Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 441577 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 02, 2010, 22:02:36 »
Rawiki: zamilcz chlopczyku jak szczegolow sytuacji nie znasz.

Dr. Kafar: gdyby tak bylo to by bylo fajnie. Technik podlacza tylko wtyczki, ew. robi przejsciowki na kablu juz polozonym. Nowy kabel kladzie tajemnicza "firma".

Rbk: niestety uszkodzenie powstalo w glupim miejscu, nie byloby gdzie przejsciowki schowac. Poza tym mam z nimi zle wspomnienia, kiedys mi taka ograniczala upload, ponad tydzien tlumaczylem espolowi, zeby przyjechali i naprawili bo wina lezy po ich stronie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 02, 2010, 22:28:02 »
To moze w domu tylko. Z klatki juz technik nowego nie pociagnie, moze nie umie nowej dziury wywiercic.

Ogolem to jestem po raz kolejny zawiedziony podejsciem do klienta.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

lariksi

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 03, 2010, 10:30:15 »
Na podstawie wymienianch opini ewidentnie widać, że espol rządzi....
Mam jednak pytanie do ludzi świadomie nie widzących wad espolu...... na Mieszka I 1 jest komunikat ze spółdzielni, że obecnie podczas dwóch dni będą przerwy w  sygnale, bo będzie modernizacja instalacji espol - może ktoś, kto ma większą wiedzę informatyczną podpowie mi na czym może tak moderizacja polegać?


Treść wyedytowana - rbk.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 03, 2010, 18:43:57 »
Muszę odkręcić moją opinię o Espolu. Panowie dziś wszystko elegancko załatwili, przyjechała firma, położyła kabel, a parę godzin później technik wszystko dokończył. Kasę policzyli tylko za usługę firmy kładącej kable (normalna firma, nie jakaś ekipa studentów) więc miło z ich strony.

Dlatego cofam moje słowa, naprawdę profesjonalne podejście i oby tak było zawsze.

Pozdrowienia przy okazji dla panów techników. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 03, 2010, 19:33:20 »
A jaka kasa?... o ile to nie tajemnica

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 03, 2010, 19:38:35 »
5 dyszek.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 03, 2010, 22:08:21 »
Cytat: "lariksi"
Na podstawie wymienianch opini ewidentnie widać, że espol rządzi....
Mam jednak pytanie do ludzi świadomie nie widzących wad espolu...... na Mieszka I 1 jest komunikat ze spółdzielni, że obecnie podczas dwóch dni będą przerwy w  sygnale, bo będzie modernizacja instalacji espol - może ktoś, kto ma większą wiedzę informatyczną podpowie mi na czym może tak moderizacja polegać?


Treść wyedytowana - rbk.


Wymiana kabli, to najbardziej prawdopodobne.

kundzia

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 05, 2010, 11:07:30 »
witam mam pytanko:)

chciałabym w espolu wziąść 30Mb/s za 99zł

Czy jeżeli zdaży się sytuacja, że będę miała 16Mb/s (przez jakiś czas) po zawarciu umowy na wyżej wymieniony abonament - to czy będę miała podstawę stwierdzić, że espol nie dotrzymuje warunków umowy? Poproszę o opnie zwolenników espola biorąc pod uwagę gwiazdkę w umowie:

* Oferta dostępna w wybranych lokalizacjach. Maksymalna prędkość pobierania mierzona od rutera brzegowego. Prędkość pobierania mierzona od rutera brzegowego dla innych usług niż usługa WWW wynosi 50% prędkości usługi WWW. Przepustowość gwarantowana jest równa połowie przepustowości maksymalnej dla danej usługi.

Jakie podstawy prawne będę miałą do tego, by otrzymać od espola rekompensatę za zaniżenie transferu?

Dlaczego espol w ogóle wprowadza gwiazdki takie? Ampionet i Vectra nie mają takich ukrtych koników....

Proszę o wyjaśnienie mi tej polityki, którą prowadzi espol.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 05, 2010, 11:11:45 »
Bo w sposob lojalny informuja jak sprawa wyglada. Wlasnie po to zeby nikt nie mial pretensji

kundzia

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 05, 2010, 11:14:59 »
moment, nie rozumiem.......

W razie wyżej opisanej sytuacji będę mogła wnosić roszczenia czy nie? konkretnie proszę

kundzia

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 05, 2010, 11:18:04 »
ale czy na tych gwiazdkach , ja czyli klient zzyskam, czy espol się zabezpiecza, bo świadomy jest jak rzetelnym operatorem jest?

w takim razie to dziękuję epolowi, z innym operatorem podpiszę umowę.

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 05, 2010, 11:18:30 »
Cytat: "gzzz"
Bo w sposob lojalny informuja jak sprawa wyglada. Wlasnie po to zeby nikt nie mial pretensji

Dokładnie. Gwiazdka nie oznacza żadnych "kruczków" a jedynie informację dotyczącą szczegółów umowy. Pretensje można byłoby mieć gdyby taka informacja w ogóle się nie pojawiła, pojawiła się pisana czcionką nieczytelną lub w nie naszym języku ;-) Natomiast gdyby nie było gwiazdki a zapis znalazł by się luźno w umowie to większość by go pewnie w ogóle nie zobaczyła bo mało kto czyta umowy. A tak to gwiazdki się widzi :-)
I love the night.
1101110100101111

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 05, 2010, 12:49:24 »
Cytat: "Dr.Kafar"
chyba mamy multikonto

Nawet na pewno...

Cytat: "kundzia"
wziąść

Szkoda że nie "wziąźdźć"...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 05, 2010, 13:25:01 »
Gwiazdki są by dostawca mógł się zabezpieczyć.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 05, 2010, 16:33:41 »
Cytat: "rbk"
Gwiazdki są by dostawca mógł się zabezpieczyć.


Oraz żeby klient wiedział czego może żądać. Nie jestem wielkim fanem ESPOL-a, ale te gwiazdki mówią wyraźnie, że jeżeli podpiszesz umowę na 2Mb to gwarantowaną masz połowę. Natomiast na stronie takiej Vectry możesz sobie założyć net-a 2Mb a w FAQ przeczytać, że to jest prędkość maksymalna, a gwarantowanej nie podają bo nie są w stanie.
ESPOL wypada tutaj jednak na in plus.