Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Komitety wyborcze 2010  (Przeczytany 63892 razy)

dnfan1

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #165 dnia: Grudnia 20, 2010, 10:55:58 »
anonimku??  :rotfl: widzę, że proste zasady forum nie dla wszystkich są czytelne  :rotfl:

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 20, 2010, 11:02:44 »
Cytat: "Wykidajło"
Chcesz pozostać sekatorem - masz przestać wciągać w nasze forumowe wojenki mój zawód, moją firmę i postronne osoby. Proste.
Dotarło to do pana?


Kolejna groźba.
Czy wcześniej, kiedy zdaniem pana naruszono pana dobra osobiste, zgłaszał pan takie zdarzenie administracji forum ? Proste i skuteczne posunięcie, a co najważniejsze będące zgodne z prawem. Proszę z niego korzystać, takie działanie także stanowi doskonały środek dowodowy w sprawie, jako swoista próba mediacji i sygnalizowania niewłaściwych zachowań. Ja z niego czasami korzystam i szczerze doradzam podobne zachowania.

bob

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 20, 2010, 11:08:39 »
Panowie, przekomarzacie się jak dzieci choć w sumie nie ma o co:

"Panie Sławku, Pan się nie boi" - do wyborów kawałek, a elektorat ma krótką pamięć ;-)

A pan, Panie Jarku, niech się nie denerwuje: widać po odpowiedziach, że trafił Pan w czułe miejsce, więc nie jest źle!

Wesołych świąt wszystkim, no i trochę luzu życzę (mam nadzieję, że się zrobi trochę bardziej cywilizowanie).

Pozdrawiam, bob..

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 20, 2010, 11:10:48 »
Cytat: "sekator"
Cytuj (zaznaczone)
Ps. Twoich piesków nasza "umowa" też dotyczy.


Umów żadnych z panem nie zawierałem ,

Fakt, z mojej strony to było raczej wyjaśnienie sytuacji. To pan użył zwrotu "umowa stoi".

Cytuj (zaznaczone)
natomiast wyzywanie innych forumowiczów , od psów uważam za co najmniej niekulturalne, a z pewnością będące w całkowitej sprzeczności z regulaminem forum, który to regulamin był pan łaskaw zaakceptować.

Ma pan rację.

Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "Wykidajło"
opluwać osoby znane z imienia i nazwiska, tyle że podpisujące się pseudonimami.


Proszę podać więc w którym miejscu podałem pana imię i nazwisko.

W żadnym. Ale ja też nie muszę podawać pana imienia i nazwiska - wystarczy, że pokażę palcem. Prawda?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 20, 2010, 11:12:32 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Chcesz pozostać sekatorem - masz przestać wciągać w nasze forumowe wojenki mój zawód, moją firmę i postronne osoby. Proste.
Dotarło to do pana?


Kolejna groźba.

To nie jest groźba. Wesołych świąt.

Cytat: "bob"
A pan, Panie Jarku, niech się nie denerwuje:

Ja się nie denerwuję. Moją obecną sytuację - w porównaniu z poprzednią, kiedy jedynymi możliwymi reakcjami na ataki zza krzaków było "ignoruj" lub "zgłoś administracji" - można nazwać komfortową :D

A teraz proszę wszystkich o wybaczenie, ale muszę trochę popracować. Wesołych świąt życzę, również podpisującym się "millena" i "dnfan1" :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 20, 2010, 11:21:02 »
Cytat: "Wykidajło"
To nie jest groźba. Wesołych świąt.


Może niewłaściwie odebrałem pańskie stwierdzenie, Proponuję wzajemnie ignorować swoje wypowiedzi, w ten sposób unikniemy niepotrzebnych spięć.
Również życzę Wesołych świąt.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 20, 2010, 11:40:20 »
Cytat: "dnfan1"
chciałbym bardzo podzielić jego los :) 200000 zł odprawy za pozostawienie "Polic" na skraju bankructwa, a teraz ciepła fucha w innym miejscu, tak marzę o tym żeby podzielić jego los, z pewnością niejeden z pracowników "Polic" chciałby również podzielić los Winiarskiego ;D


Wszystko przed Tobą skoro Twoja rekrutacja wyglądała tak jak Winiarskiego, to też spadniesz na cztery łapy jak kiedyś zmieni Ci się chlebodawca. To już taka stara zasada, że jak ktoś ma pracę po protekcji to niżej już nie spada. W najgorszym wypadku czego go poczekalnia. Żeby nie być źle zrozumiałym, nie zazdroszczę nikomu wykonywanej pracy. Irytuje mnie natomiast bardzo gdy broni się jak niepodległości spraw, których obronić się nie da. Taką mamy rzeczywistość, że wszelkie konkursy w urzędach są fikcją.
Sekator ma rację pisząc:
Cytat: "sekator"
Sądzisz, że gdyby inna opcja wygrała wybory do Rady byłoby inaczej ? Twoim zdaniem Powiat jest taki transparentny ? A ZCH. Police ? Te 600 osób przyjęte za czasów PO, dostało się dzięki posiadanym kwalifikacjom ? A spółki komunalne ? Mam dalej wymieniać ?


Tyle tylko, że akurat poruszony został  temat konkursów w gminie (zresztą nie po raz pierwszy na tym forum), dlatego w swych wypowiedziach odnoszę się do urzędu gminy. Uważam, że zamiast bronić przypadków beznadziejnych lepiej jest je czasem przemilczeć, żeby nie wzniecać niepotrzebnych emocji.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 20, 2010, 11:57:32 »
Wobec chamskiego i aroganckiego stwierdzenia
Cytat: "Wykidajło"
Twoich piesków nasza "umowa" też dotyczy.
i kilku innych, którymi "zaszczyciłeś" mnie na tym forum moje życzenia Wesołych Świąt ciebie akurat nie dotyczą.

Pozdrawiam pozostałych  ;D
millena

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 21, 2010, 09:48:35 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
To nie jest groźba. Wesołych świąt.


Może niewłaściwie odebrałem pańskie stwierdzenie,

Mam nadzieję, że odebrał je pan tak, jak należało. I że przekonał się pan, że dotrzymuję słowa.
Cytuj (zaznaczone)
Proponuję wzajemnie ignorować swoje wypowiedzi, w ten sposób unikniemy niepotrzebnych spięć.

Myślę, że moja propozycja - pan nie miesza do naszych forumowych wojenek mojego życia, dzięki czemu ja nie muszę w rewanżu mieszać pańskiego - jest jednak lepsza.
Żeby pana propozycja miała sens, musiałby pan jednocześnie przestać używać określeń typu "lemingi" w odniesieniu do osób mających inne poglądy polityczne niż pan i ucywilizować różne anonimki. Jakoś w to nie wierzę. Ale ponieważ w bebechach mi się przewraca po tym, co wczoraj zrobił Kaczyński, a akurat mam urlop i do świąt mogę odpocząć od polityki, możemy spróbować.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #174 dnia: Grudnia 21, 2010, 11:31:15 »
Aktem dobrej woli z mojej strony będzie pozostawienie powyższej pańskiej wypowiedzi bez komentarza.
Wesołych Świąt.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 21, 2010, 11:54:16 »
Zamykam. Resztę Panowie dokończcie sobie na priwie lub na piwie ;].
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy