Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej  (Przeczytany 115549 razy)

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #285 dnia: Września 27, 2014, 20:04:37 »
Koowalski rozumiem, że pisząc o starych, dobrych poniemieckich mieszkaniach to był sarkazm. Może po ociepleniu niektórych z tych bloków i wymianie dachów i okien ich standard lekko się podniósł ale ciągle jest to tylko trochę lepiej niż na polickim Brooklinie. Czy jest przymus - tego nie wiem, ale wielu decyduje się na wyższy czynsz pomimo krążących tu i ówdzie wieściach  z drugiej ręki o jakości wykonania bloków na Bankowej. A jak gmina pozwoli im za kilka lat je za symboliczną złotówkę przemianować te mieszkania na własnościowe to będzie można pogonić za dobre pieniądze i wrócić do tańszych mieszkań na Robotniczej, Odrzańskiej i okolicy.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #286 dnia: Września 27, 2014, 20:26:12 »
Koowalski rozumiem, że pisząc o starych, dobrych poniemieckich mieszkaniach to był sarkazm.
Cytuj (zaznaczone)

Nie to nie był sarkazm.Mam znajomych w wielu takich mieszkaniach,które urządzili ze smakiem.Niektórzy maja nawet do dyspozycji ogródki.O czynszach już wspomniałam,są przyzwoite.
Cytat: jojo
A jak gmina pozwoli im za kilka lat je za symboliczną złotówkę przemianować te mieszkania na własnościowe to będzie można pogonić za dobre pieniądze i wrócić do tańszych mieszkań na Robotniczej, Odrzańskiej i okolicy.

I to jest właśnie skandal,bowiem do dzisiaj nie wprowadzono ograniczeń uniemożliwiających kupno nowo wybudowanych mieszkań za pieniądze głównie członków spółdzielni mieszkaniowych i ich rodzin 
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #287 dnia: Września 27, 2014, 21:27:58 »
I to jest właśnie skandal,
a ty swoje mieszkanie to za ile wykupiłeś?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #288 dnia: Października 09, 2014, 21:54:03 »
dzisiejszy widok nowo wybudowanej drogi osiedlowej powalił mnie z nóg. jestem ciekawy jakie szkoły skończył i jaki tytuł posiada inspektor budowy, który odebrał to cudo. mam nadzieję, że widząc owoce swojej pracy czuje dumę i zadowolenie z sumiennie wykonanej pracy na rzecz swojej gminy. ale co tam - na koniec roku z pewnością jakaś premia będzie. tak tzymać
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c866f0739a0aa3cf.html
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #289 dnia: Października 10, 2014, 07:23:05 »
dzisiejszy widok nowo wybudowanej drogi osiedlowej powalił mnie z nóg. jestem ciekawy jakie szkoły skończył i jaki tytuł posiada inspektor budowy, który odebrał to cudo.

Przecież to nie wina inspektora, że pada deszcz ;)  On odbierał jak było sucho o słonecznie 8)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Rafaelka

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #290 dnia: Października 15, 2014, 09:41:34 »
dzisiejszy widok nowo wybudowanej drogi osiedlowej powalił mnie z nóg. jestem ciekawy jakie szkoły skończył i jaki tytuł posiada inspektor budowy, który odebrał to cudo.

Przecież to nie wina inspektora, że pada deszcz ;)  On odbierał jak było sucho o słonecznie 8)
Ciekawe, czy Pan inspektor widział tą drogę  ;) , czy odebrał ją będąc na innej budowie :-\
Krytyk i eunuch z jednej są parafii, każdy wie jak, ale nie potrafi.......

Offline Johny84

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #291 dnia: Stycznia 13, 2015, 00:24:18 »
Wiecie może co będzie budowane na tym dużym placu koło szaletu miejskiego?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #292 dnia: Stycznia 13, 2015, 07:24:05 »
Cos czytalem o placu zabaw dla dzieci.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #293 dnia: Stycznia 13, 2015, 10:47:01 »
W projekcie budżetu Gminy na ten rok znalazła się kwota około 250 tyś zł na plac zabaw w tym miejscu.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #294 dnia: Stycznia 13, 2015, 13:50:52 »
W projekcie budżetu Gminy na ten rok znalazła się kwota około 250 tyś zł na plac zabaw w tym miejscu.
To naprawdę genialne.Wszędzie dookoła są place zabaw dla dzieci.Czy uważacie że rodzice są tak leniwi,iż muszą mieć plac zabaw pod nosem.To może,idąc dalej tym tokiem trwonienia publicznej kasy zbudujmy obok każdego placu zabaw żłobek,przedszkole,przychodnię dla dzieci o rodzicach nie zapominając.Za chwilę się okaże,że parkingu tam nie można zlokalizować bo nie pozwala na to sąsiedztwo kolejnej socjalistycznej zabawki pod nazwa plac zabaw dla dzieci.
jestem gorszego sortu

Offline piotrekpl

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #295 dnia: Stycznia 13, 2015, 14:30:27 »
Od burmistrza wiem, że są chętni na ustawienie tam pomnika Piłsudskiego zamiast parkingu.     Może biedronka?

Offline rafi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #296 dnia: Stycznia 13, 2015, 14:34:10 »
Jakbym słyszał sąsiadke.
Po co ten plac zabaw. głośno, całymi dniami ktoś siedzi i pełno dzieciaków. Okna otworzć nie można.
Ale jak dzieci miała mniejsze to każdego dnia były na placach abaw i nie przeszkadzało.
Najlepiej zabetonowac wszystko żeby było gdzie zaparkować

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #297 dnia: Stycznia 13, 2015, 14:46:29 »
Teren jest na tyle rozległy, że zmieści się tam i plac zabaw i parking, o ile będzie potrzeba jego lokowania.

Offline piotrekpl

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #298 dnia: Stycznia 13, 2015, 15:02:41 »
Grzegorz, parking jest tam naprawdę potrzebny. Przy nowych blokach (strefa zamieszkania) ludzie parkują nie zgodnie z przepisami.
Straż miejska na szczęście nie jest skrupulatna, bo musieli by tam być cały czas.

"Szczególne zasady ruchu drogowego, o których mowa w definicji "strefy zamieszkania", to m.in;
  • prawo pieszego do korzystania z całej szerokości drogi i pierwszeństwo przed pojazdami,
  • możliwość korzystania z drogi przez dziecko w wieku do 7 lat, bez opieki osoby starszej,
  • prędkość dopuszczalna pojazdu lub zespołu pojazdów w strefie zamieszkania wynosi 20 km/h,
  • zakaz postoju w strefie zamieszkania w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu.
Z powyższego zapisu wynika, że w przypadku braku wyznaczonych miejsc do postoju pojazdów, parkowanie w strefie zamieszkania jest niedopuszczalne."

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #299 dnia: Stycznia 13, 2015, 15:04:39 »
Teren jest na tyle rozległy, że zmieści się tam i plac zabaw i parking, o ile będzie potrzeba jego lokowania.

Miejsc do parkowania w tym rejonie jest dość dużo, choć nie zawsze jest ono uporządkowane (parkowanie poza wyznaczonymi miejscami w strefie zamieszkania). Plac zabaw nie jest złym pomysłem, choć kawałek zielonego skweru z infrastrukturą rekreacyjną też by się przydał. Może plac zabaw połączony z "siłownią pod chmurką"?