Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej  (Przeczytany 25535 razy)

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #30 dnia: Września 26, 2010, 21:02:44 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Miało to miejsce w pierwszej połowie maja 2007 roku w sali kinowej MOK-u. Tu jest informacja.

Trzeba przyznać...............cele bardzo "ambitne" szczególnie urzekła mnie sprawa "dociepleń" budynków.
Szukam w różnych dostępnych źródłach danych o inwestorach( tych z zagranicy także) i nowych miejscach pracy dla mieszkańców...........być może nieudolnie to czynię lub czytam nie te dokumenty bo jak do tej pory wynik jest mizerny
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #31 dnia: Września 26, 2010, 21:12:21 »
Ja w ciągu ostatnich 2 tygodni szukałem tych informacji w internecie. Niestety ja też bardzo mało znalazłem... Głównie obiekty handlowe. Nie było większych inwestycji, a przynajmniej ja nie pamiętam i nie znalazłem...

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #32 dnia: Września 26, 2010, 21:40:12 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Denver"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Mariusz1989"
Chwali się także to, że zaprosił dzieci z terenów zalanych wodą na kolonię do Trzebieży

Tego to ja bym mu jako zasługę nie zapisywał.


Odpowiedz mi dwa dwa pytania: dlaczego tak uważasz

Bo w takich przypadkach zasługa należy się temu, kto płaci rachunki.
Cytuj (zaznaczone)
i co z tą Polską? [:

Jeszcze nie zginęła.


Kto płaci? Gmina? Ok - ja się godzę na taki wydatek. Gdyby przeprowadzić dobrowolną zbiórkę na ten cel w Policach to pewnie nie starczyło by na bilet do Trzebieży, a tak w naszym imieniu uczyniono miły gest.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #33 dnia: Września 27, 2010, 17:41:47 »
Cytat: "Denver"

Kto płaci? Gmina? Ok - ja się godzę na taki wydatek. Gdyby przeprowadzić dobrowolną zbiórkę na ten cel w Policach to pewnie nie starczyło by na bilet do Trzebieży, a tak w naszym imieniu uczyniono miły gest.

A dyskutujemy o słuszności tego posunięcia, czy o przypisywaniu zasługi burmistrzowi? Bo to odrębne rzeczy są.
Ja nie oceniałem słuszności. Stwierdziłem tylko, że burmistrzowi tu się zasługa nie należy, bo zaprosiły Police (gmina), a nie on.
I będę się upierał :)
Bardzo mnie drażni nagminnie spotykane w tego typu sytuacjach mówienie lub pisanie "radni ufundowali" czy "prezydent ofiarował" - podczas gdy dawane było z cudzej kieszeni.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #34 dnia: Września 27, 2010, 18:12:11 »
Cytat: "Wykidajło"
Bardzo mnie drażni nagminnie spotykane w tego typu sytuacjach mówienie lub pisanie "radni ufundowali" czy "prezydent ofiarował" - podczas gdy dawane było z cudzej kieszeni.


Wykidajło a gdyby było: "Burmistrz w imieniu mieszkańców gminy zaprosił..., ofiarował... sfinansował... zaprosił..." ???

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #35 dnia: Września 27, 2010, 18:42:16 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Cytat: "Wykidajło"
Bardzo mnie drażni nagminnie spotykane w tego typu sytuacjach mówienie lub pisanie "radni ufundowali" czy "prezydent ofiarował" - podczas gdy dawane było z cudzej kieszeni.


Wykidajło a gdyby było: "Burmistrz w imieniu mieszkańców gminy zaprosił..., ofiarował... sfinansował... zaprosił..." ???

To to samo. Chyba że pytał ich o zdanie.
Parę (-naście?) lat temu byłem na sesji pewnej rady. Było po jakiejś tragedii, może po poprzedniej powodzi... I była dyskusja o udzieleniu pomocy, w której wszyscy się prześcigali, żeby dać więcej. A potem jeden radny zaproponował, żeby przekazać na ten cel swoje diety. I wszyscy inni radni jakoś tak nagle ogłuchli...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #36 dnia: Września 28, 2010, 19:52:14 »
Rozbudowa przedszkoli. Likwidacja blaszaków. Budynek socjalny koło dworca. Kanalizacja i gazyfikacja gminy.  Zespół wypoczynkowy w Trzebieży. Dutkiewicz czy Grobelny /Wrocław, Poznań/ też sami nie kopią rowów, ale tak organizują pracę swoją i swoich współpracowników, że są efekty.  A np. Krzystek jak Krzystek. Nawet jego własna partia /PO/ wypina się na niego. I efekty mizerne.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #37 dnia: Września 28, 2010, 20:50:44 »
Podawajcie fakty jeżeli chodzi o blaszaki ,tylko determinacji radnych Polickiej PO blaszaki nie zostały zmodernizowane tak jak chciał burmistrz zresztą wydając już na projekt publiczne pieniądze ,a zostały zburzone i w ich miejsce powstały nowe domy ,rondo w ciągu ulicy Wyszyńskiego powstało również dzięki determinacji radnych Polickiej PO za co trzeba podziękować w szczególności Panu Kardziejonkowi i Pachisowi jak ktoś ma wątpliwości niech sobie obejrzy sesje rady gminy.
Mariusz

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #38 dnia: Września 28, 2010, 21:02:13 »
Cytat: "mariusz88887"
dzięki determinacji radnych Polickiej PO za co trzeba podziękować w szczególności Panu Kardziejonkowi i Pachisowi jak ktoś ma wątpliwości niech sobie obejrzy sesje rady gminy.


Masz rację, obaj panowie zapewnili, przynajmniej mnie, sporą dozę kiepskiego kabaretowego przedstawienia. Za każdym razem, gdy przypominają mi się te misternie przygotowane prowokacje nasuwa się pytanie, czy na pewno aby, było to wszystko robione tylko dla dobra samych mieszkańców? Warsztat artystyczny Nitrasa w marnym wykonaniu "rolograczy", bo trudno ich nazwać aktorami.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #39 dnia: Września 28, 2010, 21:55:56 »
Ale żeby nie te kolego speedbax przedstawienia ,to o wielu sprawach mieszkańcy Polic wcale by się nie dowiedzieli i zostaly by zamiecione pod dywan przez rządzących w gminie .
Mariusz

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #40 dnia: Września 28, 2010, 22:01:23 »
Cytat: "Wykidajło"
To to samo. Chyba że pytał ich o zdanie.


Zaraz zaraz.
Ale wyłonienie władzy jest oparte umowę społeczną.
Jako obywatel wybieram swojego faworyta i deleguje mu prawo do administrowania, podejmowania w moim imieniu decyzji, tworzenia planów rozwoju i ich realizację. Nie wymagam aby sie mnie pytał o każdą sprawę, tylko pozwalam mu "decydować" za mnie.
A rozliczam go co 4 lata w wyborach.

Czy nie jest tak Wykidajło???

Podrawiam:)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #41 dnia: Września 28, 2010, 22:07:22 »
Cytuj (zaznaczone)
mieszkańcy Polic wcale by się nie dowiedzieli i zostaly by zamiecione pod dywan przez rządzących w gminie .


Nikt nie jest idealny, w każdym środowisku znajdą się "czarne owce", nie bronię Burmistrza i jego świty, ale żeby takie "wielkie" afery wykrywane były w każdym polskim mieście, to mielibyśmy prawie drugie Niemcy pod względem uczciwości urzędników.

sekator

  • Gość
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #42 dnia: Września 28, 2010, 23:38:01 »
Nie pytaj co burmistrz zrobił dla Ciebie, powiedz co Ty zrobileś dla burmistrza ?  :jupi:

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #43 dnia: Września 28, 2010, 23:59:15 »
Cytat: "sekator"
Nie pytaj co burmistrz zrobił dla Ciebie, powiedz co Ty zrobileś dla burmistrza ?  :jupi:


Ja mu biłem brawo podczas różnych festynów...

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Co Burmistrz zrobił dla Gminy i miasta w mijającej
« Odpowiedź #44 dnia: Września 29, 2010, 08:10:48 »
Cytat: "speedbax"
obaj panowie zapewnili, przynajmniej mnie, sporą dozę kiepskiego kabaretowego przedstawienia. Za każdym razem, gdy przypominają mi się te misternie przygotowane prowokacje nasuwa się pytanie, czy na pewno aby, było to wszystko robione tylko dla dobra samych mieszkańców?

Pewnie, że politycznie "zajeździli" temat, ale afera w ZWiKu jednak była.
millena