Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Pub "Trzech" jest:

Dobry
11 (13.3%)
Może być
2 (2.4%)
Nie warto zaglądać
7 (8.4%)
Nie dla mnie
20 (24.1%)
Należy go zamknąć
43 (51.8%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: Marca 10, 2009, 02:29:45

Autor Wątek: [Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"  (Przeczytany 23938 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 14, 2009, 22:32:52 »
Ciekawe że Sanepid tego nie kontroluje i nie zamknie?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 14, 2009, 22:43:12 »
Ehh gdyby to wyburzyć (razem ze sklepem meblowym) i otworzyć kawiarnie z widokiem na skwer... ehh marzenia...

jurgenson

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 14, 2009, 22:51:23 »
Cytat: "xxpirat"
Z drugiej strony niech bedzie takie miejsce z tego względu że każde bydło musi mieć swoją oborę  .


Jest to świetna odpowiedż jeżeli chodzi o Police!!!!!
Jakby odzwierciedlenie wysiłku naszych władz - podsumowanie ery Pisańskiego!!

Naprawde świetne !

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:03:10 »
Cytat: "Plm"
Ehh gdyby to wyburzyć (razem ze sklepem meblowym) i otworzyć kawiarnie z widokiem na skwer... ehh marzenia...


oj tak, takie kulturalne miejsce gdzie w niedzielne popołudnie można usiąść i wypić kawkę to był by dobry pomysł, no i obok park :) no wszystko by się jakoś ładniej komponowało

jurgenson

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:26:59 »
Cytat: "DJK"
oj tak, takie kulturalne miejsce gdzie w niedzielne popołudnie można usiąść i wypić kawkę to był by dobry pomysł, no i obok park  no wszystko by się jakoś ładniej komponowało


Jak widać władze Gminne nie komponuja sie w takim krajobrazie , skoro dotychczas nikt o tym nie pomyślał - wszyscy jednogłośnie uważaja że ta polanka od pijatyki w zupełności powinna wszystkim wystarczeć.
Reszta na deptak do Trzebieży i nie wybrzydzać - jest pieknie i zielono !!!

szkutnik51

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 15, 2009, 02:18:40 »
Cytat: "DJK"
Dziwne układy panują skoro coś takiego i to na głównej ulicy w Policach, zaraz na przeciw pomnika Papieża funkcjonuje. Wstyd dla miasta.



.... i SLD bo jak dobrze pamiętam współwłaścicielem jest sekretarz polickie SLD.

Offline anita

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 15, 2009, 14:43:29 »
chodzą słuchy że P3 ma być wyburzony meblowy również oraz złomowisko z tyłu budynku i w tym miejscu ma być wybudowany budynek mieszkalny ;D

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 15, 2009, 15:57:23 »
Cytat: "anita"
chodzą słuchy że P3 ma być wyburzony meblowy również oraz złomowisko z tyłu budynku i w tym miejscu ma być wybudowany budynek mieszkalny ;D


obyś miała rację  :) już lepszy budynek mieszkalny od P3

joanna03

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 15, 2009, 17:35:03 »
moim zdanie ten "lokal" robi tak zwany obciach Policom... i troche to się "gryzie" z tym, że jest taka rzeźnia zaraz przy pomniku Papieża...

Kaja

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 16, 2009, 10:09:05 »
Zamknąć!!

szkutnik51

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 17, 2009, 03:44:32 »
Cytat: "Kaja"
Zamknąć!!


Sądząc po ankiecie to chociaż w jednym policzanie się zgadzają. A może by tak wspólna petycja do władz? Od czegoś trzeba zacząć !?

Panie Janku, pomoże Pan?

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 17, 2009, 09:26:44 »
Cytat: "xxpirat"
Z drugiej strony niech bedzie takie miejsce z tego względu że każde bydło musi mieć swoją oborę

 zgadzam sie i uważam że taki lokal powinien zostac przeniesiony między netto a komendę policji

mardomwik

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 17, 2009, 17:34:20 »
jeden wielki syf i nic więcej . chołota się tam bawi

[ Dodano: 2009-06-17, 17:34 ]
najlepiej to przenieść go koło samej komendy ;)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 17, 2009, 19:16:39 »
Wniosek nie chcemy w Policach takich spelun . :faja:

yak

  • Gość
[Police] Jaka jest Wasza opinia o pub'ie "Trzech"
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 17, 2009, 23:21:55 »
Witam, wszak mnie wywołano do tablicy…

To nie jest prosty temat. „Pub Trzech” ma długą historię i jest fragmentem dziejów polickiego folkloru od lat 90. XX w. Nie pamiętam, ile lat działalności liczy, ale 15 na pewno. Od samego początku był pomyślany jako propozycja dla pewnej warstwy społecznej - niskopłatnych robotników niewykwalifikowanych. Takich, których dziadowie bawili się na warszawskim Powiślu lub na warszawskiej Pradze w nader nieskomplikowany sposób. Ale bez większych awantur i rozróby.
Obserwowałem dzieje pubu, ba – w miarę możliwości - jako człek zaprzyjaźniony z właścicielami, to i owo opisywałem. Bo były momenty interesujące, zwłaszcza pomysły A.S. idące w stronę restauracji czegoś, co nazwałbym „tradycją Stanisława Grzesiuka” („Boso, ale w ostrogach”). J.B. – drugi współwłaściciel (trzeci funkcjonuje w Norwegii, poszedł własną drogą) tej linii się nie sprzeciwiał. Efektem – powodzenie. Nigdzie takich „sztajerków”, jak w „Pubie Trzech” nie słyszałem.

Zarzuty estetyczno-społeczne. Drodzy Respondenci! Macie rację w ocenach, ale… Ale trzeba widzieć nas, Polaków, w całej skomplikowanej złożoności zjawisk społecznych. Młodsi mnie nie pojmą, starsi wspomną i zrozumieją. Cóż to, nigdy nie byliście „w mordowniach” Grabowa, Golęcina i Gocławia? „Szkutnik” mi rówieśnikiem. Przecież nie powiesz Kolego, że nim wyjechałeś z Kraju zwykłym prawiczkiem byłeś?

„Pub Trzech” miał zresztą w Policach replikę – spalona knajpa „U Grzecha”, blisko, właściwie opodal. Dawne, niedawne dzieje. „Grzech” (fajny gość G.G.) nie miał do knajp wiele szczęścia. Rozkręcał je sprawnie, a potem ciągle mu się paliły. Ale któż starszy nie wspomni niepowtarzalnej atmosfery trzebieskiego „Zalewu”?

Wracając do „Pubu” – w ciągu wieloletniej działalności większych skandali nie było. O ile wiem – NIKT się nie zatruł, nikogo nie zabito, ani nie pobito „na amen”. Tam było i jest bezpieczniej, niż w niejednym renomowanym lokalu. W niedawnych, lecz dziś już historycznych Policach, były trzy lokale gwarantujące bezpieczeństwo klienteli. „Pub Trzech”, „Orion” – Leszka Żuchowicza (też działa w Norwegii) i „Kebab” Marka-Hasana, nomen-omen Nitrasa, popularnego Turka. Jeśli przyszedłeś w roli gościa – włos nie miał prawa spaść ci z głowy.

„Pub Trzech” dożywa lat swoich. Kres jest wyznaczony, właściciele o tym wiedzą. Coś nieco ponad rok temu pewien prominent gminny usiłował go przyspieszyć, bo mu się jeden ze wspólników nie spodobał. Przyznaję, że włożyłem „brudny”, „czysty”, w każdym razie własny palec w tę sprawę. A sekundował mi wysokiej rangi policki polityk. Nazwiska nie ujawnię, kto to mógł być – łatwo pojąć znając moje powiązania. Pospołu zatrzymaliśmy „prominenta” w zapałach, wychodząc z założenia, że verbum nobile debet esse stabile. Słowo szlacheckie winno być dotrzymane.

„Pub Trzech” niebawem (jeszcze trochę) zniknie i sądząc po zgorszonych ocenach mało kto go będzie żałował. Ale wraz z nim rozpłynie się w niepamięci solidny odcinek polickiego folkloru z przełomu wieków. A może się nie rozpłynie? Są tacy, co pamiętają.
Andrzeja i Jacka – właścicieli „Pubu” - pozdrawiam. Przepraszam „zawiedzionych”. Ludzie miewają nieoczekiwane powiązania. Ja też.