Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 194460 razy)

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #675 dnia: Lipca 11, 2010, 13:12:58 »
To ja się chyba jeszcze nie urodziłem w takim razie  ;D

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #676 dnia: Lipca 11, 2010, 16:24:24 »
Storczyk Ty chyba nie znasz tej kobiety hahahaaha....
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #677 dnia: Lipca 11, 2010, 19:33:20 »
Nie rozumiem czemu dajecie się podpuszczać małorolnemu spod Goleniowa? Burmistrzem będzie, co oczywiste, Władysław Diakun. Bo tak się podoba Duchowi Świętemu i nam (cytat z Dziejów Apostolskich). Więc po co dyskutować z "wujem z Ameryki"?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #678 dnia: Lipca 11, 2010, 19:52:39 »
Cytat: "yak"
Bo tak się podoba Duchowi Świętemu


Skąd taka bardzo ciekawa teza?? ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #679 dnia: Lipca 11, 2010, 20:03:10 »
Iluminacja, Drogi Kubo!

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #680 dnia: Lipca 11, 2010, 23:30:22 »
Cytat: "ak"
Cytat: "Zdanowicz.J"

Czas na młodych..... !! Czas głosować na Guździoła !!

Jestem młodszy od Pana Guździoła ... hurrraa! jestem nastolatkiem ;)


Wobec tego czekamy na decyzję kandydowania:) p.Andrzeju. A jak już jesteśmy przy temacie. Pan Guździoł to gwarancja stabilności. Do młodych zaliczam p. Pachisa, którego widzę jako zastępcę.
Takie jest moim zdaniem rozwiązanie stagnacji w Gminie.
Pozdrawiam Trzebież.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #681 dnia: Lipca 11, 2010, 23:51:18 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Do młodych zaliczam p. Pachisa, którego widzę jako zastępcę.


Chyba żartujesz, p. Pachis musi jeszcze się wiele nauczyć. W pierwszej kolejności szacunku do osób starszych od siebie. Samodzielne myślenie również nie jest jego najmocniejszą stroną, do tej pory pokazał, że jest rozdrażnionym pieskiem szczekającym na zawołanie wujka Jerzego. Jak na razie najlepiej wychodziło mu machanie papierami - "do kamery, do kamery!!"

sekator

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #682 dnia: Lipca 12, 2010, 01:23:58 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Pan Guździoł to gwarancja stabilności. Do młodych zaliczam p. Pachisa, którego widzę jako zastępcę.


A ja twierdzę, że każdy będzie lepszy od PO....mam nadzieję, że elektorat o lewicowych poglądach bardziej skłoni się w stronę Gryfa, a nawet SLD (PiS ma swoją może niewielką, ale stabilną grupę wyborców).....Rządy PO to najgorsza opcja jaka mogłaby przydarzyć się i Gminie i Powiatowi. Wystarczy zobaczyć co się dzieje w Szczecinie, nie wspominając o centrali w Warszawie...połączenie biznesu i władzy samorządowej może stworzyć mieszankę wybuchową, która odbije się Policom wielką niestrawnością. Mam nadzieję, że wyborcy do tego nie dopuszczą.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #683 dnia: Lipca 12, 2010, 06:23:49 »
Cytat: "sekator"
połączenie biznesu i władzy samorządowej może stworzyć mieszankę wybuchową, która odbije się Policom wielką niestrawnością. Mam nadzieję, że wyborcy do tego nie dopuszczą.


Ja się dziwię, jak takie rzeczy są w ogóle dopuszczane przez polskie prawo? To największe nieporozumienie, by lokalni "biznesmeni" piastowali stanowiska urzędnicze. Przecież normalnym będzie działanie na swoją korzyść, by wyciągnąć z koryta ile się da - oczywiście dla swojego prywatnego interesu.

lariksi

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #684 dnia: Lipca 12, 2010, 10:25:50 »
Pachis? - to lowelas z ósemki, który myśli, że dobre opakowanie i odwalone studia coś mu dadzą. Dla niego najważniejsza jest kasa i lans - a przy okazji jak w PO coś porobi, to traktuje to tylko jak trampolinę. Szpanik i zimny łokieć przede wszystkim - tylko jak zawsze - w dobrym stylu:) by wrażenie pozytywne jak największe zrobić......
choć jestem za PO, to jestem za dopuszczaniem do władzy ludzi dojrzałych i rozsądnych, Pachis gwarantuje infantylność, pogoń za władzą i lanssssss do kwadratu.... no tak jest - każdy kto go zna jako znajomego z osiedla wie dobrze jakie ma on podwaliny swojego "sukcesu" i taka jest prawda.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #685 dnia: Lipca 12, 2010, 12:49:05 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Storczyk Ty chyba nie znasz tej kobiety hahahaaha....
No osobiście nie znam ale wydaje mi się zrównoważoną i nie głupią babką.Podaj kogoś innego ?Diakun i owszem ale już pora na nowe w Policach ,dawno nie On rządzi ;D Może nas zaskoczą i wystawią kogoś ciekawego?Jak na razie nie widzę nic ciekawego :lol2:

suszek

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #686 dnia: Lipca 12, 2010, 17:16:29 »
Też mi się tak wydaje, że jak stawiać na młodość to tylko na Starostę. A tak przy okazji, on jest z tej PO  spod Arkadów, czy z Cafe Forte?

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #687 dnia: Lipca 12, 2010, 17:19:53 »
A jak ja wystartuję to na mnie zagłosujecie ? :D

[ Dodano: 2010-07-12, 17:21 ]
A nie wiedziałem powiem szczerze, że mamy dwie grupy PO. Kto przewodzi tej z pod Arkad to wiem. A tej z Cafe Forte ?

Offline policzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #688 dnia: Lipca 12, 2010, 22:31:01 »
A co sądzicie o p. Andrzeju Bednarku?? czy też o p. Grzegorzu Ufniarzowi?? fajnym kandydatem mógłby się okazać p. Andrzej partyka... ale chyba zrobił jeszcze nieco zbyt mało...

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #689 dnia: Lipca 12, 2010, 23:19:42 »
Cytat: "policzanin"
A co sądzicie o p. Andrzeju Bednarku?? czy też o p. Grzegorzu Ufniarzowi?? fajnym kandydatem mógłby się okazać p. Andrzej partyka... ale chyba zrobił jeszcze nieco zbyt mało...


Bednarek jak najbardziej, to sprawny menager. Ufniarz przejawia za mało inicjatywy, i jest za mało dynamiczny. Partyka to społecznik z zacięciem, który nie potrafi być jednak kreatywnym.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"