Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Aerobik w Policach  (Przeczytany 47231 razy)

myszka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 30, 2009, 10:26:58 »
W Tytanie już się zajecia zaczęły. Godziny i warunki takie same jak wcześniej, tj wtorki i czwartki, godzina 18 i 19, cena 6 zł za wejścielub 40 zł karnet na miesiąc. Jesli chodzi o SP 8 to nie mam pojęcia o nigdy tam nie chodziłam, a te zajęcia ktre były na basenie to chyby zostały przeniesione do klubu fitnesso, ale niewiem moze ktoś inny teraz tam prowadzi fitness

aleksandraNowik

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 22, 2010, 11:28:58 »
Wiem, że jeżeli kupi się do końca lutego karnet w białej (aqua areobik) to kosztuje 50 zl za 6 wejść a później to nie wiem:P ale polecam

dorka1979

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 11, 2010, 20:43:32 »
Musze to napisać, bo dziś się wkurzyłam jak nie wiem . A mianowicie na panią recepcjonistkę w fitnesso.  Kupiłam karnet z promocji, który był ważny niby do 8 maja. Zostały mi dwa wejścia , dziś poszłam  a Pani odesłała mnie z kwitkiem. Wiem , ze są takie zasady , aby pilnować terminów , bo wejścia po terminie nie będą uwzględniane , ale po pierwsze nie moja wina ze  były dni wolne na majówkę , nie każdemu pasowało przyjść w poniedziałek  3 maja , zawsze chodziłam z niedziele, to już jedno wejście mi przepadło. A po drugie teraz 9 maja tez nie było zajęć , tylko w sobotę. Niestety tak wypadło , ze tez nie mogłam przyjść.  Najodpowiedniejsze dla mnie były niedziele , które niestety  wypadły. W czwartek jeszcze rozmawiałam z panią i powiedziała , ze  mogę przyjść we wtorek ,czyli dzisiaj , nie wspomniała nic o tym , ze dzień wczorajszy będzie ostatnim  dniem ważności mojego karnetu. A dziś powiedziała po prostu do widzenia. Jak ta Pani będzie tak traktować stałe klientki to powodzenia..Czy coś by się stało, jak bym dziś jeszcze weszła na te zajęcia, nie sądzę. Na pewno przez to klub by nie zbankrutował! Proszę tylko o trochę wyrozumiałości !!!

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 11, 2010, 23:00:00 »
dorka 1979, wydaje mi się, że zbyt impulsywnie się zachowałaś rozmawiając z tą panią. Myślę, że miałabyś większe szanse, by coś wskórać, gdybyś spokojnie wyłuszczyła swoje racje. Poza tym możesz poprosić o rozmowę z właścicielem. Gdybym była właścicielem firmy, to podkreśliłabym klientce, że karnet jest nieważny, że to utrudnia pracę instruktorom, że coś tam jeszcze, ale w drodze wyjątku może pani skorzystać z zajęć, ponieważ firma szanuje swoich klientów.
Co tu mówić, karnet jest nieważny, ale chyba nie zrobiłoby to dużej różnicy na zajęciach. Spróbuj jednak jeszcze porozmawiać. I wysil się na uśmiech. Zapewne pomoże.

dorka1979

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 12, 2010, 08:35:18 »
No wydaje mi się , ze przedstawiłam moje argumenty tej pani ,te same o których napisałam wyżej. W czwartek mówiła mi co innego a wczoraj już co innego a mianowicie, że karnet jest nieważny. Nawet nie wiem czy słuchała co ja mam do powiedzenia. Obstawała przy swoim i tyle. Również uważam jak Ty , ze  nie zrobiłoby to dużej różnicy, czy na zajęciach jest 20 osób czy 21. Nie sądzę też, ze to utrudniło by jakoś prace instruktorom. Nie oszukujmy się ,że przede wszystkim chodzi tu o kasę. Rozumiem gdyby  było po terminie tydzień , to ok , ale wypadły dwa dni , które nie wyniknęły z mojej winy.  Tak czy siak Pani była nieugięta a ja nie będę jej błagać. A co do uśmiechu to ja mam takie cos, że wyczuwam ludzi miłych i serdecznych na odległość , wtedy sama się uśmiecham, od ucha do ucha , ale jak widzę, że druga osoba jakoś nie okazuje zbytnio tej sympatii, to niestety coś mi się blokuje , nic na sile! Z wielkim szacunkiem dla Adriana , pewnie kupie sobie następny karnet bo zajęcia u Niego są rewelacyjne i nieporównywalne z żadnymi innymi ale z ta panią to przyjaciółkami raczej nie zostaniemy , heheheh :-)

Offline pambanisha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 12, 2010, 08:49:11 »
Podpisuję się pod Dorką gdyż mnie spotkała identyczna sytuacja, razem wykupowałyśmy karnety i byłam też przy rozmowie z Panią z recepcji, która się zgodziła, abyśmy mogły przyjść przynajmniej raz po terminie. A Dorkę bronię bo jest dziewczyna wybuchowa czasami w obliczu niemiłych sytuacji, sama miałabym nerwa ;)

Myślę, że klientów zyskuję się przez pewne ugody, przynajmniej można dać jedną szansę i dać do zrozumienia, że tym razem będzie tak ale na przyszłość proszę pamiętać o regulaminie.

Jakby nie było chciałam też podziękować Adrianowi bo jest świetnym instruktorem i zajęcia z nim to wysiłek ale przede wszystkim przyjemność. Jego wymowne spojrzenie gdy jest zadowolony, że pamiętamy już same układ bez podpowiadania jest bezcenne :D

Po zajęciach w Fitnesso wróciłam jednorazowo na aerobik na Chemiku i w porównaniu do Fitnesso, Chemik wydał mi się jakiś smętny, zainfekowany roztoczami (te wykładziny) a same zajęcia wg mnie nie do porównania do Adrianych. Ja rozumiem, że tam jest też siłownia a nie tylko klub fitness i jest taniej. Ale przedstawiłam tylko swoją prywatną opinię.

Dla niektórych osób karnet miesięczny do klubu Fitnesso jest sporym wydatkiem ale wartym wygospodarowania. Rozumiemy zasady klubu i ich troskę o własny biznes ale proszę też uwzględnić zadowolenie klientek i czasami wyrozumiale podejść do ich próśb.

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 12, 2010, 10:26:46 »
Witam wszystkich serdecznie :)

Chyba intuicja powiedziała mi żeby tutaj zajrzeć bo nie robiłem tego od kilku miesięcy, wchodzę a tu temat mojego klubu.

Co do wczorajszej sytuacji to slyszalem o niej.. juz tlumaczę co i jak..

Zdecydowalismy sie od tego tygodnia restrykcyjnie pilnowac waznosci karnetow a dlaczego.. na to sklada sie kilka spraw.. pierwsza sprawa; przez ostatni tydzien bardzo intensywnie zastanawialem sie nad powrotem na stary lokal, tak wiem wielu powie no jak to dopiero otworzyles nowy a juz chcesz wracac.. sytuacja wyglada tak- zalozylem inny przyplyw nowych pan a jest diametralnie mniejszy poki co i sami wiecie.. koszty. No ale poki co dogadalem sie co do nich z najemca i mysle ze teraz powinno byc okej :)

Sprawa druga.. jestesmy chyba jedynym klubem w zachodniopomorskim w ktorym karnet 12 wejsciowy jest wazny 2 MIESIACE. zrobilem tak bo rozumiem ze czasami moze wypasc choroba, urlop czy cokolwiek innego a przy tej dlugosci karnetu nie ma stresu ze nie zdazy sie go wychodzic..  z powodu tego ze oferujemy jako jedyni karnet 2 miesieczny - tym bardziej nie przedluzamy karnetow miesiecznych, od tego jest karnet 2 miesieczny zeby sie pozniej nie stresowac ze "nie moglam przyjsc". Bardzo wiele dziewczyn przychodzilo po terminie z karnetami miesiecznymi i byly prosby o przedluzenie.. tak sie utarlo na starym klubie i na poczatku na nowym ze praktycznie kazdemu przedluzalismy mimo wiszacej kartki na tablicy z wyraznie zaznaczonym "nie przedluzamy karnetow" i teraz wychodza takie sytuacje jak ta. Musial kiedys nadejsc moment respektowania dat i nadszedl on w tym tygodniu.

Trzecia sprawa. Teraz odnosze sie konkretnie do tej sytuacji ktora miala miejsce i osoby pani "dorka1979", przepraszam ze pisze anonimowo ale nie wiem o kogo chodzi, byc moze sie dobrze znamy nie wiem :) Pani karnet zostal wykupiony 8 kwietnia w okresie promocji i byl wazny do 8 maja. Z racji tego ze w majowke nie bylo zajec w niedziele to miala pani (jak i wszyscy inni ktorzy wykupili w ten dzien) przedluzony karnet do 9 maja czyli do niedzieli tej co byla, znowu z racji tego ze wyjatkowo raz w niedziele 9 maja nie bylo zajec bo musialem jechac na komunie i zajecia byly 8 maja w sobote.. pani karnet byl przedluzony do 10 maja czyli do poniedzialku i w ten dzien mogla pani jeszcze brac udzial w zajeciach korzystajac z tego karnetu. Z tego co wiem zostaly pani 3 wejscia wiec tak jak napisalem ostatnie z nich mogla pani wykorzystac w poniedzialek.

Teraz najwazniejsze.. :) skoro regularnie bierze pani udzial w zajeciach niedzielnych a tych faktycznie 2 razy nie bylo bo raz byla majowka a raz moj wyjazd na komunie a w innym przypadku pojawilaby sie pani zapewne w niedziele 9 maja  (zakladam ze ten dzien przedluzenia bardziej pani pasowal niz poniedzialek) to zrobimy tak ze moze pani jeszcze raz przyjsc na ten karnet, w sensie z tych 3 wejsc zrobmy ze jedno moze pani wykorzystac.

Czwarta sprawa.. trzeba bylo wczoraj mnie zawolac, gdyby wyjasnila mi pani sytuacje i powiedziala ze to wszystko przez te 2 niedziele i ze pasowala pani niedziela 9 maja a nie poniedzialek 10 maja to na pewno by pani wczoraj to ostatnie wejscie zostalo uwzglednione :)

Prosze zrozumiec takze moja mame, wczorajszy dzien byl pierwszym dniem restrykcyjnego przestrzegania waznosci karnetow, byla pani chyba 10 osoba tego dnia ktora "z przyzwyczajenia" zalozyla ze na lajciku karnet bedzie przedluzony mimo wywieszonych informacji ze tego nie robimy no i mama zadzialala jakby z automatu ze nie mozna. Tak jak napisalem pani sytuacja przez te 2 niedziele jest troche inna bo skoro jest pani stala uczestniczka niedzielnych zajec to jedno wejscie robimy pani wazne :)

Od razu informacja dla wszystkich pan. Nie przedluzamy juz karnetow miesiecznych(chyba ze jakies dni w miesiacu wypadna tzn ze nie bedzie zajec). W klubie istnieje karnet 12 wejsciowy wazny 2 miesiace, jako jedyni oferujemy taki karnet i dlatego prosimy przemyslec zawsze czy zdarze wychodzic np 10 wejsc w miesiac czy moze lepiej kupic 12 wejsc i miec spokoj psychiczny ze na pewno go wychodze.

Dziekuje takze za mile slowa na temat moich zajec i nowego klubu. Nie polemizuje co do cen bo to nie ma sensu, powiem tylko tak, jestesmy najtanszym klubem chyba w calym wojewodztwie, podkreslam biore pod uwage kluby a nie jakies hale gimnastyczne ;) I biore pod uwage kluby o dobrym standardzie a nie takie ktore maja sale na 10 osob a szatnie na 5 :) Biorac pod uwage nasza opcje karnetu 12 wejsciowego dla stalych uczestnikow to juz w ogole cena wychodzi moim zdaniem bardzo ale to bardzo korzystnie, no i trzeba wziac pod uwage ze ten karnet jak pisalem jest wazny 2 miesiace. Cena takiego karnetu w klubach szczecinskich jest srednio 20-40 zl drozsza niz u nas i sa one wazne 1 miesiac.  Oczywiscie zawsze mozna znalezc cos taniej w Policach no ale jak tez juz kiedys napisalem kazdy sam wybiera sobie warunki w jakich chce cwiczyc, jedna z pan powyzej napisala jakich wtedy warunkow mozna sie spodziewac.. nie wiem, nie bylem nie widzialem. Ktos napisze, a tam i tam jest taniej, zgadza sie ale taksie sklada ze cwiczymy wtedy a) na sali gimnastycznej b)na silowni gdzie sprzet rozgarniety jest na boki zeby bylo miejsce c) na salce mieszczacej max 7 osob. Nie deprecjonuje w tym momencie zajec bo nawet w takich warunkach moga one byc super- tu wszystko zalezy od instruktora.. mowie tylko o warunkach, dlugosci karnetu i obfitosci zajec i godzin ich odbywania sie w grafiku w danym miejscu :)

Alez sie rozpisalem, no nic koncze te moje wywody ;)

Jeśli któraś z pań jeszcze nie wie to informuję, klub fitnesso zostal przeniesiony na nowa lokalizacje, w tym momencie oferujemy warubnki takie jak w klubach w Szczecinie, duza sala, szatnia, poczekalnia z sofkami i bardzo duzy wybor zajec w grafiku. Nie bede pisal o cenach ani nic wiecej zachwalal aby sie tutaj zbytnio nie reklamowac  , kazda zainteresowana pani moze wejsc na strone www i wszystko sie tam dokladnie dowiedziec oraz zobaczyc zdjecia klubu :)

pozdrawiam
Adrian Szymczak
www.fitnesso.pl

dorka1979

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 12, 2010, 11:29:20 »
Wszystko to doskonale  rozumiem ,akceptuje naprawdę cały regulamin klubu .Zostały mi tylko 2 wejścia, nie 3. Tak się pokomplikowało przez te właśnie niedziele wolne. Ja żeby wyrwać się na fitness , muszę kombinować mamę , ciocię, brata, żeby przyjechali i zaopiekowali się na ten czas moim dzieckiem. Więc niestety nie mogłam przyjść, ani w sobotę, ani poniedziałek. Gdybym wiedziała wcześniej , że poniedziałek jest ostatnim dniem ważności karnetu to bym zorganizowała opiekę dla dziecka i bym przyszła.  Ale już dobra tam , wczoraj byłam zła , ale emocje już mi opadły. Może to i dobrze , że tak się stało , teraz inne panie będą wiedziały na przyszłość , że żadnych ulg, hehe :-) i nie będą Was stawiać w niezręcznej sytuacji. Pozdrawiam :-)

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 15, 2010, 10:52:55 »
Dziękuje bardzo za zrozumienie i zapraszam do klubu :)

pozdrawiam
Adrian

Offline monwol

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 31, 2010, 12:05:35 »
Witam

CZy już zaczął się aerobik w Tytanie, a może ktos ma informację też o aquaaerobiku na basenie- ceny i terminy.

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 31, 2010, 13:16:44 »
Któraś z Pań w klubie mówiła mi ostatnio że aqua aerobic się rozpoczyna bodajże 6 czy 8-mego września. Zapisy trwają z tego co powiedziała.

O chemiku niestety nie wiem, pewnie od września ruszy aerobik.

pozdrawiam :)

[ Dodano: 2010-08-31, 13:35 ]
Info z FITNESSO

Dziewczyny, wrzesień się zbliża dużymi krokami, nowy fitnessowy sezon i jednocześnie zmiany w Fitnesso.

Nowy urozmaicony grafik, więcej zajęć, nowi DOŚWIADCZENI instruktorzy,  obniżka ceny karnetu 12 wejściowego (ważny 2 miesiące) dla nowych i powracających po przerwie Pań :)

Nowi instruktorzy;

DIANA - instruktorka która prowadziła już u nas zajęcia w poprzednim "małym" klubie :)
EWA - instruktorka szczecińskiego klubu fitness RKF, teraz będzie prowadziła zajęcia także u nas :)
AGNIESZKA - znana w Policach doświadczona instruktorka która długo prowadziła zajęcia w sali nad basenem oraz na chemiku.

Grafik i opcje karnetów znajdziecie na stronie www klubu podanej wyżej.

Małe info od autora... :)

Drogie Panie,  jeśli chcemy żeby w Policach był profesjonalny klub z urozmaiconym grafikiem, dużą ilością godzin i instruktorów, bardzo dobrymi warunkami typu duża sala i duża szatnia z zamykanymi szafkami, poczekalnia z sofkami, zadbane toalety i prysznice oraz cenami za karnety sporo niższymi niż w KLUBACH w Szczecinie to bardzo się cieszę lecz jest jeden mały lecz bardzo istotny problem... :)

...bez WAS w niedługim czasie może niestety nie być i NAS... :(

Więc jeśli któraś z Pań ma ochotę poćwiczyć w takich warunkach i być może planowała rozpoczęcie ćwiczeń po wakacjach to serdecznie zapraszam i mam nadzieję że do zobaczenia :)

Pozdrawiam :)
Adrian Szymczak

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 31, 2010, 14:58:41 »
W nowym grafiku są zajęcia TBC z Panią Agnieszką. Na czym będą one polegać?

Czy mogę prosić o nazwisko Pani Agnieszki na PW?
Chciałabym się upewnić, która to Pani Agnieszka - bo na basenie prowadziły dwie Panie Agnieszki. Znam czarnowłosą, która prowadziła tam zajęcia wiele lat temu (10?).
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #72 dnia: Września 01, 2010, 15:24:40 »
Witam :)

Będą to dynamiczne zajęcia ogólnorozwojowe, krótka rozgrzewka, potem kształtowanie wszystkich partii mięśni, na koniec zestaw ćwiczeń wzmacniająco rozciągających.

Nazwałem te zajęcia TBC (Total Body Condition) przyznam głównie dlatego że będzie je prowadzić Agnieszka, z opinii wielu Pań wiem że bardzo dużo Pań kojarzy Agnieszkę z czasów basenu i chemika wypowiadając się o jej zajęciach baaardzo pozytywnie i dlatego chciałem żeby jej zajęcia przyjęły nazwę której jeszcze w klubie nie było :)

ps. Tak, Agnieszka to ta "wysoka czarnowłosa" z basenu ;)

Pozdrawiam
Adrian Szymczak

mkp

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #73 dnia: Września 01, 2010, 21:08:13 »
...ale z dwu Agnieszek zdecydowanie ta niższa:)

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #74 dnia: Września 01, 2010, 21:36:20 »
Każdemu nigdy się nie dogodzi.. jednemu pasuje niższa drugiemu wyższa ;)

Ja jestem zadowolony bo Agnieszka jeszcze nawet nie weszła na salę a z którą panią nie rozmawiam to każda mówi że bardzo dobrze prowadzi zajęcia bo już gdzieś czy tu czy tam u niej były :)

pozdrawiam