Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza  (Przeczytany 38647 razy)

wtrych

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #15 dnia: Września 19, 2010, 18:22:05 »
Cytat: "Mickd"
Pan Krystian nie tylko daje nadzieje ale jest gwarantem mieszkańcom Polic i okolicznym miejscowością. Uważam że mieszkańcy oczekują konkretnych posunięć zapewniających lepszego jutra.

Jutro będzie w twoim łóżku by za miesiąc na konferencji prasowej tudzież spotkaniu przedwyborczym podać kto z kim sypia a z kim ma dzieci. Spec od afery prześcieradłowej.
Cytat: "Mickd"
Pan Kowalewski jest Gwarantem poprawienia wizerunku i znaczenia Polic i okolicznych miejscowości.

100% nic nie dających obywatelom afer i ośmieszania rady. Szef aferzysta od kanałów a członek od prześcieradeł. Ciekawe jaka będzie następna. Jedyne co gwarantuje PO to pełana kieszeń klanu K i dalsze obsadzanie stanowisk "bez etatu" w ZCH. A wyborcy na bruk z PDO w zębach
Cytat: "Mickd"
Zaznaczam ze to TYLKO i WYŁĄCZNIE moja opinia i do tego bezstronna

skoro twoja opinia to już nie jest bezstronna to zdanie samo się wyklucza

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #16 dnia: Września 19, 2010, 19:42:30 »
wtrych
  Zdala od Ciebie pachnie  nienawiścią ,ignorancją i "kaczyzmem" jednym słowem PiS-owcem jesteś.
I to własnie za pośrednictwem Takich jak TY PiS chce dać mieszkańcom Polic Nienawiść ,Nietolerancje  oraz igrzyska ,na czele z manipulowanym Diakunem.
Brawo pisz tak dalej a zyskam więcej zwolenników.,moich poglądów które są gwarantem zmian w naszym mieście.
Rożnica jest miedzy Tobą  a mną  taka ze ja chodzę do kościoła by się modlić a Ty bo tobie każe twoja partia.
Przemyśl TO.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #17 dnia: Września 19, 2010, 19:49:52 »
Cytat: "Mickd"
wtrych
Zdala od Ciebie pachnie nienawiścią ,ignorancją i "kaczyzmem" jednym słowem PiS-owcem jesteś.
I to własnie za pośrednictwem Takich jak TY PiS chce dać mieszkańcom Polic Nienawiść ,Nietolerancje oraz igrzyska ,na czele z manipulowanym Diakunem.
Brawo pisz tak dalej a zyskam więcej zwolenników.,moich poglądów które są gwarantem zmian w naszym mieście.
Rożnica jest miedzy Tobą a mną taka ze ja chodzę do kościoła by się modlić a Ty bo tobie każe twoja partia.
Przemyśl TO.


Mickd -> weź pod uwagę to, że nie wszyscy antyplatformowcy są ludźmi partyjnymi PiS-u, którzy są zapatrzeni w wodza ;].
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #18 dnia: Września 19, 2010, 21:09:58 »
Cytat: "Kuba"
nie wszyscy antyplatformowcy są ludźmi partyjnymi PiS-u, którzy są zapatrzeni w wodza ;].


Dokładnie, to prymitywne myślenie wprowadza nowe niepotrzebne spory.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #19 dnia: Września 19, 2010, 21:16:16 »
Cytat: "Mickd"
wtrych
Zdala od Ciebie pachnie nienawiścią ,ignorancją i "kaczyzmem" jednym słowem PiS-owcem jesteś.

Trochę się zapędziłeś. A może według Ciebie każdy PiSowiec pachnie "nienawiścią, ignorancją i kaczyzmem"? Jeśli tak to współczuję.
Cytat: "Mickd"
I to własnie za pośrednictwem Takich jak TY PiS chce dać mieszkańcom Polic Nienawiść ,Nietolerancje oraz igrzyska

Jeśli wysuwasz takie działa, to wypadałoby podać jakieś argumenty. Którzy członkowie polickiego PiS wykazali się ostatnimi czasy nietolerancją i nienawiścią? Potrafisz podać przykłady? Jeśli nie, to skąd to uprzedzenie? I te nerwy?

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #20 dnia: Września 19, 2010, 22:14:13 »
Panie TomaszTokarczyk
Trzeba uważnie czytać  .JA pisze o jednej osobie.Znam kilka osób z PiS. cenie sobie znajomość z nimi.Może i Pan tez by do nich należał.W PO są również ludzie głoszące "kaczynizm" .pisałem w poprzednich postach o tym.
Nie można czytając wyrywki zwracać komuś uwagę.
Niemniej jednak przyznam Panu racje.Następnym razem postaram sie aby i szary obywatel doczytał sie tego co chce wyrazić.
Pozdrawiam i proszę bez urazy.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #21 dnia: Września 19, 2010, 22:27:59 »
Cytat: "yak"
9. 21 listopada - wybory. W. Diakun miażdży K. Kowalewskiego w stylu "Pudziana".


Nie będzie nokautu w pierwszej turze. Nie można zapominać, że cztery lata temu Diakun był również kandydatem PO i to właśnie zapewniło mu wygranie wyborów w I turze. Gdy w 2002 był tylko kandydatem Gryfa zebrał w I turze 33% głosów a na drugim miejscu był kandydat SLD co spowodowało, że odbyła się druga tura. Teraz będzie podobnie, z ta różnicą, że pewnie wynik Diakuna z I tury będzie oscylował w okolicy 45%. A w drugiej turze każdy wynik będzie możliwy. W dogrywce języczkiem u wagi będą głosy elektoratu lewicy.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #22 dnia: Września 20, 2010, 08:36:07 »
Tak więc kolejny temat, w którym się wypowiem. Jeszcze jedno obrażenie kogokolwiek, docinki, kropkowanie przekleństw, zmiany tematu nagrodzę ostrzeżeniem i to bez wyjątków.

wtrych

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #23 dnia: Września 20, 2010, 10:34:09 »
Mickd, jak zwykle bredzisz. A skoro mnie nie znasz to zejdź ze mnie bo mi duszno. Ja z PiSem nie mam nic wspólnego. A błyskotliwy pan Kowalewski jak widać choćby po inicjale z nazwiska doskonale wpisuje się w klan panów K. Jako osobę pana Krystiana kiedyś ceniłem, ale po spotkaniu z mieszkańcami (a więc wyborcami) na którym błysnął swoją wiedzą kto z kim śpi i komu dzieci robi pogrzebał się skutecznie. A każdy kto oglądał tragikomedie w wykonaniu wielkiego wodza K na sesji rady dopełnił sobie obrazu tegoż ugrupowania.
A co do chodzenia do Kościoła śmiem wątpić skoro tak się z tym afiszujesz i wykrzykujesz. Obecności w Kościele nikt nie sprawdza więc nie musisz wypisywać tego po forach (przed kampanią wyborczą głosów sobie przysparzać).

bob

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #24 dnia: Września 20, 2010, 12:00:24 »
wtrych, zasadnicze pytanie brzmi "Czy Kowalewski będzie lepszy od Pachisa" i na to pytanie trzeba - momo wszelkich złowróżbnych znaków, jak np. jego inicjały  :lol2:  - odpowiedzieć twierdząco. Nikt nie mówił, że jest chodzącym ideałem, ale na pewno o wiele lepszym wyborem, niż jego poprzednik, więc według mnie i paru innych użytkowników - lokalna PO dokonała słusznego wyboru, i to wbrew zaleceniom regionu. Respekt!

Poza tym wybacz szczerość, ale coś mi się wydaje, że zaraziłeś się czymś od Mickd i
Cytat: "wtrych"
bredzisz.

Mam na myśli poniższą rewelację:
Cytat: "wtrych"
pan Kowalewski jak widać choćby po inicjale z nazwiska doskonale wpisuje się w klan panów K.

 :rotfl: Co ma piernik do wiatraka? Idąc tropem Twojego rozumowania powinienem przypuszczać, że "klan panów K." skutecznie zinfiltrował nie tylko całą Radę Miejską wraz z jej przewodniczącym (Pan Witold K.) i lokalne środowisko dziennikarskie (redaktor Magazynu Polickiego, pan Jan Antoni K.) ale i najwyższe stanowiska w całym państwie - i to od ładnych kilkunastu lat: Kwaśniewski, Kaczyński, teraz Komorowski!

Pociesz się myślą, że trzymają z nim jednak Kajko i Kokosz - nie wspominając o tak szacownej instytucji, jaką jest Kościół Katolicki - no czy to nie znak od boga?  :devil:

PS: @rbk - Gdyby nie rewelacje wtrycha to bym się tak o tych nazwiskach nie rozpisywał, więc bądź kolega i weź nie dawaj warna  :*

Pozdrawiam!

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #25 dnia: Września 20, 2010, 13:01:39 »
Cytat: "bob"
lokalna PO dokonała słusznego wyboru, i to wbrew zaleceniom regionu. Respekt!


Jak pisałem już wyżej, to właśnie region postawił na Kowalewskiego. Lokalne struktury postawiły na Pachisa.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #26 dnia: Września 20, 2010, 13:42:30 »
Wg mnie zamiana Pachisa na Kowalewskiego to czysto kosmetyczny zabieg. Kowalewski nie przekonuje mnie do swojej osoby, m.in. np. poprzez niespecjalnie istotne i merytorycznie ważne wypowiedzi na sesjach rady. Poza tym będą oczywiście stali za nim ci sami ludzie z klanu K.
millena

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #27 dnia: Września 20, 2010, 14:31:56 »
Cytat: "babadraba"
Stawiam dolary przeciw orzechom, że doczekamy się drugiej tury wyborów na burmistrza, w której udział wezmą Diakun i Kowalewski....

Przyjmuję. Stawiam 1000 orzechów. Gdzie deponujemy pulę?

[ Dodano: 2010-09-20, 14:38 ]
Cytat: "bob"


Cytat: "babadraba"
Stawiam dolary przeciw orzechom, że doczekamy się drugiej tury wyborów na burmistrza, w której udział wezmą Diakun i Kowalewski....

Hahaha, ja też!

O, Ty też? :D
To ja czekam na te 2000 $ na stole.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

bob

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #28 dnia: Września 20, 2010, 18:04:38 »
Cytat: "Wykidajło"
Przyjmuję. Stawiam 1000 orzechów. Gdzie deponujemy pulę?

Zaraz zaraz, nie żebym się chciał chyłkiem wycofać ze współpracy, ale o konkretnych nominałach nie było póki co mowy!  :lol2:

A tak na poważnie - naprawdę sądzisz Wykidajło, że to dla wyborców absolutnie żadna różnica, kogo wystawi PO? Wszystko zależy oczywiście od przebiegu kampanii, jak się Krystian zaprezentuje i co znajdą na niego Gryfy, ale coś mi mówi że wynik będzie na pewno o wiele mniej jednoznaczny, niż w przypadku gdyby kandydował Pachis (no chyba, że podobnie jak yak wierzysz w totalną demolkę K. Kowalewskiego przez Diakuna-Pudziana? :lol2: )

Ja powiem tak: gdyby w drugiej turze stanęli przeciw sobie Diakun z Pachisem, to pewnie zadrżałaby mi w lokalu wyborczym ręka - jeśli będzie dogrywka Diakun vs. Kowalewski, to takiego dylematu mieć nie będę, i coś mi mówi, że nie jestem w tych moich odczuciach osamotniony...

Pozdrawiam!

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #29 dnia: Września 20, 2010, 20:24:08 »
Cytat: "Wykidajło"
Przyjmuję. Stawiam 1000 orzechów. Gdzie deponujemy pulę?


Jak to gdzie? U skarbnika urzędu miasta.  :rotfl:
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"