Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybory  (Przeczytany 66130 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:05:01 »
Cytat: "dnfan1"
a to Komorowski dalej jest myśliwym


Jakoś dziwnie nie ufam ludziom którzy mordują zwierzęta i mają na tyle hipokryzji i zakłamania w sobie aby nazywać to wstrętne zajęcie ,,sportem"....No ale cóż, dzielimy się na tych którzy hodują zwierzęta futerkowe i na tych którzy do nich strzelają.

[ Dodano: 2010-06-23, 13:09 ]
Cytat: "NICE"
Hahahahaha pozdrawiam wszyskich wyborców tych co myślą realistycznie i tych co lubią słuchać bajek hahhaha  


jeden rudy opowiada bajki o drugiej Irlandii od trzech lat i dosyć sporo naiwniaków mu uwierzyło....ja pozdrawiam zwłaszcza tych frajerów którzy wrócili z Anglii na apel  
PO- wskiego prezydenta Krzystka do Szczecina zwabieni dobrze płatną pracą i perspektywami :rotfl:  :lol2:  (swoją drogą ciekawe ilu ich było 10 czy 15?)

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:12:36 »
Cytat: "sekator"
mordują zwierzęta
OHO ALE ZARZUT SOBIE ZNALEŹLIŚCIE :rotfl: TAK JAK W WĘDKARSTWIE SĄ TERMINY NA ODŁAWIANIE POSZCZEGÓKNYCH GATUNKÓW RYB TAK W MYŚLIWSTWIE SĄ TERMINY NA ODSTRZAŁY ;D a TAK PO ZATYM ZASTANAWIAM SIĘ ,,OBROŃCO ZWIERZĄT"CO PAŁASZUJESZ NA CO DZIEŃ :jupi: HAHHAHHAHAHA BO JA WĄTPIĘ W TO ŻEBYS BYŁ CZY BYŁA WEGETARIANINEM:) :jupi:  :lol2:  :rotfl:  ;D

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:20:57 »
wyluzuj, bo ci żyłka pęknie i skończysz jak kolega który wczoraj biegał na golasa dookoła sarkofagu prezydenckiego...mniej krzyków (duża czcionka) i mniej emotikonów, za to więcej rzeczowych argumentów proponuję, to może pogadamy jak przystało na adwersarzy politycznych....

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:24:42 »
:jupi:  :jupi:
Cytat: "sekator"
wczoraj biegał na golasa dookoła sarkofagu prezydenckiego
TO NIE BYŁEŚ TY???? :jupi:

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:28:39 »
Okazywanie nadmiernych emocji, będące między innymi oznaką ADHD, dobre jest w piaskownicy i na podwórku tutaj żeby dyskutowć musisz uzbroić się w wiedzę, która pozwoli ci na dobór odpowiednich argumentów w dyskusji....no i przydałoby się trochę umiejętności z zakresu ortografii i stylistyki. Którym to polickim pedagogom wystawiasz tak fatalną laurkę ?

[ Dodano: 2010-06-23, 13:30 ]
Oto typowa wymiana zdań wykształconego zwolennika PiSu z niedouczonym POpulistą. POlitykom PO gratulujemy ,,światłego" elektoratu.

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:33:19 »
Cytat: "sekator"
wyluzuj, bo ci żyłka pęknie
Cytat: "sekator"
uzbroić się w wiedzę, która pozwoli ci na dobór odpowiednich argumentów w dyskusji
TY POLICKI WIESZCZU UZYWASZ TAK DOSADNIE PRZEMAWIAJĄCYCH ARGUMENTÓW ŻE ZACZYNAM SIĘ MARWIĆ O TWOJ STAN ZDROWIA I TWOJĄ ŻYŁKĘ :jupi:

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:40:13 »
Cytat: "NICE"
ŻE ZACZYNAM SIĘ MARWIĆ


krzyczysz, zjadasz litery, popełniasz błędy stylistyczne, zbyt mocno  i niepotrzebnie się emocjonujesz....odrób lekcje, idź do szkoły a za kilka lat może zaszczycę cię możliwością prowadzenia dyskusji, na razie kończę ponieważ nie stanowisz dla mnie odpowiedniej partii w politycznej dyspucie....papa

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:47:20 »
Cytat: "sekator"
zaszczycę cię możliwością prowadzenia dyskusji, na razie kończę ponieważ nie stanowisz dla mnie odpowiedniej partii w politycznej dyspucie....papa
I WZAJEMNIE :lol2:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:05:40 »
NICE - odblokuj proszę capslocka, jeśli nie chcesz mieć żadnych niespodziewanych nagród  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:26:32 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "dnfan1"
kolejny proces w trybie wyborczym:tvn&smg/krc vs. wyborcy za oszustwa sondażowe


a jeszcze w niedzielę wieczorem niejaki Niesiołowski szczekał w radiowej trójce, że OBOP i telewizyjna jedynka zmanipulowały sondaże :rotfl: .....Stefan wracaj do owadów i muszek, wstydu oszczędź!!


Można rozwinąć wątek? Bo nie mogę znaleźć info, a bardzo mnie to ciekawi (ten proces też ;s).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 23, 2010, 23:46:51 »
Cytat: "KrP"
Można rozwinąć wątek?


Powyższą wypowiedź słyszłem w radiowej ,,trójce"po zakończeniu ciszy wyborczej w niedzielę wieczorem.
 Nie pierwsza to ziejąca jadem i nienawiścią bzdura wypowiedziana przez byłego ZCHN owca ( o czym pewnie młodzi zwolennicy PO nie wiedzą) Stefana, obecnie skrajnego librerała :rotfl: ...pewnie to wpływ zabaw erotycznych ze sławetną Anastazją tak go ,,wyzwolił" z kościelnych przesądów, że stał się zajadłym wolnomyślicielem :devil:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 24, 2010, 15:41:24 »
Sekator,ale przyznaj,że szkoda człowieka..Piękna opozycyjna przeszłość,a teraz na równi z Palikotem;/
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 24, 2010, 21:39:02 »
W trawie piszczy że Jarek zmienia nazwę z PIS na lewica i sprawiedliwość ,i to jest pewnie ta przemiana Jaroslawa.
Mariusz

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 24, 2010, 21:42:16 »
Pewnie w tej trawie którą palili twoi POwcy idole Łuczak i Atamańczuk. Zmień dilera, bo twoja kariera polityczna też pójdzie w tym kierunku.

[ Dodano: 2010-06-24, 21:48 ]
POdobno macie w PO gotową ustawę, żeby wyrzucić z Z.CH. Police przedstawicieli związków zawodowych, żeby można było bezkarnie kręcić lody, może lepiej na ten temat coś napiszesz mieszkańcom Polic, którzy jeśli zagłosują na Komorrę to ten na pewno jej nie zawetuje.
Kaczyński nigdy do tego nie dopuści jako prezydent. Jeśli troskę o załogę Zch. Police nazywasz lewicowością, to juz twój problem. Mam nadzieję, że ludzie się dobrze zastanowią zanim oddadzą swój głos na Bronka, zwłaszcza w kontekście wspomnianej przeze mnie ustawy.
ProPOnuję mniej POpulizmu , a więcej merytorycznych argumentów :devil:

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 24, 2010, 21:52:08 »
Sekator opamietaj się ,nie idż tą drogą i przestan obrażac wszystkich ,spójrz w lustro  i sam sobie odpowiedz kim jestem i co mnie pcha do takiego zachowania.
Mariusz