wracal. tydzien temu czyli 1 sierpnia kotek nie wrocil. byl mlody i jak na moj gust bardzo ladny wiec podejrzewam ze jakis przechodzien poprostu sobie go wzial bo na ulicy kazdy wiedzial ze to jest nasz kot wiec mysle ze zaden z sasiadow by nam go nie zabral choc i tego nie wykluczam. bardzo prosze o pomoc w sprawie bo corka siostry bardzo przezywa zaginiecie kotka. kotek to samiec,nazywa sie BAZYL. wrazie jakich kolwiek informacji prosze o kontakt pod nr 515477809      


Zdjęcie kotka:

[url=http://images49.fotosik.pl/1029/2645e08bae899e85med.jpg]Obrazek[/URL]



Kociak już jest w rękach właścicielki przed sekundą była u mnie i odebrała swoja zgubę :)

Offline simao

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpnia 24, 2011, 22:36:53 »
Witam

szukam nowego domu dla psa (mieszaniec owczarka niemieckiego). Pies od około tygodnia błąka się po Tanowie, wygląda na to, że ktoś go porzucił. Od kilku dni przebywa w okolicy stajni, gdzie trzymam konia. Bardzo zaprzyjaźnił się z moją klaczą :). Dokarmiam go i codziennie tam na mnie czeka. Pies jest bardzo wychudzony, widać mu wszystkie żebra. Na moje oko ma około roku. Jest bardzo ładny i towarzyski. Niestety nie może zostać u mnie. Kiedy mnie nie ma zwiedza okolicę, a to przeszkadza sąsiadom, którzy go przeganiają. Mam nadzieję, że ktoś zechce go przygarnąć.




Więcej informacji na PW lub pod nr telefonu 607722699

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpnia 29, 2011, 23:08:14 »
PTYSIA SZUKA NOWEGO DOMU.


Imię: Ptysia
Płeć: suczka
Rasa: mieszaniec
Wielkość: raczej mała
Umaszczenie: biała z rudymi łatkami
Wiek: ok. 4 lat
Stan Zdrowia: bardzo dobry (odpchlona i odrobaczona)
Kastracja / Sterylizacja: tak
Upodobania i nawyki: Ptysia wraz ze swoją córką zostały porzucone jak zbędne przedmioty. Błąkały sie po działkach, lecz nikt się nimi nie zainteresował. Udało nam sie znaleźć dla Ptysi dom tymczasowy, a jej córcia została już adoptowana. I mamy nadzieję że do Ptysi tez uśmiechnie sie szczęście. Sunia pokazuje sie z jak najlepszej strony. Dba o czystość, nie załatwia się w domu. Uwielbia się przytulać, i pieścić. W stosunku do innych zwierząt jest obojętna. Ogólnie jest taką “oaza spokoju". Nic jej nie przeszkadza, nic ją nie denerwuje. Pięknie chodzi na smyczy. Jest odpchlona i odrobaczona. Ma ogromne zaufanie do człowieka, mimo że to właśnie człowiek ją zawiódł, bo ją porzucił. Ptysia nie jest wymagająca, wystarczą jej pieszczoty, miska jedzenia i spacerki. Szukamy dla Ptysi domu, w którym pozostanie już do końca swego życia, i który zapewni jej dużo miłości.

Kontakt: Oferta TOZ Police Sylwia 514 032 196





DeWu

  • Gość
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #156 dnia: Września 03, 2011, 14:58:07 »
Dzisiaj, w lesie koło Polic od strony Trzeszczyna przybiegł młody, zabawowy pies. Przyszedł za moją rodzinką do domu. Ktokolwiek go zna lub ktoś kto go może przygarnąć proszony jest o pilny kontakt (nasza kotka ma na niego alergię :)). Tel. do mnie: 603 866 440


DeWu

  • Gość
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #157 dnia: Września 05, 2011, 12:00:13 »
Okazało się, że piesek był wcześniej w hotelu w Sierakowie i stamtąd trafił do adopcji. Prawdopodobnie nawiał nowym właścicielom. Teraz (znowu w Sierakowie) czeka na poprzednich lub nowych właścicieli. Mam nadzieję, że szybko znajdzie bo to bardzo wesołe i lubiące dzieci psisko.

m.

  • Gość
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #158 dnia: Września 05, 2011, 18:05:07 »
jak na razie piesek dalej się błąka :(

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #159 dnia: Września 05, 2011, 20:24:36 »
jejku jaki cudowny! :* ja bym się nim zaopiekowała z największą przyjemnością ale niestety brak warunków :-(
“imperfections make you more beautiful”

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #160 dnia: Września 05, 2011, 22:13:38 »
Cytat: "DeWu"
Okazało się, że piesek był wcześniej w hotelu w Sierakowie i stamtąd trafił do adopcji. Prawdopodobnie nawiał nowym właścicielom. Teraz (znowu w Sierakowie) czeka na poprzednich lub nowych właścicieli. Mam nadzieję, że szybko znajdzie bo to bardzo wesołe i lubiące dzieci psisko.


Jak Ci się udało ustalić, że pies ma właścicieli i wcześniej trafił do adopcji??
Moze pies ma czipa?

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #161 dnia: Września 05, 2011, 22:16:21 »
Cytat: "m."
choć ludzie z pobliskich bloków dokarmiają tego pieska, potrzebny jest mu prawdziwy dom.

3mam kciuki. mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka :)


Niestety taka duszyczka sie nie znalazła i pewnie się nie znajdzie:((
Po osiedlu w Policach biegają dwa kolejne duże psiaki, wyrzucone jak zbedne przedmioty. Były maleńkie to były słodziutkie. Teraz wyrosły i juz sa nie potrzebne.

Brak słów na takie zachowania ludzi. Ale moze kiedyś ktoś tych  beznadziejnych "ludzi" z tego rozliczy.

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #162 dnia: Września 05, 2011, 23:18:16 »
No wlasnie skad wiadomo, ze pies ma wlascicieli ?
Jesli zostal wyadoptowany z Sierakowa to powinny byc tam dane osoby ktore psa adoptowaly !

DeWu

  • Gość
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #163 dnia: Września 05, 2011, 23:58:04 »
Trafiłem na to: http://ogl.infoludek.pl/ogloszenia/info/496557.xhtml
Od osoby, która dała to ogłoszenie dowiedziałem się, że pies trafił do Sierakowa. Myślałem, że może stamtąd uciekł. Pojechałem z nim dzisiaj do tego hotelu i tam powiedziano mi, że pies trafił do nowych właścicieli i prawdopodobnie to im uciekł. Jeżeli faktycznie był adoptowany to musi być też umowa, na której powinny znajdować się dane kontaktowe.

m.

  • Gość
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #164 dnia: Września 06, 2011, 14:54:14 »
póki ma jedzenie i jest ciepło jakoś przeżyje, gorzej gdy zacznie się robić mroźno :(