Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...  (Przeczytany 20576 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:32:40 »
Jednak Kaczyński to "mały" człowiek...Pokazał wczoraj szacunek i klasę poprzez nieobecność na zaprzysiężeniu prezydenta...Zapomniał jak 5 lat temu,Tusk i reszta była na zaprzysiężeniu Lecha Kaczyńskiego..I to bredzenie,że prezydent wybrany przez nieporozumienie....
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:40:54 »
Trudno się z tym nie zgodzić, do tego jakieś pokrętne tłumaczenia. Niestety ten, kto nawoływał do zakończenia wojny polsko polskiej, sam ją reaktywuje. Pewnie gdyby kto inny składał przysięgę, to Jarosław stałby w pierwszym rzędzie.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:57:46 »
To chodzi o szacunek dla demokracji i wyboru Polaków..Poazał małośc i tyle...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:21:55 »
Panowie dajmy spokój człowiekowi który tyle przeszedł.
Śmierć brata,choroba mamy,nagonka wewnątrz partyjna ,przegrana w wyborach.
Ten człowiek już nie kontroluje siebie.wiec myślę że , trzeba pominąć tą osobę.
Ja osobiście ciesze się że ten wielce kontrowersyjny człowiek znika z areny Politycznej,jeszcze jeden wstrząs który go czeka ,wykluczy go z Polityki
Dajmy spokój chłopinie. To mój wróg,ale ja szanuje upadłych wrogów.Niech spoczywa w spokoju na politycznej emeryturze.
Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:22:56 »
Jaracz jest jak wyrób czekoladopodobny- niby wygląda normalnie a okazuje się, że lipa.
Taki z niego szczery polityk jak z koziego zadka trąba. Ale nie ma tego złego, przynajmniej w sondażach wróci do prawdziwego (czytaj: niskiego) poziomu :)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:44:38 »
Bredzi jak na prochach.Przegrają kolejne wybory ,to może usuną świętą krowę z piedestału.Sondaże PIS są takie a nie inne z powodu Kaczyńskiego.Nam myśleć nie kazano-ich motto,bo wódz myśli za nich.Skończą w niebycie jak SLD parę lat wstecz..Daję sobie ręke uciąć,że PIS miałby lepsze notowania gdyby Kaczyński odszedł w cień.W tej partii napewno są wartościowi ludzie,tyle że cięzko się przebić przez beton z samego szczytu.Człowiek myśli ,że ma monopol na patriotyzm i jedyną i objawioną prawdę.Nie jest tak.Tuskowi też BARDZOOO wiele brakuje...Znowu wznawia wojnę polsko-polską bredzeniem,że 23 grudnia to byłoby święto demokracji,a teraz to nie jest.MAŁY CZŁOWIEK...

[ Dodano: 2010-08-07, 11:46 ]
Ja mamę straciłem rok temu i miała tylko 50 lat.Uwierz mi Mickad,że po takiej traumie człowiek się zmienia..Widac Kaczora to nie dotyczy,bo to człowiek niereformowalny.Nie wiem jaki cios musiałby go spotkać,żeby zmienił się naprawdę.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:51:42 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Bredzi jak na prochach.Przegrają kolejne wybory ,to może usuną świętą krowę z piedestału.Sondaże PIS są takie a nie inne z powodu Kaczyńskiego.Nam myśleć nie kazano-ich motto,bo wódz myśli za nich.Skończą w niebycie jak SLD parę lat wstecz..Daję sobie ręke uciąć,że PIS miałby lepsze notowania gdyby Kaczyński odszedł w cień.W tej partii napewno są wartościowi ludzie,tyle że cięzko się przebić przez beton z samego szczytu.Człowiek myśli ,że ma monopol na patriotyzm i jedyną i objawioną prawdę.Nie jest tak.



Trzebież, zgadzam się z Tobą jak nigdy wcześniej.. :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:56:41 »
Carola,nareszcie hahahahaha.Pozdrawiam bliską sąsiadkę z Jasienicy :faja:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:10:05 »
"- Chcę państwu przypomnieć, że to zaprzysiężenie było wynikiem śmierci mojego brata, moje bratowej, moich przyjaciół, wielu innych ludzi, (...)" - Jarosław Kaczyński

A że jego kandydatura była wynikiem tego samego? ten fakt nie przeszkadzał mu w lansowaniu się podczas kampanii.. eh..
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:14:24 »
Dokładnie Karolina...Ten człowiek ma duży problem.Uzurpuje sobie stanowisko prezydenta po zmarłym bracie...MAŁY człowieczek...Nie szanuje wyboru Polaków...Już Polacy go pdsumują w przyszłym roku.Już prędzej SLD na tej POPISowej wojence skorzysta,bo nie PIS.

[ Dodano: 2010-08-07, 12:18 ]
Ja już nie mam pojęcia co musiałoby spotkać tego człowieka,żeby spokorniał troszkę...Beznadziejny przypadek jak dla mnie.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:46:20 »
Niesiołowski też nie był an zaprzysiężeniu Kwaśniewskiego a teraz z razem  najlepsi koledzy :) taka u Nas mentalność  wszytko pod publicze ;/  i żeby sie tylko dobrze ustawić nie wypaś z obiegu polityki.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:57:52 »
Boże spuść bombę i zabij .Tą trąbę, szkoda słów :batman:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 07, 2010, 16:12:25 »
Gdy zwróciłem uwagę koledze, że cały PiS nie klaskał, to mi odparł, że PO też nie klaskało przy poprzednim zaprzysiężeniu, długo mi nie zajęło odszukanie na youtube filmiku i co się okazało? PO klaskało, tak więc PiS pokazał "klasę".
Brak im szacunku dla demokracji.

p.s. kolega oczywiście nie uwierzył, póki nie zobaczył, jak już zobaczył to doszukiwał się czegoś innego. Czy to jakaś strategiczna obrona ludzi "wyznających PiS" ? Taka wbudowana mściwość, on mnie uszczypnął, to muszę, ale to muszę mu oddać! :P

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 07, 2010, 16:54:53 »
Rbk to cecha ludzi małych..Mentalności nie zmienisz..Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 07, 2010, 16:57:25 »
I na nic był ten fortepian i oqlary... Jarek na aktora się nie nadaje i na polityka niestety też.