Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic  (Przeczytany 72579 razy)

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 25, 2010, 21:36:19 »
Cytuję:

"Policzanie maj już dość.Czas dopuścić młodych zdolnych i operatywnych ludzi. Dość stagnacji i robienie z Policzan Balona ,co i do tego pan się przyczynia (wie pan co mam na myśli)"

A ten passus to co? Nie zaczepka? Ale OK, nie polemizujmy, skoro jest Pan porte parole Admina. To tak, jak podobno Palikot premiera Tuska. No, no, ale zaczynam rozumieć. Nie wiedziałem, że Admin popiera kandydaturę pana Kowalewskiego. Pewnie i pan Kowalewski o tym nie wie. A może i o swoim kandydowaniu również.
Ale OK, nie będziemy polemizować.
Pozdrowienia wzajemne.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 25, 2010, 21:37:58 »
Cytat: "yak"
Nie wiedziałem, że Admin popiera kandydaturę pana Kowalewskiego. Pewnie i pan Kowalewski o tym nie wie. A może i o swoim kandydowaniu również.


Takie insynuacje proszę odłożyć na bok, bo będzie źle  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 25, 2010, 21:43:59 »
Dobra, dobra, odkładam, ale insynuacje:

"Policzanie maj już dość.Czas dopuścić młodych zdolnych i operatywnych ludzi. Dość stagnacji i robienie z Policzan Balona ,co i do tego pan się przyczynia (wie pan co mam na myśli)"

są oczywiście w porządku. Ja niczego nie insynuuje, wyciągam tylko wnioski z tego, co ktoś napisał i nic nad to. Ale zmykam, bo czasu nie mam. Pozdrowienia.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 25, 2010, 21:47:35 »
Panie yak
Pan to jak Kaczyński mówi to co pan chce aby było mówione.Wszystko pan przekręca na swoje kopyto.
Wymyśla Pan takie rzeczy które są panu wygodne.
Teraz zaczyna rozumieć kim waść jesteś!!! Jak bardzo się myliłem co do Pana.
Myślałem ze choć deczko w panu inteligencji.a pan szczeka tak aby panu korytka nie zabrali i przypodobać się karmiącym (skąd ja to znam)
ZAPEWNIAM PANA ŻE TO CO PAN NAPISAŁ JEST OSZCZERSTWEM I CAŁKOWITĄ NIEPRAWDA.
Dziwie się panu i to ogromnie .
Od dziś Panie Antoni dla mnie pan nie istnieje .
I dla dania Panu satysfakcji zwycięstwa ,proszę wybaczyć jeśli pana uraziłem.
P/S a tak na marginesie to ADMIN tak samo jak pan mię nienawidzi,ale ma inteligencje aby zwrócić mi uwagę na PW.
Zawiodłem się na Panu  i myślę ze jak tak dalej będziesz Pan postępował to i inni też się zawiodą.

[ Dodano: 2010-07-25, 21:50 ]
Koniec polemiki Z Panem  yak
Do Admina Sorry poniosło mie
Przepraszam urażonych
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 25, 2010, 21:54:56 »
Nie ma we mnie krztyny nienawiści do Pana. Nie zwykłem nienawidzić. A po tym ostatnim poście chyba już wszystko rozumiem... Biedny Krystian Kowalewski.
Najserdeczniej pozdrawiam.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 25, 2010, 22:04:32 »
Mickd no i dałeś się sprowokować Yakowi ;). A Yak osiągnął co chciał ;)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 25, 2010, 22:09:59 »
Mickd, przypominam się ;)

Cytat: "Mickd"
Jak na moderatora to trochę dziwne!! .
Dlaczego???? a no BO: jak temat niewygodny to podstawie jakiego nowicjusza ,który nabluzga  i już temat można zamknąć.
Tak nie postępuje moderator.Trzeba ukarać winowajce a nie TEMAT.
Pozdrawiam.


Mickd, nie że niewygodny, tylko bez takich wywodów, wywody na PW ;)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 25, 2010, 23:44:34 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Czas głosować na Guździoła !!


Pan Guzdziol nie dostanie nawet jednego glosu w wyborach na burmistrza;)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 25, 2010, 23:45:43 »
Bo nie wystartuje ?

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 26, 2010, 00:50:29 »
Mnie też irytuje ton wypowiedzi yaka, ale jednocześnie nie dziwię się wcale jego pewności siebie. Choć nie jestem zwolennikiem Diakuna to jestem pewien, że wygra, i to w pierwszej turze. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Bo nie ma prawdziwej konkurencji. Wybory w polityce to nie sezonowa obniżka cen! Już jeden próbował zabłysnąć dobrym opakowaniem - Misiło, który wyskoczył jak "filip z konopi" licząc na to że kolorowa kampania da mu wygraną - przegrał z kretesem.
Drugi przykład kandydata z poprzednich wyborów to Sobczyk. Tyle, że ten w przeciwieństwie do Misiły starał się pokazać z dobrej strony przez cały czas trwania minionej kadencji. Jego start nie mógł się zakończyć powodzeniem. Był za młody i bez zaplecza politycznego. Niemniej jednak jego wynik wyborczy mógł zaskakiwać, bo praktycznie nie odbiegał od reszty, która poległa z Diakunem, a była firmowana przez takie partie jak PiS czy SLD.
Poważna partia polityczna powinna WYPIELĘGNOWAĆ kandydata. A to musi potrwać. Platforma pod tym względem przespała cztery lata. Bez względu czy ich kandydatem będzie Guździoł, Kardziejonek, Pachis czy Kowalewski, to tych wyborów nie wygra. Ale kandydat będzie. I dobrze, niechaj będzie. Tylko niech to będzie kandydatura perspektywiczna. Taka, która nie zniknie zaraz po wyborach i będzie przez najbliższe cztery lata utrwalać swój wizerunek wśród Policzan.
To samo tyczy się SLD. Wystawiając p. Zielińską strzelą sobie samobójczego gola, a jej wynik nie będzie lepszy od wyniku Jaźwńskiej. Tu także jest potrzebny kandydat, który nie zniknie zaraz po wyborach, a ona zniknie.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 26, 2010, 09:14:25 »
Cytat: "babadraba"
Misiło, który(...)licząc na to że kolorowa kampania da mu wygraną - przegrał z kretesem.
Drugi przykład kandydata z poprzednich wyborów to Sobczyk(...) jego wynik wyborczy mógł zaskakiwać, bo praktycznie nie odbiegał od reszty, która poległa z Diakunem


Nie polemizuję:)
Przypominam tylko wyniki sprzed 4 lat:

1 Diakun Władysław, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa - Gryf,   9197 głosów
2 Drzazga Kazimierz, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, 1122 głosów
3 Jaźwińska Elżbieta, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Lewica Razem, 991 głosów  
4 Misiło Piotr Paweł, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Police 1363 głosów  
5 Sobczyk Adam, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM dla Polic, 920 głosów

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

jezat

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 26, 2010, 13:14:09 »
Cytat: Mickd
A ja nadal uważam ze nowym burmistrzem winien być pan Krystian.
Być może  wyjaśni się wiele niejasnych spraw,Dowiemy się w końcu co naprawdę jest zasługą obecnego burmistrza  ,albo na ile wykiwał Gminę.
Ja chcę prawdy a nie mydlenia . Czas aby policzanie poczuli się naprawdę szanowani a miasto POLICE nabrało uroku .
Krystian Kowalewski jest przecież radnym PO i akceptował kabaret Kardziejonka i spółki,co obniża jego wiarygodność do zera.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 26, 2010, 14:31:38 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"

Przypominam tylko wyniki sprzed 4 lat:

1 Diakun Władysław, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa - Gryf,   9197 głosów


Dodałbym: popierany przez Platforme Obywatelską RP.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 26, 2010, 15:00:51 »
Cytat: "yak"

Odpowiem serio, wg moich oszacowań - za dwie kadencje, czyli w roku 2018.

Za trzy, nie wcześniej. Chyba że będzie mógł się pochwalić czymś więcej niż wyglądem i kulturą osobistą. Bycie radnym to trochę mało.

[ Dodano: 2010-07-26, 15:04 ]
Cytat: "The_Bill"
Cytat: "grzegorz.ufniarz"

Przypominam tylko wyniki sprzed 4 lat:

1 Diakun Władysław, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa - Gryf,   9197 głosów


Dodałbym: popierany przez Platforme Obywatelską RP.

Pokaż kandydata PO, który ma szansę odebrać mu choćby tyle głosów, co Piotr Misiło, a będzie sens się zastanawiać, czy to "poparcie" (cudzysłów użyty świadomie) może mieć znaczenie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 27, 2010, 02:12:16 »
Cytat: "babadraba"
Poważna partia polityczna powinna WYPIELĘGNOWAĆ kandydata. A to musi potrwać. Platforma pod tym względem przespała cztery lata. Bez względu czy ich kandydatem będzie Guździoł, Kardziejonek, Pachis czy Kowalewski, to tych wyborów nie wygra. Ale kandydat będzie. I dobrze, niechaj będzie. Tylko niech to będzie kandydatura perspektywiczna. Taka, która nie zniknie zaraz po wyborach i będzie przez najbliższe cztery lata utrwalać swój wizerunek wśród Policzan.

Chyba kilkakrotnie podkreślałem to w swoich wypowiedziach nie tylko na Forum.
Wybory tuż, tuż a kandydatów i programów nie widać. Znowu jak zwykle, wyciągną "kota z worka" za ogon na tydzień przed wyborami. A wyborcy mają tylko wizerunek p.Diakuna. Zły czy dobry ale swojski, nasz.
Po "rozum do sklepów"  ...sztaby wyborcze. I rodacy też.

[ Dodano: 2010-07-27, 02:15 ]
Cytat: "jezat"
A ja nadal uważam ze nowym burmistrzem winien być pan Krystian.
Być może  wyjaśni się wiele niejasnych spraw,Dowiemy się w końcu co naprawdę jest zasługą obecnego burmistrza  ,albo na ile wykiwał Gminę.
Ja chcę prawdy a nie mydlenia . Czas aby policzanie poczuli się naprawdę szanowani a miasto POLICE nabrało uroku .
Krystian Kowalewski jest przecież radnym PO i akceptował kabaret Kardziejonka i spółki,co obniża jego wiarygodność do zera.


Naucz się może w końcu Jezacie cytować. Bo już myślałem że to Ty takie "mądre" teksty piszesz :)

[ Dodano: 2010-07-27, 02:36 ]
Cytat: "yak"
No w czym? Marzy się panu komisja śledcza a la Macierewicz? I tym ma się zajmować młody, obiecujący burmistrz? Zapewnianiem emerytom rozrywek pod telewizorem?


.....umożliwiać spełnianie " mrzonek potencjalnych inwestorów"

[ Dodano: 2010-07-27, 02:37 ]
Cytat: "yak"
Oczywiście możliwe, że "Mickd" to kolejne przebranie "Balbinki" lub innego besserwissera, wtedy wszystko się zgadza. Również sposób atakowania ad personam.


To Twoje Yak'u służby jeszcze tego nie sprawdziły?