Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zajazd Leśny w Trzebieży  (Przeczytany 14696 razy)

gg-g

  • Gość
Zajazd Leśny w Trzebieży
« dnia: Czerwca 12, 2009, 07:35:39 »
Witam. Czy ktoś miał okazję bawić się w tym lokalu na weselu lub innej tego typu imprezie? Proszę o wszelkie informacje co do obsługi, jedzenia, itd.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2009, 08:47:26 »
Cześć. 2 tyg temu byłem tam na poczęstunku z okazji I Komunii Świętej. Okolica wspaniała, dużo zieleni, wspaniały ogród, cisza. Obsługa jak najbardziej w porządku - kelner cały czas był do naszej dyspozycji, na bieżąco zbierał puste naczynia, donosił nowe potrawy. Co do jedzenia - na początku wydawało się że było tego dość mało, ale wszyscy wypchali się po brzegi. Był rosołek (z bardzo smacznym wg mnie makaronem - jak domowy) i drugie danie w postaci ziemniaków z wody, plus mięso i surówki. Surówek 3 rodzaje, mięs również. Ogólnie duży plus. Fajny, zadbany i duży lokal. Na wesele myślę OK - choć właściciel mówi, że już na przyszły rok terminy ma zaklepane.
Żeby tak całkiem nie było bez wad to podam 2 wpadki: w słodyczach (mieszanka cukierków) znalazło się sporo sztuk z rysunkiem choineczki świątecznej - stare były i twarde :( A druga rzecz: niedziela, Komunia Święta a właściciel wypuszcza na trawnik dwóch panów z kosiarkami spalinowymi :( Akurat moja córka smacznie spała w wózku (było gorąco), więc trzeba było poprosić panów o zaprzestanie swoich durnych poczynań. Oddalili się od nas, popierdując kosiarkami bliżej lasu...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

gg-g

  • Gość
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2009, 09:28:34 »
Dziękuję za odpowiedz. Wszelkie informacje są cenne, aby wiedzieć na co zwracać ewentualnie uwagę.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 18, 2009, 19:57:01 »
Polecam zajrzeć do kuchni i sprawdzić artykuły z których będą przygotowane posiłki, jak i czystość. To oczywiście tyczy się wszystkich lokali w których zamierzamy urządzić jakąś większą imprezę.

margo

  • Gość
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 19, 2009, 15:38:39 »
Witam, zapraszam do tematu "wesele", a tam dowiecie się co ja myślę o Zajeździe Leśnym w Trzebieży. Absolutnie nie polecam nikomu urządzania tam wesela. To prawda, okolica jest piękna, ale właściciele i kuchnia to po prostu koszmar. Wątpię czy pan właściciel ma już wszystkie terminy zarezerwowane- z tego co wiem to dużo ludzi przejechało się na tym pięknym miejscu (ze mną włącznie) i nikt nie poleca tego lokalu na wesela.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 19, 2009, 16:30:44 »
Co do obsługi na weselu to się nie wypowiem, bo nie byłem. margo, mnie ten lokal pozytywnie zaskoczył, łącznie z jedzeniem i obsługą. Ale skoro jak twierdzisz, że sama na własnym weselu "się przejechałaś" z wyborem lokalu to pewnie piszesz prawdę. Czyli ogólnie - trzeba uważać.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

mkw

  • Gość
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:26:26 »
To prawda, miejsce jest super,sam lokal bardzo elegancki.Ale jedzenie i obsługa na weselu pozostawia wiele do życzenia.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 19, 2009, 22:01:33 »
Bardzo Polecam na Wesele stołówkę w Białej  u pana Ufniarza :) Kapitalna sprawa. Dużo ŻARCIA :D moc atrakcji nasi goście bawili się do 7 rano!!! i to wszystko za przystępną cenę! Wesele na 60 osób kosztowało nas niecałe 9 tyś złotych z poprawinami ( w tym wesele, poprawiny, orkiestra no i  piękne wykonanie ave Maryja w kościele  :) jedyne o co się  martwiliśmy to alkohol :)  Dużo gorących posiłków dużo zimnych  tak naprawdę jedyne miejsce gdzie można zrobić naprawdę dobre wesele w Policach :)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 19, 2009, 22:52:17 »
Potwierdzam wypowiedź poprzednika. Bardzo dobre jedzenie, świetny zespół, znakomita i dyskretna obsługa. Jedzenia dużo, ale stoły nie były nim zawalone, w miarę potrzeby kelnerki donosiły miski z potrawami. W ciągu zabawy weselnej było kilka posiłków gorących. Szczególnie pyszne były krokieciki z czymś, czego nie umiem dokładnie określić (to chyba był ser). Poza wszystko było znakomite w smaku. Wystarczająco dużo picia. Cena przystępna. Przed weselem powitanie chlebem i solą, pierwszy taniec młodych, oczepiny, świetne konkursy dla młodych i gości i inne drobne elementy, które są na każdym weselu-to wszystko było dobrze poprowadzone. Po weselu całe jedzenie profesjonalnie zapakowano, by można było zabrać je do domu. Sala ładnie przystrojona.  Wszystko, co ustalono przed weselem, zostało dotrzymane.
Jak wesele, to u Ufniarza!
Pozdrawiam.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 19, 2009, 23:05:26 »
Cytat: "ArieL"
no i piękne wykonanie ave Maryja w kościele


Pani, która tak pięknie wykonywała ave maryja w kościele to ... dr Kryva z Mediki :)
Aktualnie dłużej nieobecna z powodów rodzinnych, jak również aktualnie nie występuje u p. Ufniarza.

Cytat: "koko"
Jak wesele, to u Ufniarza!


Również potwierdzam POZYTYWNĄ opinię poprzedników!
Do dziś miło wspominamy z mężem nasze wesele, jak również miło jest nam czasem zamienić z p. Ufniarzem kilka słów podczas spotkań "na mieście".
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

uuu

  • Gość
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #10 dnia: Września 19, 2009, 16:19:45 »
Właściciel tragiczny, niesympatyczny oszust jego żona również bardzo niesympatyczna. nie nadaja się do prowadzenia lokalu. Jedzenie pod psem. Sam lokal i okolica ok. Na poprawinach kasuje za więcej gości niż stan faktyczny. przy grilu podaje jedzienie gościa w gumofilcach. po poprawinach każe zabierac do domu jedzenie a nie ma nawet na to opakowań, daje brudne kartony po pomidorach. kawa i herbata podawane sa w zwykłych dzbankach zamiast w termosach wiec sa zimne. rano po weselu gością którzy nocowali w pokojach każe płacić za dzbanek kawy 30 zł --żenada. nie polecam

kris

  • Gość
Re: Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #11 dnia: Października 11, 2009, 21:22:48 »
Cytat: "gg-g"
Witam. Czy ktoś miał okazję bawić się w tym lokalu na weselu lub innej tego typu imprezie? Proszę o wszelkie informacje co do obsługi, jedzenia, itd.

 
mialem okazje bawić sie tam trzy razy dwa wesela bylo tam super obsluga bardzo mila o  co  poprosilem malem to natychmiast szybko podawane posiłki  .jedzenie jest pyszne nie zgodze sie z tym co piszą ze jedzenie  stare i  griluje gość  w gumowcach o ile wiem ze grilujetam dobze zbudowany dobże ubrany imiły właściciela żięć  byłemtak zachwycony tym lokalem duzo zieleni stawik z rybami  trzeci raz byłem na sylwka było super własciciel sam osobśćie witał nas przed  zabawą tak jak menu lokalu było uzgodnione wszystko zostało podane ciepłe i szybko naprawde polecam

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #12 dnia: Października 11, 2009, 21:30:44 »
kris, polecam przeczytać, co sie napisało, przed kliknięciem "wyślij"

kris

  • Gość
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #13 dnia: Października 11, 2009, 23:26:39 »
te="jasia"]kris, polecam przeczytać, co sie napisało, przed kliknięciem "wyślij"[/quote]
sorki zabłedy jestem dyslektykiem

To nie jest dobre wytłumaczenie - jeśli chodzi o ortografy, to wiele programów ładnie koloruje na czerwono wszystkie babole ;]. Jeśli chodzi o interpunkcję, to nie wierzę, że przez dysleksję nie wiesz, co to jest kropka. Aczkolwiek wiedzieć, co to jest przecinek, też by wypadało ;]. Więc prosiłbym jednak się do tego trochę bardziej przyłożyć. Pozdrawiam - Kuba

[ Dodano: 2009-10-12, 00:01 ]

co ci do tego jak ja piszę. jak ci sie nie podoba to nie czytaj a pozatym to nie jest glownym tematem tego forum. jak chcesz sie poklocic to idz w sobote do knajpy. nara

Chyba nie skorzystam ;]. Kuba

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Zajazd Leśny w Trzebieży
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 28, 2010, 21:17:18 »
Pan Ufniarz niestety już jako osoba nie zbierze pochwał i zażaleń, gdyż niestety zmarł.
Faktem jest to, że nigdzie w Policach nikt nie zrobi przyjęcia weselnego taniej, była w tym orkiestra, była sala, kuchnia, poprawiny, a i nawet noclegi w internacie, nawet można było przymknąć oko na to, że sala jest zbyt niska i niewielka, że szef wcinał się orkiestrze prowadząc oczepiny i inne konkursy ku niezadowoleniu gości jak i muzyków.
Miejmy nadzieję, że następca przejmujący sale po panu Ufniarzu prowadził ją będzie na tych samych, lub chociaż podobnych warunkach, bo były naprawdę atrakcyjne.