Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie wesele w Policach?  (Przeczytany 76255 razy)

syntia

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 01, 2010, 08:29:31 »
Chcielibyśmy zrobić wesele na działkach w Jasienicy. Czy ktoś miał problem z dogadaniem się z tym panem, co tam "zarządza", co do kucharek ? Ja mam swoje kuchareczki, a on ma swoje. I on wynajmuje salę tylko własnie z tymi swoimi kuchareczkami, i do tego za kosmiczną cenę! A w ogóle czy podobało Wam się tam? Pytanie zarówno dla organizatorów, czyli młodych jak i do bawiących się gości.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 01, 2010, 14:07:39 »
6 lat temu nie miałem problemów. Sala ichnia, kucharki moje. Sala i okolica OK. Daleko drogi, aut i syfu. Co bardziej "zmęczeni" mieli gdzie się przejść. Głosów narzekania nie słyszałem :)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Komi

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 05, 2010, 22:03:06 »
Ja osobiście polecam wesele w Bartoszewie Mini Max super sala ,jedzenia bardzo dużo polecam

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 10, 2010, 14:05:42 »
no to ja napiszę,że byłam 06.02.2010 na weselu w białej.było czadowo.wesele na 80 osób,a spokojnie zmieściłoby się więcej,kuchnia super,toalety są czyściutkie,szatnia jest,nawet palarnię nam zorganizowali na korytarzu,żeby nie trzeba było na dwór wychodzić.Pan "Ufniarz" spisał się na medal,były niespodzianki i dla młodych i dla gości.poprawiny oczywiście też.polecam wszystkim.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 10, 2010, 15:37:13 »
Na 100 osób to w białej będzie problem. Za to tanio i fajnie wyjdzie w sali w Jasienicy. Namiary znajdziesz dzwoniąc do gminy i prosząc o kontakt z panią zajmującą się tą sala. Jeśli dobrze pamiętam Pani jest chyba radną no ale to w tym temacie nie istotne.
Dobrze, że nie w Doboszu bo tam z tego co słyszałam zawsze jedzenia brakuje i kosmiczne koszta.
W jasienickiej sali będzie miejsce i zostanie Ci naprawdę sporo kasy na jedzenie i picie. Same wynajęcie sali z kaucją to koszt nieprzekraczający 1500 zł. Za wynajęcie kucharki zapłacisz ok 2000-25000 zł. Resztę policz sama. Zawsze po takim weselu zostaje jedzenia i picia a w lokalach ....
Sama miałam wesele w białej ale tam jest miejsca max na 80 osób, chociaż może coś sie po remoncie zmieniło. Sprawdź. Jedzenie jest tam dobre. Nie martwisz się o nic.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

alli

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 11, 2010, 18:17:40 »
Mam pytanie odnośnie restauracji Mini Max w Bartoszewie. Jak wygląda wesele, ile tak naprawdę sala mieści osób (bo nie wierzę, że 120) i czy bardzo przeszkadza brak klimatyzacji, jak z jedzeniem i obsługą. Niestety nie byłam tam na weselu więc nie mam pojęcia co i jak. Jeśli znacie jakieś konkrety, będę bardzo wdzięczna.

kris

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 12, 2010, 19:39:26 »
osobiśćie polecam zajazd leśny w trzebieży są tam 2 sale duży ogród  cisza i spokój polecam  zajazd mozna obejrzeć na stronie zajazdu i youtube

[ Dodano: 2010-02-12, 19:48 ]
jeśli chodzi o wesele to polecam zajazd leśny trzebież 1ładna okolica.2 zielono jak w bajce.3 osobne sale .4 piekny ogród jeden minus mało pokoji  ale trzebież ma pare hoteli osrodków iwyjdzie napewno taniej jak w dużych  hotelach  zycze wspaniałego wesela

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 25, 2010, 20:55:59 »
Szukając sali nie mamy zbyt wielkiego wyboru, albo terminy są zajęte daleko w przód, albo sala nie ma noclegów dla przyjezdnych, albo jest zbyt drogo za osobę, albo nie ma czegoś innego itd...
Nie mam żadnego interesu polecając Dobosza, źle mówią o jedzeniu i o innych takich, ale przecież menu, to wybór młodych wynajmujących salę, jakie zamówili i za jakie zapłacili, takie będą mieli. Jeśli jedzenia jest mało, to nie wina Dobosza, lecz tych, co zamawiają salę i menu.
Dobosz ma bardzo ładne sale, z klimatyzacją, a to latem ważne, muzyka chociażby byłą grana głośno przez orkiestrę, to przy stołach można spokojnie rozmawiać, sale nie dudnią jak inne, niestety brakuje parkingów.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 25, 2010, 21:45:46 »
Cytat: "Angelika"
źle mówią o jedzeniu i o innych takich, ale przecież menu, to wybór młodych wynajmujących salę, jakie zamówili i za jakie zapłacili, takie będą mieli.
wątpię moja droga, żeby którakolwiek młoda para zamawiała stare mięso albo nie dopieczone. A właśnie o takim czymś słyszałam. Nie jest wcale miłe, jak podchodzą do Ciebie goście i informują, że coś z dania " śmierdzi"...
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

karolina

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 27, 2010, 17:28:55 »
Cytat: "Angelika"
Szukając sali nie mamy zbyt wielkiego wyboru, albo terminy są zajęte daleko w przód, albo sala nie ma noclegów dla przyjezdnych, albo jest zbyt drogo za osobę, albo nie ma czegoś innego itd...
Nie mam żadnego interesu polecając Dobosza, źle mówią o jedzeniu i o innych takich, ale przecież menu, to wybór młodych wynajmujących salę, jakie zamówili i za jakie zapłacili, takie będą mieli. Jeśli jedzenia jest mało, to nie wina Dobosza, lecz tych, co zamawiają salę i menu.
Dobosz ma bardzo ładne sale, z klimatyzacją, a to latem ważne, muzyka chociażby byłą grana głośno przez orkiestrę, to przy stołach można spokojnie rozmawiać, sale nie dudnią jak inne, niestety brakuje parkingów.


my swoje wesele też organizujemy w Doboszu. Polecam

[ Dodano: 2010-03-27, 17:35 ]
Cytat: "grubcia1982"
A właśnie o takim czymś słyszałam.


polecam nie polegać na pogłoskach tylko przekonać się na własnej skórze. Ja też o wielu sprawach słyszałam " a gdy miałam stycznośc z nim na :żywo: okazywało się że jest inaczej,
W hotelu byłam już gościem weselnym , nie znalazłam nic śmierdzacego, starego niedopieczonego. Dania były ciepłe obsługa miła. Swoje wesele też robimy w hotelu. polecam

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 28, 2010, 20:14:10 »
Cytat: "grubcia1982"
wątpię moja droga, żeby którakolwiek młoda para zamawiała stare mięso albo nie dopieczone

Jeśli tak to przepraszam, o tym nie słyszałam.
Myślę, że najlepiej jednak posiłkować się opiniami tych, którzy korzystali z sal i menu u Dobosza, bo ludzie jak to ludzie jeśli nie ujmą, to na pewno dołożą, a najczęściej w stronę negatywną...
Byłoby fajnie, gdybyś Karolino po weselu napisała tutaj - jak było  :chef:
- Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 28, 2010, 23:46:18 »
Cytat: "Angelika"
Myślę, że najlepiej jednak posiłkować się opiniami tych, którzy korzystali z sal i menu u Dobosza
właśnie posiadam tego typu opinie od dwóch osób, które wyprawiały wesele w Doboszu. A wiadomo, że raz wyjdzie tak a raz inaczej. ja na szczęście mam już ten problem od 7 lat za sobą- a miałam wesele w Anatazie ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Ata

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 29, 2010, 10:26:12 »
w lipcu ubieglego roku bawilam sie w Bartoszewie na weselu-wszytsko super, jedzenie, obsluga, ale bylo ok85 osob i moim zdaniem to max zeby sie tam nie cisnac, nie wyobrazam sobie pomieszczenia tam 120 osob.Swietna sprawa jest tam czesc posilkow podawanych z grila na zewnatrz.
A we wrzesniu bylismy na weselu w Doboszu-i jedzenie ok-ale bez szalu i nie za duzo, minus- w dniu wesela okazalo sie ze nie maja tylu pokoi ile bylo rezerwowane,i pokoju dla Pary Mlodej-w zamian za to zalokowali ich w Trezbiezy! generalnie bylo sporo wpadek oraganizacyjnych, dluugie oczekiwanie na jedzienie i ciasno bo organizowane byly dwa wesela w tym samy czasie. Wiec ja osobiscie gdybym miala polecac to zdecydowanie lepiej wygladalo to w Bartoszewie.

Ally

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 03, 2010, 11:54:34 »
byłam na weselu w Doboszu i byłam zachwycona jak wszyscy goście. jedzenie było pyszne - naprawdę ! :D ( szczególnie polecam pieczonego prosiaczka :p ) . Wydaje mi się, ze to wszystko zależy od tego jak narzeczeni dopilnują organizacji tego wesela. Co mogę jeszcze powiedzieć o tym weselu hm. Sala była pięknie ustrojona , dużo miejsca . Bardzo tam elegancko . Moim zdaniem warto zapłacić trochę więcej niż na jakiejś stołówce i zrobić super weselicho w Doboszu :)

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 09, 2010, 21:04:12 »
Ja od znajomych słyszałam ze narzekają w Doboszu na jedzenie wszystko wyliczone bez dokładek, a poza tym super. O Bartoszewie słyszałam że ok. sala, jedzenie itp. Tylko tam jest jeden minus parkiet śliski goście sie przewracają.