Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic  (Przeczytany 72958 razy)

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 10, 2010, 21:48:47 »
Cytat: "Medyk"
Ja naiwny wierzyłem w jakąś sprawiedliwość :crazy:
W to, że może być lepiej

http://www.ktokogo.pl/Bart%B3omiej_Pachis
W "raporcie płatnym" ciut więcej informacji o udziałach,akcjonariuszach wspólnikach itd-ciekawe nazwiska ciekawa lektura dla tych którzy wiedzą jak "ją" czytać i jak z niej korzystać ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 10, 2010, 23:37:47 »
Bartłomiej Pachis  20 głosów to człowiek który te swoje  głosy kupił za piwo !Siedział w barze i dzwonił do kolegów że postawi im piwo za każdy głos.NIE CHCE takich władców Polic co to głosy kupują za piwo.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 11, 2010, 07:58:48 »
Cytat: "Storczyk"
Bartłomiej Pachis  20 głosów to człowiek który te swoje  głosy kupił za piwo !Siedział w barze i dzwonił do kolegów że postawi im piwo za każdy głos.NIE CHCE takich władców Polic co to głosy kupują za piwo.

Nie posądzałbym go o taką pomysłowość. Stawiającym raczej był Sz. P. Jerzy.

Kleo

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 11, 2010, 08:16:06 »
a ja myślę, że i jeden i drugi;]

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 11, 2010, 08:25:32 »
Obojetnie kogo wystawia polickie POmatoly,to z kazdym burmistrz Diakun wygra w cuglach.
PO,tylko dla idiotów.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 11, 2010, 08:53:17 »
Bez podniety, to jeszcze nie ostateczna decyzja :)

dnfan1

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 11, 2010, 09:03:45 »
w polickej PO ścierają się 2 frakcje mające swoje przełożenie na szczebel regionu, tam wygrywa Gawłowski więc i tu raczej kandydatem będzie ktoś z jego opcji: Gużdzioł, może Siwiec a może jeszcze ktoś inny...

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 11, 2010, 09:34:30 »
Ryszard Siwiec - publicznie i wobec szerszego audytorium, w tym burmistrza W. Diakuna - stwierdził (w czerwcu, podczas Dni Trzebieży), że wszelkie sugestie na temat jego możliwego kandydowania w Policach są na 100% plotką.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 11, 2010, 15:42:33 »
Z całym szacunkiem dla obecnego burmistrza P. Diakuna ale moim zdaniem trzeba dać szansę młodszym i nie widzę żadnych przeciwskazań merytorycznych dla P.Kowalewskiego lub Pachisa ,ludzie dynamiczni, przedsiębiorczy z pewnością wnieśli by dużo dobrego dla mieszkańców Polic
Mariusz

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:45:40 »
Cytat: "mariusz88887"
ludzie dynamiczni, przedsiębiorczy

nawet bym powiedział że aż za bardzo.................   :lol2:
http://wyborcza.pl/1,75478,7522424,Pieniadze_z_promow_zboczyly_z_kursu_.html
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:45:49 »
jak poprawimy cytat:

"ludzie dynamiczni, przedsiębiorczy z pewnością wnieśli by dużo dobrego dla mieszkańców Polic"

na:

"ludzie dynamiczni, przedsiębiorczy z pewnością wnieśli by dużo dobrego dla wybranych mieszkańców Polic"

to skłonny jestem uznać spostrzeżenie za słuszne :)

jezat

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:57:39 »
Cytat: "yak"
jak poprawimy cytat:

"ludzie dynamiczni, przedsiębiorczy z pewnością wnieśli by dużo dobrego dla mieszkańców Polic"

na:

"ludzie dynamiczni, przedsiębiorczy z pewnością wnieśli by dużo dobrego dla wybranych mieszkańców Polic"

to skłonny jestem uznać spostrzeżenie za słuszne :)

Dlatego należy jak najszybciej wygonić partie polityczne z samorządów.

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 11, 2010, 17:09:05 »
Też tak sądzę "jezacie", ale nie widzę innej drogi jak wybory bezpośrednie na każdym szczeblu, niezależnie od liczby ludności zamieszkującej dany teren. Nawiasem mówiąc coś takiego obiecywała PO i premier Tusk. Ale premier dużo obiecywał. Oj dużo...

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 11, 2010, 22:30:44 »
Cytat: "yak"

"ludzie dynamiczni, przedsiębiorczy z pewnością wnieśli by dużo dobrego dla wybranych mieszkańców Polic"

to skłonny jestem uznać spostrzeżenie za słuszne :)


YAK to ładnie brzmi w Twoich ustach :) Dla wybranych mieszkańców.
Cytat: "Król podziemia"
mariusz88887 napisał/a:   
ludzie dynamiczni, przedsiębiorczy   

nawet bym powiedział że aż za bardzo................. :lol2:
http://wyborcza.pl/1,7547...y_z_kursu_.html


Koniecznie musisz zająć się polityką. To co piszesz jest bardzo przekonywujące. No i ten szyderczy śmiech. Dodaje Ci powagi.
Wywnioskowałem z tego że ludzie wykształceni, z doświadczeniem na różnych stanowiskach muszą jeszcze poczekać na swoją szansę. Proponuję wobec tego zaorać wszystko wokoło Polic. Ponownie wrócić do uprawy buraka cukrowego. Obecne kierownictwo ma duże doświadczenie w tym zakresie. Więc o kadrę nie powinniśmy się martwić.
No, a całkiem poważnie.
Opcja obsadzenia stanowiska młodym Pachisem, nie bardzo mi się podoba. Tak politycznie.
Wrócę do hasła
Police już nie wioska, Rada Miejska nie stodoła. Głosujemy na Guździoła. Plus młody Pachis lub Krystian Kowalewski. TAK
Policom potrzebny jest doświadczony samorządowiec plus młodość i nowoczesność.
Człowiek który w programie powie: Nie będę obiecywał Paryża i wierzy Eiffla.
Spoglądam w  przyszłość ale i w przeszłość. Rozumiem wyzwanie przyszłości ale musimy najpierw naprawić błędy poprzedników.
Tylko p. Guździoł ma szansę tego dokonać. O ile zechce kandydować.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 11, 2010, 23:04:27 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Koniecznie musisz zająć się polityką. To co piszesz jest bardzo przekonywujące. No i ten szyderczy śmiech. Dodaje Ci powagi.

W jednym z postów napisałem................brzydzę się polityką-uzasadniać nie muszę-odniosłem się kilka postów wyżej.Mam inne zajęcie które pozwala mi się spełniać ;-) Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby owym "politykom" lub kandydatom przyjrzeć się bliżej i rozliczyć ich z tego co za nimi a nie pytać co zamierzają zrobić.Mają reprezentować na szczeblu lokalnym b.ważny urząd i oczywistą oczywistością jest że muszą liczyć się z tym że za grzechy młodości,za grzech z przeszłości będą rozliczani.Cóż w tym dziwnego.Pada sporo nazwisk więc proponuję korzystajcie z dostępnych środków informacji-już nawet nie mówię o bardziej złożonych czy dostępie do informacji niejawnych ale..............prosty internet,Wydziały Sądów itd itd-to są powszechnie dostępne dla każdego informacje i miejsce aby poznać...............kandydata.A skoro już jesteśmy przy kandydatach na..............kandydatów to polecam np. http://www.bip.police.pl/?cid=157&bip_id=3024 oświadczenie majątkowe p.Pachisa................zresztą jak zdążyłem zauważyć pozostałym także dopisał humor wypełniając owe oświadczenia ;D
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-