Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia  (Przeczytany 46490 razy)

Rybcia23

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 22, 2012, 22:04:42 »
Cytat: "szopik"
ja ze swoja pania chodze co miesiac do doktor Knap....100% zadowolenie z wizyt...a co do negatywnych opini na temat lekarzy...sprawa ma sie nastepujaco...inaczej bedziemy traktowani gdy wizyty beda z NFZtu a inaczej prywatnie...pobyt w gabinecie jest wtedy znacznie dluzszy i atmosfera przyjemniejsza a do pacjentki podchodzi sie indywidualnie...czas ciazy jest okresem w ktorym nie powinnismy zalowac kilku przyslowiowych zlotowek....jeszcze raz polecamy dr Knap



Jeszcze raz o dr Knap. Byłam u niej na 2 wizycie i drugi raz zostałam u niej tak bezczelnie potraktowana. Nie licząc czasomierza na biurku który nastawia zaraz po wejściu do gabinetu i odmierza te parę naście minut na pacjętkę po teksty typu,, A czy pani musi do mnie przychodzic na NFZ ja jestem taka oblegana!!! " więc czy to jest normalny lekarz???? a jeśli chodzi o nie żałowanie paru złotówek na prywatnego lekarza jak Szopik napisal to sie całkowicie z tym nie zgadzam ponieważ lekarza podejscie do pacjenta powinno byc takie same prywatnie czy też na NFZ. po za tym każdy z nas płaci ubezpieczenie zdrowotne i za nas też ci lekarze dostają pieniążki wiec nie pracują charytatywnie!!!
 a co do dobrej lekarz to trafiłam do poradni przyszpitalnej  do dr Joanny Warmbier  bardzo fajna pani doktor oczywiscie na NFZ traktowanie bardzo profesjonalne przy tym zawsze czuje sie u niej jakbym byla prywatnie!! mimo pacjentek czekajacych na korytarzu.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 23, 2012, 11:55:19 »
Jeśli chodzi o Panią Knap- tydzień temu dzwoniłam, żeby się do niej zarejestrować( ponieważ Pani Pawlik nie wie jak mnie leczyć:] Jej kompetencja powaliła mnie na kolana ) i usłyszałam, że mogę przyjść tylko prywatnie, bo państwowo, to ona czasu nie ma. A co zabawne- prywatnie przyjmuje w państwowym gabinecie. Więc wróciłam do swojej zaufanej Pani Rajewskiej, niestety prywatnie, no ale cóż- przynajmniej wiem za co płacę i dobrze, że nie zdziera.

mamita34

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 04, 2012, 21:11:07 »
Poradnia Patologii Ciąży Szczecin Uni Lubelskiej( przychodnia przyszpitalna)
Dr Małgorzata Jasiek - ma dyżury u nas w Polickim Szpitalu na porodówce.
Przekierowana zostałam do Pani doktor przez nasz szpital w ciąży z małopłytkowością,wcześniej w pierwszej ciąży chodziłam do Tarnowskiego. Z czystym sumieniem polecam Dr Jasiek miła, konkretna i nie siedzi się godzinami w kolejce bo ona sama rejestruje swoje pacjentki:) Daje skierowania na wszystkie wyniki nie tylko podstawowe:) u Tarnowskiego badano mi tylko mocz i morfologię u dr Jasiek skierowanie na toksoplazmozę, wymaz pod kątem paciorkowca, pełne badania krwi łącznie z hiv,tarczyca jakieś na reumatologii miałam badania krwi robione, krzywa cukrowa, cytologia itd..Z dojazdem i badaniem szybciej byłam w domu niż z przychodni od Tarnowskiego:))
Tel.502 284 005 po 14:00 pon. wt. czw. piąt. :rotfl:

mamita34

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 04, 2012, 22:08:23 »
Cytat: "Rybcia23"
Cytat: "szopik"
ja ze swoja pania chodze co miesiac do doktor Knap....100% zadowolenie z wizyt...a co do negatywnych opini na temat lekarzy...sprawa ma sie nastepujaco...inaczej bedziemy traktowani gdy wizyty beda z NFZtu a inaczej prywatnie...pobyt w gabinecie jest wtedy znacznie dluzszy i atmosfera przyjemniejsza a do pacjentki podchodzi sie indywidualnie...czas ciazy jest okresem w ktorym nie powinnismy zalowac kilku przyslowiowych zlotowek....jeszcze raz polecamy dr Knap



Jeszcze raz o dr Knap. Byłam u niej na 2 wizycie i drugi raz zostałam u niej tak bezczelnie potraktowana. Nie licząc czasomierza na biurku który nastawia zaraz po wejściu do gabinetu i odmierza te parę naście minut na pacjętkę po teksty typu,, A czy pani musi do mnie przychodzic na NFZ ja jestem taka oblegana!!! " więc czy to jest normalny lekarz???? a jeśli chodzi o nie żałowanie paru złotówek na prywatnego lekarza jak Szopik napisal to sie całkowicie z tym nie zgadzam ponieważ lekarza podejscie do pacjenta powinno byc takie same prywatnie czy też na NFZ. po za tym każdy z nas płaci ubezpieczenie zdrowotne i za nas też ci lekarze dostają pieniążki wiec nie pracują charytatywnie!!!
 a co do dobrej lekarz to trafiłam do poradni przyszpitalnej  do dr Joanny Warmbier  bardzo fajna pani doktor oczywiscie na NFZ traktowanie bardzo profesjonalne przy tym zawsze czuje sie u niej jakbym byla prywatnie!! mimo pacjentek czekajacych na korytarzu.


Zgodzę się byłam w tej przychodni na samym początku mojej ciąży, przyjmują tam lekarze z naszego szpitala, za każdym razem mimo że na NFZ jest bardzo profesjonalne podejście do pacjentek:) a prywatnie za żadne pieniądze świata nie wybrałabym się do naszych lekarzy z przychodni na Siedleckiej  :batman: ponieważ jest wielu lekarzy o niebo lepszych przyjmujących na NFZ w tym dr Jasiek i wszyscy lekarze z przychodni przyszpitalnej.BARDZO IM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA PROFESJONALNE PODEJŚCIE, TROSKĘ I ZWYKŁĄ LUDZKĄ ŻYCZLIWOŚĆ :rotfl:

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #64 dnia: Września 10, 2012, 09:09:29 »
Dziewczyny możecie powiedzieć gdzie jest gabinet prywatny Tarnowskiego i ewentualne namiary na niego? PILNE :)

ladybird

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 11, 2012, 17:27:50 »
Dziewczyny, może to nie do końca w tym temacie, ale mam pytanie co do Dr Małgorzaty Jasiek - czy ona przyjmuje tylko ciężarne kobiety czy takie z innymi problemami też. Bo poczytałam parę opinii o niej i wydaje się być naprawdę fajnym ginekologiem, ale mój problem to właśnie brak dzidziusia :( W Policach mieszkam od niedawna i nie znam tutejszych lekarzy a nie chcę trafić na kogoś, kto będzie olewająco podchodził do mojego problemu. I jeszcze, jak by ktoś wiedział dokładnie gdzie ona przyjmuje i czy na kasę czy prywatnie to bym była wdzięczna za odpowiedź :)

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 14, 2012, 11:31:09 »
Hej .Nie moge znalezc numeru do rejestracji ginekologicznej w przychodni na Siedleckiej.Chcialabym sie zapisac do dr Tarnowskiego na NfZ. Znalazłam taki numer tylko ze jest nie prawidłowy0914256901.Jesli mozecie to prosze podajcie.Bede wdzieczna!


Juz nieaktualne.Znalazłam.Przepraszam za zasmiecenie.

myszka

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #67 dnia: Września 26, 2013, 19:32:53 »
Dziewczyny,  a może któraś mogłaby coś powiedzieć o dr S. Świderskim? Czytałam na jego stronce że wykonuje badania prenatalne nieinwazyjne (USG 3d/4d z przepływami, można zrobić test podwójny). Podobno pracuje też w szpitalu w Policach. Jeżeli któraś z was prowadziła u niego ciąże albo korzysta z jego usług to proszę o opinie i informacje o cenach, skierowaniach (czy tylko prywatne) Z góry dziękuję!