Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Lodowisko w Policach  (Przeczytany 35435 razy)

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 27, 2011, 14:14:24 »
No jakież to typowo polskie negować i zaprzeczać faktom i ludziom, którzy osobiście czegoś doświadczyli i twierdzić, że było zupełnie inaczej, pomimo tego, że nie było się w tym samym miejscu i o tym samym czasie :)
Nie rozmawiałabym z Panem od miotełki na temat godzin tzw. "otwarcia" lodowiska, gdybym uprzednio się nie upewniła, która jest godzina. A była dokładnie 20.40.
Wygląda na to, że Michael jednak żyje, a nawet jest ich trzech, bo to oni właśnie do 22 wywijali miotełkami na lodzie - wiem, bo mam view na lodowisko 24 h na dobę :)

2OO

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 27, 2011, 14:46:02 »
Cytat: "dayzee9"
No jakież to typowo polskie negować i zaprzeczać faktom i ludziom, którzy osobiście czegoś doświadczyli i twierdzić, że było zupełnie inaczej, pomimo tego, że nie było się w tym samym miejscu i o tym samym czasie :)
Nie rozmawiałabym z Panem od miotełki na temat godzin tzw. "otwarcia" lodowiska, gdybym uprzednio się nie upewniła, która jest godzina. A była dokładnie 20.40.
Wygląda na to, że Michael jednak żyje, a nawet jest ich trzech, bo to oni właśnie do 22 wywijali miotełkami na lodzie - wiem, bo mam view na lodowisko 24 h na dobę :)


Może nie zaprzeczać i negować,  ale toczyć polemikę i mówić o tym co się widzi :)
Nie pisałem o tym samym miejcu i czasie, zaznaczyłem że to było po 21.
Jeżeli masz widoczek, to Ty masz rację i zwracam honor, jeżeli się uraziłaś.
Gratuluję panom z lodowiska polotu i finezji w wymiataniu motełkami - z daleka wyglądało jakby na łyżwach ktoś śmigał.
Około 17 też robili przerwę na 45 minut na wyrównanie tafli. Może i taką przerwę zastosowali przed zamknięciem. Jedna rada - trzeba chodziś wcześniej :)
Pozdrawiam i życzę miłego śmigania.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 27, 2011, 17:14:33 »
Dzisiaj okolice białej szkoły tętniły życiem. Mnóstwo ludzi na lodowisku, zajęte boiska. Jak otworzą nową halę to będzie centralne miejsce sportu w Policach. Jeszcze żeby ten basen rozbudować. Gratulacje dla Pani Golisowicz.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 27, 2011, 21:42:50 »
No proszę i to mi się podoba , że jednak można.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

wtrych

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 28, 2011, 08:58:57 »
Cytat: "jojo"
Gratulacje dla Pani Golisowicz.

zwłaszcza z otwarcia na koniec ferii i zimy  :rotfl:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 28, 2011, 09:22:37 »
Cytat: "wtrych"
Cytat: "jojo"
Gratulacje dla Pani Golisowicz.

zwłaszcza z otwarcia na koniec ferii i zimy  :rotfl:


Boze, nie lubie tego okreslenia, ale jakie to typowo polaczkowate.

Ktos sie postaral, odwalil kawal solidnej roboty, mozna jezdzic za darmo, ale nie, przyjdzie taki jeden z drugim, ktorzy tylko bąki zbijaja i NIC dla miasta/ludzi nie zrobili i zaczna narzekac.

Zenada.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 28, 2011, 10:21:54 »
Dokładnie jestem tego samego zdania co KrP. Ja osobiście jeszcze nie byłam ale z tego co widzę znajomi zadowoleni i chwalą sobie.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

wtrych

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 28, 2011, 10:44:15 »
Cytat: "KrP"
Ktos sie postaral, odwalil kawal solidnej roboty, mozna jezdzic za darmo,

KrP żenujący to ty jesteś, tak samo jak półśrodek i ochłap rzucony na koniec ferii. Narobili nadziei dzieciakom i szybko na koniec ferii żeby obciachu nie było i broń Boże nikt nie powiedział że w ferie nie otworzyli to jeszcze przez te dwa dni za darmo łaskawie zrobią. ŻENADA i tyle.
Byłem z dzieciakami, jeździłem i żałuję - dzieciaki się rozochociły a szkoła się zaczęła i koniec jeżdżenia.
Co do solidnej roboty też można mieć zastrzeżenia - nie kawał a półśrodek (kawalątek) na dzień dzisiejszy, może w przyszłym sezonie będzie to "miało ręce i nogi".

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 28, 2011, 10:56:38 »
Nie, nie jestem zalosny, nie zachowuje sie polaczkowato narzekajac na wszystko dookola jak robisz to Ty.

Pelno dzieciakow tam jezdzi i jezdzic bedzie (kto powiedzial, ze tylko w ferie?), sa zadowoleni, ale tylko ksieciunio wtrych narzeka.

Czy to Ci sie podoba, czy nie, ale to jest zalosne i to jest fakt. Tym bardziej, ze sam gowno robisz dla miasta i ludzi. To jest wlasnie typowa polaczkowatosc.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

wtrych

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 28, 2011, 11:21:02 »
:devil:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 28, 2011, 12:38:07 »
Ludzie - nikt Wam nie mówił, że każdy może mieć inne zdanie i... wypadałoby te zdanie szanować. Jeden lubi jak mu skrzypce grają, a inny jak mu nogi śmierdzą - warto o tym pamiętać [:

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 28, 2011, 12:47:25 »
najlepiej jak by nic nie zrobili tylko kolejne parkingi;/
ogarnijcie sie robia cos dla was macie za darmo a jeszcze narzekacie wymien mi co dzieci w policach po szkole moga robic za darmo?

logan

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 28, 2011, 12:57:28 »
Z niektórych wpisów widać że najlepiej nic nie robić.

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 28, 2011, 21:03:57 »
Byłyśmy dzisiaj znów z córką. Ledwo usiadłyśmy na ławeczce, żeby łyżwy założyć, a już zagadnęła mnie dziewczyna z dzieckiem czy już idę je oddać, bo ona chętnie weźmie je ode mnie :) Łyżew jej nie dałam, bo to nasze prywatne :)
Moje hokejki pamiętają jeszcze czasy mojej podstawówki (oj dawno to było), ale śmigają jakby dopiero co kupione były :)  
Kolejka po łyżwy całkiem długa i czas oczekiwania też nie najkrótszy.
Niestety, jak to z reguły bywa, to co darmowe nie cieszy się powszechnym szacunkiem. Małolaty zupełnie nie zważają na to po czym chodzą. Sama zwracałam im uwagę, żeby nie biegali po betonie i piasku, że niszczą je w ten sposób, że... mogę sobie tylko pogadać, bo niestety do małolactwa to jak grochem o ścianę.
Może to nie taki zły pomysł, żeby wypożyczanie było płatne. Może i szacunek do tego, co do nich nie należy też się znajdzie.
Stan lodu zdecydowanie lepszy, można śmiało pośmigać :) Nie ma dziur, tafla w miarę gładka. Jutro też idziemy :)

2OO

  • Gość
[Police] Lodowisko w Policach
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 28, 2011, 21:47:41 »
Dziś widziałem kartkę na budce z łyżwami i o ile dobrze zobaczyłem, to w weekendy jest otwarte do 21 a w tygodniu do 22, potwierdzić to może to, że kończyłem około 21 a ludzie po 21 jeszcze jeździli.
Czas oczekiwania na zmianę skraca się zdecydowanie, gdy ludzie pomagają w usprzątnięciu tafli.
Na zachowania opisane wyżej drzeba DEFINITYWNIE ZWRACAĆ UWAGĘ !!
Łyżwy - póki co - są w miarę ostre... szkoda to popsuć.

Ort. Pozdrawiam - Kuba