Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na kogo głosujesz w czerwcowych wyborach?

Jarosław Kaczyński
25 (22.9%)
Bronisław Komorowski
47 (43.1%)
Andrzej Olechowski
3 (2.8%)
Grzegorz Napieralski
15 (13.8%)
Waldemar Pawlak
3 (2.8%)
Janusz Korwin-Mikke
13 (11.9%)
Bogdan Szpryngiel
1 (0.9%)
Andrzej Lepper
1 (0.9%)
Marek Jurek
1 (0.9%)
inny kandydat
0 (0%)

Głosów w sumie: 59

Głosowanie skończone: Kwietnia 27, 2010, 13:56:53

Autor Wątek: [Polska] Wybory prezydenckie  (Przeczytany 28603 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Polska] Wybory prezydenckie
« dnia: Kwietnia 27, 2010, 13:56:53 »
Ankieta będzie chyba najbardziej miarodajnym źródłem informacji. Osobiście chciałem głosować na Olechowskiego, lecz dzisiaj się dowiedziałem, że to były komunista. Bronisław Komorowski odpada ze względów partyjnych-PO zniszczyło naszą regionalną gospodarkę! Teraz się zastanawiam nad Pawlakiem a Kaczyńskim. Napieralski również syn działacza PZPR, ojciec ustawił syna, więc już też odpada.

jezat

  • Gość
Re: [Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 27, 2010, 14:49:46 »
Cytat: "Piotrek"
Ankieta będzie chyba najbardziej miarodajnym źródłem informacji. Osobiście chciałem głosować na Olechowskiego, lecz dzisiaj się dowiedziałem, że to były komunista. Bronisław Komorowski odpada ze względów partyjnych-PO zniszczyło naszą regionalną gospodarkę! Teraz się zastanawiam nad Pawlakiem a Kaczyńskim. Napieralski również syn działacza PZPR, ojciec ustawił syna, więc już też odpada.

Nie masz wyboru,musisz tańczyc jak Jarkacz zagra.A jego orkiestra juz zaczęła
J.Kluzik-Rostkowska;Lech chciał,żeby Jarosław został prezydentem.Ciekawe gdzie ona znalazła ten testament?

sekator

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 28, 2010, 22:19:56 »
Cytat: "jezat"
Jarosław został prezydentem.Ciekawe gdzie ona znalazła ten testament


Czasami całe życie człowieka, jest tak naprawdę jego testamentem, dużo ważniejszym od tego spisanego przez notariusza....tylko po co ja ci to tłumaczę?
Żebyś zrozumiał to co napisałem, musiałbyć mieć w życiu jakieś wartości i w coś wierzyć, inaczej i tak tego nie pojmiesz.......

jezat

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 28, 2010, 22:28:22 »
Cytat: "jezat"
Jarosław został prezydentem.Ciekawe gdzie ona znalazła ten testament

pełne zdanie brzmi"Lech chciał,zeby Jarosław został prezydentem"

Cytat: "sekator"
Czasami całe życie człowieka, jest tak naprawdę jego testamentem, dużo ważniejszym od tego spisanego przez notariusza....tylko po co ja ci to tłumaczę?
Żebyś zrozumiał to co napisałem, musiałbyć mieć w życiu jakieś wartości i w coś wierzyć, inaczej i tak tego nie pojmiesz.......

Do tego świetnie nadaje się socjalizm,który tak gorąco polecasz,a jeszcze lepszy jest
narodowy socjalizm.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 28, 2010, 23:30:21 »
Jezat, skąd w Tobie tyle przekory i złośliwości? Piotrek napisał o swoich preferencjach, krótko je uzasadnił, a Ty zamiast zrobić podobnie, dalej zacząłeś wałkować swój ulubiony temat - dowalanie Kaczyńskim. Jednego już nie ma, dowalasz drugiemu. Przy każdej okazji, a nawet bez okazji.

sekator

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 29, 2010, 10:51:54 »
jezat, powtórzę wielokrotnie zadawane przeze mnie pytanie, jakie są twoję wartości, w co wierzysz, jaka ideologia jest ci bliska...każdy z nas na tym forum potrafi czegoś bronić i ma na tyle odwagi cywilnej, że nie wstydzi się swoich przekonań...ty jeden potrafisz jedynie urągać, złorzeczyć, drwić i ziać nienawiścią....doprawdy wielka jest wyrozumiałość adminów, że nadal cię toleruą, bo to z takiej nienawiści jak twoja rodzą się chore ideologie jak faszyzm,czy komunizm...ty po prostu nienawidzisz ludzi..
Wszyscy staramy się traktować , cię jak partnera i nauczyć się dyskusji na pewnym poziomie (ostatnio nawet Mariusz cię o to prosił), ale ty po prostu nie potrafisz inaczej, na każdy rzeczowy głos w dyskusji, z braku argumentów opluwasz i ziejesz jadem.
Pewnie w życiu pozawirtualnym jesteś takim małym tchórzliwym gnomem,który musi lizać cudze t....i, a tutaj możesz pokazywać bezkarnie na co cię stać.
Ostrzegam, nie pozwolę abyś ubliżał mi od faszystów, chcesz porozmawiać ze mną i powiedzieć co masz do mnie to zapraszam, ale pewnie twoje tchórzostwo ci na to nie pozwoli.Więc jak, czekam niecierpliwie....(chyba,że nie jesteś facetem, lecz kobietą to oczywiście cofam wyzwanie)....no więc bohaterze????

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 29, 2010, 12:21:08 »
Czasami odnosze wrażenie, że w Polsce ma miejsce medialna nagonka na PiS i wszystkich związanych z tą partią. Jezat wydaję się brać w tym udział, lub podłapał ten temat i robi już to mimowolnie.
Ostatni ślad nagonki na PiS zauważyłem wczoraj czytając METRO. Niby nic konkretnego nie piszą o samej partii, ale ogólnie pojmując cały tekst można zauważyć że autor pokazuje PiS w złym świetle. Pisze np. że jak partia to dojdzie do władzy to znów pojawią się jakieś afery z partią opozycyjną. Wszystko ok, ale skąd te afery? Gdyby ta partia robiła wszystko legalnie i dobrze to by afer nie było. Teraz np. PO był przy władzy i jakoś haków na PiS nie znalazło? Czyli wychodzi na to że PiS wałków żadnych nie kręci!

jezat

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 29, 2010, 13:58:22 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Jezat, skąd w Tobie tyle przekory i złośliwości? Piotrek napisał o swoich preferencjach, krótko je uzasadnił, a Ty zamiast zrobić podobnie, dalej zacząłeś wałkować swój ulubiony temat - dowalanie Kaczyńskim. Jednego już nie ma, dowalasz drugiemu. Przy każdej okazji, a nawet bez okazji.

Panie radny,nie znajduję żadnych podstaw do popierania PiSu.Rozumiem ,że jako członek tej partii musi Pan chwalić geniusz prezesa.Ja tego nie muszę.To nas rózni,i oby tak pozostało.Ja nie chcę żyć w państwie w którym prezes partii opozycyjnej dyktuje kto jest patriotą a kto stoi tam gdzie wczoraj stało ZOMO.Dlatego spałem na styropianie,żeby tacy mlodzi ludzie jak Pan mogli swobodnie głosić swoje poglądy i bez ich narzucania.Ale nie ma z mojej strony zgody na FRONT JEDNOMYŚLNOŚCI,którego domagają się zwolennicy zamordyzmu,również na forum Wirtualnych Polic.

Myo

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 30, 2010, 15:39:35 »
Tylko Korwin i Napieralski są normalni więc bede głosować na nich
koniec z kaczyzmem, katolandem itp.

jezat

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 30, 2010, 16:01:28 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Oczywiście Korwin. Zbieram także podpisy na niego, chętni którzy chcieliby złożyć podpis, pisać na PW.

Kiedyś,na spotkaniu z JKM poprosiłem go o wymienienie państw,które realizują podobną  do jego wyobrażeń politykę.Odpowiedz brzmiała;"oczywiście takie państwa nie istnieją".Jedyne co zapamietałem z katalogu wynalazków JKM to sejmowe stwierdzenie"rząd rżnie głupa".W związku z tym nie mam żadnych argumentów by poprzeć twojego faworyta.

sekator

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 01, 2010, 19:09:42 »
Cytat: "jezat"
Dlatego spałem na styropianie,żeby tacy mlodzi ludzie jak Pan mogli swobodnie głosić swoje poglądy i bez ich narzucania


Po to spałeś na styropianie, żeby teraz uważać Cimoszewicza za najlepszego kandydata? Trzeba było dalej na Gierka głosować, to byś teraz nie musiał się bać PiSu i Platformy.

Cytat: "sekator"
)....no więc bohaterze????
_________________


coś ty mi jezat na wojownika nie wyglądasz, więc nadal nie mogę uwierzyć w to twoje poświęcenie w walce z komunizmem, którego teraz jesteś wielkim piewcą :devil:

jezat

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 02, 2010, 16:52:58 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "jezat"
Dlatego spałem na styropianie,żeby tacy mlodzi ludzie jak Pan mogli swobodnie głosić swoje poglądy i bez ich narzucania


Po to spałeś na styropianie, żeby teraz uważać Cimoszewicza za najlepszego kandydata? Trzeba było dalej na Gierka głosować, to byś teraz nie musiał się bać PiSu i Platformy.

Cytat: "sekator"
)....no więc bohaterze????
_________________


coś ty mi jezat na wojownika nie wyglądasz, więc nadal nie mogę uwierzyć w to twoje poświęcenie w walce z komunizmem, którego teraz jesteś wielkim piewcą :devil:

Nie dostałeś jeszcze instrukcji z informacją,że Cimoszewicz nie startuje?

sekator

  • Gość
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 02, 2010, 21:21:18 »
Cytat: "jezat"

Nie dostałeś jeszcze instrukcji z informacją,że Cimoszewicz nie startuje?


O tym, że nie startuje, to ja wiem doskonale, ale sam napisałeś że gdyby stratował byłby dla ciebie wymarzonym kandydatem...wreszcie choć trochę zdradziłeś swoje preferencje wyborcze....choć w kontekście twoich wypowiedzi nie są one dla mnie absolutnie zaskoczeniem...
,,Razem podnieśmy sztandar nasz w górę...." jak tam wczoraj było na pochodzie ?

Offline Swierzak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 02, 2010, 21:47:50 »
Co do autora, jako że jestem zwolennikiem PiS więc wypowiedź może nie wydać się obiektywna ale stwierdzę tylko fakty. Pawlak  po obaleniu w 1992 rządu Olszewskiego razem z między innymi Tuskiem i Wałęsą został premierem. Nie potrafił sam słowa powiedzieć, wszystko mu mówił Wałęsa i współpracownicy, sam nie potrafił ani jednego zdania skleić. Podejrzewam że Jezat nawet nie wie co działo się z ustawą lustracyjną w 1992 gdy Olszewski chciał ujawnienia agentów, na co dzisiejsze, symbole narodowe i "cudotwórcy" obalili jego rząd większością głosu składając wotum nie ufności. Obejrzyjcie film nocna zmiana (jest w częściach na you tubie), może to w jakimś stopniu zmieni wasze poglądy. Co do JKM, poglądy konkretne, lecz skrajne.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Polska] Wybory prezydenckie
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 02, 2010, 22:59:41 »
Biorąc pod uwagę aktualne wyniki ankiety można stwierdzić, że raczej Kaczyński by wygrał. Wielu wyborców to ludzie starsi, którzy nie mają dostępu do Internetu-są oni konserwatywni i co za tym idzie głosują w większości na PiS (widze to po sąsiadach i znajomych). A w tej ankiecie bierze udział zapewne też kilku dzieciaków, którym telewizja namąciła w głowie i zapewne zagłosowali na Komorowskiego.