Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 194475 razy)

sonia

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #660 dnia: Marca 28, 2010, 17:58:10 »
Cytat: "patrykpolice"
Osobiście stawiam na Panią Ewę Chmielewską i życząc Jej sukcesu mam nadzieję, że w ogóle zechce stanąć do wyścigu o fotel kompetentego włodarza miasta!

Dlaczego?

- bo pokazała się z dobrej strony przez kilka lat piastując stanowiska radnej oraz wiceprzewodniczącej i przewodniczącej Rady Powiatu Polickiego,

- bo wielokrotnie przeciwstawiała się planom pozbycia się z zasobów powiatowych szpitala, który de fakto został rozdany, jeśli nie mówić po części rozkradziony,

- bo wiele razy stawała w obronie placówek oświatowych,

- bo nie jest tak układna jak cała stara gwardia,

- bo poświęciła w walce o honor i sprawiedliwość wysokie stanowisko, które piastowała,

- bo jako prezes Stowarzyszenia Animator wiele razy pozyskała spore fundusze z UE na wiele cyklicznych oraz jednorazowych imprez dla dzieci i młodzieży, a także z sukcesem organizowała już dwukrotnie koncert Gospel w Policach,

- bo jest kobietą - a te w polityce łagodzą obyczaje,

- bo jeśli dojdzie do władzy to na pewno z polityki znikną kumoterstwa p. "K" oraz lokalne media przestaną grać pod publiczkę i poklaskiwać za gminne pieniądze!

Wiele przykładów kiedy indziej.
Szacunek.
    To byłaby tragedia!!!!

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #661 dnia: Lipca 08, 2010, 19:10:04 »
A ja powiem szczerze. Lubię p. Diakuna i moim zdaniem Police zawdzięczają mu sporo, jednak w następnych wyborach zagłosuję za kimś młodszym. Moim zdaniem potrzeba Policom świeżej krwi. Świeżego spojrzenia. A i tak kluczem do dobrego rozwoju Polic jest najbardziej dobra Rada Miejska. Jeśli znów do rady dostaną się tacy ludzie jak teraz, że w większości potrafią tylko podnosić rękę podczas głosowania, a sami są bierni i nie wykazują żadnej inicjatywy by Police czynić lepszymi dla mieszkańców to nie mamy co liczyć na rozwój. Ci co zabierają głos, a jest ich nie wiele zazwyczaj kłócą się między sobą i nic z tego nie wynika.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #662 dnia: Lipca 08, 2010, 22:01:06 »
Chmielewska?hahahhahaha to dobre...TRAGEDIA!!!!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #663 dnia: Lipca 08, 2010, 22:44:31 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Chmielewska?hahahhahaha to dobre...TRAGEDIA!!!!
A dlaczego? Może wreszcie kobieta ,czemu nie ? Spokojna stonowana ,robi swoje ,może zrobić więcej niż krzykacze ,pieniacze którzy myślą tylko o tym co by ugrać dla siebie.Ja tam nie chce mieszkać w Kardziejonkowie  a dlaczego to większość Policzan wie.Tylko czy ta Pani ma ochotę wystartować oto jest pytanie bo ja bym zagłosowała na nią  bardzo chętnie.A może ktoś wymieni innych kandydatów  ???Diakun człowiek zasłużony dla Polic duży szacunek dla niego ale ostatnio mam wrażenie że nastąpiło zmęczenie materiału może nie najlepsze określenie ale w tych trudnych czasach potrzeba młodej krwi dla Polic :faja:

sekator

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #664 dnia: Lipca 08, 2010, 22:59:02 »
Pewnie wiodące siły polityczne w Policach wystawią swoich kandydatów, więc można się w niektórych przypadkach domyśleć kto będzie kandydował. No chyba, że wystartuje jakiś kandydat niezależny, ale przy specyfice Polic raczej nie wróżę mu większego powodzenia, choć uważam że dla dobra demokracji i takie osoby powinny się pojawić.
Być może koalicja Gryf i PiS wystawi wspólnego kandydata, ale to tylko takie moje gdybanie. Wkrótce się zresztą przekonamy, a znając nasze forum weźmiemy ewentualnych kandydatów ,,na ząb" w miarę ich pojawiania się na wyborczej arenie :faja:

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #665 dnia: Lipca 08, 2010, 23:18:31 »
Cytuj (zaznaczone)
Kiedyś mieliśmy być drugą Japonią, potem drugą Irlandią, ale teraz grozi nam, że będziemy drugą Grecją – prof. Robert Gwiazdowski
Oby się mylił wole Polskę stabilną spokojną. Wiodące partie ,pożyjemy zobaczymy :rotfl:

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #666 dnia: Lipca 09, 2010, 02:13:47 »
No tak sie rozpisalam po przeczytaniu tego wszystkiego ze byscie nie zrozumieli, wiec sobie odpuscilam. Powiem tylko ze ja jestem i bede za Panem Diakunem, wiele dla nas zrobil i moze robic jeszcze poki bedzie mial warunki, wszyscy wiemy co mu zawdzieczamy, młodzi dostana swoja szanse napewno, poki co maja bardzo dobrego nauczyciela i czas na zdobycie doswiadczenia.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #667 dnia: Lipca 09, 2010, 06:27:24 »
No cóż też jestem za PANEM DIAKUNEM  ale już pora na nowe .On już dawno nie rządzi tylko jego kolega Pisański .I niestety źle rządzi i mu podpowiada .Niech sam Pisański wystartuje to zobaczy ile będzie miał głosów?????????????

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #668 dnia: Lipca 09, 2010, 06:30:16 »
Cytat: "Storczyk"
On już dawno nie rządzi tylko jego kolega Pisański .


I nie tylko pan Pisański....

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #669 dnia: Lipca 09, 2010, 06:39:05 »
A może Pani CHMIELEWSKA będzie lepsza od innych kandydatów????

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #670 dnia: Lipca 10, 2010, 07:56:28 »
Cytat: "addicted"
No tak sie rozpisalam po przeczytaniu tego wszystkiego ze byscie nie zrozumieli, wiec sobie odpuscilam. Powiem tylko ze ja jestem i bede za Panem Diakunem, wiele dla nas zrobil i moze robic jeszcze poki bedzie mial warunki, wszyscy wiemy co mu zawdzieczamy, młodzi dostana swoja szanse napewno, poki co maja bardzo dobrego nauczyciela i czas na zdobycie doswiadczenia.


Czas na młodych..... !!

Police to już nie wioska, Rada Miejska nie stodoła! Czas głosować na Guździoła !!

Poprawiłem babola w nazwisku starosty. Pozdrawiam - Kuba

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #671 dnia: Lipca 10, 2010, 08:04:51 »
Cytat: "sekator"
No chyba, że wystartuje jakiś kandydat niezależny, ale przy specyfice Polic raczej nie wróżę mu większego powodzenia, choć uważam że dla dobra demokracji i takie osoby powinny się pojawić.


W ostatnich wyborach takich kandydatów było dwóch - Misiło i Sobczyk. Świata nie zwojowali, szczególnie Misiło, który dwoił się i troił.
Misiło niewiele wskórał bo prowadził kampanię negatywną, Sobczyk ewidentnie nie miał mocnego zaplecza, choć przez to chyba, był rzeczywiście kandydatem niezależnym.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Zdanowicz.J

  • Gość
...poprawiłem babola
« Odpowiedź #672 dnia: Lipca 10, 2010, 22:26:53 »
Cytuj (zaznaczone)
Czas na młodych..... !!

Police to już nie wioska, Rada Miejska nie stodoła! Czas głosować na Guździoła !!

Poprawiłem babola w nazwisku starosty. Pozdrawiam - Kuba


Dzięki, to taki mały test na Twoją czujność :)

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #673 dnia: Lipca 10, 2010, 23:05:22 »
Cytat: "Zdanowicz.J"

Czas na młodych..... !! Czas głosować na Guździoła !!

Jestem młodszy od Pana Guździoła ... hurrraa! jestem nastolatkiem ;)
<*)))))>{

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #674 dnia: Lipca 11, 2010, 13:10:10 »
Cytat: "ak"
Jestem młodszy od Pana Guździoła ... hurrraa! jestem nastolatkiem


Hahaha  :devil: