Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic  (Przeczytany 71370 razy)

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 25, 2010, 01:01:15 »
Eh, Jasiu, a co Ci Diakun zrobił złego?

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 25, 2010, 01:50:53 »
Cytat: "jasia"
A yak, jak zwykle swoje.... obys się mylił


Police to już nie wioska, Rada Miejska nie stodoła! Czas głosować na Guździoła !!

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 25, 2010, 08:06:49 »
Cytat: "yak"
Drodzy Państwo!
To nie jest forum zajmujące się fantastyką, ale realiami Polic. Realia są takie:
1. Pan Krystian Kowalewski jest człowiekiem ze wszech miar godnym najwyższych funkcji, ale na razie młodym i mogącym czekać na swoje 5 - 10 - 50 minut. Jest utalentowany - fakt, rozsądny - też prawda, w wielu przestrzeniach przewyższa swoich platformowych kolegów, ale... Ale to jeszcze nie jest Jego czas. I - szanując Jego inteligencję - nie sądzę, by o tym nie wiedział.
2. W najbliższych wyborach samorządowych burmistrzem Polic zostanie Władysław Diakun. To pewne, jak Pan Bóg w Niebie. Mimo ze jego konkurenci to osoby wybitne, np. Jadwiga Zielińska z SLD. Mimo to - W. Diakun wygra, więc "szkoda howoryty", jak mawiał Chmielnicki. Bogdan, jakby ktoś nie wiedział.
3. Kiedy pan Diakun uzna, że misję wypełnił - nadejdzie czas pana Andrzeja Bednarka. Nie wierzycie? Zobaczycie. To będzie następca Władysława Diakuna.
4. Kiedy pan Andrzej zakończy swoje zmagania z Policami nadejdzie czas na zmiany i wtedy nie będzie przeszkód, aby burmistrzem został ww. pan Kowalewski. Czemu nie? Jednak na razie - postuluję - by ani jemu, ani nam NIE ZAWRACAĆ GŁOWY!


Mi się wydaję, że to nie p. Diakun a mieszkańcy wybiorą jego następcę. Jeśli taka będzie wola mieszkańców to tak będzie. Ale strasznie mnie irytuje pewność siebie, czy też bardziej strach przed porażką ? Nie wiem co o tym myśleć. Wiem tylko, że jeśli p. Diakun uważa, że jest dobrym burmistrzem i nie ma nic na sumieniu to może być spokojni, że mieszkańcy go wybiorą i wcale mu nie są potrzebne takie posty jak ten wyżej. Bo tylko wpływają na moją negatywną opinię i myślę, że nie tyle co znudziły niektórych ciągle powtarzane, ale też mogą negatywnie wpłynąć na ocenę p. Diakuna. Więc niech jego promowaniem zajmie się sztab Gryfa XXI, bo komuś ewidentnie to źle wychodzi.
Jest jeszcze opcja, że ktoś robi to z własnej, nieprzymuszonej woli. Ale to już by chyba była obsesja na punkcie p. Diakuna i w sumie pod jakąś religię by to podchodziło...

A Chmielnicki jako hetman nie dostrzegał siły ludowego powstania, przez co przegrał sporą część Ukrainy w walce. Żeby tylko nasze władze dostrzegły naszą wolę... Bo Police to nie jest prywatny folwark władzy. Jest dobrze, to zmian nie będzie trzeba. Wyborcy to zweryfikują. Bo nic o nas, dla nas - bez nas !

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 25, 2010, 08:17:25 »
Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo...

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 25, 2010, 09:56:58 »
rbk
Cytuj (zaznaczone)
p.s. za zejścia z tematu, obrażanie się itp. itd. temat zostanie zamknięty, a szczęśliwy nagrodzeni, więc miejcie na uwadze to, by zachowywać się fair(play)


Jak na moderatora to trochę dziwne!! .
Dlaczego???? a no BO: jak temat niewygodny to podstawie jakiego nowicjusza ,który nabluzga  i już temat można zamknąć.
Tak nie postępuje moderator.Trzeba ukarać winowajce a nie TEMAT.
Pozdrawiam.

P/S Zaznaczam mi zależny naprawdę na rzeczowej i mądrej dyskusji.przecież burmistrz to odpowiedzialna funkcja.nie tylko dla Trzebierzy ale dla nas POLICZAN!!!
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 25, 2010, 10:08:32 »
Od razu zapowiadam, że cały miesiąc przed wyborami odpoczniemy sobie od polityki ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 25, 2010, 10:31:12 »
Kuba

Cytuj (zaznaczone)
Od razu zapowiadam, że cały miesiąc przed wyborami odpoczniemy sobie od polityki ;]


A możesz podać uzasadnienie?? i wykładnie prawną?? do tej decyzji??
Czy to twoje forum??
I jak się to ma do demokracji??
Czyżby CENZURA?
Wiesz co, coraz bardziej utwierdzasz mie w przekonaniu o swojej stronniczości. a przeciesz mówiłeś ze starasz się być bezstronnym?
Zaczynam Ciebie nie rozumieć.
Myślę ze wytłumaczenie jest jedno ale nie podam jego na ogóle,z szacunku dla ADMINISTRATORA.
Z szacunkiem pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 25, 2010, 10:36:35 »
Cytat: "yak"
Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo...


Chciało by się odpowiedzieć na te słowa innymi. Skierowanymi do władzy:

A verbis ad verbera... A fructibus eorum cognoscetis eos... Actus hominis non dignitas iudicentur...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 25, 2010, 10:42:33 »
Cytat: "Mickd"
Wiesz co, coraz bardziej utwierdzasz mie w przekonaniu o swojej stronniczości. a przeciesz mówiłeś ze starasz się być bezstronnym?


Właśnie dlatego nie chcę, by Forum było elementem kampanii wyborczej. A zamykanie Polityki w pewnych okresach jest u nas praktykowane na Forum od baardzo dawna. Ot taka świecka tradycja. Koniec OT - masz pretensje? Jest na to oddzielny dział.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 25, 2010, 11:22:38 »
Cytat: "Mickd"
Czy to twoje forum??

No jest jednym z administratorów, więc chyba źle zadane pytanie.

Co do Twojej wypowiedzi, potrafię czytać i wiem kiedy ukarać, tak więc nie musisz martwić się o zamknięcie tematu.

p.s.

Cytat: "Mickd"
P/S Zaznaczam mi zależny naprawdę na rzeczowej i mądrej dyskusji.przecież burmistrz to odpowiedzialna funkcja.nie tylko dla Trzebierzy ale dla nas POLICZAN!!!


Gdzie leży Trzebierz ?

Koniec offtopu ;)

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 25, 2010, 11:50:48 »
A co to jest ten Pan Krystian K? Pierwsze słyszę. Bo to, ze jest "bezwszechmiar czysty" to trochę mało. Jakiś życiorys czy coś?

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 25, 2010, 12:02:45 »
Zanim zaczniemy dzielić skórę na niedźwiedziu wpierw rzetelnie wróćmy do obietnic i zapewnień "klasy politycznej" sprzed wyborów i popatrzmy cóż Oni tam za wizję snuli i porównajmy co z tego politycznego bełkotu zostało dzisiaj i w którym miejscu realizacji tych swoich cudownych obietnic są dzisiaj.Dopiero wówczas mogą dostać mandat "zaufania" i przepustkę uprawniającą ich do ubiegania się o kolejną kadencję-nie odwrotnie bo socjotechnikę Ci panowie mają opanowaną do perfekcji tylko na czas wyborów.Wpierw zatem ocena tego co zrobili a dopiero potem dyskusja...............nie odwrotnie szanowni kandydaci lub kandydaci na..............kandydatów
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 25, 2010, 15:38:18 »
Cytat: "yak"
Drodzy Państwo!
To nie jest forum zajmujące się fantastyką, ale realiami Polic. Realia są takie:
1. Pan Krystian Kowalewski jest człowiekiem ze wszech miar godnym najwyższych funkcji, ale na razie młodym i mogącym czekać na swoje 5 - 10 - 50 minut. Jest utalentowany - fakt, rozsądny - też prawda, w wielu przestrzeniach przewyższa swoich platformowych kolegów, ale... Ale to jeszcze nie jest Jego czas. I - szanując Jego inteligencję - nie sądzę, by o tym nie wiedział.


Zapytam więc, jak nie teraz to kiedy?

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 25, 2010, 15:47:52 »
Dla rozluźnienia atmosfery - Burmistrzem Polic powinna zostać Nataleczka głosujcie na mnie jak nie wiecie na kogo:))
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 25, 2010, 16:34:29 »
Marcinowi w odpowiedzi

Odpowiem serio, wg moich oszacowań - za dwie kadencje, czyli w roku 2018. Dlaczego? - bo wtedy definitywnie zakończy się zmiana pokoleniowa. Policami, które funkcjonują na zasadach małego miasta (nie miasteczka, miasta), zacznie rządzić generacja dzisiejszych utalentowanych trzydziestolatków.
Pan Krystian ma w tej chwili 34 lata. Jest Kimś, ale jeszcze nie ma wystarczająco szerokiej bazy. We wskazanym przeze mnie terminie już będzie ją posiadał.
W mojej ocenie jest typem człowieka rozważnego, zatem nie będzie się starał dojść do władzy samorządowej (o ile w ogóle będzie miał na to ochotę) w sposób rewolucyjny, ale ewolucyjny. Stąd moje wyliczenia.