Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...  (Przeczytany 20692 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 07, 2010, 17:14:02 »
Przypominam Państwu,że ta prezydentura jest wynikiem śmierci mojego brata...Zapomniał dodać,że jego kandydatura też...Mały człowieczek,który nie może się pogodzić z przegraną...Zaraz wyjdzie,że sfałszowano wybory;/
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 07, 2010, 17:25:36 »
Cytat: "Dr.Kafar"
na Korwina głosować


Jak tak dalej pójdzie, to Korwin za 5 lat będzie miał duże szanse.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 07, 2010, 17:37:37 »
Kafar i wcale bym się nie zdziwił,jak Korwin namiesza za 5 lat.Co do Kaczyńskiego,to człowiek,który nie szanuje wyboru innych jest dla mnie mały i tyle.Pozdrawiam szanownego moda.A sąsiadów mam spoko,prędzej flaszkę rozpije niż się z nimi pobije.O i nawet rymło się :jupi:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 07, 2010, 17:39:14 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
A sąsiadó mam spoko,prędzej flaszkę rozpije niż się z nimi pobije.


Tacy sąsiedzi to prawdziwy skarb :).

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 07, 2010, 17:48:18 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Ja już nie mam pojęcia co musiałoby spotkać tego człowieka,żeby spokorniał troszkę...Beznadziejny przypadek jak dla mnie.

Współczuję mu z powodu śmierci bliskich ale, że beznadziejny przypadek to może i tak tylko to nie do końca jego wina - bliźniaki tak mają (znak zodiaku).
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 07, 2010, 17:48:38 »
I to w bloku żeby było śmieszniej :devil:

[ Dodano: 2010-08-07, 17:49 ]
Daria ja też jestem bliźniakiem hahahhahaha
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 07, 2010, 18:37:00 »
Ja głosowałem na Kaczyńskiego (podobnie jak 8 mln Polaków ) i uważam, że bardzo dobrze zrobił nie idąc na zaprzysiężenie człowieka, którego skandaliczne wypowiedzi na temat jego brata nie tylko świadczą o chamstwie, ale wręcz czynią go jednym z podejrzanych w śledztwie dotyczącym wypadku (sic!) pod Smoleńskiem. Niejasne powiązanie Komorowskiego z WSI, obecne wprowadzanie ludzi z tej formacji miedzy innymi do BBN, jest tylko potwierdzeniem tej tezy. Chamskie wypowiedzi przyjaciół Bronka (Palikota, Niesiołowskiego, Kutza, HGW i innych ) najlepiej świadczą o stosunku PO do Kaczyńskiego i ludzi z PiS.
Wkrótce odczujemy wszyscy politykę gospodarczą rządu PO po wielkich luzach w naszych kieszeniach. Wtedy zobaczymy kto miał rację i która partia zyska, a która straci poparcie. Tylko nie mówcie mi o cudownym SLD, chyba że ktoś nie pamięta już z jakim poparciem skończył rząd Leszka Millera i jaka długo partia ta musiała wygrzebywać się z politycznego dołka.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 07, 2010, 18:39:45 »
Sekator i własnie to jest cała klasa...Nieumiejętność wznoszenia się ponad poglądy.Jeśli masz dowody na sprawstwo Komorowskiego to do prokuratury!!!To są pomówienia!

[ Dodano: 2010-08-07, 18:42 ]
W przeciwieństwie do PISowców,przegrani anno domini 2005 potrafili pogratulować i przybyć na zaprzysiężenie demokratycznie wybranego prezydenta.Olewając głowe państwa Pan Jarosław Kaczyński pokazał wystarczająco wiele i napewno nie zyska tym w sondażach...Wybory 2011 pokazą wszystko.Wcale nie zdziwiłbym się,gdyby POPISową wojnę wygrał ktoś trzeci...Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-08-07, 18:45 ]
Sekator chłopie sam przyznaj ,że ludzie są już maksymalnie znudzeni ciągłymi wojnami na górze i mają dosyć polityki...Mają gdzieś wybory ,bo w ich mniemaniu to i tak nic nie zmieni...Od 21 lat tylko koncerty życzeń w wykonaniu WSZYSTKICH rządzących.Polska będzie normalna za hoho 50 lat,gdy nie będzie ludzi obciążonych komuną i innymi przewrotami.Chciałbym bardzo dożyć tych czasów...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 07, 2010, 19:05:31 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Jeśli masz dowody na sprawstwo Komorowskiego to do prokuratury


To są metody Palikota, przyjaciela Komorowskiego i Tuska....takie standarty w polskiej polityce wprowadziła PO....kto mieczem wojuje , od miecza ginie...

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 07, 2010, 19:09:03 »
"Usprawiedliwiam nieobecność Jarosława Kaczyńskiego na zaprzysiężeniu-bolał go krzyż. Masażysta."
Cytat z SMS od widza z wczorajszego programu "Szkło kontaktowe".

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 07, 2010, 19:09:10 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
że ludzie są już maksymalnie znudzeni ciągłymi wojnami na górze i mają dosyć polityki


Póki ,,na górze"będą Zdzichy, Rychy i inne Palikoty zapomnij o spokoju.....to im zależy przede wszystkim aby było spokojnie, bo wtedy najlepiej kręci się lody i nikt nie przeszkadza w lewych intereach. Ja jako obywatel tego kraju, wcale nie chcę aby szubrawcy i złodzieje mieli w nim spokój i bezkarnie mnie, jako podatnika okradali.

[ Dodano: 2010-08-07, 19:20 ]
Znam kilku takich szemranych biznesmenów Z naszego regionu, którzy na przemian głosują na SLD, lub PO...wszyscy oni mówią o spokoju i nienawidzą Kaczyńskiego.....Kiedy rządził PiS i działało niezależne CBA, sr....i ze strachu w gacie, że ktoś zacznie dokładniej badać ich zdobyte w dziwny sposób w dziewięćdzesiątych latach majątki. Ale ja ich częściowo rozumiem, bali sie o utratę wpływów i wielkiej kasy.
Nie rozumiem natomiast okradanych emerytów, pracowników budżetówki i innych przeciętnych obywateli, którzy głosują za partią w która działa w interesie najbogatszych i nie do końca uczciwych ludzi.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 07, 2010, 19:24:27 »
Cytat: "sekator"
Znam kilku takich szemranych biznesmenów Z naszego regionu
Sekator to nie jest powód do chwalenia się ani do dumy.

[ Dodano: 2010-08-07, 19:30 ]
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100716/MAGAZYN/298210409
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 07, 2010, 19:48:27 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Sekator to nie jest powód do chwalenia się ani do dumy


Trzebież nie bądź dzieckiem...nie napisałem że są to moi przyjaciele lub bliscy znajomi....Taka działalność zawodowa....c'est la vie...żaden powód do dumy, zapewniam Cię...

[ Dodano: 2010-08-07, 19:55 ]
,, Grozi to bowiem zaciągnięciem poszkodowanego tą miłością do łóżka. A tego, nie tylko z posłanką Kempą, wolałbym uniknąć"
 Fragment z twojego linku. Facet zarzuca Kaczyńskiemu brak polityki miłości i sam obraża kobietę. Kolejny cham i prostak po prostu..... miernota intelektualna z tradycjami styropianu białostockiego.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 07, 2010, 19:59:01 »
Jarosław Kaczyński oraz PIS prostymi krokami zmierzają na margines polityki i to skrajny , bo nie rozumieją zasad demokracji ,demokracja to dialog i kompromis a nie wyzywanie i grożenie a po za tym  szkoda słów na temat tej partii .
Mariusz

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński pokazał klasę...
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 07, 2010, 20:03:29 »
Sekator obrażasz działacza solidarnościowego internowanego w stanie wojennym.Oddany jesteś do bólu swojej opcji politycznej i tylko w różowych okularach ich widzisz.Twoje święte prawo,tak jak i moje do wyrażania opinii...

[ Dodano: 2010-08-07, 20:04 ]
Jeżeli nie wyczuwasz ironii to szkoda.Polityka miłości skończyła się po wyborach,które nie były po myśli Jarosława...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...