Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybory  (Przeczytany 64556 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 21, 2010, 04:04:52 »
Cytat: "Godzik"
Wyniki z powiatu polickiego,
i ze Szczecina.

A tak tu niektórzy wieszczyli, że lokalni wyborcy pokażą PO "figę"...


Wygląda to bardzo obiecująco. Według moich prognoz wynik policki i szczeciński, utrzyma się w drugiej turze. Pogratulować lewicy, choć moim kandydatem był p.Olechowski.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 21, 2010, 08:25:21 »
Sytuacja jest po pierwszej turze jest podobno do tej z 2005 z ta roznica ze wtedy na trzecim miejscu to Andrzej Leper mial dwu cyfrowy wynik i to jego elektorat zdecydowal o wygraniu Kaczynskiego, teraz sytuacja jest o tyle odmienna ze na trzecim miejscu jest osoba z lewicy i powiem szczerze ze raczej ten elektorat poprze Bronislawa Komorowskiego powiem wiecej te 6% ktore zawsze zdobywa w wyborach SLD wedlug mnie nigdy nie zaglosuje na Kaczynskiego.
Jesli mialbym przewidywac wynik drugiej tury to w sytuacji gdy bedzie wysoka frekwencja wygra Bronislaw Komorowski, no chyba ze cos przelomowego stanie sie w kampanii.

Pozdrawiam

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 21, 2010, 09:45:08 »
widać, że jadna partia zaczyna się w kraju liczyć, jak kiedyś "przewodnia siła narodu"?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 21, 2010, 10:09:26 »
Cytat: "KrP"
Nie generalizuj bo ja też mogę zaraz napisać, że jesteś idiotką.
Ja Cię nie obrzucam inwektywami . A jeżeli nawet jestem idiotką to u siebie w Polsce i mam prawo wybory i oceniania kandydatów i ludzi którzy nie chodzą na wybory a najwięcej krzyczą .
Cytat: "jasia"
Dodam jeszcze, że mojemu synowi, też nie podobało się, że w naszym kraju...gdy skończył politechnikę (wydział morski) i robił doktorat , zarabiał 1500 zł.
To jest największa porażka gdy młodzi ludzie wykształceni wyjeżdżają ale takie czasy niestety.Mój syn też skończył politechnikę ale na szczęście pozostał w Polsce pewnie zagranicą zarobił by o wiele więcej ,ale i tu zarabia na swoją rodzinę i rachunki  .Ja przeżyłam już w stanie wojennym emigracje i powiedziałam nigdy więcej.Fakt teraz młodzi są wykształceni znają języki ,kiedyś nie byliśmy tak mile widziani zagranicą.

[ Dodano: 2010-06-21, 10:11 ]
W drugiej turze wyborów wszystko może się zdarzyć bo różnica okazała się nie za duża .Czas pokaże jeszcze dwa tygodnie ;D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:19:37 »
Cytuj (zaznaczone)
Ja Cię nie obrzucam inwektywami . A jeżeli nawet jestem idiotką to u siebie w Polsce i mam prawo wybory i oceniania kandydatów i ludzi którzy nie chodzą na wybory a najwięcej krzyczą .


Ale nazwałaś tak, a nie inaczej ludzi którzy nie głosują (nawet nie znając ich przyczyny). Więc mówię, uważaj na słowa bo i ja zaraz mogę Cię zwyzywać czego chciałbym uniknąć bo do takiego poziomu jaki pokazałaś w poprzednim poście zniżyć bym się nie chciał.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 21, 2010, 12:29:33 »
Piterek obraża na lewo i prawo wszystkich głosujących!Jego prawo mieć w d... wszystko,tylko niech nie ma pretensji,że jest źle do bani i w ogóle.Idąc tym tokiem rozumowania kilkanaściew milionów Polaków to idioci  i naiwniacy.Ja też jestem w tej grupie i chciałbym jak większość na tym forum,żeby było normalnie,bo daje sobie rękę uciąć,że jak będzie ok,to nie będzie gadania ze to PO lub PIS.Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-06-21, 12:30 ]
arturrop mówisz o PIS i prezydencie kaczyńskim jak byli u władzy?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:39:19 »
Cytat: "piterek"
No to mamy już po wyborach. Lokale zamkniete a teraz oczekiwanie na wieśc jaki złodziej dostał sie do koryta. Powiem tak wygląda na to że PO dostanie sie do koryta. Bedziemy teraz chodzic w porwanych gaciach po ulicy i szukali chleba. Ja przyznam że głosować nie byłem bo po co skoro co wybory jest  coraz gorzej. Była powódz to barany jezdzili by zaswiecic swoim zaangażowaniem a teraz ludzie po kilka dni w tamtych rejonach chleba nie maja bo warzniejsze wybory. Teraz PO doprowadzi że jeszcze w szybszym tempie popadaja te zakłady które nie POich mysli jeszcze nie padły. Kazdy ma prawo sie wypowiedziec i ja własnie to zrobiłem i mam nadzieje ze jest troche jeszcze ludzi którym zalezy na godnym i normalnym zyciu w normalnym kraju. Pozdrawiam wszystkich czytających.


Widze jak bardzo, jesteś nieszczęsliwym człwowiekiem, bidulku trzeba tobie pomóc. Twoje kompleksy, są aż nad to widoczne.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 21, 2010, 21:24:18 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Piterek obraża na lewo i prawo wszystkich głosujących!


Dokładnie. To, że niemalże połowa polaków ma poglądy faszystowskie, to nie znaczy, że można tych ludzi za to obrażać. Niektórzy po prostu pragną żyć w takim kraju:
http://wolnemedia.net/?p=22329
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 22, 2010, 12:51:13 »
Zenon zmień dealera chłopie..Nikt Ciebie tu nie obraża.Głosuj sobie na kogo chcesz,bo takie są prawa demokracji.Będę się cieszył,jak będzie normalnie, spokojnie i bez tego pieprzonego kryzysu.Oddałem swój głos w zgodzie z sumieniem,ale jeśli wygra inna opcja i będzie dobrze to mimo wszystko będę zadowolony,bo nie ważna partia układ,a nasze zadowolenie i święty spokój.Pozdrawiam.Polacy,Polacy...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:00:53 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Głosuj sobie na kogo chcesz,bo takie są prawa demokracji.


Dokładnie to chciałem powiedzieć! Ja akceptuję wynik i nikogo nie mam zamiaru obrażać za poglądy. Tak po prostu jest i trzeba się z tym pogodzić, bo reguły są jasne.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:09:03 »
No to przepraszam w takim razie jeśli uraziłem Zenon.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

dnfan1

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 23, 2010, 09:10:16 »
kolejny proces w trybie wyborczym:tvn&smg/krc vs. wyborcy za oszustwa sondażowe  ;D

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:03:11 »
Cytat: "dnfan1"
kolejny proces w trybie wyborczym:tvn&smg/krc vs. wyborcy za oszustwa sondażowe


a jeszcze w niedzielę wieczorem niejaki Niesiołowski szczekał w radiowej trójce, że OBOP i telewizyjna jedynka zmanipulowały sondaże :rotfl: .....Stefan wracaj do owadów i muszek, wstydu oszczędź!!

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:16:36 »
Tylko Komorowski :jupi: A pozostałym którzy będą głosować na Kaczyńskiego gratuluje naiwności w jego przemianę i jego obiecanki o wakacjach w Egipcie dla wszystkich
 ;D  :lol2: Tylko przed oddaniem głosu zapytajcie się swojego kandydata czy wam na taki wyjazd da z własnej kieszenie :jupi: Hahahahaha pozdrawiam wszyskich wyborców tych co myślą realistycznie i tych co lubią słuchać bajek hahhaha :jupi:

dnfan1

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:30:42 »
a to Komorowski dalej jest myśliwym?? czy już nie bo nie wiem czy wierzyć w jego przemianę? ;D nagle pokochał zwierzęta w tym również futerkowe?  :rotfl: