Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nadgorliwość czy cenzura.  (Przeczytany 26096 razy)

szkutnik51

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« dnia: Marca 21, 2009, 13:36:24 »
Dzisiaj dostałem prywatną wiadomość że zostały wykasowane moje trzy posty.

Jeden z nich dotyczył scieżki rowerowej.

Cytuj (zaznaczone)
Twój post:nie na temat


Temat: "[Police] Ścieżki rowerowe"


polbruk jest zly... zle sie na nim jezdzi...a do tego budowanie sciezek rowerowych w taki sposob ze trzeba omijac slupy podjazdy przejazdy etc to glupota...Pojezdzic jezdze do nimiec sciezki rowerowe to luksus a do tego przy granicy maly ruch... polecam

Szkutnik51 napisał:

Wrócę niebawem do tego tematu w projekcie "Tęcza"


Widzę że jestes Admin jasnowidzem a conajmniej geniuszem. Choć może to tylko zwykła prowokacja. Widać zaczynam tu przeszkadzać.
Pozdrawiam

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 21, 2009, 13:42:26 »
Nie zaczynasz przeszkadzać. Nie ja usuwałem, więc już nie nie odzywam [:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 21, 2009, 13:51:23 »
Nie jestem nadgorliwy, cenzurą to też nie jest (zdążyłem już pokochać to słowo ;]) - wątek został oczyszczony z postów, które zboczyły z tematu: były to uwagi skierowane do Ciebie od innych userów, że uprawiasz spammerstwo na forum. Co do wyżej przytoczonego postu poleciał do kosza chyba przez przypadek - ze zmęczenia po 10 godzinnej podróży być może kliknąłem o jeden raz za dużo - za co przepraszam.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 21, 2009, 14:01:50 »
Moją uwagę mogłeś oczyścić ze słów o 'spamowaniu', ale reszta mogła zostać ;>

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 22, 2009, 21:33:59 »
Zbocze lekko z tematu. Czy wy (administratorzy) usuwacie stare tematy?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 22, 2009, 21:43:53 »
Ja nie usuwam.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

budzik

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 22, 2009, 22:19:05 »
Cytat: "Kuba"
Nie jestem nadgorliwy, cenzurą to też nie jest (zdążyłem już pokochać to słowo ;]) - wątek został oczyszczony z postów, które zboczyły z tematu: były to uwagi skierowane do Ciebie od innych userów, że uprawiasz spammerstwo na forum. Co do wyżej przytoczonego postu poleciał do kosza chyba przez przypadek - ze zmęczenia po 10 godzinnej podróży być może kliknąłem o jeden raz za dużo - za co przepraszam.


Po dlugiej podrozy lepiej idz spac.

szkutnik51

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 22, 2009, 22:21:45 »
Cytat: "Kuba"
Nie jestem nadgorliwy, cenzurą to też nie jest (zdążyłem już pokochać to słowo ;]) - wątek został oczyszczony z postów, które zboczyły z tematu: były to uwagi skierowane do Ciebie od innych userów, że uprawiasz spammerstwo na forum.


Witam szanownych forumowiczów. Mam nadzieję że święta mineły ''zajączkowo'' obficie i mokro a nieobecność moja spowodowała poprawę nastrojów. Przymusowy  "urlop" spędzam w Polsce delektując się polskimi potrawami i "potrawkami politycznymi" w wykonaniu polskiej "dyplomacji" a ponieważ żadnych patalogii w NASZYM kraju zauważyć się nie daje więc nudzę się strasznie obserwując lokalną sielankę bo i na forum "wzajemnej adoracji" nic ciekawego się nie dzieje :) Palce aż rwą się do pisania więc postanowiłem dać upust tej chcicy i podzielić się z Wami, szanowni forumowicze moimi refleksjami. Trzymając się tematyki posty moje w obawie przed kolejnym "urlopem :) "i pretekstu do "sprawowania władzy" będą podzielone tematycznie w różnch działach. Zacznę od trzech ostrzeżeń i "wyroku" w stylu iście demokratycznym. Administrator po wykluczeniu w ShoutBox'ie napisał że zostałem zawieszony nie za poglądy lecz obrażanie innych forumowiczów. No to zobaczmy czy faktycznie tak było?

Pierwsze ostrzeżenie i wykasowanie postu po użyciu frazy: "gdyby głupota mogła fruwać byłbyś gołebiem"  w odpowiedzi na prowokacyjny i idiotyczny tekst jakiegoś małolata.
 
Drugie za umieszczenie zdjęcia które nie spełniało wymogów publikacji. Mam nadzieje że tym razem wymóg ten został spełniony. Dziwić się jedynie można że poprzednie, prawie że gołe dupy małolat nie obraziły administratora.
Pierwszy wiosenny ptaszek.


Trzecie w  obrębie czasowym kilku minut za reklamę !? No cóż, ja nazwał bym to promocją ale jakże to przeciwstawiać się "władzy" Można by nad tymi faktami przejśc do porządku dziennego gdyby nie forma. Otóż zapis w regulaminie:

Cytuj (zaznaczone)
Lista ta nie jest listą zamkniętą i może być aktualizowana na zasadzie precedensu.
 pachnie mi bardzo STALINEM !  - "dajcie mi człowieka a ja paragraf na niego znajdę"
Administrator w "kominiarce na twarzy" w przeciągu godziny rozpatrzył sprawę, wydał wyrok  i scięto głowę Szkutnikowi z adnotacją - od wyroku przysługuje odwołanie w terminie 7 dni :)
No cóż, demokracja ma różne odcienie. Przecież jak polscy kibice w kominiarkach,biało-czerwonym szalikiem z orłem i okrzykiem "k...a bić angoli" mogą sławić nasz naród na "występach" w Irlandii to czemu by nie ukrywać twarzy i w Pol(sce)icach. Temat ten poruszałem już wielokrotnie. Zaproponowałem też właścicielowi forum aby management z istotnych powodów nie był anonimowy w odróżnieniu do "pieniaczy" skoro takie zasady na forum obrano.  Niestety odpowiadanie na prywatną pocztę nie jest  zasadą w tym "bagienku" Czemu więc ma służyć to forum? Napewno nie do dyskusji poważnych.
Właściciel twierdzi że nie jest dotowany w żaden sposób z budżetu gminy? w co śmiem wątpić.
Łatwo natomiast zauważyć ukierunkowanie tego forum do celów inwigilacji. Przez kogo? No napewno nie przez sprzedawców pizzy w Policach i śmiem twierdzić że to ja zostałem obrażony.
Janusz Zdanowicz



Cytuj (zaznaczone)
JAK OWŁADNĄC OPINIĄ SPOŁECZNĄ
 Aby owładnąć opinią społeczną, należy ją doprowadzić do dezorientacji, głosząc z róznych stron tyle pogladów sprzecznych i tak długo, dopóki goje nie zbłądzą w tym labiryncie i nie zrozumieja, że najlepiej jest nie mieć żadnych przekonań, co do spraw politycznych, których społeczeństwo nie może być świadome, bowiem świadomy jest ich tylko ten, kto kieruje społeczenstwem.
 Oto tajemnica pierwsza.
 Druga, której posiadanie jest niezbedne dla sprawowania z powodzeniem rządów, polega na tym, by o tyle rozplenić wady narodowe, przyzwyczajenia, namietnosci, warunki współzycia, aby nikt nie mógł zrozumieć tego chaosu oraz żeby ludzie przestali pojmować się wzajemnie.  Srodek ten posłuży jeszcze do zasiania waśni wsród wszystkich partii,  do wyzucia z odwagi wszelkiej inicjatywy osobistej, zdolnej choć trochę szkodzić sprawie naszej.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 22, 2009, 23:18:11 »
Odpowiem krótko. Tak na forum jest ceznura, która wynika z moich osobistych życiowych niepowodzeń, za które wyładowuje się na forum uprzykrzając życie porządnym użytkownikom. Oczywiście nie bez znaczenia są koneksje z lokalnymi władzami, które sowicie nagradzają mnie za wywalanie wszytskich postów, które są sprzeczne z ideologią partyjną. A na poważnie:

Oj wróciłeś z urlopu i wracasz do spraw o których mało kto już pamięta.
Po pierwsze - pisząc o kimś "gdyby głupota mogła fruwać byłbyś gołebiem" obrażamy go. Może w sposób wysublimowany, ale jednak obrażany.
Po drugie, zdjęcie które teraz zamieściłeś widzę teraz pierwszy raz, więc wcześniej ja go nie usuwałem. Ale pewnie bym je wywalił, bo nie każdy przegladjąc forum chce oglądać krocze jakiegoś bezdomnego.
Po trzecie. Reklamujesz swoje prywatne forum. Mogę wiec to uznać za reklamę, a że było to kolejne z rzędu przewinienie to nagroda uległa kumulacji i wygrałeś dwutygodniowe wczasy.
Co do Stalina czy jak to inni mówili Białorusii to po raz kolejny przypominam, że na forum nie ma demokracji. Nie jest to forum gminne, lecz czysto prywatne i jakie zasady będą na nim panować jest kwestią samego właściciela.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 23, 2009, 00:07:39 »
Cytat: "szkutnik51"
Zaproponowałem też właścicielowi forum aby management z istotnych powodów nie był anonimowy w odróżnieniu do "pieniaczy" skoro takie zasady na forum obrano. Niestety odpowiadanie na prywatną pocztę nie jest zasadą w tym "bagienku" Czemu więc ma służyć to forum? Napewno nie do dyskusji poważnych.
Właściciel twierdzi że nie jest dotowany w żaden sposób z budżetu gminy? w co śmiem wątpić.


Management jak to nazwałeś nie jest anonimowy - nie rozumiem - to była propozycja czy nakaz - bo jeśli tylko propozycja - to nie musi to oznaczać że zostanie zrealizowana.
Co do odpowiedzi na prywatną pocztę - odpowiem - jak będę miał lepszy dzień bo co się zabieram do odpowiedzi to mi się odechciewa. Jeśli nie odpowiada Ci to "bagienko" odpuść sobie - nie ma obowiązku uczestniczenia w dyskusji na tym forum.

Jeśli chodzi o dotacje z budżetu gminy - i twoje wątpliwości wyrażane publicznie - jeśli uważasz że jest inaczej udowodnij to - jeśli nie masz dowodów - jest to zwykłe pomówienie - zapytałeś ja ci odpowiedziałem - po co pytasz skoro masz gotową "teorię spiskową"

Cytat: "szkutnik51"
Łatwo natomiast zauważyć ukierunkowanie tego forum do celów inwigilacji. Przez kogo?


 :jupi: W każdy poniedziałek melduję się u burmistrza i komendanta Policji z raportem jako TW ADMIN :). Melduję czy na forum nie pojawił się reakcyjny, plugawy element. Szkutnik51 - nie wiem w jakim świecie żyjesz ale takiej bajki to ja dawno nie słyszałem - wiele zarzutów padało pod adresem administracji - ale INWIGILACJA (pewnie jeszcze PERMANENTNA).

Cytat: "szkutnik51"
pachnie mi bardzo STALINEM ! - "dajcie mi człowieka a ja paragraf na niego znajdę"


Pisz tak dalej - a  paragraf się znajdzie  :rotfl:
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 23, 2009, 01:05:12 »
Jak juz tak ładnie Administracja odpowiada to i ja się dołączę ;).

Cytat: "szkutnik51"
Pierwsze ostrzeżenie i wykasowanie postu po użyciu frazy: "gdyby głupota mogła fruwać byłbyś gołebiem" w odpowiedzi na prowokacyjny i idiotyczny tekst jakiegoś małolata.


Nie chce nic mówić, ale i w tym fragmencie poszedłeś po baaardzo cienkim lodzie...

Cytat: "szkutnik51"
Drugie za umieszczenie zdjęcia które nie spełniało wymogów publikacji. Mam nadzieje że tym razem wymóg ten został spełniony. Dziwić się jedynie można że poprzednie, prawie że gołe dupy małolat nie obraziły administratora.


Okej - jeśli wtedy do Ciebie nie dotarło, to postaram się teraz jeszcze raz Ci to wszystko ładnie wytłumaczyć. Zamieściłeś zdjęcie (to jeszcze wbrew pozorom nie jest powód do sprezentowania Ci ostrzeżenia). Jednak to zdjęcie, dam sobie nawet głowę uciąć jeśli to nieprawda, zostało zrobione bez wiedzy i zgody osoby przedstawionej na pierwszym planie, a ta osoba jest bez trudu do rozpoznania, bo jest on face. Co więcej to zobaczenie tego zdjęcia na pewno nie zrobiłoby przyjemności tej osobie lub jej rodzinie/znajomym. Mogłoby to wręcz oburzyć ich lub obrazić. A tak poza tym coś czuję, że i źródło tej fotografii jest jakieś wątpliwe, bo jakoś Ciebie nie widzę chodzącego z aparatem w ręku i robiącego zdjęcie wszystkim "ciekawym" z jakiegoś powodu osobom. Teraz się odniosę do fotki dziewczyn i już tłumaczę na czym polega różnica i dlaczego nie została ona usunięta. Otóż pomijając już walory estetyczne ;) trochę trudniej jest rozpoznać kogoś po tyłku niż po twarzy, może się mylę?

Cytat: "szkutnik51"
pachnie mi bardzo STALINEM ! - "dajcie mi człowieka a ja paragraf na niego znajdę"


Dziwne, że na TWOIM (bardzo uczęszczanym zresztą) forum jest jakoś dziwnie podobny regulamin do tego, który JA pisałem i który jest wklejony na to forum. Przypadek?

Cytat: "szkutnik51"
Administrator w "kominiarce na twarzy" w przeciągu godziny rozpatrzył sprawę, wydał wyrok i scięto głowę Szkutnikowi z adnotacją - od wyroku przysługuje odwołanie w terminie 7 dni


A mogło byc bez wyroku ;)

Cytat: "szkutnik51"
Czemu więc ma służyć to forum? Napewno nie do dyskusji poważnych.


No fakt, żeby być poważnym forum, nie powinniśmy odrzucać pewnych wartościowych etycznie wątków. Mea Culpa

Cytat: "szkutnik51"
Łatwo natomiast zauważyć ukierunkowanie tego forum do celów inwigilacji

Jeśli to, co my robimy jest inwigilacją, to jak nazwać przeglądanie zawartości czyjegoś komputera i wklejanie cudzych rozmów z komunikatorów?

Jeszcze takie małe post scriptum:
Jeśli jeszcze raz cenzura wulgaryzmów podświetli mi na żółto jakiś wyraz w Twoim poście będę odpowiednio nagradzał

A i jeszcze taka mała przestroga odnośnie recydywy:
Cytat: "Regulamin"

§13. Usunięcie użytkownika:
(...)
• konta użytkowników niereformowalnych, niewykazujących żadnych oznak poprawy zachowania na forum mogą zostać usunięte (osoby takie zostaną pozbawione możliwości wejścia na forum).


Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

szkutnik51

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 23, 2009, 08:31:03 »
Cytat: "Kuba"
Regulamin napisał/a:   

§13. Usunięcie użytkownika:
(...)
• konta użytkowników niereformowalnych, niewykazujących żadnych oznak poprawy zachowania na forum mogą zostać usunięte (osoby takie zostaną pozbawione możliwości wejścia na forum).

 
Dziekuje za pozdrowienia.  Ponieważ nie widzę zasadności w dalszym dialogu w tym temacie skończmy ten dialog. Wątpliwy szacunek do pewnych zasad pozwala wam manipulować poglądami forumowiczów i to nie jest tylko kwestią czy mi się tu podoba czy NIE. Mi nie podoba się brak szacunku do historii, honoru i patriotyzmu wyrażanego poprzez dzisiejsze pokolenie i będę o tym pisał. Możesz oczywiście nacisnąć klawisz usuwając konto ale problem pozostanie i Wiecie o tym tak samo jak i ja. Problem  tego kraju zaczyna się na szczeblu własnie takigo forum i "pnie" się do elit rządzących. Dlatego mamy taką dyplomacje i takich a nie innych polityków. Zapewne brak Wam świadomości co to patriotyzm i sentyment do kraju więc trudno o merytoryczną dyskusje. Moj patriotyzm został urażony właśnie ma tym forum. Wizerunek Polski został wypaczony i swoim działaniem chcecie to pogłębiać. Napisałem w drugim poscie -wstyd być Polakiem. No ale kogo to obchodzi w Policach, prawda? Co się tyczy zarzutów wklejania cudzych postów. Ja używam argumentów - nic pozatym. A jako ciekawostkę odwiedz stronę Kretyn.com a zapewne humor Ci się poprawi :)
Miłego dnia.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 23, 2009, 09:44:57 »
Cytat: "szkutnik51"
Cytat: "Kuba"
Regulamin napisał/a:   

§13. Usunięcie użytkownika:
(...)
• konta użytkowników niereformowalnych, niewykazujących żadnych oznak poprawy zachowania na forum mogą zostać usunięte (osoby takie zostaną pozbawione możliwości wejścia na forum).

 
Dziekuje za pozdrowienia.  Ponieważ nie widzę zasadności w dalszym dialogu w tym temacie skończmy ten dialog. Wątpliwy szacunek do pewnych zasad pozwala wam manipulować poglądami forumowiczów i to nie jest tylko kwestią czy mi się tu podoba czy NIE. Mi nie podoba się brak szacunku do historii, honoru i patriotyzmu wyrażanego poprzez dzisiejsze pokolenie i będę o tym pisał. Możesz oczywiście nacisnąć klawisz usuwając konto ale problem pozostanie i Wiecie o tym tak samo jak i ja. Problem  tego kraju zaczyna się na szczeblu własnie takigo forum i "pnie" się do elit rządzących. Dlatego mamy taką dyplomacje i takich a nie innych polityków. Zapewne brak Wam świadomości co to patriotyzm i sentyment do kraju więc trudno o merytoryczną dyskusje. Moj patriotyzm został urażony właśnie ma tym forum. Wizerunek Polski został wypaczony i swoim działaniem chcecie to pogłębiać. Napisałem w drugim poscie -wstyd być Polakiem. No ale kogo to obchodzi w Policach, prawda? Co się tyczy zarzutów wklejania cudzych postów. Ja używam argumentów - nic pozatym. A jako ciekawostkę odwiedz stronę Kretyn.com a zapewne humor Ci się poprawi :)
Miłego dnia.


Szkutnik pomijam już fakt, że w tym momencie nas obrażasz. (Jak? mówiąc, ze brak nam patriotyzmu. Wiesz nie wiem jak Ty, ale ja nie wstydzę się być Polakiem.) Co ma nasze forum i tematy o remoncie dziurawej drogi czy zimnych autobusach do sentymentu do kraju? Wybacz, ale ja nie widzę logicznego powiązania.

zajac

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 24, 2009, 08:54:00 »
Cytat: "szkutnik51"

 
 Mi nie podoba się brak szacunku do historii, honoru i patriotyzmu wyrażanego poprzez dzisiejsze pokolenie i będę o tym pisał.


A mógłbyś zdefiniować "dzisiejsze pokolenie"? Implikujesz, iż do takiego nie należysz. Jeżeli tak faktycznie uważasz, to twierdzisz zarazem, że nie egzystujesz....

szkutnik51

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 24, 2009, 12:33:26 »
Cytat: "zajac"
Cytat: "szkutnik51"

 
 Mi nie podoba się brak szacunku do historii, honoru i patriotyzmu wyrażanego poprzez dzisiejsze pokolenie i będę o tym pisał.


A mógłbyś zdefiniować "dzisiejsze pokolenie"? Implikujesz, iż do takiego nie należysz. Jeżeli tak faktycznie uważasz, to twierdzisz zarazem, że nie egzystujesz....


Bardzo chętnie Ci to wytłumacze pod warunkiem że podasz ile masz lat i ile klas szkoły zaliczyleś. Z "gabinetem cieni"  nie prowadzę polemiki. A pozatym argumenty, argumenty, argumenty ! Spróbuj udowodnić że to Ty masz racje. Oglądam teraz "cyrk w sejmie" i dobrze żebyś i Ty to zobaczył. latwiej Ci będzie zrozumieć moje argumenty no i fakty na których bazuje.
Pozdrawaim, wracam do cyrku :)