Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...  (Przeczytany 20605 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 07, 2010, 20:11:10 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Oddany jesteś do bólu swojej opcji politycznej i tylko w różowych okularach ich widzisz.Twoje święte prawo,tak jak i moje do wyrażania opinii...


Dla mnie Sekator jest bardzo wartościowym człowiekiem, jednak zbyt mocno zanurza się w jadzie Jarosława, tą drogą nie zajdzie się daleko. Warto pomyśleć o przekonaniach własnego sumienia i odciąć się od wyrachowanej polityki bazującej na wydarzeniach smoleńskich.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 07, 2010, 20:12:31 »
Mówienie o wygranej przez nieporozumienie,o tym,że to nie jest swięto demokracji..Każde wybory nim są!Wspominanie,że ta prezydentura jest wynikiem śmierci jego brata,nie wspominając,że jego kandydowanie też nią było spowodowane.Tak nie mówi człowiek z klasą.Widać KAczyński wyznaje zasadę,że demokracja jest cacy ,jeśli jest po naszej myśli.

[ Dodano: 2010-08-07, 20:14 ]
Speed i podpisuję się pod twoim postem.Z Sekatorem można porozmawiać,tylko czasami wpienić potrafi hahahaha,ale to raczej zaleta.Mówi rzeczowo i jest oddany swoim ideałom.Więcej takich dyskutantów na forum by się przydało.A że krew to nie woda,to i każdemu z nas zdarza się ponieść emocjom.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 07, 2010, 20:32:41 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: sekator
Ja głosowałem na Kaczyńskiego (podobnie jak 8 mln Polaków ) i uważam, że bardzo dobrze zrobił nie idąc na zaprzysiężenie człowieka, którego skandaliczne wypowiedzi na temat jego brata nie tylko świadczą o chamstwie, ale wręcz czynią go jednym z podejrzanych w śledztwie dotyczącym wypadku (sic!) pod Smoleńskiem.

Jeśli dobrze pamiętam to deklarowałeś oddać głos na JKM.Z tych 8mln Polaków o których wspominasz przynajmniej połowa oddała głos na Kłamczyńskiego z litośći i to na pewno było wielkie nieporozumienie.Gdyby w kampani wyborczej usłyszeli ten syk nienawiści i zemsty, oraz zobaczyli na własne oczy PiSowską kulturę polityczną pewnie tych głosów byłoby jeszcze mniej.Ale to nic straconego.W przyszłym roku powtórka z 24 .X.2007.
Cytat: "Sekator"
Niejasne powiązanie Komorowskiego z WSI, obecne wprowadzanie ludzi z tej formacji miedzy innymi do BBN, jest tylko potwierdzeniem tej tezy. Chamskie wypowiedzi przyjaciół Bronka (Palikota, Niesiołowskiego, Kutza, HGW i innych ) najlepiej świadczą o stosunku PO do Kaczyńskiego i ludzi z PiS.

Odnoszę coraz mocniejsze wrażenie ,że niedługo będziesz nosił na plecach tablicę z zieloną wyspą.To nowa moda w pislandzie zainicjowana chyba przez wiceprezeskę Szydło,tę z wieczną żałobą na twarzy.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 07, 2010, 20:41:03 »
Oho widać Krk się ujawnił z wysokich lotów postami.Sekatorze tnij ostro hahahahaha
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 07, 2010, 20:43:37 »
Proszę o spokój, bez obrażania - dziękuję.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 07, 2010, 22:38:49 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Co do tematu, było trza na Korwina głosować ;D


...a po jakiemu to? jeśli wolno spytać moderatorze.
 A w temacie, sam zadaję sobie pytanie. Wynik głosowania wskazuje że elektorat nie zauważył "choroby" Jarosława. Czy w Warszawie nie ma poradni psychiatrycznej?
Nie mam preferencji politycznej w obecnej chwili. Jednak posłanki PiS'u, Elżbieta Jakubiak i Beata Kempa to moje "faworytki" Możemy być "dumni" z pracy tych "amazonek' :)

jaroslawp

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 08, 2010, 05:30:33 »
Cytat: "sekator"
Wiem, że w Polsce narodziła się nowa świecka tradycja, że można bezkarnie opluwać i obrażać człowieka, a gdy próbuje się bronić to zarzuca się mu wzniecanie wojen polsko-polskich
mógłbym jeszcze Cię zrozumieć, ale zachowanie gościa o którym tu mowa powoduje właśnie takie wrażenie jak piszesz, co daje takie efekty jak mówisz. Dla przypomienia całkiem niedawno zarzucił PO, że katastrofa Tupolewa to celowy spisek Tuska i Putina...
A mówiąc ogólnie PIS i PO nawzajem wymyślają o co by tym razem oskarżyć przeciwnika. Według mnie cel dla obydwu partii jest jeden: narobić tyle szumu, żeby nie musieć nic robić dla Polski, a po drodze nachapać się ile wlezie zanim ten kraj się rozsypie do końca.