Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza  (Przeczytany 40001 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #60 dnia: Września 24, 2010, 08:47:14 »
Cytat: "yak"
Odłóżcie parę złotych - jeszcze mamy dwa miesiące - na kwiaty. Dla burmistrza Diakuna, który wygra wybory.


.. a jak nie wystartuje lub przegra? Ratuj się kto może. Wszystkie "szczury" za burtę :)

yak

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #61 dnia: Września 24, 2010, 09:19:54 »
Skoro akcentujesz miejsce zamieszkania, jako kryterium personalne, to weź pod uwagę, że burmistrz - jako taki - jest "ojcem całej gminy" i w tym kontekście może mieszkać gdziekolwiek, choć najlepiej, gdy mieszka na terenie gminy.
Czy jednak jest to obywatel Trzebieży, Drogoradza, a może Siedlic lub Przęsocina - to nie ma znaczenia. Chyba, że chcesz zdyskredytować pana Kowalewskiego, sugerując, że skoro jest z Polic, będzie preferował interesy obywateli tej miejscowości, ze szkodą lub niesprawiedliwością dla mieszkańców tzw. terenu.
Jeśli jesteś o tym przekonany - to podałeś jeden z głównych powodów, dla którego P.T. pan Kowalewski nie powinien zostać Burmistrzem Polic.

PS Odpowiedź do poprzedniego postu, czyli "merchantsa". Szkodnik w postaci "szkutnika" wszedł jak zwykle w stylu "krowa w kapuście"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #62 dnia: Września 24, 2010, 10:49:41 »
Cytat: "suszek"
No dobrze mamy pewne kandydatury Diakuna i Kowalewskiego.
Czy dowiemy się jeszcze przed ogłoszeniem ciszy wyborczej na tym forum, kogo wystawią komitety SLD,
Czy ten pan, czy ta pani? ;)
Cytuj (zaznaczone)
PiS,
Nikogo.
Cytuj (zaznaczone)
Polic XXI,
Wojtek Dudek już chyba rok temu, albo i jeszcze dawniej, zapowiadał, że będzie kandydował. Wróżyłem mu wynik trzycyfrowy, ale pewnie nie uwierzył :)
Cytuj (zaznaczone)
PSL.
To on jeszcze istnieje??? (w Policach)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

merchants

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #63 dnia: Września 24, 2010, 13:10:36 »
Cytat: "yak"
Skoro akcentujesz miejsce zamieszkania, jako kryterium personalne, to weź pod uwagę, że burmistrz - jako taki - jest "ojcem całej gminy" i w tym kontekście może mieszkać gdziekolwiek, choć najlepiej, gdy mieszka na terenie gminy.
Czy jednak jest to obywatel Trzebieży, Drogoradza, a może Siedlic lub Przęsocina - to nie ma znaczenia. Chyba, że chcesz zdyskredytować pana Kowalewskiego, sugerując, że skoro jest z Polic, będzie preferował interesy obywateli tej miejscowości, ze szkodą lub niesprawiedliwością dla mieszkańców tzw. terenu.
Jeśli jesteś o tym przekonany - to podałeś jeden z głównych powodów, dla którego P.T. pan Kowalewski nie powinien zostać Burmistrzem Polic.


Z tego co pamiętam to "Ojcem Polic" był książe Barnim I, który nadał Policom prawa miejskie.

Poprawiłem cytat. Pozdrawiam - Kuba

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #64 dnia: Września 24, 2010, 15:13:17 »
Cytat: "Wykidajło"
Wojtek Dudek już chyba rok temu, albo i jeszcze dawniej, zapowiadał, że będzie kandydował.

Dokładnie w czerwcu 2009 roku. Lecz nie zapowiadałem wtedy, że będę kandydował, a jedynie, że mam taki zamiar.

[ Dodano: 2010-09-24, 15:32 ]
Cytat: "suszek"
Swoją drogą czy ktoś już wie kto będzie ubiegał się o fotel burmistrza z ramienia Polic XXI? Plotka niesie, że zdecydować miały prawybory.

Decyzja zapadnie w najbliższym czasie z poszanowaniem reguł demokracji. Police XXI to liczna drużyna, grajaca zespołowo i podejmująca decyzje w sposób demokratyczny. Na razie jest już raczej pewne to, że Police XXI kandydata wystawią. Kto nim będzie - dowiemy się za parę dni. :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #65 dnia: Września 24, 2010, 20:00:49 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "Wykidajło"
Wojtek Dudek już chyba rok temu, albo i jeszcze dawniej, zapowiadał, że będzie kandydował.

Dokładnie w czerwcu 2009 roku. Lecz nie zapowiadałem wtedy, że będę kandydował, a jedynie, że mam taki zamiar.

"Będzie to jednym z punktów mojego programu wyborczego, ponieważ mam zamiar przystąpić do rywalizacji o fotel burmistrza Polic w przyszłorocznych wyborach."
Niech Ci będzie ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

suszek

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #66 dnia: Września 24, 2010, 20:47:04 »
Ja kupiłem dzisiaj Magazyn Policki i wiem wszystko. Tata gminy- Władysław Diakun, mamy gminy- Pani Zielińska i Pani Chmielewska.
Czy potwierdzasz Wojtku. Oczywiście mam na myśli nie tego Wojtka z Polic XXI, ale męża mamy gminy.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #67 dnia: Września 25, 2010, 19:27:21 »
Cytat: "yak"
PS Odpowiedź do poprzedniego postu, czyli "merchantsa". Szkodnik w postaci "szkutnika" wszedł jak zwykle w stylu "krowa w kapuście"


A co Ty taki "grzeczniutki" Yak'u?  Zapomniałeś moje nazwisko? Czyżby ktoś "utarł Ci nosa" ?

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #68 dnia: Września 26, 2010, 19:26:41 »
yak

Cytuj (zaznaczone)
Czy jednak jest to obywatel Trzebieży, Drogoradza, a może Siedlic lub Przęsocina - to nie ma znaczenia

 Tu się z panem zgadzam.Pan Kowalewski będzie jak pan to nazwał "ojcem" gminy.a co najważniejsze to będzie traktował wszystkie miejscowości po "OJCOWSKU.
Pozdrawiam Pana panie JANIE.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

yak

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #69 dnia: Września 26, 2010, 19:52:47 »
I ja Pana pozdrawiam. Pana Kowalewskiego szanuję, zdania nie zmieniłem. Z wielu powodów mniemam, że nie zostanie burmistrzem w obecnych zmaganiach, niemniej widzę go w gronie przyszłych "pewniaków" na to stanowisko. Uważam, że kandydata na burmistrza trzeba "hodować" przez kilka lat, zanim osiągnie pozycję pozwalającą na realną rywalizację. Pan Krystian pojawia się na dwa miesiące przed wyborami. Ja go znam, Pan go zna, kilkadziesiąt osób też wie o kim mowa. Ale tu trzeba najmniej kilku tysięcy (5-6) "znających" i przekonanych. Takiego poparcia przez dwa miesiące osiągnąć się nie da. Szczególnie kiedy staje się w szranki z ogromnie popularnym Władysławem Diakunem. Za cztery lata - zobaczymy. Pozdrowienia!

sekator

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #70 dnia: Września 26, 2010, 22:58:36 »
Cytat: "yak"
Takiego poparcia przez dwa miesiące osiągnąć się nie da. Szczególnie kiedy staje się w szranki z ogromnie popularnym Władysławem Diakunem.


Yaku, nie doceniasz polskiego elektoratu. Przypomnij sobie Stana Tymińskiego, aby nie podawać przykładów z dalszej historii.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #71 dnia: Września 29, 2010, 13:49:22 »
Panie     yak

Panie Antoni wierze w pana Inteligencje i intuicje. I wiem ze to dobra gra Pana.Chytry plan Panie Antoni.
Ma Pan u mnie dużo punktów.
I nie omieszkam wspomnieć o pana zasługach w tych wyborach.
No no Panie Antoni. Nie_ma to jak Pan K
Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

jezat

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #72 dnia: Października 01, 2010, 15:49:26 »
Cytat: "Mickd"
Panie     yak

Panie Antoni wierze w pana Inteligencje i intuicje. I wiem ze to dobra gra Pana.Chytry plan Panie Antoni.
Ma Pan u mnie dużo punktów.
I nie omieszkam wspomnieć o pana zasługach w tych wyborach.
No no Panie Antoni. Nie_ma to jak Pan K
Pozdrawiam

Ten chytry plan ma swoje podstawy psychologiczne.K.Kowalewski przyglądał się pieniactwu
klanu Kardziejonków na sesjach i nie reagował.To oznacza ,że akceptował te metody.Jest kandydatem partii,której reprezentanci w Radzie Miejskiej zasłynęli z aktorskich występów,a zwłaszcza chamskich wypowiedzi  w odniesieniu do urzędującego burmistrza.
Czyżby w gminie Police miała zapanować zbiorowa amnezja w czasie wyborów.Ja taką okoliczność wykluczam.

suszek

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #73 dnia: Października 01, 2010, 17:28:42 »
Zgadzam się z tobą jezat całkowicie Kardziejonek, Kowalewski i Pachis już się dogadali a reszta w polickiej PO to statyści.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #74 dnia: Października 01, 2010, 17:45:33 »
Właśnie tego się obawiam. Nadzieja jeszcze w tym, że wyborcy tak oddadzą swoje głosy, że cały ten plan pójdzie w łeb. Przecież jest jeszcze wiele innych osób z PO, które mogą dostać się do Rady kosztem tej trójki :)