Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] PiS znowu zaczyna!  (Przeczytany 70208 razy)

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #105 dnia: Października 25, 2012, 13:23:34 »
A mi od razu przed oczami staje pewien obrazek


i wszystko jasne !!!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #106 dnia: Października 25, 2012, 21:36:41 »
I kolejna ciekawostka: http://kwejk.pl/obrazek/1485430/tymczasem-smole%C5%84sk.html "W internetach napisali, więc to musi być prawda" :rotfl: Więc teoria o wybuchu została obalona :lol2:

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #107 dnia: Października 26, 2012, 12:20:57 »
fajna przeróbka nt Jarusia:
http://niewłaściwy link/filmiki/pokaz/jarek-polske-zbaw-v-dla-polski?pk_campaign=ref_kopiuj_do_schowka&pk_kwd=4

:d :d :d

jezat

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #108 dnia: Października 30, 2012, 15:19:55 »
Cytat: "maluszkowa"
A mi od razu przed oczami staje pewien obrazek
Obrazek

i wszystko jasne !!!

Ten z prawej strony dzisiaj wyraznie odżył.W otoczeniu swoich lokai i służących zamiałczał na widok fałszywej informacji Rzeczpospolitej.Ponownie potwierdził,że jego mózg zamiast tlenem żywi się smoleńskim helem.Już rozstawiał szubienice a tu nagle lodowaty prysznic ze strony Prokuratury Wojskowej.I jak to kocię reaguje? idzie w zaparte wobec druzgocącej informacji.Ciekawe co teraz zrobi Rzeczpospolita i  te wszystkie "polskopatriotyczne"media?

DarekMirror

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #109 dnia: Października 30, 2012, 17:59:40 »
Cytat: "jezat"
Ciekawe co teraz zrobi Rzeczpospolita i te wszystkie "polskopatriotyczne"media?


Presja na Rzeczpospolitą musiała być niemała, ciekawe jak grożono naczelnemu?

A oto mądralo inne potwierdzenie zamachu z innego źródła :

Doniesienia "Rzeczpospolitej" o znalezieniu na szczątkach TU-154M, jak się okazuje, nie są jedynymi. Publikujemy relację Stanisława Zagrodzkiego, kuzyna śp. Ewy Bąkowskiej, który zlecił prywatne badania materiału z miejsca katastrofy.
 

Po ekspertyzie dr. Szuladzińskiego z początku tego roku postanowiłem poszukać kontaktu z naukowcami amerykańskimi. Po uzyskaniu zapewnienia, że byliby zainteresowani przeprowadzeniem badań rzeczy po Ewie, które przywiozłem z Moskwy, postanowiłem przekazać im materiał do badań.
 
Ustaliliśmy, że przekażę materiał do badań w czasie wiosennej konferencji w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Tak też się stało.
 
16 czerwca otrzymałem informację od jednego z naukowców, że znane są już wyniki badań dwóch próbek, wielkości kilku centymetrów kwadratowych każda. Jedna pochodziła z fragmentu garsonki, druga – z pasa biodrowego od fotela lotniczego, który był z tą garsonką, można powiedzieć, zespolony. Okazało się, że w tej drugiej próbce znaleziono ślady trójnitrotoluenu, czyli trotylu.
 
Informację tę potwierdził mi później inny naukowiec w obecności posła Antoniego Macierewicza, kilku rodzin i adwokata.
 
Próby, w laboratorium jednego z amerykańskich uniwersytetów, wykonane były metodą odczynnikową, czyli analizy chemicznej, a nie metodą detektorowania, jaką posłużyła się prokuratura.
 
Ustaliliśmy, że przeprowadzimy ponowne badanie próbek, aby wykluczyć pomyłkę. Z tego, co wiem, jest ono na ukończeniu, w fazie ekspertyzy pisemnej.

Dzisiejsze rewelacje „Rzeczpospolitej” są dla mnie potwierdzeniem tej wstępnej analizy uniwersyteckiej przeprowadzonej w USA.
 
Stanisław Zagrodzki nie informował jeszcze o wynikach badań prokuratury. M.in. w obawie o materiał dowodowy dla prokuratury:
 

Bałem się, że ujawnienie tego w mediach może spowodować utrudnienie dostępu do wraku. Że wrak może nigdy nie wrócić, co byłoby nie do przyjęcia.
 
O wynikach badań w USA powiedział kilku rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej oraz swoim najbliższym, by - jak dodaje - nie byli zdziwieni, gdy podobne informacje pojawią się już oficjalnie.
 
Stanisław Zagrodzki od początku uczestniczy w pracach zespołu parlamentarnego i regularnie stara się prostować kłamstwa i manipulacje dotyczące katastrofy smoleńskiej. W grudniu w czasie posiedzenia komisji Antoniego Macierewicza mówił: "Państwo nie chroni nas jako obywateli, nie chroni tych, którzy zginęli i nie będzie chronić.”

http://wpolityce.pl/wydar...sazenia-tu-154m

jezat

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #110 dnia: Października 30, 2012, 18:51:08 »
Cytat: "jezat"
Ciekawe co teraz zrobi Rzeczpospolita i te wszystkie "polskopatriotyczne"media?


Cytat: "Darekmirror"
Presja na Rzeczpospolitą musiała być niemała, ciekawe jak grożono naczelnemu?

A oto mądralo inne potwierdzenie zamachu z innego źródła :

Doniesienia "Rzeczpospolitej" o znalezieniu na szczątkach TU-154M, jak się okazuje, nie są jedynymi. Publikujemy relację Stanisława Zagrodzkiego, kuzyna śp. Ewy Bąkowskiej, który zlecił prywatne badania materiału z miejsca katastrofy.
 

Po ekspertyzie dr. Szuladzińskiego z początku tego roku postanowiłem poszukać kontaktu z naukowcami amerykańskimi. Po uzyskaniu zapewnienia, że byliby zainteresowani przeprowadzeniem badań rzeczy po Ewie, które przywiozłem z Moskwy, postanowiłem przekazać im materiał do badań.
 
Ustaliliśmy, że przekażę materiał do badań w czasie wiosennej konferencji w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Tak też się stało.
 
16 czerwca otrzymałem informację od jednego z naukowców, że znane są już wyniki badań dwóch próbek, wielkości kilku centymetrów kwadratowych każda. Jedna pochodziła z fragmentu garsonki, druga – z pasa biodrowego od fotela lotniczego, który był z tą garsonką, można powiedzieć, zespolony. Okazało się, że w tej drugiej próbce znaleziono ślady trójnitrotoluenu, czyli trotylu.
 
Informację tę potwierdził mi później inny naukowiec w obecności posła Antoniego Macierewicza, kilku rodzin i adwokata.
 
Próby, w laboratorium jednego z amerykańskich uniwersytetów, wykonane były metodą odczynnikową, czyli analizy chemicznej, a nie metodą detektorowania, jaką posłużyła się prokuratura.
 
Ustaliliśmy, że przeprowadzimy ponowne badanie próbek, aby wykluczyć pomyłkę. Z tego, co wiem, jest ono na ukończeniu, w fazie ekspertyzy pisemnej.

Dzisiejsze rewelacje „Rzeczpospolitej” są dla mnie potwierdzeniem tej wstępnej analizy uniwersyteckiej przeprowadzonej w USA.

Te twoje rewelacje są tyle warte co dzisiejsze rewelacje Rzepy,czyli mniej niz zero.
Ale jak się okazuje naiwnych hołdujących słynnemu w całym układzie słonecznym dogmatowi "nikt nam nie wmówi ,że białe jest białe" nie brakuje.Dzięki temu jarosławpolskęzbaw zwany również 4 P(premier polskiego państwa podziemnego)szybciej zejdzie z tego świata niż dorwie się ponownie do władzy.Dzisiaj wyraznie mu odbiło kiedy groził szubienicami, czyli dał wyraznie do zrozumienia ,że marzy mu się zemsta.Wystarczy więc Polakom przed kolejnymi wyborami pokazać ten fragment jego prawdziwego oblicza a nie kameleona w roli dobroczyńcy narodu i jest załatwiony na cacy.

DarekMirror

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #111 dnia: Października 30, 2012, 19:16:46 »
Cytat: "jezat"
czyli mniej niz zero.


Faktycznie byłeś w USA, zrobiłeś badania i możesz zaprzeczyć  :devil:

DarekMirror

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #112 dnia: Października 30, 2012, 19:35:32 »
Edytuj posty!
Ważniak

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #113 dnia: Października 30, 2012, 19:39:54 »
Cytuj (zaznaczone)
Faktycznie byłeś w USA, zrobiłeś badania i możesz zaprzeczyć :devil:


Kto dokładnie przeprowadził te badania i gdzie? Ale pełne nazwiska i nazwy proszę, bo ściemnianie typu "pewna analiza", "jeden z naukowców"."jeden z amerykańskich uniwersytetów". Konkrety, konkrety, a nie jakieś bajki dla dzieci.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #114 dnia: Października 30, 2012, 19:47:17 »
Cytat: "MBtech"
Cytuj (zaznaczone)
Faktycznie byłeś w USA, zrobiłeś badania i możesz zaprzeczyć :devil:


Kto dokładnie przeprowadził te badania i gdzie? Ale pełne nazwiska i nazwy proszę, bo ściemnianie typu "pewna analiza", "jeden z naukowców"."jeden z amerykańskich uniwersytetów". Konkrety, konkrety, a nie jakieś bajki dla dzieci.

Powoli. Najpierw próbka, dokładnie - jej wiarygodność. Jak trzymam w łapie kawałek trotylu, to będę miał ślady.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #115 dnia: Października 30, 2012, 20:09:33 »
Cytat: "jezat"
szybciej zejdzie z tego świata niż dorwie się ponownie do władzy.


Cytat: "Darekmirror"
Groźba? - pomożesz mu zejść czy popierasz wyeliminowanie Jarosława?

Z polityki to on sam razem ze swoimi lokajami się eliminuje.A jeśli chodzi o grożby? - temu kameleonowi nie trzeba grozić,zadusi go chęć zemsty nie tylko za porażki polityczne ale również wyrzuty sumienia  za wysłanie brata na śmierć.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #116 dnia: Października 30, 2012, 21:13:44 »
A tak postępuje odpowiedzialny pilot, szanujący zdrowie i życie pasażerów znajdujących się na pokładzie.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/samolot-z-prezydentem-miedwiediewem-nie-mogl-wylad,1,5292302,wiadomosc.html

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #117 dnia: Października 30, 2012, 21:21:00 »
Sytuacja jest patowa:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Jadwiga-Staniszkis-Mafijne-panstwo,wid,15053643,wiadomosc.html

Żołnierze służący w elitarnym pułku zostali bezlitośnie zgnębieni, to może tłumaczyć ostatnie samobójstwo, tak się nie postępuje z oddanymi ludźmi. Dla mnie jest to dowód, że przy władzy są karierowicze, którzy za wszelką cenę będą chcieli utrzymać swoje stołki. Niefortunnie dla nich w tym PO-wskim burdelu sprawowania władzy zdarzyła się tragedia, którą wszelkimi sposobami próbuje się wybielać na swoją korzyść, z drugiej strony mamy sadomasochizm uczuciowy Prezesa opozycji, który myśli, że tańcem na trumnach i grą ludzkimi uczuciami ponownie odzyska dyktatorską władzę. Chore Panie, chore...

DarekMirror

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #118 dnia: Października 30, 2012, 21:24:01 »
wal się ważniaku

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #119 dnia: Października 30, 2012, 21:36:55 »
Cytat: "DarekMirror"
wal się ważniaku


No i poszła słoma z butów...