Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Aerobik w Policach  (Przeczytany 46805 razy)

Madzik

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #30 dnia: Października 14, 2008, 13:10:19 »
Witam,
Od lat "łaże" na polickie aerobiki, chodziłam też do Bineticsu i Activu, więc może coś komuś podpowiem.
Obecnie chodzę na stepy w "ósemce" i bardzo mi się tam podoba, jest szybkie tempo, fajna instruktorka, która także prowadzi tam zajęcia aerobiku. Warunki nie są tam może najlepsze (hala sportowa, albo mała salka gimnastyczna) ale zajęcia bardzo mi się podobają.
Chodziłam na "Chemik" i miałam podobne odczucia jak większość z was: spęd babek i zero pomocy ze strony instruktorek.
Jeżeli chodzi o zajęcia nad basenem, to Agnieszka z długimi włosami (rzeczywiście super zajęcia) nie wyjechała za granicę (mieszka niedaleko mnie i często ją widuje) ale raczej nie prowadzi zajęć nigdzie indziej.
Natomiast Agnieszka, która prowadziła tam zajęcia jeszcze dwa lata temu, w zeszłym roku przeniosła się do dawnej szkoły podstawowej nr 4 (też fajnie prowadzi zajęcia).
U Adriana też byłam pare razy i na prawde bardzo mi się podobało, bo jest tam inaczej niż na wszystkich innych "polickich" zajęciach, bardziej przypomina to ćwiczenie w szczecińskich klubach fitness. Polecam.
Jeżli chodzi o zajęcia w wodzie, to obecnie chodzę na spinning, a wcześniej chodziłam na aqua aerobik. Nie jestem wielką fanką takich zajęć, ponieważ ja lubie się solidnie zmęczyć, a w wodzie mi to kompletnie nie wychodzi. Aerobik wydawał mi się troszkę nudny. Rowery są ciekawsze. natomiast jest mocno ograniczona liczba miejsc (8 rowerów), ja jestem zapisana na 21.30, bardziej wtedy myślę o spaniu niż o ćwiczeniach. Polecam te zajęcia osobom, które mają problemy ze stawami albo tym, które nie przepadają za poceniem się ;).
Aktona już nie ma, ale tam było nuudddnnnooo....

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #31 dnia: Października 14, 2008, 13:47:35 »
nie Aktona ale Aktonu... a wcale nie bylo nudno. chodzilam tam kilka lat i mi sie podobalo. kilka pan prowadzacych, rozne zajecia. kilka osob cwiczacych (rozmiary sali nie pozwalaly na wiecej) wiec kazdy mogl znalezc cos dla siebie
sz

myszka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #32 dnia: Października 16, 2008, 13:03:57 »
Ja chodzę na aerobic na basen, własnie do Adriana i jestem bardzo zadowolona. Jedynym minusem może być tylko zbyt duza liczba dziewczyn przychodzących na popołudniowe ćwiczenia ale to chyba świadczy tylko o "fajności" prowadzonych przez Adriana zajęć.

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #33 dnia: Października 20, 2008, 14:36:26 »
hmm to ja malo miejsca jest to lipa. mi to miedzy innymi przeszkadza na stepach w osemce. poza tym jakos nie pasuje mi forma tych zajec. widac ze uklady sa wymyslane na poczekaniu, w ogole nie zaplanowane i nie przemyslane. zupelnie nie rozlozone w czasie, czasem nie wystarcza czasu na rozciaganie po cwiczeniach. sciema totalna, ale moze sie czepiam jako osoba rozpieszczona przez zajecia w szczecinie. gdyby jeszcze bylo taniej to moze bym nie widziwiala, ale 9 zl za takie zajecia... to troche za duzo moim zdaniem.
od listopada wybieram sie na basen do p. adriana. i tu apel: panie Adrianie, a moze by tak dodatkowe zajecia wieczorem zrobic? jesli sa na 19ta to moze by tak druga ture na 20ta zrobic zeby tloku nie bylo?:) pozdrowienia

krecik

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #34 dnia: Października 20, 2008, 14:47:47 »
Może ktoś z Was wie w jakich dniach i godzinach jest aerobik w Tytanie???
Dzięki za info;-)

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #35 dnia: Października 20, 2008, 16:29:17 »
hej :)

Jesli chodzi o mnie to oczywiscie ze bardzo chetnie zrobilbym dodatkowe zajecia na godz. 20 lecz niestety sala jest zajeta i nie mozna tego zmienic.

Co do zajec nie martw sie, sa one rozlozone metodycznie tak jak byc powinny i "brak czasu na cos" sie u mnie nie zdarza :)

pozdrawiam
Adrian

myszka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #36 dnia: Października 20, 2008, 21:44:48 »
W Tytanie zajęcia są we wtorki i czwartki. Pierwsza tura na 18.15 a druga o 19.30

krecik

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #37 dnia: Października 21, 2008, 07:07:14 »
Dzięki myszka

tustuska

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #38 dnia: Października 24, 2008, 19:36:23 »
Akton to była istna porażka. Byłam dwa razy na zajęciach... drugi raz chciałam dać szanse ...
Przeraziła mnie niekompetencja instruktorek i zacofanie... pewnych ćwiczeń sie już nie wykonuje a te panie brnęły w nie i do tego jeszcze utrudniały ćwiczenia w dziwny niezbyt bezpieczny sposób... ale mniejsza z tym, nie ma już całe szczęście tego klubu.
Pan Adrian owszem jest specjalistą i na pewno nikt się na zajęciach nie nudzi:)
Niestety miejsca prowadzenia aerobiku w Policach pozostawiają wiele do życzenia. Szkoda że nikt nie chce zainwestować w porządny klub i zebrać tych wszystkich polickich instruktorów w jedno miejsce :]
ehh... gdybym tylko miała fundusze... :)

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #39 dnia: Października 25, 2008, 15:35:26 »
Cytat: "tustuska"
iestety miejsca prowadzenia aerobiku w Policach pozostawiają wiele do życzenia. Szkoda że nikt nie chce zainwestować w porządny klub i zebrać tych wszystkich polickich instruktorów w jedno miejsce


oj też mi się marzyło kiedyś, żeby w Policach był taki fitness klub z prawdziwego zdarzenia, gdzie można sobie wybrać rodzaj zajęć i instruktora, a także dogodne godziny, może ktoś się w końcu znajdzie i zrobi taki klub :)

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #40 dnia: Października 27, 2008, 11:54:35 »
a czy ktos moze cos powiedziec na temat silowni na basenie? wiem ze sa godziny specjalnie dla pan. jest tam ktos kto moze udzielic kilku porad co do cwiczen, dobrac odpowiedni zestaw?i jaki sprzet jest? w miare porzadny czy przedpotopowy?
Co do porzadnego klubu fitness w Policach to rzeczywiscie przydalby sie. Dziwne ze nikt jeszcze w to nie zainwestowal. Np w budynku przy Piaskowej, tam gdzie niby teraz kregielnia jest.Pewnie jakas sala by sie znalazla. I zaplecze moznaby zrobic, z szatniami i prysznicami. Tylko kase miec. Echhh...marzenia:)

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 06, 2008, 18:00:54 »
Witam

Dziekuje serdecznie za mile slowa na moj temat. Staram sie jak moge bo uwielbiam to co robie, a to chyba najwazniejsze :)

Co do silowni na basenie to najlepiej bedzie jak sama przyjdziesz i ocenisz. Nie ma co ukrywac ze sprzet jest raczej jak to nazwalas "przedpotopowy" no i za duzo maszyn dla kobiet to tam raczej nie ma.. Pracowalem 3 lata jako instruktor na silowni w Szczecinie wiec z doswiadczenia wiem ze i na tym sprzecie moznaby zrobic dobry trening lecz tu juz jest kwestia instruktora.. a czy takowy jest na tych kobiecych wyznaczonych godzinach to przyznam ze nie wiem.

Aaa.. male sprostowanie co do budynku przy piaskowej... Niestety nie ma tam zadnej wolnej sali a tymbardziej takiej ktora nadawalaby sie do prowadzenia aerobiku :) Wiem bo jakis czas temu bylem tam,  zasiegnac info na ten temat.

pozdrawiam
Adrian

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 20, 2009, 11:58:20 »
No i w końcu "nadejszła ta wiekopomna chwila". W Policach jest aerobik z prawdziwego zdarzenia. Adrian przeszedł samego siebie i chwała mu za to:) Jest porządna sala, są zajęcia do wyboru, jest super prowadzący. Po wielu odwiedzających paniach widać że to był strzał w dziesiątkę. Adrian, wielkie dzięki i gratulacje!

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 20, 2009, 12:28:57 »
Cytat: "bokserka"
No i w końcu "nadejszła ta wiekopomna chwila". W Policach jest aerobik z prawdziwego zdarzenia. Adrian przeszedł samego siebie i chwała mu za to:) Jest porządna sala, są zajęcia do wyboru, jest super prowadzący. Po wielu odwiedzających paniach widać że to był strzał w dziesiątkę. Adrian, wielkie dzięki i gratulacje!


Potwierdzam!!

Zajęcia naprawdę godne polecenia. Po frekwencji faktycznie widać, że brakowało nam takich zajęć. Kilka lat mieszkałam w Szczecinie, teraz po powrocie na stare śmieci miałam miła niespodziankę w postaci profesjonalnych zajęć :)

Offline pambanisha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 21, 2009, 09:29:46 »
Witam.
Widze, ze temat juz jest ale posty jakies starsze.
Pewnie spadnie na mnie lawina krytyki ale chcialabym sie dowiedziec jak jest obecnie z aerobikiem w Policach. Jak to wyglada cenowo, przestrzennie i gdzie sa fajne zajecia.
Napomne, ze bylam na zajeciach w nowym klubie fitnesoo za rondem w Policach. Zajecia calkiem fajne ale mala sala, szatnia nieciekawa i po zrobieniu rozpoznania okazuje sie, ze chyba stosunkowo dosc drogo.
Takze czekam na podpowiedzi i opinie.
Dzieki.