Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 212504 razy)

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #270 dnia: Września 13, 2009, 22:05:58 »
żadne reklama :| tylko stwierdzenie faktu  w końcu!
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

wis11

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #271 dnia: Września 13, 2009, 22:14:37 »
Cytat: "Nataleczka"
żadne reklama  tylko stwierdzenie faktu w końcu!
 widze że FERRARI ma tu na forum  ustawione profile dla swojej reklamy !!! bo wiem że pizza jest tam beznadziejna naprawde nie polecam nikomu !!!!

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #272 dnia: Września 13, 2009, 22:22:34 »
wsi11 poczytaj starsze posty a może wysnujesz jakoś wniosek z tego :)  o co mi chodzi
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

kinia

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #273 dnia: Września 14, 2009, 06:59:10 »
Tylko my na tym forum funkcjonujemy już od jakiegoś czasu,a Ty ,,wis 11" dopiero co zaczynasz:),nikt nikomu nie robi reklamy,tylko jak pisała Nataleczka stwierdza fakty.Nie smakuje Ci pizza to jej nie jedz i zamów sobie ją  gdzie indziej,masz do wyboru tyle Pizzerni w Policach,że na pewno trafisz na taką gdzie będziesz zachwycony.Pozdrawiam

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #274 dnia: Września 14, 2009, 11:03:59 »
Nataleczka - fiatem 126p jeździ jeden z kierowców z Palermo na Wyszyńskiego. I fiacik daje rady :-))

pizzeria ferrar

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #275 dnia: Września 14, 2009, 17:21:14 »
oficjalnie oswiadczam ze nie prosimy nikogo o zadna reklame!!! co do kucharza to fakt, jest nowy i podobno lepszy (klienci chwala) zapraszamy :chef:

Offline mimi77

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #276 dnia: Września 14, 2009, 17:46:22 »
Witam:) Tak bardzo mnie temat pitzzy z Ferrari zainteresował ze postanowiłam sama sprawdzić jaką tam pitzze serwują .Więc zamówiłam i niestety nie jest dobra, po pierwsze przytwarde ciasto, skąpo tego farszu na niej, jest niesmaczna szkoda było na nią kase wydać na takie byle co i już się przekonałam co do FERRARI że pitzzy już tam nie zamówie!!!

karamba

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #277 dnia: Września 14, 2009, 19:31:22 »
mimi77 masz 2 posty na forum i na 2 jedziesz po pizzeriach, masz zdanie na jakis temat czy tylko pizza ci w policach nie smakuje!

Offline mimi77

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #278 dnia: Września 14, 2009, 19:55:27 »
Cytat: "karamba"
mimi77 masz 2 posty na forum i na 2 jedziesz po pizzeriach, masz zdanie na jakis temat czy tylko pizza ci w policach nie smakuje!
Szczerze ? to najbardziej mi pizza nie smakuje z FERRARI !!! i nie polecam tam zamawiać

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #279 dnia: Września 14, 2009, 20:32:55 »
no to moje skromne zdanie na temat   Palermo na grunwaldzkiej -

Dziś zamówiłam tam pizzę pierwszy raz. Muszę przyznać, całkiem miło, sympatycznie, i co najważniejsze - pizza nie była spalona (jak to się często zdaża Palermo na wyszynskiego) Dużo dodatków (ale tez nie bez przesady - kiedyś zamówiłam  na wyszynskiego taką że aż mi wszystko spadało, no coz, co za duzo, nie zdrowo .. :) ) jest dobra w smaku , ciasto mięciutkie ( no o Ferrari chyab tego powiedziec nie mogę), sos dobrze doprawiony , gdzie nie smakował mi w desperados :PP No i narazie żadnych 'skutków ubocznych" po niej nie mam , jak to się mi zdażyło po Ferrari i Desperadosie :D:D


i co, mnie też osądzicie o reklamę? xD  :lol2:

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #280 dnia: Września 14, 2009, 20:46:16 »
Wspaniałą pizzę jadłam w pizzerii Ancora w Międzywodziu, byłam tam 3 lata temu i w tym roku...jakość ta sama

karamba

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #281 dnia: Września 14, 2009, 21:12:23 »
polecam DA PINO na reduty ordona w szczecinie, prowadzi ja włoch klimat nie do opisania i do tego oryginalny piec w ktorym pali drewnem, pizza wysmienita!!!

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #282 dnia: Września 14, 2009, 21:32:13 »
jesli o szczecin chodzi, to ciekawą opcję przedstawia Piccolo na ul.Wojska Polskiego - oprocz tradycyjnej pizzy, mozna zamowic  troszkę inna, na grubym cieście, do tego caaały kolorowy bukiet surówek ( najbardziej smakuje mi z korzonkami :D) no i smaaaczny sos.   Naprawdę polecam - mi mo iż to bardziej wyglada jak zapiekanka - dla mnie niebo w gębie :)

Tomix

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #283 dnia: Września 17, 2009, 19:41:02 »
przepraszam gdzie tu można zjeść dobrą pizzę... chwalicie desperadosa... ale ostatnio nie bylem zadowolony... choc oczywiscie to niebo w porownaniu z ferrari  :batman:

patjo

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #284 dnia: Września 18, 2009, 11:08:56 »
spróbuj w Quatro, tam serwują smaczną pizzę.