Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cenzura?  (Przeczytany 16964 razy)

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Cenzura?
« dnia: Marca 20, 2010, 11:58:55 »
Kuba napisał:
Cytuj (zaznaczone)
I tym optymistycznym akcentem, konczymy (przynajmniej na razie) dyskusje. Jak będę miał czas (ja lub Denver) to ktoś ogarnie ten wątek.


Szkoda Kuba, że swoim starym sposobem wprowadzasz cenzurę na wypowiedzi. Zamknięcie tematu - dlaczego Jan A. Kłys kłamie jest tego kolejnym dowodem. Tym sposobem nie dowiemy się dlaczego kłamie.

Ulegasz presji? Statystycznie "wujek z Ameryki" to żaden dyskutant. Ostatnio gościł tu dokładnie rok temu :) I jak wtedy "szczekał za płotu" na krzywdy Yak'a - czy to nie dziwne?
Używając słów Yak'a - Sprawy należy doprowadzić do końca. Ty, takiej możliwości nie dajesz.
Jeżeli się nie  "ogarniesz" założę ponownie inny wątek aby sprawy doprowadzić do końca.
Pozdrawiam
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Cenzura?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 20, 2010, 12:03:20 »
YAK  nie jest osobą publiczną i jego prywatne życie nie powinno nikogo interesować. Prawda?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

mkw

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 20, 2010, 14:35:37 »
Malkontent to  może spotkaj się z Yak iem i pogadaj,może wszystkiego się dowiesz.Chyba   że brak Ci odwagi aby rozmawiać z człowiekiem twarzą w twarz

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Cenzura?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 20, 2010, 15:17:51 »
Bardzo dobry pomysł, panowie spotkają się przy dobrej wódce wyjaśnią wątpliwości i zostaną przyjaciółmi. ;D

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Cenzura
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 21, 2010, 03:12:19 »
Los Angeles
Malkotent8 ma pretensje do Kuby, ze zamknal czasowo temat, ale swoim zwyczajem
nie mogl sie powstrzymaqc, zeby kogos nie zaczepic. Jak zwykle, uzywa ogolnokow i
metafor, wiec tylko zgaduje, ze jak furman, znow nawraca do mnie..

Cytuje:
" Ulegasz presji ? Statystycznie "wujek z Ameryki" to zaden dyskutant. Ostatnio goscil
tutaj dokladnie rok temu. I jak wtedy "szczekal z za plotu" na krzywdy Yak'a - czy to
nie dziwne ?"

Sprawdzilem; dokladnie przed rokiem zamiescilem
:
a/ Jedno pytanie (dwa zdania) do "Jurgensona,"
b/ Dwa posty do " Szkutnika 51",
c/ Jeden post do "metempsychol'a".

Odpowiadam bez ogolnikow: Nie ma takiej ceny, za ktora bym sie zgodzil byc wujkiem
Malkotenta8 !
Rok czasu mogla zajac np.powazna operacja i rekonwalescencja, albo zmiana miejsca
zamieszkania. Moglem tez miec taka fantazje, zeby na 12 m-cy zamilknac.
Jakakolwiek bylaby przyczyna, to Ciebie to najmniej moze obchodzic. Jezeli natomiast
oceniasz wartosci dyskusji statystycznie, to zalezy, jakie elementy bierzesz pod uwage ?
Jezeli ilosc postow, to YAK Cie bije o kilka dlugosci. Ale jezeli policzyc insynuacje i te
"przenosnie" Twojego autorstwa, to jak na dzisiaj - wyprzedzasz wszystkich !
Wracajac do tematu; pod ktory z ww. nickow chcesz sie podszyc ?
Albo moze to nie bylo tak "dokladnie" przed rokiem ?
Nie wiem z pod jakiego kamienia wypelzles, ale masz taka nature, ktora kaze Ci kasac.
Jak skorpion, lub ......komar.
Jest taka bajka z  La Fontain'a -  "... jesli musisz, to kluj, kasaj, dotykaj,
                                                           ale nie bzykaj ! ",
ktora ku Twej uwadze dedykuje.
Pozdrawiam - Bill
PS.Cytat z bajki pamieciowy i nieco skrocony, wiec sie nie czepiaj.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Cenzura?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 21, 2010, 07:15:25 »
Myślę, że malkontentowi chodzi jednak o szkutnika.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Cenzura?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 21, 2010, 22:48:06 »
Cytuj (zaznaczone)
Szkoda Kuba, że swoim starym sposobem wprowadzasz cenzurę na wypowiedzi. Zamknięcie tematu - dlaczego Jan A. Kłys kłamie jest tego kolejnym dowodem. Tym sposobem nie dowiemy się dlaczego kłamie.


Nie jesteśmy komisją śledczą szanowny Szkutniku (chyba raczej się nie mylę, co?).
I nie nam rozstrzygać takie sprawy. Jeśli posiadasz informacje - o nieprawidłowościach  - należy zgłosić do prokuratury. Skargi na urzędnika należy kierować do burmistrza - proste.
Druga sprawa - może czasami warto zmienić temat - tak dla higieny. Ile można czytać jedno i to samo. Wydaje mi się że problem - o ile istnieje - został zasygnalizowany i koniec.
Strach otworzyć konserwę żeby nie wyskoczył... co temat to... JAK tu czytać to forum :)

Jako że zaczyna się gorący okres - gdzie nie liczy się merytoryczna dyskusja a jedynie słupki poparcia - ze zwiększoną uwagą będziemy przyglądać się tematom w dziale polityka. Bo jak widać dział ten zaczyna być tablicą ogłoszeniową na której zaczynają się plakatować różne ugrupowania. W myśl zasady, kto nie z nami ten przeciwko nam toczy się już walka . Bo nie o rozwiązywanie czy sygnalizowanie problemów tu chodzi a o dokopanie drugiej stronie.  I nie o dobro nas mieszkańców tu chodzi, niestety...
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Cenzura?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 21, 2010, 22:55:18 »
Cytat: "admin"
Bo nie o rozwiązywanie czy sygnalizowanie problemów tu chodzi a o dokopanie drugiej stronie. I nie o dobro nas mieszkańców tu chodzi, niestety...



..mylisz się we wszystkim. Ale to Twoje podwórko. Zamiataj.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Cenzura?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 21, 2010, 22:59:21 »
Cytat: "malkontent8"
..mylisz się we wszystkim. Ale to Twoje podwórko. Zamiataj.


właśnie dlatego że znam to podwórko, inne też - to wiem że się nie mylę. A przykładów na to na tym forum jest sporo.
Wirtualne Police - www.police24.pl

Jan Szczerbicki

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 07, 2010, 21:55:54 »
Chcialby się uprzejmie dowiedziec , czemu tak ładnie powycinano wypowiedzi moje z tematu Zdanowicza? Naprawde jakos to dziwnie wyglada Tak PZPR-em zalatuje - hahaha

Jan Szczerbicki

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 07, 2010, 21:59:27 »
Chcialby się uprzejmie dowiedziec , czemu tak ładnie powycinano wypowiedzi moje z tematu Zdanowicza? Naprawde jakos to dziwnie wyglada Tak PZPR-em zalatuje - hahaha
A wypowiedzi yaka, z kompletnym brakiem realizmu pozostawiono ?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Cenzura?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 07, 2010, 22:55:30 »
Cytat: "Jan Szczerbicki"
Chcialby się uprzejmie dowiedziec , czemu tak ładnie powycinano wypowiedzi moje z tematu Zdanowicza? Naprawde jakos to dziwnie wyglada Tak PZPR-em zalatuje - hahaha


Nie podoba się - trudno, nikt nikogo nie zmusza po logowania się po raz "enty" na forum. Świadczy to o tym, że niektórzy użytkownicy najlepiej czują się w kłótni, konflikcie oraz wymianie inwektyw i tylko na tym im zależy. Moje priorytety są z grubsza przeciwne...

Odpowiadając na Twoje pytanie: Twój jeden post, jeden króla podziemia i dwa yaka zostały usunięte, a dokładniej rzecz ujmując przeniesione do kosza razem z całą resztą, gdyż "ciąłem" wszystko jak leci, co znajdowało się po moim poście, w którym stwierdziłem, że nie podoba mi się dotychczasowa dyskusja na forum i jak się okazało słusznie przeczuwałem, że dyskusja w tym temacie przerodzi się w chlewik, gdzie do dwóch taplających się świnek dołączą kolejne i zrobi się taki chlew, że nikt go już nie posprząta a i sądy miałby materiałów na kolejnych kilka rozpraw.

Słowem - chcecie się yakiem wyjaśnić sobie kilka spraw? Zróbcie to jak dżentelmeni, oczywiście najlepiej "na żywo".

Jeśli naprawdę uważasz, że Twój post jest na tyle wartościowy, że należy go przywrócić - to proszę mogę to zrobić - z tym, że wiąże się to z konsekwencjami: w swoim poście obrażałeś innego użytkownika forum - zgodnie z regulaminem powinieneś otrzymać ostrzeżenie (jedno, czy dwa? kwestia zastanowienia) - i wcale nie ma znaczenia czy obrażałbyś yaka, mnie czy kogokolwiek innego.

I uwagą do wszystkich: nie życzę sobie, by forum było miejscem do takiej dyskusji, której istota polega na wzajemnym wyciąganiu brudów i obrażaniu się - skoro niektórzy nie potrafią dyskutować kulturalnie - to bardzo mi przykro: albo nauczycie się rozmawiać i wymieniać swoje poglądy tak by nikogo nie obrażać, albo swoje dyskusje będzie toczyć w innym miejscu.

Dziękuję, za uwagę i mam nadzieję, że moja wypowiedź była zrozumiała, wyczerpująca i zadowalająca.

Jan Szczerbicki

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 07, 2010, 23:19:59 »
Cytat: "Denver"
Jeśli naprawdę uważasz, że Twój post jest na tyle wartościowy, że należy go przywrócić - to proszę mogę to zrobić - z tym, że wiąże się to z konsekwencjami: w swoim poście obrażałeś innego użytkownika forum - zgodnie z regulaminem powinieneś otrzymać ostrzeżenie (jedno, czy dwa? kwestia zastanowienia) - i wcale nie ma znaczenia czy obrażałbyś yaka, mnie czy kogokolwiek innego


Proszę o wskazanie, w jaki sposób , lub za pomocą jakich słów uważasz ze w swoim poscie mogłem kogo kolwiek obrazic .
Jeżeli takowe istnieja - proszę czynic powinnosc ukarania mnie, za nie zastosowanie sie do regulaminu Forum. pozdrawiam

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Cenzura?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 08, 2010, 12:32:48 »
Cytat: "Denver"
I uwagą do wszystkich: nie życzę sobie, by forum było miejscem do takiej dyskusji, której istota polega na wzajemnym wyciąganiu brudów i obrażaniu się

Cytat: "Denver"
dyskusja w tym temacie przerodzi się w chlewik, gdzie do dwóch taplających się świnek dołączą kolejne i zrobi się taki chlew, że nikt go już nie posprząta

Krytyka poglądów, konstruktywna uwaga na granicy krytyki nie ma nic wspólnego z cytowanym wyżej „chlewikiem” Niemożność poprawnej interpretacji takich zachowań nie powinna cechować się  tym, że na siebie się obrażamy bo jedna lub kilka ze stron mają lub miały odmienne zdanie. Celem konstruktywnej krytyki jest zmiana zachowania osoby, której ona dotyczy. Uzasadniona krytyka czasem jest nieodzowną i jedyną metodą, dzięki której możemy zwrócić komuś uwagę, szczególnie na forach społecznościowych. Nie widzę, nie dostrzegam w tym zachowaniu nic co mogłoby takie postępowanie określać mianem agresji wobec osoby krytykowanej. Podejmowanie takich „akcji” jak zamykanie tematów, selektywne dzielenie wypowiedzi, postów- w moim odczuciu jest w czystej postaci pozbawianiem każdej ze stron prawa do wolności słowa by nie użyć stwierdzenia  „cenzurowanie” postawy w przestrzeni publicznej, bezprawne wpływanie na swobodę wyrażania myśli. Dzielę się tymi uwagami bo dostrzegam działania ze strony wybranych członków administracji forum, które właśnie mogą dzięki takiej jak ta wyżej postawie wywoływać negatywne emocje lub też być źle odbierane i eskalować język nienawiści i agresji a przecież nikt z tu obecnych tego nie chce. Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Cenzura?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 08, 2010, 17:44:06 »
Cytat: "Król podziemia"
Cytat: "Denver"
I uwagą do wszystkich: nie życzę sobie, by forum było miejscem do takiej dyskusji, której istota polega na wzajemnym wyciąganiu brudów i obrażaniu się

Cytat: "Denver"
dyskusja w tym temacie przerodzi się w chlewik, gdzie do dwóch taplających się świnek dołączą kolejne i zrobi się taki chlew, że nikt go już nie posprząta

Krytyka poglądów, konstruktywna uwaga na granicy krytyki nie ma nic wspólnego z cytowanym wyżej „chlewikiem” Niemożność poprawnej interpretacji takich zachowań nie powinna cechować się  tym, że na siebie się obrażamy bo jedna lub kilka ze stron mają lub miały odmienne zdanie. Celem konstruktywnej krytyki jest zmiana zachowania osoby, której ona dotyczy. Uzasadniona krytyka czasem jest nieodzowną i jedyną metodą, dzięki której możemy zwrócić komuś uwagę, szczególnie na forach społecznościowych. Nie widzę, nie dostrzegam w tym zachowaniu nic co mogłoby takie postępowanie określać mianem agresji wobec osoby krytykowanej. Podejmowanie takich „akcji” jak zamykanie tematów, selektywne dzielenie wypowiedzi, postów- w moim odczuciu jest w czystej postaci pozbawianiem każdej ze stron prawa do wolności słowa by nie użyć stwierdzenia  „cenzurowanie” postawy w przestrzeni publicznej, bezprawne wpływanie na swobodę wyrażania myśli. Dzielę się tymi uwagami bo dostrzegam działania ze strony wybranych członków administracji forum, które właśnie mogą dzięki takiej jak ta wyżej postawie wywoływać negatywne emocje lub też być źle odbierane i eskalować język nienawiści i agresji a przecież nikt z tu obecnych tego nie chce. Pozdrawiam


Ależ spokojnie. Akurat w Twoim poście nie widziałem nic złego i został usunięty tylko dlatego, że sprzątałem dany temat z wszystkich postów po moim, który miał kończyć dany wątek.

A tak poza tym mam dość sprawy yak-zdanowicz i nie chcę już do niej wracać. Po co zabieraliście głos w tamtym temacie? Mieliście coś ciekawego do dodania? Moim zdaniem nie, dlatego temat został zamknięty. Musicie się z tym pogodzić. Tak samo musicie się pogodzić z tym, że jeśli yak będzie aktywny na forum to każda próba krytyki -nawet konstruktywnej i obiektywnej w przypadku yaka prędzej czy później kończy się inwektywami z jeden czy z drugiej strony i koniecznością naszej interwencji. A wybacz mi, ale mamy lepsze zajęcia niż sprzątanie po yaku, zdanowiczu czy innych jątrzących użytkownikach. Niektórzy lubią sprawdzać się w sytuacji konfliktowej i umyślnie do takich sytuacji dążą.
Czy próby nawracania yaka są dla was takie ważne? Dla mnie byłoby szkoda zdrowia, czasu i kliknięć na niego, bo on i tak się już nie zmieni...