Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 196268 razy)

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #645 dnia: Marca 23, 2010, 15:50:29 »
Oczywiście do sukcesów Burmistrza Diakuna należy dodać jeszcze budowę 3 Orlików (2 w Policach i 1 w Tanowie).
Te 12 lat urzędowania dobrze zrobiły p. Diakunowi. Jego wypowiedzi do mieszkańców są o niebo lepsze, niż parę lat temu.
Oczywiście, chodzi mi o wypowiedzi tzw. "na spontan". Pan Burmistrz naprawdę świetnie sobie z tym radzi. Zwięzłe i przemyślane wypowiedzi są jak najbardziej na +

no_name

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #646 dnia: Marca 23, 2010, 19:48:31 »
Orliki to chyba nie jego zasługa lecz programu rządowego "Moje Boisko-Orlik". Wystarczy się przejść do urzędu gminy i zobaczyć tych "panów" którzy rządzą naszą gminą.  Wystarczy spojrzeć na p. Pisa**** i zobaczyć że normalnym tudzież "zwykłym" ludziom boi się spojrzeć w oczy. Póki będzie ten sam burmistrz to nic się nie zmieni i dalej będzie bronił swoich kumpli którzy ciągną kasę na lewo i prawo z budżetu gminy. Zaraz pojawią się posty iż sprzyjam PO i PIS oraz innym partiom. Ludzie boicie się krytyki?? Tak jak ~jezat którego upodobania polityczne nie pozwalają na normalną rozmowę z opozycją lecz naciskanie i wyzywanie.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #647 dnia: Marca 23, 2010, 20:09:51 »
"Bezimienny" (no_name) - masz jakieś dowody, czy tylko chrzanisz?

no_name

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #648 dnia: Marca 23, 2010, 20:45:33 »
Wystarczy pójść do urzędu gminy, o przekrętach w ZWIK'u nie słyszeliście?? Z tego co wnioskuje z waszych wypowiedzi na forum nie można krytykować władz, a wy dalej się z nimi spoufalajcie. Wolność słowa zagrożona

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #649 dnia: Marca 23, 2010, 21:37:32 »
Cytat: "no_name"
Wystarczy pójść do urzędu gminy, o przekrętach w ZWIK'u nie słyszeliście?? Z tego co wnioskuje z waszych wypowiedzi na forum nie można krytykować władz, a wy dalej się z nimi spoufalajcie. Wolność słowa zagrożona

Już taki jeden nazywający siebie Jurgensonem, dyszący zemstą za nieudane przekręty na gminnej kasie poszedł sobie do diabla z tego portalu.Ty ze swoją udawaną niewiedzą przypominasz człowieka z drużyny Jurgensona.Musisz koniecznie zmienić zródło informacji.Środowisko plickiej PO nie jest tego najlepszym miejscem.Jest raczej miejscem dezinformacji.Wystarczy jak zapoznasz się z wieloletnim planem inwestycyjnym o ile potrafisz.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #650 dnia: Marca 23, 2010, 22:52:41 »
Cytat: "ak"
Cytat: "kubapolice"
4. działo się coś nad Łarpią, jakieś pomiary do przygotowania planów (może już są?) budowy nabrzeża
Interesujące, może coś więcej na ten temat.


W tym roku złozony zostanie wniosek do RPO dotyczący wsparcia finansowego budowy nabrzeża i promenady wzdłuż Łarpi, narazie na odcinku od dzisiejszej przytani WOPR-u do mostku. Planowane jest nabrzeże dla żaglówek, alejka spacerowa, miejsce na grilla. Przyznaje jednak, że szczegółów dotyczących projektu nie znam.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

PS - Wspomniane wyżej pomiary mogły dotyczyć, związanych z planowaną inwestycją badań gruntowych. Wiem, że wokół tego projektu pojawiły się wątpliwości czy budowa wzmocnionego nabrzeża nie wpłynie na wzrost zagrożenia powodziowego.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #651 dnia: Marca 24, 2010, 22:22:09 »
Miałem sen... miałem sen, że
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
budowy nabrzeża i promenady wzdłuż Łarpi, narazie na odcinku od dzisiejszej przytani WOPR-u do mostku. Planowane jest nabrzeże dla żaglówek, alejka spacerowa, miejsce na grilla.
Proszę to pilotować, może wreszcie Police odwrócą się przodem do Łarpi. Z korzyścią dla niej i dla nas.
<*)))))>{

Mamabije

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #652 dnia: Marca 24, 2010, 23:15:04 »
Wy tu sobie gadu gadu a wybory i tak wygra p.Diakun.Nie dlatego,że nie ma lepszych kandydatów ale dlatego,że większy % wyborców stanowią osoby na codzień nie interesujce się polityką.Ilu ludzi czyta forum?Jaki wpływa na nie może mieć ta dyskusja,która-moim zdaniem-służy tylko do wykrzykiwania swoich racji.Mieszkam w Policach od 1989 roku i widzę,jak bardzo się w tym czasie zmieniły.Są rzeczy lepsze i gorsze ale nie mam zastrzeżeń do p.Diakuna.Jak powiedział Pawlak w "Samych swoich" lepszy stary wróg niż nowy.Jeśli inni kandydaci na burmistrza nie będą potrafili mnie przekonać zagłosuję za "starym wrogiem":p
Za to przy wyborach radnych poszukam nowych twarzy.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #653 dnia: Marca 25, 2010, 18:21:47 »
Cytat: "ak"
Miałem sen... miałem sen, że
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
budowy nabrzeża i promenady wzdłuż Łarpi, narazie na odcinku od dzisiejszej przytani WOPR-u do mostku. Planowane jest nabrzeże dla żaglówek, alejka spacerowa, miejsce na grilla.
Proszę to pilotować, może wreszcie Police odwrócą się przodem do Łarpi. Z korzyścią dla niej i dla nas.

Na razie zanosi się na obsuwę. We wtorek na sesji 600 tys. zł, które miały być w tym roku na rozbudowę przystani, ma być przesunięte na 2012 r. A całe zadanie w wieloletnim planie inwestycyjnym z lat 2009-2011 na 2009-2012.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #654 dnia: Marca 25, 2010, 19:40:32 »
A ja proponuje zastosowac sie do starej zasady..."Poczekamy zobaczymy" Jest wiele czynnikow ktore wplyna na wybory w naszym miescie i paradoksalnie P. Diakun chyba juz nic nie moze zrobic zeby swoja sytuacje poprawic (nie mowie ze jest zla).

Ja sobie i Wam zycze jednego zeby nasze miasto nie wygladalo jak smietnik po wyborach (plakaty) a jesli juz do tego dojdzie to zeby nowy burmistrz szybko sie z tym uporal bo jesli takich problemow nie bedzie zauwazal, gospodarzem dobrym nie bedzie.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #655 dnia: Marca 25, 2010, 23:05:38 »
Ja życzę Policom aby wyborów nie wygrał taki Cygański Król jakim jest p. Grzegorz Ufniarz, tylko osoba która wie jak można zarobić pieniądze nie żebrając na to czy tamto. Po drugie nie powinien to być komunista w stylu Diakuna, którego urząd poprzez biurokrację blokuje rozwój utworzonej w Policach strefy ekonomicznej.

Przynajmniej tyle bym oczekiwał. Na cuda nie liczę.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #656 dnia: Marca 25, 2010, 23:22:29 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "ak"
Miałem sen... miałem sen, że
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
budowy nabrzeża i promenady wzdłuż Łarpi, narazie na odcinku od dzisiejszej przytani WOPR-u do mostku. Planowane jest nabrzeże dla żaglówek, alejka spacerowa, miejsce na grilla.
Proszę to pilotować, może wreszcie Police odwrócą się przodem do Łarpi. Z korzyścią dla niej i dla nas.

Na razie zanosi się na obsuwę. We wtorek na sesji 600 tys. zł, które miały być w tym roku na rozbudowę przystani, ma być przesunięte na 2012 r. A całe zadanie w wieloletnim planie inwestycyjnym z lat 2009-2011 na 2009-2012.


Powód jest dość prosty.
Sygnały z Urzędu Marszałkowskiego mówią, że konkurs na dofinansowanie bedzie ogłoszony dopiero w 3 kwartale( od złożenia wniosków, poprzez ich ocenę aż do podpisania umowy na dofinansowanie może minąć nawet 6 miesięcy). To oznacza, ze nawet jesli się uda przeprowadzić w tym roku przetarg na to zadanie, to i tak finansowanie(realne wydatkowanie pieniędzy) następowac będzie dopiero w 2011 roku. Szkoda więc "mrozić" pieniądze na zadanie, gdy niemal pewne jest, że nie zostaną wydane.
Taki jest powód zdjęcia tych pieniędzy i przesunięcia realizacji o rok w wieloletnim planie inwestycyjnym.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #657 dnia: Marca 25, 2010, 23:30:42 »
Jakie są dalsze szczegóły planu czteroletniego poza miejscem na grilla?
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

no_name

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #658 dnia: Marca 26, 2010, 21:03:56 »
Cytat: "zenon"
Jakie są dalsze szczegóły planu czteroletniego poza miejscem na grilla?
zaraz i tak ktoś będzie nas przekonywał że w Policach się dużo dzieje

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #659 dnia: Marca 26, 2010, 21:22:14 »
Cytat: "no_name"
Cytat: "zenon"
Jakie są dalsze szczegóły planu czteroletniego poza miejscem na grilla?
zaraz i tak ktoś będzie nas przekonywał że w Policach się dużo dzieje

Jeśli nie potrafisz czytać zapisów budżetowych to o czym z tobą dyskutować?....o twoim nieuctwie ,czy twoim lenistwie?

Wiesz, że powoli pracujesz na ostrzeżenie?
Pozdrawiam Denver