Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] PiS znowu zaczyna!  (Przeczytany 74519 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 24, 2012, 19:33:31 »
Cytat: "sekator"
To chyba nie wina PiSu, że pięć ostatnich lat rządów Platformy ,,zalatuje" trupim jadem ?


Sławek, źle mnie zrozumiałeś, nie obwiniam PiS za "cichego samobójcę". ;)

Cytat: "sekator"
Po takiej ilości samobójstw, zamachów, mordów, katastrof, ,,przypadkowych śmierci" ludzi ze sfer rządowych, służb spacjalnych, opozycji, świadków koronnych każda inna władza wyleciałaby w kosmos.


To są ciosy poniżej pasa, na burdel panujący w Polsce wszyscy przymykali oko, a teraz nagle szuka się winnych. Polityczna hucpa.

Cytat: "sekator"
Ale w Polsce wszystkiemu jest winny Kaczyński i opozycja. Ludzie dostają gotową receptę i nie muszą myśleć. Och jakie życie jest proste i nieskomplikowane.


Kaczyński chce zbić polityczny interes na wszystkich aferach i niejasnościach, nawet na nieszczęściu i tragedii swojej i innych ludzi. Ten człowiek, którego przepełnia nienawiść i smoleński żal, nie nadaje się na polityka, szkodzi Polsce i Polakom. Oczywiście tak jak inni ponosi odpowiedzialność za polskie rządy (burdel) po 89 roku, żenującym jest to, że gdy krytykuje innych, często zapomina o swoich marnych i nieudolnych dokonaniach. Szczerze mam nadzieję, że PiS nie wygra kolejnych wyborów, choć przyznam, że wybór PO, też nie będzie niczym lepszym. Sytuacja patowa. Szkoda.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil

sekator

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 09, 2012, 22:54:53 »
Skończyło się koko, koko Euro spoko, zaczęła się jazda na Kaczyńskiego....Klasyka prowokacji. Nudaaaa....

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 09, 2012, 22:57:39 »
Cytat: "sekator"
.Klasyka prowokacji. Nudaaaa....


Widzę, że prawda w oczy kole. Bardzo nie lubię, jak ktoś traktuje mnie jak prymitywa.

P.S. Jak Ci nudno, to bez problemu mogę znacznie bardziej podbić ciśnienie.
Poza tym uważam, że kogoś takiego jak Ty, mimo opinii innych, stać na niezależne, samodzielne myślenie. Kaczyński Bogiem nie jest i nigdy nie będzie. Wiara Wiarą! Państwo Państwem! Niech decyduje sumienie Polaków, a nie PiS! Polityko WON od Kościoła!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 21, 2012, 18:06:14 »
Nie dajcie się nabrać po raz kolejny:

http://fakty.interia.pl/polska/news/prawo-i-sprawiedliwosc-gotowe-do-przejecia-wladzy,1824537

Swoją drogą, marzenia są potrzebne, jednak w tym przypadku, oby się nie spełniły.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 03, 2012, 10:19:18 »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

bob

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 03, 2012, 22:25:32 »
Cytat: "Wykidajło"
Ciekawe, który z tutejszych Patryjotów tam był.

Przyznam, że aż się trochę dziwię, że jeszcze nie słychać o agenturalnej przeszłości generała Ścibora-Rylskiego, o jego cudem odnalezionej "teczce", żydowskich korzeniach, pro-radzieckich - sorry: pro-sowieckich - poglądach, masońskich przekonaniach czy choćby o jakichś pikantnych ciekawostkach z jego życia seksualnego...
 
Z reguły nie trzeba na takie rewelacje długo czekać, vide casus Henryki Krzywonos, która z "dzielnej bojowniczki" przeistoczyła się nagle w sprzedawczyka i sługusa "wiadomych sił", lub bp. Pieronka, który po ostrych słowach w kierunku o. Rydzyka okazał się być "wilkiem w mitrze" i w ogóle ostatnim zaprzańcem...
 
Taka gmina...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 07, 2012, 08:19:29 »
Cytat: "bob"
Cytat: "Wykidajło"
Ciekawe, który z tutejszych Patryjotów tam był.

Przyznam, że aż się trochę dziwię, że jeszcze nie słychać

Słychać. Szlachetni Patryjoci już się nim zajęli na niezależnej od rozumu, papierowe opluwanie w Gadzinówce Polskiej jest zapowiedziane na 8 sierpnia.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

bob

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 07, 2012, 20:11:37 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "bob"
Cytat: "Wykidajło"

Ciekawe, który z tutejszych Patryjotów tam był.

Przyznam, że aż się trochę dziwię, że jeszcze nie słychać

Słychać.


Hmmm, w takim razie przyznam, że się rozczarowałem - choć byłem przekonany, że wiele mnie już nie zaskoczy...
 
Czy tylko mi się wydaje, że taka walka do upadłego jest nie tylko beznensowna i śmieszna, ale po prostu urąga wszelkiej logice? Oto publiczność wie lepiej od kombatantów, od kogo powinni przyjmować honory w dniu swojego święta - i sama czci ich pamięć gwizdami i buczeniem?! Tragedia...
 
To trochę tak, jak przyjść do kogoś w gości, obrzucić pozostałych zaproszonych łajnem, a broniącego ich gospodarza skrytykować za fatalny dobór gości (zresztą, obiektywnie patrząc, coś w tym argumencie jest  :devil: )
 
Cytat: "Wykidajło"
niezależnej od rozumu

 
 :rotfl:
 
Pozdrawiam, bob

sekator

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 07, 2012, 20:32:00 »
Cytat: "bob"
trochę tak, jak przyjść do kogoś w gości, obrzucić pozostałych zaproszonych łajnem, a broniącego ich gospodarza skrytykować za fatalny dobór gości


Ależ drogi Bobie, można też inaczej.  Można wleźć do czyjegoś domu, a domowników do niego nie wpuścić. Tak zrobiła Gronkiewicz zwana HGW w 2009 roku z Powstańcami Warszawskimi , kiedy ich nie puściła pod pomnik Gloria Victis (za co między innymi została ,,wybuczana" także przez byłych Powstańców w 2012 roku)
Obejrzyj poniższy filmik :



Gdzie wtedy były Twoje ,,niezależne" media, dlaczego nie trąbiły o tym skandalu przez cały tydzień ?
Proponuję obejrzeć, zobaczycie prawdziwą hańbę, drwinę z Powstańców i ich komentarze, porównujących działania HGW do metod niemieckich okupantów. Ale politycy PO mogą poniżać innych zawsze i wszędzie, a gdy sami są krytykowani i wygwizdywani do walki ruszają pseudodziennikarze ,,stojący na straży dobrego smaku i wysokiej kultury" :safe:

bob

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 07, 2012, 21:02:52 »
Miły sekatorze! Dzięki za link, choć niestety nie jest związany z tematem, a żadnego podpiętego filmiku w ogóle nie znalazłem... Ale wierzę Ci na słowo, że taki przykry incydent faktycznie miał miejsce. Że był głupi, prostacki i w ogóle nie na miejscu - okej; przykre to, ale potrafię sobie coś takiego wyobrazić niestety.
 
Ale chcesz mi wmówić, że w 2009 roku nikt na tę okoliczność nie gwizdał? Wątpię. Czekano z tym trzy lata do 2012 roku? Też mało prawdopodobne - zwłaszcza, że Generał wyraźnie prosił, żeby zerwać wreszcie z tą tradycją buczenia i gwizdów, jako niegodnej oprawy tak podniosłej uroczystości.
 
Bo jakkolwiek źle czy głupio nie zachowaliby się przed laty organizatorzy obchodów, to jednak 68. rocznicę Powstania Warszawskiego powinniśmy w tym roku pierwszego sierpnia obchodzić - nie trzecią rocznicę wpadki Hanny Gronkiewicz-Waltz. Rozumiem, że jej politycznym adwersarzom może być trudno przejść obojętnie koło tak wspaniałej okazji do przyłożenia - ale myślę, że choć tyle jesteśmy Powstańcom (czyli tym "prawdziwym gospodarzom") winni. Zwłaszcza, jeśli sami sobie tego ustami Generała wyraźnie życzą...
 
Pozdrawiam, bob

sekator

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 07, 2012, 21:08:31 »
Cytat: "bob"
Dzięki za link, choć niestety nie jest związany z tematem, a żadnego podpiętego filmiku w ogóle nie znalazłem


Film już do obejrzenia. Poniżej jeszcze raz podaję link:


bob

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 07, 2012, 21:29:37 »
Obejrzałem, sekatorze. Faktycznie przykry filmik, wstyd. "Hańba" to może za dużo powiedziane - ale faktycznie wtopa, jakich mało.
 
Tylko jeszcze raz pomyśl: czy nie mamy pierwszego sierpnia bardziej doniosłych rocznic do obchodzenia? Bo jeśli sami Powstańcy nie życzą już sobie, żeby stawano w ich obronie wyjąc i gwiżdżąc, to dalsze takie działania są w najlepszym wypadku śmieszne ("Prezydent Kaczyński na pewno by Pana zaprosil") a w najgorszym - po prostu żałosne, kiedy protestujący czują się bardziej urażeni od tych faktycznie obrażonych, i kreują się na bardziej świetych niż papież...
 
Pozdrawiam, bob

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 08, 2012, 07:00:03 »
Cytat: "bob"
To trochę tak, jak przyjść do kogoś w gości, obrzucić pozostałych zaproszonych łajnem, a broniącego ich gospodarza skrytykować za fatalny dobór gości (zresztą, obiektywnie patrząc, coś w tym argumencie jest  :devil: )

Ano jest: analogia :)
Brakuje tylko funkcjonariuszy dowodzących, że gość miał prawo rzucać, że w ogóle nie zakłócało to przyjęcia, a zresztą rzucali też gospodarze, z wyjątkiem jednego, który jest pijak i złodziej.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.