Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police  (Przeczytany 155660 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #90 dnia: Października 02, 2011, 07:50:42 »
Polerkę mam/mam dostęp. A nie ma obawy, że zmatowi lakier? Kiedyś próbowałem lekkościernej Tempo na zderzaku i efekty były mizerne - lakier jakby "za mgiełką" się zrobił. Na szczęście tylko mały fragment.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #91 dnia: Października 02, 2011, 08:20:50 »
Car Balsam nic nie zrobi, można tym jechać po wszystkim. ;P

Z pastą lekkościerną trzeba uważać, ja w paru miejscach przesadziłem. A używałem tej od Sonaxa. Na całe auto poszły mi chyba prawie 3 tubki, a i tak wszystkiego nie zeskrobałem (dach najtrudniej, musiałbym chyba na linach wisieć :S).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #92 dnia: Października 19, 2011, 15:56:52 »
a ile czasu czeka sie  na decyzje ile przyznali kasy
'

Live

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #93 dnia: Grudnia 20, 2011, 18:43:54 »
Witam, potrzebuje jeżeli ktoś posiada jakiś wzór tego pisma żebym mógł złożyć wniosek o odszkodowanie za ten kwas. Z góry dzięki ;)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 14, 2012, 21:54:46 »
kto sie orientuje ile teraz kasuja za element? chodzi mi konkretnie o zderzak przedni.

Pozdrawiam kierowce solarki, dzieki któremu mam teraz piekny zderzak. Czy oni nie powinni przypadkiem wylaczac tego sypania jak cos jedzie z naprzeciwka?

Gdybym wiedzial od razu, ze mi tak zalatwili zderzak to bym jechal za nimi i nie podarowal, teraz to juz pewnie nie ma sensu

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 14, 2012, 22:08:53 »
m8z, jakim cudem solarka jadąca z przeciwka uszkodziła ci zderzak. Bo nijak nie mogę sobie tego wyobrazić. No chyba, że cie zderzakiem zahaczył :devil:

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 14, 2012, 22:09:59 »
sol ktora sypal porobila odpryski

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 14, 2012, 22:15:32 »
To on chyba kulkami ołowianymi sypał. Zresztą skoro tak to by ci wypiaskował całe auto a nie tylko zderzak przedni. Odpryski to masz zapewne od aut które jechały przed tobą.

EDIT: Ale żeby nie było, że tylko głupoty gadam zamiast się do tematu odnieść: 2 tygodnie temu za błotnik przedni + parę maźnięć w kilku miejscach zapłaciłem 350 zł.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 14, 2012, 22:46:57 »
wyjezdzam spod domu zderzak ladny, dojezdzam na miejsce zderzak wyglada jak wyglada, nie chcesz mi powiedziec, ze auta jadace przede mna na piaskowej w sniegu kolo 40kmph max zrobily mi takie odpryski :)
tak w ogole to przede mna nikt nie jechal ;]

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 14, 2012, 23:29:52 »
to skąd solarka skoro nikt nie jechał?
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 14, 2012, 23:37:10 »
Cytat: "kaskada"
to skąd solarka skoro nikt nie jechał?

znienacka

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 15, 2012, 07:12:13 »
KrP, dzięki za polecenie CarBalsamu. Naprawdę dobry środek. Nakładałem i polerowałem mechanicznie, do tego jeszcze powtórka woskiem syntetycznym. Lakier jak nówka, zero niebieskich plamek i innych przebarwień.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 15, 2012, 08:30:53 »
Spoko, polecam się. ;]

Przy okazji mogę Ci jeszcze doradzić fajny wosk koloryzujący Sonaxa lub Nigrina or sth. Wiadomo, że to nie jest jakiś prawdziwy wosk, ale fajny połysk nadaje jak się chce przez kilka dni ładne auto mieć, a nie ma się czasu na dokładne mycie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 15, 2012, 08:53:44 »
Sonax wypuscil teraz ciekawa serie woskow/politur w nanotechnologii (Xtreme), srodek nalezy dobrac w zaleznosci od wieku i stanu lakieru. Moje pierwsze wrazenia po natarciu auta sa jak najbardziej pozytywne.

http://www.sonax.de/Autopflege/Produkte/Aussen-Lack

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 16, 2012, 20:10:39 »
Koloryzujących nie używam. Turtle Wax ICE w płynie - to mam aktualnie i długo przy nim zostanę. Przede wszystkim bardzo łatwo się nakłada, można używać w pełnym słońcu, nie trzeba omijać gum i plastików (je też świetnie odświeża), no i brud dłuuugo się nie przykleja.
speedbax, ja po ichniemu nie rozumiem ;) Ale z Sonaxa też mam parę środków w bagażniku.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...