Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 437325 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 24, 2009, 19:52:37 »
Czy tylko mi właśnie Espol strasznie zamula?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 24, 2009, 20:28:03 »
No KrP sądząc po opini Dr Kafara właśnie ty jako wybraniec masz jedyne szczęście posiadać zamulające łącze w espolu
Cytat: "Dr.Kafar"
Nie bój nic, te skargi na Espola to w większości antyreklama.


Więc wniosek jest jeden: kto ma złe zdanie na temat espola to głosi antyreklame, a kto np: powie, że ktoś inny jest dobry, to tylko powtarza się niepotrzebnie, bo po co poszerzać antyreklamę, bo po co ludziom przez powtarzanie uświadamiać prawdę! (przykład uzytkowania lariksi). Więc KrP jestes namaszczony jak nasz premier - nie przez Boga, ale wygrałeś konkurs w codziennej loterii espola:) Hipokryzja sięga zenitu. Mam pytanie za 100pkt i prosze o odpowiedź: Dlaczego administrator nie usunął ani jednego postu na temat tego, że ktoś wystawił antyreklamę np: Vectrze lub Ampio? Dlaczego na forum tym nie można spotkać antykrytyki Ampio np? Ja jestem w Tepsie, dlaczego więc mam wziąć sobie 30Mb w Amipio i to moim? Widzę brak obiektywizmu, a najlepiej usunąć post, bo na niektórych nie ma już siły!

yoshime

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 25, 2009, 00:26:52 »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 25, 2009, 06:10:45 »
KrP, wczoraj nie byłeś sam.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 25, 2009, 10:20:49 »
Wszystkie posty są "czytane", więc nie ma co siać paniki ;>
Co do pytania czy warto, mogę Ci powiedzieć jedno! Jak w okolicy znajdzie się 5-6 klientów z 30M nie ma bata by Ci dobrze chodził internet, nie dadzą rady z ruchem.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 25, 2009, 15:19:50 »
Pft, trza było się szarpnąć na 100Mb za 249PLN. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 30, 2009, 22:16:10 »
A mi znów zamula. ><" O dziwo na wszelkich testach wynik jest jak najbardziej normalny tak przy ściąganiu z http wyciąga ledwo 200kb/s. I oczywiście zgłosić nie można bo już dawno po 20...
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 30, 2009, 23:24:53 »
Cytat: "KrP"
A mi znów zamula. ><" O dziwo na wszelkich testach wynik jest jak najbardziej normalny tak przy ściąganiu z http wyciąga ledwo 200kb/s. I oczywiście zgłosić nie można bo już dawno po 20...


Tak co kilka dni, to normalnie podchodzi pod spam :>
(lol) :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 30, 2009, 23:28:54 »
Cytat: "rbk"
Cytat: "KrP"
A mi znów zamula. ><" O dziwo na wszelkich testach wynik jest jak najbardziej normalny tak przy ściąganiu z http wyciąga ledwo 200kb/s. I oczywiście zgłosić nie można bo już dawno po 20...


Tak co kilka dni, to normalnie podchodzi pod spam :>
(lol) :D


Jakby espol działał normalnie to bym nic nie pisał. ;P

Trochę mnie to wkurza bo płacę niemało, a jak bym teraz potrzebował całej prędkości łącza to nawet nie mam jak reklamacji złożyć.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 30, 2009, 23:45:33 »
Nawet jak powiesz "zamula", to Ci odpiszą, odpowiedzą, że ICH programy mówią, że NIE :>
Nawet jak filmik nagrasz, to Ci sypną tekstem, że onet/wp miał napływ użytkowników i dlatego zwolniło u Ciebie :P
Notoryczne skargi i zgłoszenia na ich panelu, nawet bym wysyłał co jeden dzień :>

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 30, 2009, 23:58:09 »
http://www.pingtest.net/
trochę lepszy test
SPZP "Skarb"

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 30, 2009, 23:59:31 »
Cytat: "rbk"
Nawet jak powiesz "zamula", to Ci odpiszą, odpowiedzą, że ICH programy mówią, że NIE :>
Nawet jak filmik nagrasz, to Ci sypną tekstem, że onet/wp miał napływ użytkowników i dlatego zwolniło u Ciebie :P
Notoryczne skargi i zgłoszenia na ich panelu, nawet bym wysyłał co jeden dzień :>


E nie no, jak zgłaszam to zwykle mówię, że mam za mały transfer jak na to łącze, każą wejść na GTSa, ja plik ściągam, a oni transfer już widzą i standardowo "przekażemy technikowi". ;s
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 01, 2009, 00:00:45 »
Pisz im na helpdesku, zawsze zostanie do wglądu.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 01, 2009, 10:22:13 »
Cytat: "rbk"
Pisz im na helpdesku, zawsze zostanie do wglądu.


Czyli gdzie? O.o
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 01, 2009, 10:30:40 »
thevile666- rzeczywiście dobry test z pingami... dzięki. Pingi są bardzo ważne.