Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Puszczanie psów samopas  (Przeczytany 27566 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #15 dnia: Października 16, 2010, 16:48:20 »
Cytat: "rbk"
by straż miejska zamiast wystawiać mandaty za złe parkowanie, jak i tak już nie ma gdzie stawać, to by wystawiali za śmiecenie. Wtedy znajdą się pieniądze na inwestycje.

Jak ty sobie to wyobrażasz,to za złe parkowanie nic a za stawiane klocków mandat,pies też nie ma gdzie się załatwić,tak samo jak ty nie masz gdzie stawiać samochodu.No i znowu zaczął się temat o g*****,ale ta rozmowa powinna być prowadzona w innym temacie.Tu jest temat o spuszczaniu psa ze smyczy.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #16 dnia: Października 16, 2010, 17:38:53 »
Cytat: "Denver"
Mam nadzieję, że jak idziesz z pieskiem do lasu do spuszczasz go ze smyczy dopiero w lesie, a nie jeszcze przy blokach,

 dla Twojego spokoju to spuszczam go bardzo głęboko w lesie i z reguły jadę gdzies poza Police bo piesek nie należy do najposłuszniejszych  :rotfl:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #17 dnia: Października 16, 2010, 18:12:58 »
Cytat: "tatankas"
Jak ty sobie to wyobrażasz


Nie wyobrażam sobie tego, każdy powinien dostać za swoje, szczególnie właściciel stawiającego jak to napisałaś "klocka".
Dodam, że nigdzie nie napisałem, że ja nie mam gdzie parkować, więc ten temat możesz mi odpisać z listy przewinień.

Sandraaaaa

  • Gość
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #18 dnia: Października 16, 2010, 18:50:10 »
Jeśli widzę, psa biegającego bez smyczy a jest na spacerze z właścicielem i psiak podbiega do mojego to po prostu zwracam uwagę właścicielowi, ale co zrobić z osobą, która puszcza psa od rana i zabiera go wieczorem do domu, zwracałam uwagę, ale twierdzi, że jak to pies... czasami szczeka. I postanowiłam, że tak tego nie zostawię, gdyby mi nie pyskowała z koleżanką to może bym sobie darowałam, ale nie tym razem. Niestety nasze psy bardzo się nie lubią, więc tym bardziej nie mogę tak tego zostawić.

Można zrobić jakąś listę takich właścicieli i zanieść do straży miejskiej ??????

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #19 dnia: Października 16, 2010, 19:35:22 »
Cytat: "xP"
Cytat: "Denver"
Mam nadzieję, że jak idziesz z pieskiem do lasu do spuszczasz go ze smyczy dopiero w lesie, a nie jeszcze przy blokach,

 dla Twojego spokoju to spuszczam go bardzo głęboko w lesie i z reguły jadę gdzies poza Police bo piesek nie należy do najposłuszniejszych  :rotfl:

Masz owczarka niemieckiego?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #20 dnia: Października 16, 2010, 21:45:04 »
Cytat: "xP"
Cytat: "Denver"
Mam nadzieję, że jak idziesz z pieskiem do lasu do spuszczasz go ze smyczy dopiero w lesie, a nie jeszcze przy blokach,

 dla Twojego spokoju to spuszczam go bardzo głęboko w lesie i z reguły jadę gdzies poza Police bo piesek nie należy do najposłuszniejszych  :rotfl:


To dobrze [: Szkoda, że nie wszyscy są na tyle rozsądni [:

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #21 dnia: Października 16, 2010, 21:49:41 »
Cytat: "Piotrek"
Masz owczarka niemieckiego?

 posokowca bawarskiego

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #22 dnia: Października 17, 2010, 12:15:23 »
Cytat: "Denver"
To dobrze [: Szkoda, że nie wszyscy są na tyle rozsądni [:

Mnie właśnie oba psy głęboko w lesie dorwały. Nie jest to rozsądne. Jak pies nie jest posłuszny to powinno puszczać się go tylko na swoim podwórku.

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #23 dnia: Października 17, 2010, 18:45:30 »
nie rozumiem, to uważacie wszyscy, że wręcz pożadane jest spuszczanie psa ze smyczy w lesie? a mi właśnie w lesie pies spuszczony ze smyczy chciał oberwać nogawkę, gdy jechałem rowerem. na szczęście w porę zabrał go właściciel.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #24 dnia: Października 17, 2010, 20:42:25 »
Denver, xP i arturrop1, psa nie wolno spuszczać ze smyczy nawet w lesie. Grozi to mandatem w wysokości 500 złotych. Dowiedziałam się kiedyś, że nawet mały piesek potrafi zrobić wielkie szkody w lesie. Niektóre ptaki zakładają gniazda na ziemi, a taki pies je niszczy albo spłoszy matkę i małe, które potem giną. A większy potrafi np. poszarpać nogawkę nie mówiąc o czymś groźniejszym. W lesie pies nie staje się łagodną owieczką. Po lesie chodzą też inni ludzie, którzy mają prawo do spokoju.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #25 dnia: Października 17, 2010, 21:20:22 »
mój pies nikogo nie atakuje tylko jest troche nieposłuszny  ;D  to znaczy czasem nie chce przyjsc  :rotfl:

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #26 dnia: Października 17, 2010, 22:46:15 »
xP, nawet Twój pies może zrobić krzywdę, ale Ty o tym wcale nie myślisz. Nie tak dawno byłam w okolicy dworca PKP w Policach. Żywego ducha wokoło, a w pobliżu nieznany spory pies. Nie sprawiał wrażenia agresywnego, zupełnie nie interesował się moją osobą. Uznałam, że mogę iść koło niego. Gdy się nieco zbliżyłam, zaczął na mnie wściekle ujadać. Już myślałam, że rzuci się na mnie. Szczekał i szczekał. Dopiero gdy porządnie wrzasnęłam na niego i chciałam go kopnąć, to się oddalił. Skończyło się na strachu, ale wiesz, jak się czułam? Zimny pot lał mi się plecach ciurkiem! Chciałbyś znaleźć się w podobnej sytuacji? Pamiętaj, że Twój pies to tylko pies. On nie myśli, za to Ty masz myśleć za niego.

prsk

  • Gość
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #27 dnia: Października 17, 2010, 22:57:03 »
Cytat: "koko"
On nie myśli...


Nie no... ręce opadają... :) Prędzej bym powiedział, że to właśnie ludzie nie myślą a nie pies...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #28 dnia: Października 17, 2010, 23:44:12 »
Cytat: "prsk"
Cytat: "koko"
On nie myśli...


Nie no... ręce opadają... :) Prędzej bym powiedział, że to właśnie ludzie nie myślą a nie pies...


Zwierzęta nie myślą.

Anyway ja ta nie lubię psów. Właśnie dlatego, że potrafią się rzucić na kogokolwiek kompletnie bez powodu. Idziesz sobie ulicą, a tu nagle zza płotu wyskakuje pies i zaczyna cię atakować. Nigdy bym psu nie zaufał.

BTW nie wiem czy wiecie, ale leśniczy ma prawo zastrzelić psa luźno ganiającego po lesie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline bobi

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Puszczanie psów samopas
« Odpowiedź #29 dnia: Października 18, 2010, 04:01:39 »
Najpierw pozakładać smycz wszystkim którzy rozwalają mienie publiczne,rozbijają butelki,krzyczą wracając po imprezie,a dla wszystkich psiaków z Polic postawić mini osiedle do swobodnego biegania.
bobi