Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia  (Przeczytany 46474 razy)

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 24, 2011, 21:37:24 »
Cytat: "WXXXXX"
dr.Marie Kubice


Kubisę - jeśli już
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

magda22

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 25, 2011, 16:11:03 »
palecam ginekologa pana tarnowskiego jest bardzo dobry i godny zaufania :)

Rybcia23

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 03, 2012, 13:26:23 »
Dziewczyny ponawiam pytanie na temat dobrego ginekologa prowadzącego ciążę.. troche czasu mineło od ostatnich wpisów a większość lekarzy się w szpitalu polickim zmieniła. Co do dr. Knap sama do niej chodizłam przed ciążą i bylam zadowolona jednak po osttniej wizycie gdzie na mnie nawrzeszczała ze nie ma czasu na ,, tzw male ciąże" ponieważ jestem dopiero w 5 tyg to odechciało mi się wizyt u tej pani. Przez cały czas trwania wizyty burkala pod nosem ze przeze mnie nie zje obiadu i po zapytaniu co mam zrobić i gdzie iśc z taka mala ciaża stwierdziła że tylko i wyłacznie prywatnie...  :crazy:  więc trudno mi sie wypowiadać na jej temat. co wy sądzicie na temat nowej kadry polickiej podobno większośc lekarzy jest z Uni lubelskiej..pozdrawiam

izabela_1983

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 03, 2012, 20:12:27 »
witam godny polecenia do prowadzenia ciąży jest lekarz z przychodni Medica doktor Pałasz prowadził moją ciąże profesjonalnie wszystko co było powiedział przy zrobionych badaniach wszystko wytłumaczył jak robiłam usg nawet maż i córka mogli być co rzadko się zdarza wszystko pokazał na monitorze gdzie co jest nie dość, że otrzymałam zdjęcie maleństwa to jeszcze opis dziecka i jego wymiary. To jest lekarz z powołaniem i zachęcam dziewczyny do chodzenia do tego doktora chociaż i tak ma dużo pacjentek ale naprawdę *  warto.

tustuska

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 21, 2012, 10:16:44 »
Rybcia23 ja nie słyszałam pochlebnych opinii o personelu w szpitalu polickim. Zmienił się cały i ponoć na gorsze. Ja mimo że dr Niedzielski przeniósł się do Zdroi też za nim podążam. Chodzę do niego na wizyty i mam zamiar w Zdrojach rodzić.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 21, 2012, 11:17:07 »
Ja również polecam doktora Pałasza. Poleciłam go także mojej szwagierce i była bardzo zadowolona. W mojej ciąży bardzo mi pomógł- czego nie mogę powiedzieć o doktorze Niedzielskim-nigdy nie miał czasu, w szpitalu czekałam na niego nie raz 2 godziny po czym i tak mnie zbywał i zachęcał do wizyt prywatnych, na wizycie wołał 100 zł za odpowiedź na 1 pytanie- bez badania.

Offline Ania*

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 21, 2012, 12:41:34 »
ja również jestem w ciąży, i aktualnie poszukuję dobrego ginekologa który ją poprowadzi.
przed ciążą chodziłam do ginekologa prywatnie w Szczecinie ale nie uśmiecha mi się co wizytę wykładać 100, a poza tym prawdopodobnie będę rodzić w Policach więc dobrze by było, żeby i ginekolog był z Polic :)

Prywatnie idę na USG do dr Głaza, i z tego co czytałam TU - był on przy porodzie w Policach? Dobrze to rozumiem?

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 21, 2012, 15:06:27 »
ja ze swoja pania chodze co miesiac do doktor Knap....100% zadowolenie z wizyt...a co do negatywnych opini na temat lekarzy...sprawa ma sie nastepujaco...inaczej bedziemy traktowani gdy wizyty beda z NFZtu a inaczej prywatnie...pobyt w gabinecie jest wtedy znacznie dluzszy i atmosfera przyjemniejsza a do pacjentki podchodzi sie indywidualnie...czas ciazy jest okresem w ktorym nie powinnismy zalowac kilku przyslowiowych zlotowek....jeszcze raz polecamy dr Knap

kinia

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 21, 2012, 15:13:37 »
A ja nie polecam dr Knap postawiła błędną diagnozę i wynikiem tej diagnozy musiałam mieć operację.Tak jak pisze Szopik warto wydać te złotówki na wizyty prywatne.  Według mnie nie ma lekarza w Policach godnego polecenia na NFZ.Przepraszam ale takie jest moje zdanie.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 21, 2012, 16:42:33 »
Jeśli chodzi o Police, to jeszcze raz pan Pałasz, natomiast gdy miał on przerwę i jakiś czas nie przyjmował w Policach, zaczęłam jeździć do pani Barbary Rajewskiej w Szczecinie- jak dla mnie jest ona najlepszym lekarzem jakiego w życiu poznałam. Zawsze poświęca dużo czasu, dzwoni do pacjenta, nie zdziera- za wizytę brała 20 góra 50 zł, a czasem NIC. Bardzo mi pomogła i poświęcała mi swój czas nie tylko w gabinecie, ale i poza nim- naradzała się z innymi lekarzami, dzwoniła do mnie informowała mnie co i jak, pytała jak się czuję- to jest prawdziwy lekarz z powołania.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 21, 2012, 21:53:56 »
Cytat: "Ania*"
Prywatnie idę na USG do dr Głaza, i z tego co czytałam TU - był on przy porodzie w Policach? Dobrze to rozumiem?


Był.
Aktualnie pracuje w Zdrojach.
Polecam go bardzo. Prowadził i rozwiązywał obie moje ciąże.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

mysza007

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 03, 2012, 20:41:32 »
Witam

Czy któraś z Forumowiczek mogłaby polecić dobrego ginekologa w Szczecinie?
Może być prywatny gabinet, aby nie za drogi. Niestety, sprawa jest pilna i jak najprędzej muszę się znaleźć u lekarza. Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:12:42 »
Witam
Dr Głaz przyjmuje prywatnie tutaj: http://www.mediluxclinic.pl/
a polecamy dr Ciepielę ;] przyjmuje w Mierzynie i prywatnie i przez kasę chorych http://www.agmed.eu/?ginekologia,13

Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:41:29 »
Barbara Rajewska
Szczecin Polskich marynarzy 20
tel.609 689 006
Mi bardzo pomogła.

tustuska

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:49:47 »
Ile ludzi tyle opinii o lekarzach. Ja nie wiem ... czy wszyscy nie mogą się postarać bardziej?;) A nie ... człowiek łazi wydaje pieniądze i nie wie czy nawet prywatnie dobrze trafił.