Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic  (Przeczytany 72968 razy)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 28, 2010, 11:21:57 »
Cytat: "kresowiak"
"Luknąłem" na Wasze dywagacje i powiadam: Kowalewski nadaje się na "di dżeja"- DJ. Wybory wygra Władek Diakun. I dobrze!


Zależy dla kogo dobrze...

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 28, 2010, 11:22:31 »
Cytat: "rbk"
Chyba, że Ty będziesz startował ? :)

Tak mi źle życzysz ;-) Osobiście brzydzę się polityką bo jako zjawisko społeczne ma bardzo negatywny wpływ na kształtowanie świadomości u wielu wielu osób-efekty tego widać gołym okiem ( nawet tu na forum ;-) )  dlatego mówię stanowcze NIE ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

jezat

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 28, 2010, 15:08:56 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "jezat"
A ja nadal uważam ze nowym burmistrzem winien być pan Krystian.
Być może  wyjaśni się wiele niejasnych spraw,Dowiemy się w końcu co naprawdę jest zasługą obecnego burmistrza  ,albo na ile wykiwał Gminę.
Ja chcę prawdy a nie mydlenia . Czas aby policzanie poczuli się naprawdę szanowani a miasto POLICE nabrało uroku .
Krystian Kowalewski jest przecież radnym PO i akceptował kabaret Kardziejonka i spółki,co obniża jego wiarygodność do zera.


Cytat: "Zdanowicz"
Naucz się może w końcu Jezacie cytować. Bo już myślałem że to Ty takie "mądre" teksty piszesz :)

Odpowiem ci używając frazeologii Kłamczyńskiego;moje teksty są zbrodnicze, nie w sensie prawnym ale w sensie potocznym,dlatego dziwię się ,że je czytasz.Taki "doświadczony" przedsiębiorca powinien pilnować biznesu a nie wtrącać się do polityki.Twoje rady są tyle warte co twój biznes,dlatego mieszkańcy gminy Police z nich nie skorzystają,bo mają swojego faworyta,którym będzie przedstawiciel "Gryfa" a nie politycznej jaczejki,która nigdy nie bedzie realizowała potrzeb mieszkańców gminy Police

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 30, 2010, 00:58:04 »
Cytat: "jezat"
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "jezat"
A ja nadal uważam ze nowym burmistrzem winien być pan Krystian.
Być może  wyjaśni się wiele niejasnych spraw,Dowiemy się w końcu co naprawdę jest zasługą obecnego burmistrza  ,albo na ile wykiwał Gminę.
Ja chcę prawdy a nie mydlenia . Czas aby policzanie poczuli się naprawdę szanowani a miasto POLICE nabrało uroku .
Krystian Kowalewski jest przecież radnym PO i akceptował kabaret Kardziejonka i spółki,co obniża jego wiarygodność do zera.


Cytat: "Zdanowicz"
Naucz się może w końcu Jezacie cytować. Bo już myślałem że to Ty takie "mądre" teksty piszesz :)

Odpowiem ci używając frazeologii Kłamczyńskiego;moje teksty są zbrodnicze, nie w sensie prawnym ale w sensie potocznym,dlatego dziwię się ,że je czytasz.Taki "doświadczony" przedsiębiorca powinien pilnować biznesu a nie wtrącać się do polityki.Twoje rady są tyle warte co twój biznes,dlatego mieszkańcy gminy Police z nich nie skorzystają,bo mają swojego faworyta,którym będzie przedstawiciel "Gryfa" a nie politycznej jaczejki,która nigdy nie bedzie realizowała potrzeb mieszkańców gminy Police


 ...a ja miałem nadzieję że wiesz chociaż o czym piszę  :'(

Orbit

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 30, 2010, 20:21:01 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Cytat: "babadraba"
Misiło, który(...)licząc na to że kolorowa kampania da mu wygraną - przegrał z kretesem.
Drugi przykład kandydata z poprzednich wyborów to Sobczyk(...) jego wynik wyborczy mógł zaskakiwać, bo praktycznie nie odbiegał od reszty, która poległa z Diakunem


Nie polemizuję:)
Przypominam tylko wyniki sprzed 4 lat:

1 Diakun Władysław, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa - Gryf,   9197 głosów
2 Drzazga Kazimierz, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, 1122 głosów
3 Jaźwińska Elżbieta, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Lewica Razem, 991 głosów  
4 Misiło Piotr Paweł, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Police 1363 głosów  
5 Sobczyk Adam, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM dla Polic, 920 głosów


Głosy W. Diakuna przy poparciu Platformy Obywatelskiej  chciałem przypomnieć Panie Radny :compress:. W.Diakun wygra w drugiej turze z kandydatem PO.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4673
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 30, 2010, 20:32:26 »
Cytat: "Orbit"
W.Diakun wygra w drugiej turze z kandydatem PO.


Pewnie wygra z Jorgusiem K.  ;D

Orbit

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 30, 2010, 20:40:29 »
Senatorze, Stanisławie, Staszku kim jest Jorgus K. bo nie slyszalem takiej ksywy w naszej zielonej gmnie?  :lol2:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4673
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 30, 2010, 20:43:29 »
Cytat: "Orbit"
kim jest Jorgus K


Jeżeli znasz polskie komedie, to sqmasz o co come on. ;D

Orbit

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 30, 2010, 20:52:07 »
Chociaz bys mniej wiecej okeslil jakies ramy czasowe tych komedii bo ja gustuje tylko w tych z PRL-u. Pozniej to juz tylko chlam sie ukazywal w polskim kinie. ;D

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 30, 2010, 20:55:09 »
Skupmy się jednak na temacie - motywy z komedii proponuje omawiać na PW ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4673
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 30, 2010, 20:57:23 »
Podzielam Twoje zdanie. Jednak oprócz komedii PRL-u było kilka produkcji, które oglądam co jakiś czas. Podpowiem, że chodzi o fragment tekstu z "Kilerów 2-óch". Kuba masz rację.

Orbit

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 30, 2010, 20:57:48 »
Wyluzuj, temat z komedii jest scisle zwiazany z policka polityka i kandydatami na burmistrza  ;D

[ Dodano: 2010-07-30, 21:01 ]
Cytat: "speedbax"
Podzielam Twoje zdanie. Jednak oprócz komedii PRL-u było kilka produkcji, które oglądam co jakiś czas. Podpowiem, że chodzi o fragment tekstu z "Kilerów 2-óch". Kuba masz rację.


Kurde bede musial zobaczyc jeszcze raz ten film bo te dwie czesci fajnie ogladalo sie tylko 1-szy raz i wiecej do nich nie wracalem. Ale na pewno zobacze, akurat od jutra weekend wiec mozna cos obejrzec :D

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 10, 2010, 20:08:13 »
Cytuj (zaznaczone)
Policka Platforma wybrała kandydatów na wójtów i burmistrzów
Poniedziałek, 09 Sierpień 2010 14:22 Polityka

W dniu 4 sierpnia 2010 r. Rada Powiatu Polickiego Platformy Obywatelskiej RP dokonała wyboru kandydatów Platformy Obywatelskiej RP na wójtów i burmistrzów w gminach powiatu polickiego. Do Zarządu Platformy Obywatelskiej RP w powiecie polickim wpłynęły następujące kandydatury w poszczególnych gminach:

1. Kołbaskowo – kandydatura Anny Rybakiewicz
2. Dobra – kandydatura Jacka Sieredzińskiego
3. Police – kandydatura Krystiana Kowalewskiego oraz Bartłomieja Pachisa.

W wyniku tajnego głosowania Rada Powiatu Polickiego PO RP zdecydowała, iż kandydatem na stanowisko wójta w gminie Kołbaskowo będzie Anna Rybakiewicz (22 głosy), kandydatem na stanowisko wójta w gminie Dobra będzie Jacek Sieredziński (25 głosów), kandydatem na stanowisko burmistrza w gminie Police będzie Bartłomiej Pachis (20 głosów).

Żródło: Sekretarz PO RP w powiecie polickim Patrycja Nowak

To już jest przegięcie.
Największa marionetka Pana K., ma mieć takie stanowisko?

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 10, 2010, 20:41:32 »
Cytat: "Medyk"
Cytuj (zaznaczone)
Policka Platforma wybrała kandydatów na wójtów i burmistrzów
Poniedziałek, 09 Sierpień 2010 14:22 Polityka

W dniu 4 sierpnia 2010 r. Rada Powiatu Polickiego Platformy Obywatelskiej RP dokonała wyboru kandydatów Platformy Obywatelskiej RP na wójtów i burmistrzów w gminach powiatu polickiego. Do Zarządu Platformy Obywatelskiej RP w powiecie polickim wpłynęły następujące kandydatury w poszczególnych gminach:

1. Kołbaskowo – kandydatura Anny Rybakiewicz
2. Dobra – kandydatura Jacka Sieredzińskiego
3. Police – kandydatura Krystiana Kowalewskiego oraz Bartłomieja Pachisa.

W wyniku tajnego głosowania Rada Powiatu Polickiego PO RP zdecydowała, iż kandydatem na stanowisko wójta w gminie Kołbaskowo będzie Anna Rybakiewicz (22 głosy), kandydatem na stanowisko wójta w gminie Dobra będzie Jacek Sieredziński (25 głosów), kandydatem na stanowisko burmistrza w gminie Police będzie Bartłomiej Pachis (20 głosów).

Żródło: Sekretarz PO RP w powiecie polickim Patrycja Nowak

To już jest przegięcie.
Największa marionetka Pana K., ma mieć takie stanowisko?


Skoro takie numery przechodzą w "wielkiej" polityce, to co za problem zrobić to w Policach.

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 10, 2010, 20:47:21 »
Parian, masz rację.
Ja naiwny wierzyłem w jakąś sprawiedliwość :crazy:
W to, że może być lepiej, a przynajmniej nie gorzej.