Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Pub "Trzech" jest:

Dobry
11 (13.3%)
Może być
2 (2.4%)
Nie warto zaglądać
7 (8.4%)
Nie dla mnie
20 (24.1%)
Należy go zamknąć
43 (51.8%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: Marca 10, 2009, 02:29:45

Autor Wątek: [Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"  (Przeczytany 23984 razy)

szkutnik51

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 19, 2009, 22:10:13 »
Cytat: "yak"

Zarzuty estetyczno-społeczne. Drodzy Respondenci! Macie rację w ocenach, ale… Ale trzeba widzieć nas, Polaków, w całej skomplikowanej złożoności zjawisk społecznych. Młodsi mnie nie pojmą, starsi wspomną i zrozumieją. Cóż to, nigdy nie byliście „w mordowniach” Grabowa, Golęcina i Gocławia? „Szkutnik” mi rówieśnikiem. Przecież nie powiesz Kolego, że nim wyjechałeś z Kraju zwykłym prawiczkiem byłeś?


.... ano nie, w latach 70 prowadziłem dyskoteki ( znane także w Policach ) w Skolwinie. Lokal zwany "Bacchus" był wtedy takim folklorem :) ale....... ale było inaczej :)  Ten krzywy nos to stamtąd :)  sztacheta od piłkarzy "skolwina" :)
  P. S. z satysfakcją zauważam argumenty.  Ale wola "ludu" jest inna i trzeba to szanować

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 19, 2009, 23:51:49 »
Cytat: "yak"


„Pub Trzech” niebawem (jeszcze trochę) zniknie i sądząc po zgorszonych ocenach mało kto go będzie żałował.


A jakieś przybliżone ramy czasowe? na Euro 2012, 2030 czy na floating garden 2050? [:

yak

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 20, 2009, 00:40:08 »
O ile wiem terminem jest chyba koniec tego roku, albo jakiś nieodległy moment w roku następnym. Nie zapamiętałem, jednak to (wg zapowiedzi) ma się stać przed końcem tej kadencji. Tyle tylko, że "ma się stać" i "się stanie" to czasem dwie różne sprawy.

odezwa

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 01, 2009, 02:04:22 »
Żona pyta męża bijącego brawo po zakończonym spektaklu. Klaszczesz dlatego, że tak bardzo podobała ci się ta sztuka? Nie, klaszczę z uciechy, że się już skończyła.
Chyba niejeden z nas będzie klaskać jak zamkną ten lokalik.

pikuś

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 25, 2009, 12:51:39 »
Pub  3 łojoj...  Raz tam byłam to swojej trzeźwości nie zniosłam i musiałam wyjść. Tam na trzeźwo chyba nie da się  spędzić czasu, co tam się działo ufff... Może sobie wyobrazić tylko ten kto tam chodź raz był.

mr.Alex

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 02, 2009, 13:51:32 »
to jeszcze tego nie zamknęli? chodzą plotki po mieście ze maja zamykać, i co? ja jestem jak najbardzie ZA zamknieciem tej nory, tylko ciekawe gdzie ci ludzie sie przeniosa jak zamkna pub trzech... najbliżej maja do EURO, ale mam nadzieje ze tak sie nie stanie, to by byla porazka, nie wyobrazam sobie takiej klienteli w euro jak sie spotkam tam ze znajomymi!!

ktos_napewno

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 06, 2009, 20:26:49 »
Jak ktos lubi to niech sobie tam chodzi, sam nie raz tam wstępowałem :faja:

Police

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 28, 2010, 09:53:57 »
jednym slowem melina melina i jeszcze raz melina dobrze ze to wkoncu zamkneli

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 28, 2010, 09:58:48 »
To był normalny Burdel a nie zaden Pub,goście tańczyli na stołach,i jedli chleb ze smalcem.Jednej meliny mniej. :lol2:
piecia

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 28, 2010, 13:57:22 »
Cytat: "odezwa"
Żona pyta męża bijącego brawo po zakończonym spektaklu. Klaszczesz dlatego, że tak bardzo podobała ci się ta sztuka? Nie, klaszczę z uciechy, że się już skończyła.
Chyba niejeden z nas będzie klaskać jak zamkną ten lokalik.


Napewno zadowolony będzie szkutnik51 :)
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

kod-88

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 03, 2010, 06:32:22 »
SPELUNA       MORDO BIJNIA

qwe999

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 06, 2010, 21:25:31 »
Mordownia, powinni zamknąć. :X

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 06, 2010, 22:20:37 »
Cytat: "qwe999"
Mordownia, powinni zamknąć. :X



Chłopie już dawno zamknęli :D :D. Z choinki się urwałeś? :D
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

yak

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 06, 2010, 22:55:11 »
A ja Wam przypomnę to, co już raz kiedyś tu napisałem, a czego nikt nie wziął pod uwagę, choć jest to jakiś przyczynek do historii współczesnych Polic. Niestety trudno się przebić z refleksjami ogólniejszej natury. Oto powtórzenie dawniejszej wypowiedzi:

"To nie jest prosty temat. „Pub Trzech” ma długą historię i jest fragmentem dziejów polickiego folkloru od lat 90. XX w. Nie pamiętam, ile lat działalności liczy, ale 15 na pewno. Od samego początku był pomyślany jako propozycja dla pewnej warstwy społecznej - niskopłatnych robotników niewykwalifikowanych. Takich, których dziadowie bawili się na warszawskim Powiślu lub na warszawskiej Pradze w nader nieskomplikowany sposób. Ale bez większych awantur i rozróby.
Obserwowałem dzieje pubu, ba – w miarę możliwości - jako człek zaprzyjaźniony z właścicielami, to i owo opisywałem. Bo były momenty interesujące, zwłaszcza pomysły A.S. idące w stronę restauracji czegoś, co nazwałbym „tradycją Stanisława Grzesiuka” („Boso, ale w ostrogach”). J.B. – drugi współwłaściciel (trzeci funkcjonuje w Norwegii, poszedł własną drogą) tej linii się nie sprzeciwiał. Efektem – powodzenie. Nigdzie takich „sztajerków”, jak w „Pubie Trzech” nie słyszałem.

Zarzuty estetyczno-społeczne. Drodzy Respondenci! Macie rację w ocenach, ale… Ale trzeba widzieć nas, Polaków, w całej skomplikowanej złożoności zjawisk społecznych. Młodsi mnie nie pojmą, starsi wspomną i zrozumieją. Cóż to, nigdy nie byliście „w mordowniach” Grabowa, Golęcina i Gocławia? „Szkutnik” mi rówieśnikiem. Przecież nie powiesz Kolego, że nim wyjechałeś z Kraju zwykłym prawiczkiem byłeś?

„Pub Trzech” miał zresztą w Policach replikę – spalona knajpa „U Grzecha”, blisko, właściwie opodal. Dawne, niedawne dzieje. „Grzech” (fajny gość G.G.) nie miał do knajp wiele szczęścia. Rozkręcał je sprawnie, a potem ciągle mu się paliły. Ale któż starszy nie wspomni niepowtarzalnej atmosfery trzebieskiego „Zalewu”?

Wracając do „Pubu” – w ciągu wieloletniej działalności większych skandali nie było. O ile wiem – NIKT się nie zatruł, nikogo nie zabito, ani nie pobito „na amen”. Tam było i jest bezpieczniej, niż w niejednym renomowanym lokalu. W niedawnych, lecz dziś już historycznych Policach, były trzy lokale gwarantujące bezpieczeństwo klienteli. „Pub Trzech”, „Orion” – Leszka Żuchowicza (też działa w Norwegii) i „Kebab” Marka-Hasana, nomen-omen Nitrasa, popularnego Turka. Jeśli przyszedłeś w roli gościa – włos nie miał prawa spaść ci z głowy.

„Pub Trzech” dożywa lat swoich. Kres jest wyznaczony, właściciele o tym wiedzą. Coś nieco ponad rok temu pewien prominent gminny usiłował go przyspieszyć, bo mu się jeden ze wspólników nie spodobał. Przyznaję, że włożyłem „brudny”, „czysty”, w każdym razie własny palec w tę sprawę. A sekundował mi wysokiej rangi policki polityk. Nazwiska nie ujawnię, kto to mógł być – łatwo pojąć znając moje powiązania. Pospołu zatrzymaliśmy „prominenta” w zapałach, wychodząc z założenia, że verbum nobile debet esse stabile. Słowo szlacheckie winno być dotrzymane.

„Pub Trzech” niebawem (jeszcze trochę) zniknie i sądząc po zgorszonych ocenach mało kto go będzie żałował. Ale wraz z nim rozpłynie się w niepamięci solidny odcinek polickiego folkloru z przełomu wieków. A może się nie rozpłynie? Są tacy, co pamiętają.
Andrzeja i Jacka – właścicieli „Pubu” - pozdrawiam. Przepraszam „zawiedzionych”. Ludzie miewają nieoczekiwane powiązania. Ja też."

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 07, 2010, 19:45:30 »
Cytat: "yak"
„Kebab” Marka-Hasana, nomen-omen Nitrasa, popularnego Turka.

W jakich kręgach popularnego?