Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.  (Przeczytany 103173 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #165 dnia: Grudnia 30, 2010, 17:57:09 »
Odnoszę podobne wrażenie co sekator. Mariusz, naprawdę nic nie wnosisz do dyskusji. Jak znajdziesz jakieś logiczne argumenty, które pokazują w dobrym świetle PO to odezwij się. Chętnie wysłuchamy.
Tak jak v26 czasami mam wrażenie, że pozostaje tylko wyjście na ulice zrobić jakieś demonstracje/rewolucje(niepotrzebne skreślić).

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 30, 2010, 17:59:54 »
Ale wróćmy do naszego tematu. Poniżej podaję link do artykułu:

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/475167,zmiany_w_ofe_od_2011_roku_2_3_proc_skladki_zostanie_w_ofe_a_5_proc_trafi_na_konta_osobiste.html

Czy jakiś zwolenniik obecnego rządu (bo Mariusz raczej nie da rady), może mi wytłumaczyć jakim prawem Tusk okrada nas z naszych emerytur ( bo czyż nie jest kradzieżą zabranie realnych pieniędzy wpłacaych do OFE i zamienienie ich na puste zapisy na kontach w ZUS )? I dlaczego rząd nieudaczników zabiera pieniądze z Funduszu Rezerwy Demograficznej, który był stworzony przez wszystkie poprzednie rządy z myślą o zabezpieczeniu naszej przyszłości ?
Przekonajcie mnie, że to jawne złodziejstwo jest dokonywane w interesie ludzi obecnie pracujących, którym gabinet Buzka ( PO )obiecał emerytury z OFE.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 30, 2010, 18:18:38 »
Sekator czytaj ze zrozumieniem to nie będziesz potrzebował tłumaczenia,a tak z naszego podwórka i wasza koalicja w gminie to dla was powinnien być wstyd począwszy od list wyborczych waszego koalicjanta a skończywszy na obecnej sytuacji ,z was tacy prawi i sprawiedliwi , ale czego nie zrobi sie dla stołka, jak byscie mieli honor...

Ort. Pozdrawiam - Kuba
Mariusz

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 30, 2010, 18:22:34 »
Celowo napisalem to słowo
Mariusz

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 30, 2010, 18:22:52 »
Panie, Ty widzisz i nie grzmisz!!

Mariuszku, przeczytaleś już artykuł i możesz odpowiedzieć na nurtujące mnie wątpliwości?
Cytat: "sekator"
quote="sekator"]Czy jakiś zwolenniik obecnego rządu (bo Mariusz raczej nie da rady), może mi wytłumaczyć jakim prawem Tusk okrada nas z naszych emerytur ( bo czyż nie jest kradzieżą zabranie realnych pieniędzy wpłacaych do OFE i zamienienie ich na puste zapisy na kontach w ZUS )? I dlaczego rząd nieudaczników zabiera pieniądze z Funduszu Rezerwy Demograficznej, który był stworzony przez wszystkie poprzednie rządy z myślą o zabezpieczeniu naszej przyszłości ?
Przekonajcie mnie, że to jawne złodziejstwo jest dokonywane w interesie ludzi obecnie pracujących, którym gabinet Buzka ( PO )obiecał emerytury z OFE.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 30, 2010, 18:30:32 »
Sekatorku co tutaj tłumaczyć ,przecież jest napisane czarno na białym .

Ort. Pozdrawiam - Kuba
Mariusz

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 30, 2010, 18:35:14 »
Pisałeś o składkach do OFE ? W którym miejscu, możesz mi pokazać ? Albo zacytuj swoją wypowiedź w ktorej nawiązałeś do omawianego problemu.

Tak myślalem, Mariusz nie dał rady. Pomóżcie mu proszę. Nie ma tu żadnego zwolennika Tuska, który zna się choć trochę na kwestiach ekonomicznych, finansowych, ubezpieczeniowych, albo gospodarczych ?
Skoro tylu ludzi glosowało na PO, to chyba wiedzieli dlaczego to robią. Jesteście zadowoleni z tej decyzji ( zwłaszcza osoby urodzone po 1969 roku, które ,,wtłoczono" do nowego systemy emerytalnego)?
A może po prostu pokornie pozwalacie się okradać i wierzycie, że jest to robione dla Waszego dobra ?

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 30, 2010, 18:43:39 »
Powiem ci sekatorku krótko zmiana ta ma na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa emeryturom.Poczytaj prasę oglądaj tv a dowiesz się ze szczegołami.Ale nie daleś mi odpowiedzi co z tą koalicją .
Mariusz

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 30, 2010, 18:52:50 »
Cytat: "mariusz88887"
Powiem ci sekatorku krótko zmiana ta ma na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa emeryturom


Chyba tym obecnym, bo z pewnością nie tym którzy będą przechodzić na emeryturę powiedzmy za pieć lat :rotfl:
Czyli jest to wyraźny sygnał, że państwo juz dzisiaj jest bankrutem, skoro nie ma na biezace wydatki.

Mam propozycję -  oddaj swoje realne pieniądze z wypłaty człowiekowi który jest totalnym bankrutem, a on w zamian da ci zapis na papierze, że odda ci tą kwotę powiedzmy za 25 lat. Jeżeli uważasz , że taka transakcja zagwarantuje Ci bezpieczeństwo finansowe, to gratuluję.

Cytat: "mariusz88887"
Ale nie daleś mi odpowiedzi co z tą koalicją .


Primo: Przejdź do dzialu Polityka lokalna.
Secundo: Poniżej masz link do lokalnego PiS, niech zaspokoją Twoja ciekawość w tej materii:
http://pispolice.pl

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #174 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:02:24 »
Sekator ciągniesz ten temat o którym można wszędzie poczytać lub posłuchać ,wnioski wyciągasz z kosmosu i nie chce mi się więcej o tym pisać.Ale nie odpowiedzialeś mi na moje pytanie o koalicję ,wy podający sie jako prawi i sprawiedliwi macie z tym prostym pytaniem kłopot.
Mariusz

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:08:45 »
Cytat: "mariusz88887"
Dla niektórych im gorzej w kraju tym lepiej ,a sami nic nie mają do zaproponowania,panowie z pis i sld nie idżcie tą drogą stworzyliście koalicje na forum a nie macie pojęcia o czym rozmawiacie ,rozejrzyjcie się trochę po świecie a może zrozumiecie jakie zagrożenia mogą nam grozić.


lepsze to niż koalicja PO-SLD w mediach publicznych, która doprowadziła do ukazania się Czarzastego w tv dokładnie 8 lat od wybuchu afery Rywina

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #176 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:09:16 »
Cytat: "mariusz88887"
Sekator ciągniesz ten temat o którym można wszędzie poczytać lub posłuchać ,wnioski wyciągasz z kosmosu i nie chce mi się więcej o tym pisać.Ale nie odpowiedzialeś mi na moje pytanie o koalicję ,wy podający sie jako prawi i sprawiedliwi macie z tym prostym pytaniem kłopot


Cytat: "sekator"
Primo: Przejdź do dzialu Polityka lokalna.
Secundo: Poniżej masz link do lokalnego PiS, niech zaspokoją Twoja ciekawość w tej materii:
http://pispolice.pl


Cytat: "mariusz88887"
Poczytaj prasę oglądaj tv a dowiesz się ze szczegołami



A Ty zanim zaczniesz pisać publicznie na forum, poczytaj sobie fascynującą lekturę pod tytułem:,, Słownik ortograficzny"
Zacznij od podstaw. Jak się troche podciągniesz, napisz na priva przejdziemy do składni i gramatyki. A kiedyś, w dalekiej przyszłości, może uda Ci się nawet podyskutować z nami, choć wiele pracy jeszcze przed Tobą.
Życzę sukcesów i czekam. :devil:
sekator

Cytat: "sekator"
Czy jakiś zwolenniik obecnego rządu (bo Mariusz raczej nie da rady), może mi wytłumaczyć jakim prawem Tusk okrada nas z naszych emerytur ( bo czyż nie jest kradzieżą zabranie realnych pieniędzy wpłacaych do OFE i zamienienie ich na puste zapisy na kontach w ZUS )? I dlaczego rząd nieudaczników zabiera pieniądze z Funduszu Rezerwy Demograficznej, który był stworzony przez wszystkie poprzednie rządy z myślą o zabezpieczeniu naszej przyszłości ?
Przekonajcie mnie, że to jawne złodziejstwo jest dokonywane w interesie ludzi obecnie pracujących, którym gabinet Buzka ( PO )obiecał emerytury z OFE.


Nadal czekam na odpowiedź.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #177 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:21:02 »
Ale koalicja PIS-SLD w radzie miasta Szczecin jest dla was w porządku.
Mariusz

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #178 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:25:50 »
to już ta na forum nie jest najważniejsza??  :rotfl:

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #179 dnia: Grudnia 30, 2010, 19:27:41 »
Cytat: "mariusz88887"
Ale koalicja PIS-SLD w radzie miasta Szczecin jest dla was w porządku

Przy zdaniach pytających stawiamy na ich końcu odpowiedni znak interpunkcyjny  (taki zawijasik z kropką na dole ).
Szczecin to też polityka lokalna. Przejdź do odpowiedniego działu.
Temat dotyczy nieudolności rządow PO, jeżeli nadal brak Ci argumentow, przejdź do tematu o potrawach wigilijnych.
pozdrawiam sekator