Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nadgorliwość czy cenzura.  (Przeczytany 25808 razy)

zajac

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 24, 2009, 13:59:12 »
Czy wiek jest tutaj głównym wyznacznikiem czegokolwiek? Co również ma ilość skończonych lat do niemożności prowadzenia polemiki?
Jeżeli byś bardzo chciał drogi użytkowniku, to znalazłbyś jakieś informacje na mój temat. Eksponować swojej persony "explicite" natomiast nie mam zamiaru.

Czyż wykazanie braku ciągu logicznego w twej wiadomości nie jest wystarczającym argumentem? Nawiązałem do "sformułowania" przez ciebie użytego, zadałem pytanie. Nie chcesz/nie możesz/nie potrafisz na nie odpowiedzieć? Szkoda, wiarygodność twa traci.

I na koniec, dlaczegóż miałbym obejrzeć "cyrk"? Czy rzuciłoby to nowe światło na twą wiadomość?

metempsychol

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 24, 2009, 20:05:36 »
Powinieneś podać swój wiek, żeby usłyszeć, że jesteś za młody, żeby pewne rzeczy zrozumieć, i żeby usłyszeć, że powinieneś słuchać starszych.

Mam wrażenie, że niektórym nudzi się w domach i po prostu specjalnie wszczynają konflikty.

szkutnik51

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 24, 2009, 22:17:49 »
Cytat: "zajac"
Czy wiek jest tutaj głównym wyznacznikiem czegokolwiek? Co również ma ilość skończonych lat do niemożności prowadzenia polemiki?


Ponieważ wykracza to poza ramy tego działu odpowiem Ci w Polityce

[ Dodano: 2009-04-24, 23:09 ]
Cytat: "Plm"
Co ma nasze forum i tematy o remoncie dziurawej drogi czy zimnych autobusach do sentymentu do kraju? Wybacz, ale ja nie widzę logicznego powiązania.


Sorry! zwracam honor. Nie wiedziałem że "TO Forum" ma tylko takie aspiracje :)

[ Dodano: 2009-04-27, 12:42 ]
Cytat: "admin"
Pisz tak dalej - a paragraf się znajdzie :rotfl:


Chciałbym administratorze zauważyć że jestem wieleokrotnie zastraszany na forum przez np. Yak'a piszącego w liczbie mnogiej "szkutnikiem się zajmiemy" Czy może Pan też należy do tej mafii?
:
Cytuj (zaznaczone)
yak napisał/a:
Finis coronat opus - koniec wieńczy dzieło. Poczekaj Robercie. Szkutnikiem się zajmiemy w stosownym momencie


Cytuj (zaznaczone)
Działaj. Koniec jest bliski. Nie wierzysz?


Może by dopisać coś stosownego w regulaminie?

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 27, 2009, 13:19:50 »
Cytat: "szkutnik51"
Chciałbym administratorze zauważyć że jestem wieleokrotnie zastraszany na forum przez np. Yak'a piszącego w liczbie mnogiej "szkutnikiem się zajmiemy" Czy może Pan też należy do tej mafii?


Już widzę jak YAK tryska radością - że ktoś publicznie pisze że należy do mafii :)

Czy Pan reprezentuje FBI, CIA że pyta mnie o przynależność do mafii? :)

co do stwierdzenia "szkutnikiem się zajmiemy" - to źle odczytał Pan intencje piszącego :) To nie próba zastraszenia ale pomocy. Jako że ciągle czytamy - iż nie radzi sobie Pan z polską rzeczywistością - napotykając na każdym kroku na problemy - chcemy Panu pokazać jak się przechodzi w Polsce przez ulicę, ile razy należy pukać, i jak się wypełnia druki, gdzie należy chodzić aby nie spotykać narkomanów, pokażemy Panu że nie każde dziecko w Policach puszcza się za ciuchy - a policzanie to nie plemię z amazonii - i dotarła do nas technika, i nie jesteśmy gorszymi patriotami - tylko dlatego że non stop mieszkamy w Polsce. Pokażemy że nie jesteśmy gorsi - tylko dlatego że nie bujaliśmy kijem j... kangurowi. Chcemy być życzliwi :) o ile jesteśmy godni pomóc - proszę napisać kiedy przyjedzie Pan do Polic - to przelecimy się ze szmatkami po Policach - posprzątamy, dzieci się ubierze ładniej, a w urzędach rozpyli się gaz rozweselający i będzie git. :)
Wirtualne Police - www.police24.pl

szkutnik51

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 27, 2009, 23:09:31 »
Cytat: "admin"
proszę napisać kiedy przyjedzie Pan do Polic - to przelecimy się ze szmatkami po Policach - posprzątamy, dzieci się ubierze ładniej, a w urzędach rozpyli się gaz rozweselający i będzie git. :)


Właśnie jestem, od dwóch tygodni. Więc wezcie się do roboty bo Albania tuż, tuż. Ożywienie napewno nastąpi przed wyborami a ta Twoja "wylęgarnia idotów" zapewne się przyda do wyboru nowych władz i przyszłych posłów do "cyrku" na Wiejskiej. Masz poczucie humoru a ja mam czas. Do zobaczenia w Policach.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 27, 2009, 23:42:52 »
Cytat: "szkutnik51"
Ożywienie napewno nastąpi przed wyborami a ta Twoja "wylęgarnia idotów" zapewne się przyda do wyboru nowych władz i przyszłych posłów do "cyrku" na Wiejskiej.

Ożywienie jak widzę już jest. Gdybyś dłużej interesował się Policami - to byś wiedział że przed poprzednimi wyborami (2006 r.) na tym właśnie forum w związku z wyborami była blokada na treści polityczne - aby to forum nie było areną walki przedwyborczej.
"Wylegarnia idiotów" - fakt od czasu do czasu pojawia się ktoś, ale też szybko znika - sam lub z niewielką pomocą administracji.
Obrażając wszystkich dookoła nie zjednasz sobie wyborców :)

Mam poczucie humoru - bo gdybym go nie miał to czytając takie bzdury dawno zszedłbym na zawał - a u nas w Polsce służba zdrowia jest na etapie wczesnego średniowiecza leczą pijawkami i ziołami, zanim by mnie pogotowie furmanką dowiozło do pokrytego strzechą szpitala - mógłbym tego nie przeżyć. Nie to co w USA - tam nawet zegarki mają najszybsze. :)
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 28, 2009, 21:12:50 »
Cenzura jest elegancka na tym forum. O taki post mi wykasowano:

Cytuj (zaznaczone)
Kupę zrób. Albo podajesz jakieś konkretne źródła, albo stfu, bo póki
co się ośmieszasz i powtarzasz wszystkim znane plotki.


Parodia.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 28, 2009, 21:25:29 »
Gdyby nie tekst o kupie post nie zostałby usunięty.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 28, 2009, 22:01:07 »
Kupa to nie wulgaryzm. Miałem napisać "zesraj się" ?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 28, 2009, 22:03:02 »
Czy dzentelmenowi przystoi takie wyrażanie swoich poglądów? To już nie mi oceniać, ale to ma być forum a nie komentarze onetu, więc dlatego czasem tnie się ostrzej.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 23, 2009, 20:55:08 »
Moderacja jak zwykle na gimnazjalnym poziomie. ;] Pozdrowienia dla Kuby, który kasuje posty na temat. ;*

Aż więcej szkoda pisać.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

elsevier

  • Gość
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 23, 2009, 20:56:51 »
Administrator KUBA - Naczelny Cenzor RP :):).

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 23, 2009, 21:00:02 »
Niech ktoś mi wytłumaczy, co ma bezproduktywna kłótnia, co ma robić pracownik, do tego wątku to mu pogratuluję ;). A za pozdrowienia dziękuję.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 23, 2009, 21:03:59 »
Wskaż, gdzie tam była kłótnia? Nie wiem jak inne posty, ale ja dyskutowałem z mietkiem na temat tego co może pracodawca na przykładzie ZCh. Dodatkowo grzecznie wychwaliłem szkutnika za jego zdolności paranormalne.

Ale oczywiście gimnazjum widzi tylko to, co chce widzieć. Cóż, przywykłem już.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nadgorliwość czy cenzura.
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 23, 2009, 21:07:52 »
Cytat: "KrP"
Ale oczywiście gimnazjum widzi tylko to, co chce widzieć. Cóż, przywykłem już.


A ja znów nie wiem, czy chciałeś mnie obrazić. No ale chyba już też do tego przywykłem ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy