Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej  (Przeczytany 115450 razy)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #240 dnia: Lipca 02, 2010, 14:53:25 »
Cytat: "perez"
A czy ktoś wie, kiedy będzie zasiedlanie  budynków przy Niedziałkowskiego? I to jest dopiero skandal, budynek socjalny z mieszkaniami 3 i 2 pokojowymi z pełnym węzłem sanitarnym i widną kuchnią ,oraz balkonem dla niepłacących czynszu.



Chciałbyś tam mieszkać? Czy może wzorem RPA mamy budować slamsy z metalowych kontenerów?

bob

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #241 dnia: Lipca 02, 2010, 17:27:41 »
Cytat: "Denver"
Chciałbyś tam mieszkać?

Szkopuł w tym, że choćbym nawet "chciał", to musiałbym za takie mieszkanie słono płacić; mieszkańcom budynków socjalnych "się należy" za friko - to jest właśnie istota problemu, na który chciał pewnie zwrócić uwagę perez.
Cytat: "Denver"
mamy budować slamsy z metalowych kontenerów?

Parędziesiąt lat temu propagowano hasło, w myśl którego "wszyscy mieli równe żołądki" - i okazało się, że taki ustrój się nikomu nie spodobał. Dzisiaj mamy kapitalizm i zasadę "kto nie pracuje, ten nie je" i ludzie już zaczynają tęsknić za "socjalizem z ludzką twarzą"? No kochani, albo rybki, albo akwarium...
Pozdrawiam.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #242 dnia: Lipca 02, 2010, 23:11:11 »
Cytat: "bob"
Cytat: "Denver"
Chciałbyś tam mieszkać?

Szkopuł w tym, że choćbym nawet "chciał", to musiałbym za takie mieszkanie słono płacić; mieszkańcom budynków socjalnych "się należy" za friko - to jest właśnie istota problemu, na który chciał pewnie zwrócić uwagę perez.
Cytat: "Denver"
mamy budować slamsy z metalowych kontenerów?

Parędziesiąt lat temu propagowano hasło, w myśl którego "wszyscy mieli równe żołądki" - i okazało się, że taki ustrój się nikomu nie spodobał. Dzisiaj mamy kapitalizm i zasadę "kto nie pracuje, ten nie je" i ludzie już zaczynają tęsknić za "socjalizem z ludzką twarzą"? No kochani, albo rybki, albo akwarium...
Pozdrawiam.


Ehhh, ale widzę, że nie rozumiesz sensu wybudowania tego bloku. Lokale te są przeznaczone dla lokatorów obecnych "blaszaków" przy Bankowej. Wiadomo, że nie dostaną oni nowych mieszkań o niezłym standardzie w budowanych tam blokach. Jednak nie można wyrzucić ich na bruk, więc dużo tańszym kosztem wybudowano lokale o dużo niższym standardzie.

I powiem Ci co jest lepsze? Wstrzymywanie inwestycji przy ul. Bankowej, czy wybudowanie mieszkań socjalnych?

bob

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #243 dnia: Lipca 02, 2010, 23:30:57 »
Ja nie mam problemów z instytucją mieszkań socjalnych per se, natomiast przyznaję, że podobnie jak perez za skandal uważam
Cytat: "perez"
budynek socjalny z mieszkaniami 3 i 2 pokojowymi z pełnym węzłem sanitarnym i widną kuchnią ,oraz balkonem dla niepłacących czynszu.

Po pierwsze trąca mi to zwykłą niesprawiedliwością społeczną, bo ja za wszystkie moje pokoje i widną kuchnię muszę płacić wcale niemałe pieniądze... Po drugie, darmowe lokum o tak wysokim standardzie nie stanowi w mojej opinii szczególnej zachęty dla mieszkańców tak ładnych bloków, którzy powinni przecież chcieć się wreszcie wyprowadzić "na swoje" i zejść z garnuszka reszty ludzi, którzy płacą nie tylko swój, ale i ich czynsz!

Ja naprawdę wiem, że to w większości biedni ludzie, którzy przecież gdzieś mieszkać muszą, ale może bez wodotrysków na koszt tych "mniej poszkodowanych przez los"?!

Pozdrawiam, i dobranoc.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #244 dnia: Lipca 02, 2010, 23:44:29 »
Flaki się przewracają jak to czytam, dość że nie płacą to jeszcze dostają mieszkanie o wysokim standardzie za które i tak dalej płacić nie będą .A na wiochę baraki postawić i tak nie pracują to może chociaż kartofli dla siebie nasadzą aby mieli co żreć.Ciekawe że na wódę zawsze mają .Są tereny po pegeerowskie budynki wybielić i hajda,ile lat można żyć na garnuszku państwa  .Ja wszystko rozumie chorobę ,kalectwo ale reszta obiboków na zieloną trawkę.Jak by parę osób wywieźli to mogę się założyć że reszta zaczęła by płacić i nie było by potrzeby budowy dla nich nowych bloków a jeżeli to dla uczciwych ludzi. :batman:

perez

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #245 dnia: Lipca 11, 2011, 20:57:55 »
A czy może ktoś zna datę oddania pierwszego z nowych budynków?

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #246 dnia: Lipca 12, 2011, 07:09:58 »
Z tego co wiem oba będą oddane w tym samym momencie, i to ma być podobno koniec lipca, początek sierpnia.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #247 dnia: Lipca 12, 2011, 09:34:57 »
Jak znam życie to będą poprawki i przesunie się na września tak było w pierwszym bloku ,sprawa się przeciągła o 2 miesiące niestety.

I jeszcze jedno usterki usuwają do dziś ,więc warto dobrze obejrzeć bo później na własny koszt .Radze mieć oczy szeroko otwarte i spisywać usterki i od razu zgłaszać .

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #248 dnia: Lipca 12, 2011, 10:02:03 »
A ja radzę edytować posty [:

I przypominam tym, którzy widzą jakąś niesprawiedliwość. Te bloki powstają dla mieszkańców byłych hoteli, którzy nie mają zaległości płatniczych. Dla niepłacących powstały lokale o niższym standardzie. Chociaż w naszym kochanym społeczeństwie to i tak za dużo, bo lepiej ich ba Syberię odesłać.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #249 dnia: Lipca 12, 2011, 11:14:18 »
Co więcej, osoby które spłaciły wszystkie długi dopiero gdy rozpoczęła się budowa nowych bloków także nie dostaną mieszkań w tych nowych blokach. Dla nich przewidziane są budynki chyba na Niedziałkowskiego.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #250 dnia: Lipca 12, 2011, 12:23:18 »
Cytat: "Denver"
A ja radzę edytować posty
Poprawię się ,fakt zapominam ;D

Offline PARTYZANT

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #251 dnia: Stycznia 11, 2012, 23:35:49 »
tak ogólnie rzecz biorąc to mieszkam w bloku na ul.niedziałkowskiego12c i jest tam naprawdę wiele usterek i niedociągnięć i co do czego się sprowadza że ten blok miały być w miarę normalnymi opłatami a wszystko jest na prąd i są kolosalne rachunki za energie co do czego wilgoć jest wszędzie bo budynek przed przekazaniem go gminie powinien zostać wysuszony i dopiero pomalowany a z resztą jak budowano go widziałem w pracy tych fachowców i szkoda gadać  :<

mandarinegirl

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #252 dnia: Stycznia 14, 2012, 22:23:15 »
A ja mieszkam od 3,5 miesiąca w nowym budynku przy ul. Bankowej i ten baaardzo wysoki standard mieszkań jest taki, że w moim oprócz 4 drobnych usterek są dwie poważne, z czego jedna pojawiła się po 2 tygodniach i znowu się ujawnia. Jeśli rozszczelnienie w kominie wentylacyjnym i odpadający pod wpływem wody tynk z sufitu oraz wilgoć przy i pod oknem balkonowym dzięki której mam coraz piękniej rozwijającą się pleśń na ścianie to wysoki standard to ja dziękuję.

Ile rodzin dostało mieszkania od Zakładów? Teraz gdy budują nowe bloki dla hoteli po tylu latach, dla ludzi poszkodowanych, którzy nie zdążyli ich dostać i teraz dostają od gminy to jest oburzenie pośród reszty, że za wysoki standard. Teraz wszystko tak budują. To jest norma, nie wysoki standard.
Nie wspominając, że to co zostało postawione jest zrobione na "odwal się".

Offline robaczeq

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #253 dnia: Stycznia 14, 2012, 22:56:43 »
Cytat: "mandarinegirl"
to co zostało postawione jest zrobione na "odwal się".
lepszy rydz niż nic.
chętnie się zamienię na mieszkania,moje jest w szczecinie i najchętniej rzuciłabym pod nie granat  :devil:
robaczeq

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #254 dnia: Stycznia 14, 2012, 23:02:41 »
Cytat: "mandarinegirl"
Ile rodzin dostało mieszkania od Zakładów?


Mieszkania, które też są daaaalekie od ideału - vide bardzo równe podłogi, ściany, sufity, nie mówiąc już o braku kątów prostych między ścianą a sufitem/podłogą  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy