Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Komitety wyborcze 2010  (Przeczytany 64567 razy)

dnfan1

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 19, 2010, 19:26:13 »
taką jak Winiarski na dyrektora... :rotfl:

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 19, 2010, 19:38:55 »
Cytat: "Wykidajło"
To z pewnością przypadkowa zbieżność nazwiska z kandydatem PiS


I dlatego właśnie, pomimo posiadanych kwalifikacji, facet nie podjął zatrudnienia w urzędzie przed wyborami , aby nie narazić się na tego typy ataki. Doceń to, bo niewielu ludzi byłoby zdolnych do zrezygnowania z ,,ciepłej posadki" tylko po to aby być osobą transparentną w wyborach. Znasz wielu takich..wymień ...
PS. Jeżeli uważasz, że człowiek posiadajcy dwa dyplomy wyższych uczelni,znający trzy języki obce i mający kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych nie nadaje się do pracy na pół etetu w urzędzie, to zgłoś to właściwym organom jako rażącą nieprawidłowość w funkcjonowaniu  tegoż urzędu.
Jeżeli nie, to przestań rozgrywać swoje prywatne wojenki z sekatorem za pomocą pomawiania gminnych urzędników i postronnych ludzi.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 19, 2010, 23:13:11 »
Cytat: "sekator"
Jeżeli uważasz, że człowiek posiadajcy dwa dyplomy wyższych uczelni,znający trzy języki obce i mający kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych nie nadaje się do pracy na pół etetu w urzędzie, to zgłoś to właściwym organom jako rażącą nieprawidłowość w funkcjonowaniu tegoż urzędu.


Nie mogę się powstrzymać od komentarza. Skoro ma takie wybitne kwalifikacje to niech się realizuje na stanowiskach kierowniczych dalej. Na 1/2 etatu niech da szanse komuś młodemu po jednym fakultecie. Poza tym powtórzę się raz jeszcze - Urząd Gminy to przecież od lat familiarna firma, w której jak trzeba znajdzie się miejsce pracy i dla koalicjanta. Tak przecież było i z PO w poprzedniej kadencji. Kryteria pod miejsca pracy są ustalane pod nieprzypadkowe osoby, i jest to niestety standard w tym urzędzie.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 19, 2010, 23:15:49 »
Cytat: "dnfan1"
taką jak Winiarski na dyrektora... :rotfl:


Trafiony zatopiony :] Jednym słowem gdyby zmienił się burmistrz (tak jak swego czasu prezes w ZCH) to podzieliłbyś los Winiarskiego.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 19, 2010, 23:19:04 »
babadraba, korzystaj z opcji "Edytuj".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 20, 2010, 00:16:07 »
Cytat: "babadraba"
Na 1/2 etatu niech da szanse komuś młodemu po jednym fakultecie.


No i dał. W przeciwieństwie do wielu innych, którzy tego nie uczynili, a o których jakoś nikt nie ma śmiałości napisać. Akurat Ty jesteś świetnie zorientowany w temacie i wiesz, że przykłady możemy mnożyć.

Cytat: "babadraba"
Tak przecież było i z PO w poprzedniej kadencji


Sądzisz, że gdyby inna opcja wygrała wybory do Rady byłoby inaczej ? Twoim zdaniem Powiat jest taki transparentny ? A ZCH. Police ? Te 600 osób przyjęte za czasów PO, dostało się dzięki posiadanym kwalifikacjom ? A spółki komunalne ? Mam dalej wymieniać ? Na tym tle facet który wygrywa konkurs, posiadając dużo wyższe kwalifikacje i oddaje stołek komuś młodszemu, aby przed wyborami nikt sobie nim gęby nie wycierał jest co najmniej nudnym tematem. Jeżeli dziennikarstwo śledcze naszego forumowego kolegi ogranicza się tylko do takich zdarzeń, to albo jest bardzo kiepskim śledczym, albo nie chce pisać o prawdziwych nieprawidłowościach. Wystarczy przejrzeć wszystkie listy wyborcze, a tematów do pisania nie zabraknie. Tylko czy starczy mu odwagi, oto jest pytanie....

Cytat: "babadraba"
Skoro ma takie wybitne kwalifikacje to niech się realizuje na stanowiskach kierowniczych dalej


A to już jego prywatna sprawa, gdzie będzie składał papiery i w jakich konkursach będzie startował. Ważniejsze jest to, że w tym wypadku sugerowanie niejasnych mechanizmów rekrutacyjnych jest z góry skazane na porażkę, więc lepiej uważać co się pisze, żeby nie trzeba było tego odwoływać w sądzie.

pozdrawiam sekator

dnfan1

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 20, 2010, 08:09:34 »
Cytat: "babadraba"
Cytat: "dnfan1"
taką jak Winiarski na dyrektora... :rotfl:


Trafiony zatopiony :] Jednym słowem gdyby zmienił się burmistrz (tak jak swego czasu prezes w ZCH) to podzieliłbyś los Winiarskiego.


chciałbym bardzo podzielić jego los :) 200000 zł odprawy za pozostawienie "Polic" na skraju bankructwa, a teraz ciepła fucha w innym miejscu, tak marzę o tym żeby podzielić jego los, z pewnością niejeden z pracowników "Polic" chciałby również podzielić los Winiarskiego  ;D

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 20, 2010, 08:33:45 »
Cytat: "dnfan1"
200000 zł odprawy za pozostawienie "Polic" na skraju bankructwa, a teraz ciepła fucha w innym miejscu, tak marzę o tym żeby podzielić jego los, z pewnością niejeden z pracowników "Polic"


To ja chyba też bym się skusił :lol2:
Taki PDO w wersji exclusive. Tylko dla orłów.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 20, 2010, 08:51:13 »
Podstawa to dobra baza do zbierania haków: google, facebook i Nasza Klasa.... :jupi:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 20, 2010, 10:15:19 »
Cytat: "sekator"
Jeżeli dziennikarstwo śledcze naszego forumowego kolegi

Przedstawisz się sam forumowiczom czy ja mam to zrobić? PW od ciebie nie czytałem. I chyba nie zamierzam.

Ps. Twoich piesków nasza "umowa" też dotyczy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 20, 2010, 10:29:16 »
Cytat: "Wykidajło"
Przedstawisz się sam forumowiczom czy ja mam to zrobić?


Dla forumowiczów jestem sekatorem. Występuję tutaj, jak 95% użytkowników forum pod przybranym nickiem. Chcesz wmieszać postronną osobę w naszą wojenkę, proszę bardzo. Proces masz gwarantowany. Ustawa o ochronie danych osobowych nadal obowiązuje, nawet w ostatnim czasie zwiększono sankcje za jej łamanie. Gdybym chciał ujawnić swoje dane, zrobiłbym to sam. I może zrobię, ale nie pod wpływem twojego gróźb, bo tak odbieram twoją ostatnią wypowiedź.

Aby mój przekaz był bardziej wyrazisty w przypadku ewentualnej sprawy w sądzie, piszę jeszcze raz:

Nie życzę sobie ujawniania jakichkolwiek danych moich, moich bliskich, znajomych, rodziny, oraz osób związanch ze mną, oraz domagam się zaprzestania stosowania szantażu wobec mojej osoby, polegającego na grożeniu ujawnieniem jakichkolwiek danych osobowych.

Dotarło do pana? Jeżeli nie, może pan uważać powyższe oświadczenie, jako pierwszy wniosek dowodowy w sprawie wytoczonej z powództwa cywilnego.

dnfan1

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 20, 2010, 10:34:08 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "sekator"
Jeżeli dziennikarstwo śledcze naszego forumowego kolegi

Przedstawisz się sam forumowiczom czy ja mam to zrobić? PW od ciebie nie czytałem. I chyba nie zamierzam.

Ps. Twoich piesków nasza "umowa" też dotyczy.



uuuu naszemu dziennikarzowi śledczemu nerwy puszczają  ;D widać będzie jeszcze ciekawiej, nowe śledztwa w toku??  :rotfl:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 20, 2010, 10:48:18 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Przedstawisz się sam forumowiczom czy ja mam to zrobić?


Dla forumowiczów jestem sekatorem. Występuję tutaj, jak 95% użytkowników forum pod przybranym nickiem. Chcesz wmieszać postronną osobę w naszą wojenkę, proszę bardzo. Proces masz gwarantowany.

Nie postronną osobę, tylko kandydata na radnego chowającego się za ksywką "sekator", aby bezkarnie - bo anonimowo - opluwać osoby znane z imienia i nazwiska, tyle że podpisujące się pseudonimami.
"Nie życzyć" to sobie możesz. Chcesz pozostać sekatorem - masz przestać wciągać w nasze forumowe wojenki mój zawód, moją firmę i postronne osoby. Proste.
Dotarło to do pana?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 20, 2010, 10:51:35 »
Cytuj (zaznaczone)
Ps. Twoich piesków nasza "umowa" też dotyczy.


Umów żadnych z panem nie zawierałem , natomiast wyzywanie innych forumowiczów , od psów uważam za co najmniej niekulturalne, a z pewnością będące w całkowitej sprzeczności z regulaminem forum, który to regulamin był pan łaskaw zaakceptować.

Cytat: "Wykidajło"
opluwać osoby znane z imienia i nazwiska, tyle że podpisujące się pseudonimami.


Proszę podać więc w którym miejscu podałem pana imię i nazwisko.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 20, 2010, 10:54:15 »
Cytat: "dnfan1"
widać będzie jeszcze ciekawiej, nowe śledztwa w toku??

Nie, anonimku. To wskazówka dla sekatora, że pomysł "moje dzieło będą kontynuować inni" jest raczej kiepski.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.