Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni  (Przeczytany 21526 razy)

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« dnia: Września 27, 2010, 15:15:04 »
czy biedronki nie stać żeby zamknąć sklep w dzień i posprzątać tylko w nocy będą tarabanić nie wiedzą o ciszy nocnej?

Brak tagu. Pozdrawiam - Kuba

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #1 dnia: Września 27, 2010, 15:38:10 »
Cytat: "EVPolice"
czy biedronki nie stać żeby zamknąć sklep w dzień i posprzątać tylko w nocy będą tarabanić nie wiedzą o ciszy nocnej?
Najwyraźniej nie stać ich na ponoszenie strat.
Swoją drogą bardzo ciekawie tworzysz zdania...
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Re: Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #2 dnia: Września 27, 2010, 15:59:19 »
Cytat: "EVPolice"
czy biedronki nie stać żeby zamknąć sklep w dzień i posprzątać tylko w nocy będą tarabanić nie wiedzą o ciszy nocnej?


Ciesz się, że nie mieszkasz nad pubem Sport gdzie co dzień niedopite ryje wydzierają się po nocy.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #3 dnia: Września 27, 2010, 19:56:28 »
Cytat: "kubapolice"
Najwyraźniej nie stać ich na ponoszenie strat.
co kogo obchodzą straty, w nocy ma być cisza!
mam nadzieję że w Policach nie żądzi komendant z księdzem do spółki z kierownikiem biedronki i Policja uciszy nocne hałasy

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #4 dnia: Września 27, 2010, 20:30:32 »
No gdybym był w twojej sytuacji to bym sie za to zabral :)

Schludny

  • Gość
Re: Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #5 dnia: Września 27, 2010, 21:58:21 »
Cytat: "EVPolice"
czy biedronki nie stać żeby zamknąć sklep w dzień i posprzątać tylko w nocy będą tarabanić nie wiedzą o ciszy nocnej?


Cisza nocna po 15 brawo:) W nocy ma być cisza czyli jak bede slyszal elektryczny rower po 22 to wiedz ze poleci w niego cegła.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #6 dnia: Września 27, 2010, 22:00:14 »
EVPolice, sądzisz, że na jakiej podstawie policja ma uciszyć ludzi z "Biedronki", którzy w nocy hałasują? Musisz to zgłosić, bo jeśli ktoś robi to anonimowo lub na forum, to tak naprawdę nie ma nikogo, komu te nocne hałasy przeszkadzają. Zgłoś i wtedy domagaj się reakcji, a najlepiej idź do kierownika sklepu. Porozmawiaj, powiedz o hałasach. Jeśli nie będzie satysfakcjonującej Cię reakcji, dzwoń na policję.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Re: Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #7 dnia: Września 27, 2010, 23:02:16 »
Cytat: "Schludny"
Cytat: "EVPolice"
czy biedronki nie stać żeby zamknąć sklep w dzień i posprzątać tylko w nocy będą tarabanić nie wiedzą o ciszy nocnej?


Cisza nocna po 15 brawo:) W nocy ma być cisza czyli jak bede slyszal elektryczny rower po 22 to wiedz ze poleci w niego cegła.


Co do tego ma godzina 15? To, że napisał post o 15? Jeżeli tak, to brawo za najśmieszniejszy post na tym forum, jeżeli nie, to proszę wytłumacz mi swoją błyskotliwość.

Co do cegły, a rzucasz też w drące się mordy na boisku do kosza? Jak tak, to zapraszam do mnie, pełno takich parapetów mi się wydziera.

p.s. Zgłoś to na policję. Przyjadą uciszą na jakiś czas.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #8 dnia: Września 28, 2010, 07:49:12 »
nakreśliłem temat, hałasują strasznie - nic odpowiedzialności społecznej, a gdzie górnolotne hasła:
Cytuj (zaznaczone)
Biedronka
JMD
Osiągnięcia
Odpowiedzialność społeczna
 
"Żadna firma nie osiągnie sukcesu w biznesie, jeśli nie jest odpowiedzialna społecznie".

Elisio Alexandre Soares dos Santos
Prezes Jerónimo Martins

Dbałość o pracownika, podobnie jak troska o środowisko naturalne i społeczność, w której działamy, zawsze była w centrum uwagi Grupy Jeronimo Martins i Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.

W naszych działaniach, będących elementami odpowiedzialnego biznesu, opieramy się na czterech filarach - chcemy być postrzegani jako godny zaufania pracodawca, godna zaufania sieć handlowa, godny zaufania członek społeczności i godny zaufania członek środowiska naturalnego. To założenie znalazło swoje odbicie w szeregu akcji.


szczególnie akcja nocne sprzątanie,

Jeronimo nie ściemniaj!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #9 dnia: Września 28, 2010, 10:18:01 »
Weź to zgłoś do kierowników, a nie żal się na forum. Ja pierdzielę, wy macie po 13 lat? Forum jest od dyskutowania na poważne tematy. Sprawy z głośnymi autobusami, złymi kierownikami Biedronki czy innymi źle założonymi wodomierzami załatwia się u źródła, a nie żali dupę na forum.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #10 dnia: Września 28, 2010, 10:37:56 »
bzdury piszesz, forum jest o wszyskim związanym z Policami, jak będziesz zniechęcał ludzi do pisania to forum umrze, dobrze jest podyskutować, przemyśleć, uzbierać argumenty i dopiero działać, miałem nadzieję też, że z Przyjaźni 2 ktoś się wypowie

przede wszystkim zadziałam we wspólnocie mieszkaniowej, zarząd bierze pieniądze za zarządzanie to niech rozmawia z Biedronką

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #11 dnia: Września 28, 2010, 10:45:21 »
Cytat: "EVPolice"
bzdury piszesz, forum jest o wszyskim związanym z Policami, jak będziesz zniechęcał ludzi do pisania to forum umrze,
Popieram  .Prawda jest taka że wiele obiektów jest sprzątana w nocy tylko robią to po cichu i nie dokucza to mieszkańcom .Każdy chce w swoim domu w nocy spać .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #12 dnia: Września 28, 2010, 11:09:25 »
Cytat: "EVPolice"
bzdury piszesz, forum jest o wszyskim związanym z Policami, jak będziesz zniechęcał ludzi do pisania to forum umrze, dobrze jest podyskutować, przemyśleć, uzbierać argumenty i dopiero działać, miałem nadzieję też, że z Przyjaźni 2 ktoś się wypowie

przede wszystkim zadziałam we wspólnocie mieszkaniowej, zarząd bierze pieniądze za zarządzanie to niech rozmawia z Biedronką


Spoko. Dla mnie po prostu dziecinne jest uderzanie z problemem na forum nie załatwiwszy tego uprzednio u źródła tego problemu. Tak jest z tym tematem, tak jest z tematem o autobusach (którego autorka jest moim mistrzem ;]) i tak samo jest z tematem o wodomierzach. W przeszłości pewnie jeszcze więcej by się tego znalazło.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #13 dnia: Września 28, 2010, 16:00:12 »
spoko  ale znowu się czepiasz,
przez forum nie można nic załatwić to dobrze o tym wiem, ale w zasadzie mój post to apel do zainteresowanych, i z powyższych odpowiedzi dowiedziałem się że zakłócanie ciszy w nocy nie jest akceptowane nawet jeżeli Biedronka przedstawi argumenty że nie innej możliwości i coś z tym zrobię
cały czas czekam na opinie mieszkańców Przyjaźni 2, nie te czasy aby chodzić od drzwi do drzwi z petycją do podpisu
a może tylko mi to przeszkadza i wyjdę na pieniacza (w końcu się starzeję i może źle oceniam sytuacje, kiedyś sam darłem mordę w nocy :jupi: )

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #14 dnia: Września 28, 2010, 21:14:27 »
Cytat: "KrP"
Spoko. Dla mnie po prostu dziecinne jest uderzanie z problemem na forum nie załatwiwszy tego uprzednio u źródła tego problemu. Tak jest z tym tematem, tak jest z tematem o autobusach (którego autorka jest moim mistrzem ;]) i tak samo jest z tematem o wodomierzach. W przeszłości pewnie jeszcze więcej by się tego znalazło.

KrP, a co ci przeszkadza, w tym , że ludzie piszą, co ich na co dzień irytuje ?
Jeżeli ciebie to drażni, to nie czytaj, albo po prostu olej to... a nie wstawiaj w każdym wątku, swojego oburzenia.
Ty chcesz poważnie dyskutować, to dyskutuj i nie mów ludziom o czym mają pisać.... to ostatecznie ich sprawa i ich prawo.
pozdrawiam jasia