Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia  (Przeczytany 45299 razy)

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« dnia: Listopada 11, 2008, 16:52:31 »
Witam!!mam pytanie, ponieważ jestem w ciąży chciałam byście poradziły mi lekarza prowadzącego w Policach.Dzięki:):)

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 11, 2008, 18:53:23 »
Na poczatku maja ciąze prowadziła dr Lejman z prywatnej przychodni koło Oskara, ale nie bylam zadowolona, nie zadowalały mnie pieciominutowe i byle jakie wizyty i to, ze cena co wizyte byla wyzsza. Zmieniłam lekarza na Kwiatkowskiego z przychodni na Siedleckiej i byłam bardzo zadowolona z tej zmiany :)

ania

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2008, 12:07:38 »
ja natomiast dojeżdżałam do przychodni na zakładach chemicznych i moim lekarzem prowadzącym był PAŁASZ. byłam z niego bardzo zadowolona, oczywiście były minusy, często się spóźniał i pacjentki zawsze długo u niego siedziały (ale to na korzyść nas- nie pięciominutowe badanie tylko porządna kontrola), ale lekarz naprawdę bardzo miły.

frania

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 13, 2008, 19:05:36 »
Teraz z Medice (przychodni przy Kuźnickiej) jest nowa pani - Pawlik. Wiem, że dziewczyny, które do niej jeździły (przyjmuje też w Szczecinie) były bardzo zadowolone. Ogólnie jest bardzo chwalona, złaszcza przez kobiety, które miały tzw.ciąże zagrożone.

megimey

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 18, 2008, 15:09:48 »
hej mam pytanko co sądzicie o dr Tarnowskim??? Jestem w ciąży i niewiem ktory lekarz jest dobry.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 18, 2008, 19:21:16 »
Cytat: "megimey"
hej mam pytanko co sądzicie o dr Tarnowskim??? Jestem w ciąży i niewiem ktory lekarz jest dobry.


Bez rewelacji. Dość mrukowaty. Prowadził ciąże mojej kolezanki i jak miała komplikacje(skracajaca sie szyjke) to nie chcial powiedziec co jej dolega, tylko tak polsłowkami. Narobil jej stracha i musiala do innego lekarza iść by ja zbadał...
Ogólnie nie jest zły, pewnie przyjemniejszy niż Kornacki  ;D

bombel

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 18, 2008, 20:07:50 »
Lekarz ma być pomocny a nie tylko miły.Jest dobry polecam prowadził ciąże mojej żony.Mrukowaty ale dokładny.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 18, 2008, 21:07:03 »
Cytat: "bombel"
Lekarz ma być pomocny a nie tylko miły.Jest dobry polecam prowadził ciąże mojej żony.Mrukowaty ale dokładny.


Dla mojej kolezanki za bardzo pomocny nie był co opisywałam wyzej...

alekssandra

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 21, 2008, 22:13:50 »
Ja polecam Tarnowskiego przyjmuje w przychodni w Policach;)

Ja odradzam lekarza który przyjmuje w szczecinie prywatnie oraz w policach w przychodni na zakładach chemicznych lek. med. Grzegorz Pałasz nie wykrył u mojej koleżanki zatrucie ciążowe w 30 tygodniu dowiedziała się że dziecko umarło w niej!!!

Dlaczego tacy lekarze pracują wogóle:( Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Natalia:)

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 22, 2008, 10:09:06 »
Witam jestem w 22tyg. ciąży od początku chodzę do doktora Tarnowskiego i jak na razie jestem zadowolona :)Naprawdę polecam, chociaż nie jest za bardzo wygadany ale wystarczy zapytać, chętnie odpowiada :)

ania

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 22, 2008, 12:56:16 »
Cytat: "alekssandra"
lek. med. Grzegorz Pałasz nie wykrył u mojej koleżanki zatrucie ciążowe w 30 tygodniu dowiedziała się że dziecko umarło w niej!!!

nie chcem może za bardzo bronić tego lekarza, bo jak wcześniej już pisałam, ja byłam zadowolona z jego pracy. Ale też miałam zatrucie ciążowe, co mi wyszło ze zwykłych comiesięcznych badań, i ja od razu dostałam skierowanie do szpitala na unie na patologię ciąży. są różne przypadki i nie zawsze da się wszystko zuważyć, no i niestety każdy człowiek popełnia błedy. Wina też czasami leży po naszej stronie, przykładem był już wypadek z doktor Czerwińską, a przecież to rodzice zamiast od razu jechać do szpitala to jeszcze do domu zajechali, a była proponowana karetka i natychmiastowe przewiezienie dziecka do szpitala, ale jak doszło do tragedii to oczywiście wina była lekarza. żeby nie było, że obwiniam tą kobietę w ciąży, ale w życiu bywa różnie- niestety. życzę dużo zdrowia kobietom w ciązy i im dzieciom.

alekssandra

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 22, 2008, 13:54:27 »
Ja sama straciłam synka w 30 tygodniu przez lekarza bo nie dopatrzył przez usg dokładnie jego serduszka:(Zły wybór lekarza:(

a ten lek. med. Grzegorz Pałasz koleżanka u niego była z winnikami i niby dobrze było a ona była już wtedy lekko spuchnięta:(Ale ona nie wiedziała że to jakiś objaw była to jej pierwsza ciąża:(Powiedział jej że wyniki są dobre:(:(Po kilku dniach trafiła do szpitala urodziła martwą córkę:(

Nie życzę najgorszemu wrogowi śmierci dziecka,bo żadna matka nie zrozumie jak nie straci:(
Ja straciłam jak koleżanka,mineły 2 miesiące od śmierci Mojego synka nie umie się pogodzić:(:(I do mnie nie dociera że lekarz się mógł pomyslić!!!!!!!!!!!!!Przecież to była mała kochana duszyczka:(:(

ania

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 22, 2008, 14:30:40 »
bardzo mi przykro z tego powodu, ale naprawdę nie ma ludzi nie omylnych- a lekarz też jest tylko człowiekiem. a druga sprawa że młode mamy w pierwszej ciąży krępują sie zadawać różne pytania- ja o każdą pierdołę się pytałam, i oczywiście sama się dokształacałam jak miałam jakieś podejrzenia. i wiedziałam że coś może być nie tak, wtedy mówiłam lekarzowi, jeszcze tego samego dnia na dodatkowe badania i po wynikach do szpitala. I tu właśnie jest dylemat na temat dobrego lekarza, mi doktor pomógł i to bardzo, niestety w przypadku innej ciąży niestety nie. Acha, jeżeli to było tylko lekkie spuchnięcie to w tak zaawansowanej ciąży to naturalna rzecz. Naprawdę jest mi bardzo przykro.

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 27, 2008, 21:37:11 »
ja takze polecam dr.TARNOWSKIEGO!
Prowadzi teraz moja Druga ciąże.jest bardzo dokładny.
A jesli sadzicie ze mrukowaty.....jak czegos sie niewie ,to trzeba sie pytac!!!Moze i Wy dla niego byliscie mrukowaci.... :money:
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 03, 2008, 12:46:16 »
Najważniejsze aby do lekarza prowadzącego ciążę mieć zaufanie. Poza tym lekarz jak każdy inny człowiek może nam pasować lub nie.

Moją ciążę prowadził dr Głaz, o którym czytałam tutaj różne, czasem bardzo skrajne opinie. Nie podważam niczego, każdy ma prawo do swojego zdania.
Moje zdanie - polecam go jako lekarza prowadzącego ciążę. Dokładny, szczegółowy, ma w gabinecie USG, które sam wykonuje i odczytuje. Podobnie dobrze wspominam dzięki niemu poród w polickim szpitalu oraz ogólną opiekę lekarską z jego strony.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.