Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police  (Przeczytany 155702 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #105 dnia: Marca 16, 2012, 20:19:56 »
Cytat: "robert1995"
ja po ichniemu nie rozumiem ;)


Sory, sory. :) Z automatu jakoś wstawiłem po rzeszowsku, masz tutaj linka do polskiej strony: http://www.sonax-polska.pl/s,woski_i_politury,39.html

dyzma

  • Gość
BLACHARZ LAKIERNIK
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 15, 2012, 18:39:21 »
Witam forumowiczow.
 Chcialbym zaczerpnac informacji na temat warsztatow lakierniczych i blacharskich. Mam autko, które sie troszke juz syplo i chcialbym je naprawic tzn,(wymiana progow i tylnych blotnikow, badz wstawienie reparaturek). Z ktorego warsztatu mozna skorzystac nie majac obaw, ze po pierwszym sezonie mi to wszystko zacznie gnic albo odpadnie, bo fuszere odwala. Jak co z gory dzieki za odp. Pozdrawiam.

Ort. i interpunkcja, a raczej jej brak. Na drugi raz post napisany wbrew wszelkim zasadom interpunkcji języka polskiego poleci w kosmos. Pozdrawiam - Kuba

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #107 dnia: Października 01, 2012, 12:16:29 »
Odbiegając od tematu... jak wygląda wyskrobanie pieniążka od Zakładów Chemicznych za zniszczony lakier już na całym aucie ?

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #108 dnia: Października 01, 2012, 15:35:06 »
musisz zgłosić sie do ich ubezpieczyciela tj do Warty. Trzeba złożyć u nich odpowiednie dokumenty i czekać na kontakt z rzeczoznawcą. A wracając do tematu to może ktoś polecić jakiś dobry warsztat który rozliczy sie z Wartą, bo z tego co tu przeczytałem to w kraksie i u pawlikiewiczów fuche odwalają a co do cygana w jasienicy i autocentrum to ja mam niezbyt dobre zdanie!?

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #109 dnia: Października 01, 2012, 18:57:24 »
piotr 0822 wydaje mi si ze koleś który ma zakład koło prywatnego liceum. Blacharkę robi dobrze :)

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #110 dnia: Października 01, 2012, 19:11:41 »
A czy ktoś jest w posiadaniu wniosku do Warty? nie mam czasu jeździć do Sz-na w celu złożenia dokumentów i wniosku..wolałabym to puścić pocztą jeśli oczywiście dopuszczają tą formę... jesli ktoś posiada proszę po kontakt :)

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #111 dnia: Października 02, 2012, 16:10:40 »
Nie ma wzoru wniosków. Wniosek sama musisz napisać. A resztę dokumentów jaką potrzebujesz znajdziesz albo na pierwszej albo na drugiej stronie tego tematu.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 03, 2013, 18:46:40 »
Długie czekanie się jednak opłacało.. kasa mizerna bo raptem 2000 zł prosto na konto ale do lakierowania zostały jeszcze tylko drzwi. Uf... walka z Wartą trwała od maja do września   ...

Offline michu78-78

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 03, 2013, 22:56:45 »
Cytat: "stokrotka84"
Długie czekanie się jednak opłacało.. kasa mizerna bo raptem 2000 zł prosto na konto ale do lakierowania zostały jeszcze tylko drzwi. Uf... walka z Wartą trwała od maja do września  


Co masz na mysli ze walka z Warta trwała az tyle czasu , były jakies problemy?

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 04, 2013, 06:58:57 »
michu78-78, nie za bardzo im się śpieszyło i nie chcieli zwiększyć kwoty choć rzeczoznawca zaznaczył że auto jest całe do lakierowania a nie jego poszczególne elementy + wskazał że wszystkie szyby i plastiki są do czyszczenia .... Za 2 tysiące niewiele można zrobić więc musiałam skupić się na najważniejszych elementach. Gdyby nie mój lakiernik to auto nadal wyglądałoby tragicznie...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 04, 2013, 08:35:56 »
Nie dało się przekazać lakiernikowi auta, by polakierował i wystawił rachunek ubezpieczalni ?

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 04, 2013, 08:45:39 »
rbk, niet :) rbk za taką kwotę to normalnie 1- 1,5 elementu wychodzi a mój magik polakierował 6 elementów + zrobił polerkę całości :)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 04, 2013, 08:52:34 »
Może inaczej napiszę, nie mogłaś dać auta do lakiernika, by zrobił to za 10 000zł i by wystawił fakturę ubezpieczalni, by to pokryła?

Jak za 2000zł pomalować auto ?!

Jak ja pytałem o mój, to chcieli 7-9000zł,
więc za 2000zł to ta ubezpieczalnia chyba jest niepoważna ;)

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 04, 2013, 09:16:27 »
heheh rbk, to  że oni są nienormalni tj. ubezpieczalnia to ja wiem :D Nie mogłam w Twoim wariancie bo chłopak byłby w plecy a tak to wiesz ... ;) aa i jeszcze pomalował mi metalowe elementy przy lusterkach + błotniki przód i tył :)

Offline cyberrobo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 04, 2013, 09:31:08 »
Cytat: "rbk"
Może inaczej napiszę, nie mogłaś dać auta do lakiernika, by zrobił to za 10 000zł i by wystawił fakturę ubezpieczalni, by to pokryła?


Póki ubezpieczalnia nie zatwierdzi kosztorysu to myślę że żadna lakiernia się takiej próby nie podejmie.