Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Przebudowa ulicy Piaskowej  (Przeczytany 37239 razy)

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:12:50 »
Posiada już ktoś informacje kiedy rozpocznie się przebudowa ?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 07, 2010, 12:19:18 »
Jakoś przed świętami mówiono, że wykonawca ma miesiąc na opracowanie planu organizacji ruchu. Także pewnie niebawem - pewnie pod koniec kwietnia.

Offline manieczek83

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 17, 2010, 12:42:26 »
widziałem,ze już są znaki ustawione na piaskowej ,czy ktoś może wie którą częśc zaczną robic ,czy od grzybowej do zamenhofa , czy od zamenhofa do wyszńskiego.

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 20, 2010, 07:39:06 »
Znaki, które widziałem wskazują, że pierwsza będzie robiona część Grzybowa - Zamenhofa

wtrych

  • Gość
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 20, 2010, 08:38:28 »
już ekipy rozbierają chodniki na piaskowej od strony Grzybowej.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 22, 2010, 14:39:25 »
Cytat: "mkm.szczecin.pl"
W związku z rozpoczęciem remontu ulicy Piaskowej w Policach, 28 kwietnia nastąpi zmiana tras linii 103, 109, 110, 111, 524 i 526.

Autobusy linii 103, 109, 111, 524 i 526 od przystanku "Police Wyszyńskiego" kursować będą ulicą Wyszyńskiego do przystanku "Police Osiedle Chemik" (dotychczasowy przystanek dla wysiadających dla linii 107 i F), następnie objadą CHU "Kinga" i ulicami Wyszyńskiego, Bankową i Grzybową dojadą do ronda w ciągu ulicy Piłsudskiego, gdzie wrócą na swoje stałe trasy.


Autobusy linii 110 od Siedlic pojadą ulicą Wyszyńskiego do ulicy Bankowej, następnie ulicą Grzybową do ronda i dalej bez zmian.

Zmienione trasy obowiązywać będą dla obu kierunków.

Czasowej likwidacji ulegną przystanki "Police Piaskowa Szkoła" i "Police Piaskowa". Uruchomione zostaną przystanki tymczasowe dla obu kierunków:
na ulicy Wyszyńskiego przy skrzyżowaniu z ulicą Piaskową - dla linii 106 i 110,
na pętli "Police Osiedle Chemik" (dotychczasowy przystanek dla wysiadających dla linii 107 i F) - dla linii 103, 109, 111, 524 i 526,
na ulicy Bankowej przy skrzyżowaniu z ulicą Zamenhofa - dla linii 103, 109, 110, 111, 524 i 526.

W celu uniknięcia zatorów na pętli "Police Osiedle Chemik", autobusy linii 107 i F po wysadzeniu pasażerów na przystanku dla wysiadających powinny natychmiast podjechać na przystanek dla wsiadających.

Planowany termin zakończenia prac - 31 lipca 2010, jednak może on ulec zmianie.


http://www.mkm.szczecin.pl/news.php?detail=1271936570.news
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

wtrych

  • Gość
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 22, 2010, 16:32:35 »
a póki co wiejska firma rozbiera chodniki, a że wiejska to nawet oznakować nie potrafi i to widać zamknęli chodniki ale tzw. "przejścia obok" nie wyznaczono a przejść na drugą stronę ulicy w tamtym miejscu też ciężko bo trawniki podniesione bloczkiem. Ale czego tu się spodziewać po leśnie górnym. Jakość drogi też pewnie będzie taka sama jak oznakowanie robót. Obym się mylił...

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 28, 2010, 13:42:39 »
Od dziś (chyba) jest zmiana organizacji ruchu w związku z przebudową ul. Piaskowej.
To co zauważyłam na swojej codziennej, pooannej trasie :jest zakaz poruszania się samochodów na odcinku od Zamenhofa do Grzybowej oraz zmiana pierwszeństwa na skrzyżowaniu Bankwoa - Grzybowa. Jest tak samo jak za czasów remontu Wyszyńskiego - pierwszeństwo mają poruszający się na odcinku Bankowa i skręcający w Grzybową i odwrotnie.
Rano oczywiście jechałam na pamięć (gamoń wiem) i byłam zdziwiona faktem, że mnie przepuszczają  :oops:
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 28, 2010, 13:54:46 »
Jeżeli to co napisała draculka to prawda to komuś w zarządzie dróg coś się mocno porąbało. Po jaką (że tak powiem) było zmieniać organizację ruchu po zakończeniu remontu Wyszyńskiego, skoro już wtedy była decyzja i pieniądze na remont Piaskowej. Znowu przez pierwsze dni dojdzie do kilunastu kolizji ale firmy ubezpieczeniowe zapłacą a że pare osób poleży trochę w szpitalu to im to na dobre wyjdzie. Skandal !!!

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 28, 2010, 14:13:00 »
Znaki trzeba czytać nawet gdy się jeździ tysięczny raz tą drogą a jak byk widnieje znam zmiana organizacji ruchu :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 28, 2010, 14:13:06 »
Tu chodzi o to by autobusy jechały z pierwszeństwem. Gdy się skończył remont Wyszyńskiego autobusy znowu pojechały Piaskową, więc trzeba bylo przywrócić starą organizację ruchu. Teraz znowu komunikacja została puszczona Bankową, więc mamy powtórkę z rozrywki. Nic dziwnego jak dla mnie.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 28, 2010, 14:42:46 »
A swoją drogą od dzisiaj autobusy miały zmienioną trasę, ale wczoraj wieczorem jeszcze nie było nowego rozkładu na stronie. Miałem problem bo dzisiaj rano akurat potrzebowałem się dostać 103 na zakłady. Ktoś nie dopilnował bo przeważnie jak jest planowany remont jakiejś drogi to zditm na swojej stronie publikuje nowy zmieniony rozkład z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Offline Q

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 28, 2010, 14:49:11 »
Był co najmniej od dwóch dni - oddzielne linki zaznaczone na pomarańczowo (co by były lepiej widoczne), z opisem "Zmiany od 28.04.2010". Dopiero dzisiaj rano rozkłady "wskoczyły" do normalnej tabelki.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 28, 2010, 14:55:23 »
A ja dziś mało nie doprowadziłam do stłuczki na tym skrzyżowaniu! Kierowca jechał w moim kierunku i trąbił. Gamoń, jechałam na pamięć a widziałam przecież żółte znaki na jezdni! Uważajcie kierowcy, patrzcie na znaki!
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Remont ulicy Piaskowej
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 14, 2010, 10:34:47 »
Ostatnio na sesji Rady Miasta pojawił się temat remontu tejże ulicy.
Drugi etap remontu (od Zamenhofa do Wyszyńskiego) miał się rozpocząć 1 lipca.
Dziś jest 14 i nadal nic się nie dzieje.

Po pierwsze brak tagu. Po drugie przed założeniem nowego tematu zawsze sprawdzamy, czy nie podobny nie istniał już wcześniej na forum.
Denver