Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie wesele w Policach?  (Przeczytany 75408 razy)

koala

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 01, 2009, 20:19:21 »
u Dobosza jest drogo ,bardziej polecam biała szkołe  .Pyszne jedzenie i miła obsługa

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 09, 2009, 20:17:07 »
Organizowałam sobie sama wesele, tzn wynajęłam sale w Jasienicy (pomieści do 120osób)-cena 700zł+kaucja, osobno wynajęlam kucharkę, która na 70 osób wzięła 1600zł (w cenie była obsługa kelnerek i przygotowanie wszystkiego, ale bez poprawin), Ja tylko ustaliłam z nią menu i musiałam kupic produkty w hurtowni! Byłam na dwóch weselach na tej sali i przygotowywanych przez tę właśnie kucharkę i uważam że perfecto robota! Jedzenie to koszt ok 3000-4000 tysięcy no i alkohol. A muzyka jak kto woli. Za świetny zespół płaciłam 1400zł. A można obciąc koszty i puszczac samemu... Znam też świtnego kamerzystę (znajomy) bierze 1500 ale profesjonalista! A fotografa polecam este lub studio na piętrze, chociaż w studiu na piętrze można sie fajnie dogadac z właścicielami, że np nie trzeba płacic ca cała sesje jak chcesz tylko pół, odliczą też koszt zwykłego albumu jeśli wybierasz zdjęcia w formie książki. W Este Pan chciał kase za zwykły album+album ksiięga chociaż w oby dwóch miały byc identyczne zdjęcia.
A Dobosza nie polecam bo ponoc kiepskie jedzenie i odbywaja sie nawet 4 wesela na raz w różnych salach i goście chodzą nie po swoich salach. W sierpniu wybieram sie na wesele do Mirage... Ale kumpela mówi że płaci 130zł od osoby.... a takie ceny są w radissonie! Rozbój w biały dzień!
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

megimey

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 13, 2009, 17:58:31 »
a ja polecam Dobosza, mialam tam wesele rok temu i powiem bardzo sie balam bo wiele nie milych rzeczy ludzie opowiadali. Ale powiem ze bylo super, jedzenia full, napoje i obsluga super. mialam 120 osob na weselu pelen luz, nikt sie o nikogo nie obijal siedzac a powiem ze to bardzo wazne bom sama ppracuje jako kelnerka i tez nie jedno wesele obslugiwalam gdzie sala byla mniejsza, wtedy jest maskara. A Dobosz sale klimatyzowane, piekny wystroj i nie trzeba dodekorowywac. bardzo polecam. i cenowo tez przystepnie. Powiem ze jest to jedyny taki piekny dzien w zyciu i nie ma co oszczedzac. niczym sie czlowiek nie martwi idzie na gotowe.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 13, 2009, 18:23:43 »
bylem w doboszu na weselu jako gosc, i musze powiedziec ze mam niemile wspomnienia,
po 1- wodka podana byla ciepła, straszne!!!, jezenia bylo tyle co kot napłakał, takie mam wspomnienia z wesela u dobosza

Offline Słońce

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 13, 2009, 18:34:19 »
"Palana" nie wiem kto Ci takich glupot na opowiadal,nie prawda ze jak sa 4 wesele robione na raz to chodza sobie po salach goscie,bo nawet nie slysza siebie nawzajem. Kazdy nawet na palarnie chodzi gdzie indziej z kazdej sali.:)

zaski

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 13, 2009, 18:34:19 »
Cytat: "mieszkaniec"
bylem w doboszu na weselu jako gosc, i musze powiedziec ze mam niemile wspomnienia,
po 1- wodka podana byla ciepła, straszne!!!, jezenia bylo tyle co kot napłakał, takie mam wspomnienia z wesela u dobosza

ja w Doboszu bawiłem 27.06 na dużej sali i było nieźle, plusem jest klima, jedzenie znośne i nie do przejedzenia (w sensie że dużo), mankament powolna obsługa trzeba anielskiej cierpliwości. Ocena w sześcio stopniowej skali 4

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 13, 2009, 19:54:02 »
Już się wypowiadałam na temat wesela, w którym uczestniczyłam kwietniu br. Organizowaliśmy je w stołówce Zespołu Szkół. Cena (wtedy) 170 zł od osoby. Właściciel w tej cenie gwarantuje świetny zespół, doskonałe jedzenie, wystrój sali, świetną obsługę, znakomitą zabawę, konkursy gustowne (tak je określę-nie ma np. konkursów z surowymi jajkami), czyściutkie wc z papierem toaletowym i papierowymi ręcznikami do wycierania rąk. Jedzenia było w bród. Gdy czegoś brakowało, kelnerki bez ociągania się to przynosiły. Powitanie chlebem i solą, pierwszy taniec oczepiny i co tam jeszcze powinno być-wszystko było zgodnie z umową. Nic nas nie interesowało, wszystko zrobił właściciel i jego personel. Byliśmy bardzo zadowoleni. Goście też bardzo chwalili i dobrze się bawili. Bawiliśmy się do około czwartej rano. Zespół grał z niewielkimi przerwami do końca zabawy. W cenie były poprawiny. Kilka dni przed weselem należy właścicielowi podać ostateczna liczbę gości, wcześniej omówiliśmy menu. Szczególnie goście urzekły paszteciki z jakimś serem (tak mi się wydaje, że to był ser). Wspominamy wesele bardzo mile i szczerze każdemu polecamy stołówkę Pana Ufniarza.
Proszę nie myśleć, ze tam pracuję, bo to nieprawda!
Dodam jeszcze coś, z czego zdałam sobie sprawę krótko po weselu. Warto zrzucić wszelkie przygotowania, zakupy itp. kompetentnej osobie czy firmie (niezależnie, czy to będzie polecana przeze stołówka czy inna firma). Para młoda, rodzice pana młodego i panny młodej są na ogół tak zajęci, że łatwo może im coś ulecieć z głów. Warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, by o czymś nie zapomnieć i uniknąć niepotrzebnych stresów.
Życzę szczęścia przyszłej młodej parze!

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 13, 2009, 21:50:58 »
Jak mam do wyboru za 170zł w stołówce to wole za te same pieniądze na statku Ładoga lub w Radissonie!
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 13, 2009, 21:51:04 »
Cytat: "koko"
Wspominamy wesele bardzo mile i szczerze każdemu polecamy stołówkę Pana Ufniarza.


Podpisuję się pod tym!
Wesele kilka lat temu - wszystko było dobrze dograne i do dziś impreza jest wspominana "zacnie" w gronie gości.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 14, 2009, 17:46:03 »
ja mialam tak samo jak polana
wszystko sami zaltwilismy i wyszlo duuuzo taniej a jedzenia bylo masa i tego co my chcielismy , ile chcielismy i jak chcielismy.
 Ogolem z przeroznymi naszymi udziwnieniami  :batman:  ( prezenty dla gosciu + wodka do domku) itp wyszlo nas cos kolo 15000 na ponad 100 osob
sluze sprawdzonymi kontaktami jak i polecam sukienke  :rotfl:

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 14, 2009, 21:41:48 »
Kasia, z informacji podanej przez Ciebie wynika, że wyszło Ci około 150 zł za osobę, czyli niewiele taniej niż ja zapłaciłam u Ufniarza. Dla mnie oprócz ceny było bardzo ważne, by się nie narobić, nie załatwiać, nie pamiętać o jakichś drobiazgach. Chciałam zapłacić i mieć z głowy wszelkie starania, bo pracuję, bo przed weselem miałam dużo spraw do załatwienia itp. Wszystko zależy od oczekiwań klienta. Najlepszy przykład: Palana ma podobne zdanie do Twojego, a mnie popiera Draculka.
Pozdrawiam.

stenia

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 14, 2009, 22:11:42 »
ja też sama organizowałam  wesele  w Jasienicy koło banku na 117 osób, polecam to miejsce ,jak na 120 osób , polecam też w białej szkole tylko na mniej osób bo troszke za mała sala na tylu gości

aicha

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 31, 2009, 23:13:17 »
Zdecydowanie polecam Dobosza! Bawiłam tam na kilku weselach i zawsze wszyscy byli zadowoleni z tego wzgledu ze sale sa udekorowane,klimatyzowane,super obsługa,jedzenia wbrod(chyba ze ktos oszczedza w tym dniu bo co do menu to jest uzgadniane) pozatym polecają studio fryzjerskie evolution w Doboszu gdzie cała nasza ekipa sie czesała i wszyscy byli super zadowoleni.Zatem moge z czystym sumieniem wam polecic wszystko praktycznie na miejscu.

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 01, 2009, 11:38:49 »
Koko, ale zwróć uwage, że kasi wyszło 150zł ale za wszystko....jedzenie, alkohol, muzyka, suknia itd.... Wszystko. i to jest na 100 osób wesele! W radissonie niedługo bede sie bawic na weselu... wesele na 60 osób.... koszt całości razem z sukienkami, obraczkami itd 25 000! Wiec kasia miała wesele na 100 osób i zaoszczedziła jakies 10 000! A jak bym miała zapłacić 170 zł od osoby w stołówce to wole nie robic wesela.... To naprawde wole za te pieniadze w radissonie, ładodze albo w hotelu panorama.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 01, 2009, 22:27:22 »
palana, każdy wybiera to, co dla niego najlepsze. oprócz ceny bierze pod uwagę odległość od miejsca zamieszkania młodych i gości weselnych, kompleksowość usługi lub tylko pewną jej część i wiele innych czynników. Myślę też, że nie można doliczać do ceny kosztu obrączek i sukienki czy garnituru. Moja córka nigdzie nie znalazła wymarzonej sukienki-ani w sklepach szczecińskich, ani w wypożyczalniach w Szczecinie czy Policach. W jednym tylko sklepie czekała na nią ta najpiękniejsza suknia, a kosztowała sporo ponad tysiąc złotych. Nie pasowały jej sukienki za trzysta złotych. Podobnie było z obrączkami. Uznałam, że w tym jedynym (oby!) dniu w życiu możemy jej kupić wymarzoną kreację i wszystkie dodatki. Wydaje mi się, że decydując się na usługę weselną każdy weźmie pod uwagę wszystko, na czym mu zależy. Ja polecam stołówkę Ufniarza, bo pod kazdym względem zapewniono mi tam wszystko, czego oczekiwałam.
Pozdrawiam.